Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15251 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

po nekom spinu ocekuje se da se jedan od likova okrene koji je bio totalno pozitivan u totalno negativan lik... jamie se preokrenuo u dobricu, sta mislite ko ce se preokrenuti u zlocu
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#15252 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by seln »

pici wrote:po nekom spinu ocekuje se da se jedan od likova okrene koji je bio totalno pozitivan u totalno negativan lik... jamie se preokrenuo u dobricu, sta mislite ko ce se preokrenuti u zlocu
Tyrion?
User avatar
Qler
Posts: 25826
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#15253 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Qler »

ili neko od Starkovih ili njima blizak...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#15254 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by seln »

Neko je prije spomenuo da ce ime Stark biti ugaseno... dvojica sinova mrtvi, jedan u kolicima, a "kopile" je Targaryen.

Hm... a sta ako je Sansa trudna?

Garant ga nece zvati Bolton.
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15255 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

seln wrote:
pici wrote:po nekom spinu ocekuje se da se jedan od likova okrene koji je bio totalno pozitivan u totalno negativan lik... jamie se preokrenuo u dobricu, sta mislite ko ce se preokrenuti u zlocu
Tyrion?

mozda... neko od koga se najmanje ocekuje, napravljen je ovaj spin da dodatno podgrije atmosferu za seriju... ja ne znam al samo mogu predpostavljat... sansa, tyrion, jon :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15256 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

seln wrote:Neko je prije spomenuo da ce ime Stark biti ugaseno... dvojica sinova mrtvi, jedan u kolicima, a "kopile" je Targaryen.

Hm... a sta ako je Sansa trudna?

Garant ga nece zvati Bolton.

remzija kad je bio vezan u pascarnici je rekao sansi "sve je u redu ne mozes da me ubijes, sad sam dio tebe" nasta je ona odgovorila " tvoje rijeci ce nestati, tvoja kuca ce nestati, tvoje ime ce nestati, sva sjecanja na tebe ce nestati"

meni je ovo od pocetka bilo mutno
drogon2
Posts: 1422
Joined: 30/05/2016 15:23

#15257 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Sto ti je to mutno, rekao joj je to u smislu neceg psihickog. Inace u seriji je proslo minimalno sest mjeseci od smrti Ramseya tako da bi Sansa na kraju sedme sezone vec trebala imat zavidnu stomacinu ako bi bila trudna.

I zasto bi ime Stark bilo ugaseno. Tu su Arya, Sansa, Jon je napola Stark, Bran je jos tu. Neko ce sigurno zijanit, al da ce svi u to vec sumnjam.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8152
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#15258 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

drogon2 wrote:
I zasto bi ime Stark bilo ugaseno. Tu su Arya, Sansa, Jon je napola Stark, Bran je jos tu. Neko ce sigurno zijanit, al da ce svi u to vec sumnjam.
Ako se secam iz knjiga, nije nikakav problem da zenski nasljednik uzme za muza nekog nizeg plemica i da on postane recimo Stark.

Isto ne znamo koliko je funkcionalan Branov "alat".
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#15259 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by seln »

AleksoMKD wrote:
Isto ne znamo koliko je funkcionalan Branov "alat".
Bran je sad u rangu poluboga... mislis li da ga interesuje mindja? 8)
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15260 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

arya i bran su jedini sto se tice starkova cisti, sansa je bila udata za lanistera pa za boltona, kolko god bila lady winterfell sjever pamti, iskljucena je iz neke dalje vladavine, jon je po sjevernjacima snow kopile i samo ga je ned stark mogao priznati niko drugi, kad se sazna to napola stark il targerijan uvjek se pika po ocu, sjevernjaci su po tome iskljucivi i kad je jon rekao da se obucavaju i zene za borbu, negodovali su, dok mala medvjedica nije im suknula... sto se tice sanse slazem se da nije trudna i da je remzija mislio na njezin psihicki trag isto sto je i cersei ostavila na nju.... vise ne okrece glavu kad su u pitanju mucenja i okrutna ubistva, sta vise svidja joj se pa cak i pomalo uziva u tom gledanju...
drogon2
Posts: 1422
Joined: 30/05/2016 15:23

#15261 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Vece su sanse da ce recimo Lannisteri svi skoncat. Cersei je gotovo sigurna za drugi svijet, Jaime bi takodje mogao poginut u bitci, a Tyrion nesto muti. Ne bi me cudilo da su on i Varys vec poceli radit protiv Daenerys. Tipa u sedmoj sezoni, Melisandre kaze Varysu da ce se vratit u Westeros, jer mora umrijet u toj zemlji kao i on, a Tyrion mi je sumnjiv cisto jer konstantno kuje neke planove da mu familija ne nastrada.
drogon2
Posts: 1422
Joined: 30/05/2016 15:23

