Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#15251 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
ZOI 84 Ivica Saric? 
- dado100
- Posts: 46
- Joined: 29/01/2013 14:29
#15252 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Upravo tako!Doktor29 wrote:Ivica SaricBanksy wrote:Predloži li SDA trećeg kandidata, znam za koga će glasati NS.
Može li Pedja potvrditi dogovor koji su postigli kada je u pitanju izbor gradonačelnika, a podrazumijeva da nakon što ova dva kandidata ne dobiju dovoljan broj glasova, SDA će predložiti Ivicu Šarića kojem ćete dati podršku?
Naime, zamišljeni scenarij je takav da nakon ovog glasanja, koje neće rezultirati izborom, stranke imaju mogućnost predložiti nove kandidate. SDU i SDP će biti principijelni i ponovo predložiti ovu dvojicu pulena, dok SDA sada ubacuje i Šarića. U tom slučaju u drugi krug ulaze Kamočaji i Šarić, a onda slijedi izbor Ivice Šarića sa 15 glasova (SDA-NS-SDU-SBiH-Radeljaš).
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#15253 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
bolje i saric nego ova dva bilmeza.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#15254 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Fakultet ne treba biti argument za rangiranje kandidata. Kljujic nije za gradonacelnika jer je cesto mijenjao politicke dresove; njegovi nastupi, koliko ih se sjecam, su naporni kao da Adil Kulenovic govori. Kamocaji je stranacki potrcko i jedino sto on moze biti sekretar gradonacelnika. Podrzavam odluku Nase stranke da ne glasaju niti za jednog niti za drugog.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#15255 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Kažu da je sve dogovoreno još prošle sedmice.dado100 wrote:Upravo tako!Doktor29 wrote:Ivica SaricBanksy wrote:Predloži li SDA trećeg kandidata, znam za koga će glasati NS.
Može li Pedja potvrditi dogovor koji su postigli kada je u pitanju izbor gradonačelnika, a podrazumijeva da nakon što ova dva kandidata ne dobiju dovoljan broj glasova, SDA će predložiti Ivicu Šarića kojem ćete dati podršku?
Zauzvrat, Dino Mustafić ostaje doživotni direktor MESS-a.
Možda čaršija laže. Baš me zanima ...
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#15256 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
A kao Saric je puno bolji, adekvatniji, sposobniji od ovih prije predlozenih.
Podrzi li NS Sarica, koji je isto tako stranacki bojovnik, samo sa vise godina (i staza i funkcija) kao neki..onda zaista, i zvanicno, NS gubi svaki moguci kredibilitet...barem ono malo sto im je jos uvijek ostalo.
Cuj Saric, covjek je od prvog dana svog politickog angazmna, redovno na ministarskoj poziciji. Mozda se malo i sloze kockice mozaika. Jer, svima je jasno koliko clanova uskg jezgra NS je zapravo godinama pod resorom Sarica kao ministra.
Bude li tako, samo mogu zamisliti koje ce hvalospijeve i spinove koristiti ovi iz NS da opravdaju svoju (jos uvijek eventualnu?) podrsku SARICU.
Podrzi li NS Sarica, koji je isto tako stranacki bojovnik, samo sa vise godina (i staza i funkcija) kao neki..onda zaista, i zvanicno, NS gubi svaki moguci kredibilitet...barem ono malo sto im je jos uvijek ostalo.
Cuj Saric, covjek je od prvog dana svog politickog angazmna, redovno na ministarskoj poziciji. Mozda se malo i sloze kockice mozaika. Jer, svima je jasno koliko clanova uskg jezgra NS je zapravo godinama pod resorom Sarica kao ministra.
Bude li tako, samo mogu zamisliti koje ce hvalospijeve i spinove koristiti ovi iz NS da opravdaju svoju (jos uvijek eventualnu?) podrsku SARICU.
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#15257 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Tacno.-LIBERO- wrote:A kao Saric je puno bolji, adekvatniji, sposobniji od ovih prije predlozenih.
Podrzi li NS Sarica, koji je isto tako stranacki bojovnik, samo sa vise godina (i staza i funkcija) kao neki..onda zaista, i zvanicno, NS gubi svaki moguci kredibilitet...barem ono malo sto im je jos uvijek ostalo.
Cuj Saric, covjek je od prvog dana svog politickog angazmna, redovno na ministarskoj poziciji. Mozda se malo i sloze kockice mozaika. Jer, svima je jasno koliko clanova uskg jezgra NS je zapravo godinama pod resorom Sarica kao ministra.
Podrzati Sarica isto je kao i podrzati Kljujica.