#15262 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

pici wrote:arya i bran su jedini sto se tice starkova cisti, sansa je bila udata za lanistera pa za boltona, kolko god bila lady winterfell sjever pamti, iskljucena je iz neke dalje vladavine, jon je po sjevernjacima snow kopile i samo ga je ned stark mogao priznati niko drugi, kad se sazna to napola stark il targerijan uvjek se pika po ocu, sjevernjaci su po tome iskljucivi i kad je jon rekao da se obucavaju i zene za borbu, negodovali su, dok mala medvjedica nije im suknula... sto se tice sanse slazem se da nije trudna i da je remzija mislio na njezin psihicki trag isto sto je i cersei ostavila na nju.... vise ne okrece glavu kad su u pitanju mucenja i okrutna ubistva, sta vise svidja joj se pa cak i pomalo uziva u tom gledanju...
Cisto sumnjam da ce tu vise vazit ikakva pravila kad svi vide armiju mrtvaca i Night Kinga :D
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15263 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

ja ocekujem napete odnose izmedju sanse i dany... tyrion i varys su tu da slome taj kotac i uspostave regularnog vladara... kad se sazna da je jon prestolonasljednik imaju dvije opcije, prva da se okrenu protiv jona i da navuku gnjev dany jer je zaljubljena u njega, druga da podrze jona i samim tim izdaju dany.... kako god najebali su obojica :mrgreen:
Last edited by pici on 08/04/2019 11:31, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15264 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

drogon2 wrote:
pici wrote:arya i bran su jedini sto se tice starkova cisti, sansa je bila udata za lanistera pa za boltona, kolko god bila lady winterfell sjever pamti, iskljucena je iz neke dalje vladavine, jon je po sjevernjacima snow kopile i samo ga je ned stark mogao priznati niko drugi, kad se sazna to napola stark il targerijan uvjek se pika po ocu, sjevernjaci su po tome iskljucivi i kad je jon rekao da se obucavaju i zene za borbu, negodovali su, dok mala medvjedica nije im suknula... sto se tice sanse slazem se da nije trudna i da je remzija mislio na njezin psihicki trag isto sto je i cersei ostavila na nju.... vise ne okrece glavu kad su u pitanju mucenja i okrutna ubistva, sta vise svidja joj se pa cak i pomalo uziva u tom gledanju...
Cisto sumnjam da ce tu vise vazit ikakva pravila kad svi vide armiju mrtvaca i Night Kinga :D
to se odnosi poslije NK ako prezive
drogon2
Posts: 1422
Joined: 30/05/2016 15:23

#15265 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Pa to ti govorim, cisto sumnjam da ce bit isto kao prije poslije te bitke.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65945
Joined: 03/08/2010 19:04

#15266 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

drogon2 wrote:Vece su sanse da ce recimo Lannisteri svi skoncat. Cersei je gotovo sigurna za drugi svijet, Jaime bi takodje mogao poginut u bitci, a Tyrion nesto muti. Ne bi me cudilo da su on i Varys vec poceli radit protiv Daenerys. Tipa u sedmoj sezoni, Melisandre kaze Varysu da ce se vratit u Westeros, jer mora umrijet u toj zemlji kao i on, a Tyrion mi je sumnjiv cisto jer konstantno kuje neke planove da mu familija ne nastrada.

zbog cega to mislis?
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8152
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#15267 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

seln wrote:
AleksoMKD wrote:
Isto ne znamo koliko je funkcionalan Branov "alat".
Bran je sad u rangu poluboga... mislis li da ga interesuje mindja? 8)
Neka se zrtvuje za narod i drzavu.

Think on the flag and do it for the country.

Meera bi mu dala, ako se ne ljuti na njega zbog odbijanja.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#15268 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by seln »

AleksoMKD wrote:
seln wrote:
AleksoMKD wrote:
Isto ne znamo koliko je funkcionalan Branov "alat".
Bran je sad u rangu poluboga... mislis li da ga interesuje mindja? 8)
Neka se zrtvuje za narod i drzavu.

Think on the flag and do it for the country.

Meera bi mu dala, ako se ne ljuti na njega zbog odbijanja.
Uh, bila se Mejra naostrila opasno. :D
drogon2
Posts: 1422
Joined: 30/05/2016 15:23

#15269 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
drogon2 wrote:Vece su sanse da ce recimo Lannisteri svi skoncat. Cersei je gotovo sigurna za drugi svijet, Jaime bi takodje mogao poginut u bitci, a Tyrion nesto muti. Ne bi me cudilo da su on i Varys vec poceli radit protiv Daenerys. Tipa u sedmoj sezoni, Melisandre kaze Varysu da ce se vratit u Westeros, jer mora umrijet u toj zemlji kao i on, a Tyrion mi je sumnjiv cisto jer konstantno kuje neke planove da mu familija ne nastrada.

zbog cega to mislis?
Pa zbog prorocanstva koje cemo zasigurno vidit kako se odigrava u seriji jer su njemu posvetili pocetak pete sezone, a i u knjigama je big deal.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8152
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#15271 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

seln wrote:
Uh, bila se Mejra naostrila opasno. :D
Bran: Meera, sta mislis dali je Jojen Stark lepo ime?

Meera: Oplodi me
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#15272 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by biggrin »

pa nije ovo game of porns 8-)
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8152
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#15273 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

PA treba da opstane Kuca Stark. Mora se malo motivirati omladina.

A i politicki je dobar potez spojiti Reed-ove sa Stark-ovima.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#15274 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by seln »

biggrin wrote:pa nije ovo game of porns 8-)
Nije OVO...
ali imas vec dva-tri filma na temu. :D
Post Reply