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#15258 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Kako li će to objasniti? i kada će SDU shvatiti da je prevaren
-
Buraza
- Posts: 11
- Joined: 19/03/2013 23:28
#15259 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
I do sada sam imao izuzetno nisko mišljenje o forumima i forumašima, no kada čitam kakve "priče iz dedine brijačnice" ovdje ljudi navode kao argumente naprosto me jeza uhvati. Pored istine da nam trebaju dva Gola otoka za sve bh. lopove, istina je da nam treba i ludara veličine New Yorka.
Uzgred i ne treba nam novi gradonačelnik, dobar je i stari, te to nema nikakve veze sa budžetom, pa dobro znate da je Mostar imao budžet prije gradonačelnika.
Pozdrav i ne bih se više štel mešat'
Uzgred i ne treba nam novi gradonačelnik, dobar je i stari, te to nema nikakve veze sa budžetom, pa dobro znate da je Mostar imao budžet prije gradonačelnika.
Pozdrav i ne bih se više štel mešat'
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#15260 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Dobro si. Sve budala do budale ...Buraza wrote:
I do sada sam imao izuzetno nisko mišljenje o forumima i forumašima, no kada čitam kakve "priče iz dedine brijačnice" ovdje ljudi navode kao argumente naprosto me jeza uhvati. Pored istine da nam trebaju dva Gola otoka za sve bh. lopove, istina je da nam treba i ludara veličine New Yorka.
Buraza wrote:
Priča se da za to vrijeme Vaš mlađahni Predsjednik ima poslovne veze sa Hilmom i Mujom Selimovićem i da je to ustvari okosnica partnerstva izmedju NS i SDA. U tom slučaju to je gori despotizam nego i u jednoj drugoj stranci, jer znači da je advokatska kancelarija Predsjednikovog tate važnija i od stranke i od građana koji su Vam dali povjerenje.
- PerverzMusharaf
- Posts: 461
- Joined: 24/03/2013 15:28
#15261 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
ne moze nista gore od kljujića bit.
-
mikasa
- Posts: 536
- Joined: 15/12/2008 22:35
#15262 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Izgleda da ce Kljujic biti samo atletski zec u rukama SDA... Sta ce jadnik, zbog svoje starosti nije mogao istrcati do polovine staze, pa su ga u Drzavnoj bolnici morali dopumpati zrakom.
To je bio i prvi angazman nove direktorice.
Sto se tice SDU, isto ce im se desiti kao sa Gras-om... Sretno Ivica S.
Sto se tice SDU, isto ce im se desiti kao sa Gras-om... Sretno Ivica S.
-
mikasa
- Posts: 536
- Joined: 15/12/2008 22:35
#15263 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Mislim da on ne moze biti jer je Bosnjak. On "puca" na mjesto dogradonacelnika.pare dare samo pare wrote:Ma jokDoktor29 wrote:Zlatarpare dare samo pare wrote:Koliko sam ja čuo SDU ima novog kandidata, Kljuić je loše pravo.
Možda on bude prihvatljiviji za NSPrebjeg iz SDP-a
- dado100
- Posts: 46
- Joined: 29/01/2013 14:29
#15264 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Prva faza realizacije dogovora je okončana. Nakon današnjeg glasanja, očito je da su se neki vijećnici "predomislili" pa je rezultat bio 12:10. Naravno nije bilo predomišljanja već je cilj bio izbjeći situaciju neriješenog ishoda zbog problema sa tumačenjem pravila za izbor i tako otvoriti mogućnost predlaganja novih imena.
Sada slijedi dogovoreni scenarij, u kojem SDA predlaže Šarića i koji će potom u drugom krugu dobiti potreban broj glasova. SDU će biti adekvatno stimulisan mjestom dogradonačelnika, a kako sada stoje stvari i neko iz tabora Radeljaša.
NS neće imati mjesto dogradonačelnika kako ne bi bili "krivo" shvaćeni već će kompenzacija obezbijeđena kroz izdvajanja iz budžeta Kantona i Grada. NS ovim igra istu igru kao i sa općinskim vijećima. Nakon ovoga će izaći sa tvrdnjom da su podržali Šarića zbog deblokade i da nisu dio većine nego će podržavati samo projekte koji su kvalitetni.
Sada slijedi dogovoreni scenarij, u kojem SDA predlaže Šarića i koji će potom u drugom krugu dobiti potreban broj glasova. SDU će biti adekvatno stimulisan mjestom dogradonačelnika, a kako sada stoje stvari i neko iz tabora Radeljaša.
NS neće imati mjesto dogradonačelnika kako ne bi bili "krivo" shvaćeni već će kompenzacija obezbijeđena kroz izdvajanja iz budžeta Kantona i Grada. NS ovim igra istu igru kao i sa općinskim vijećima. Nakon ovoga će izaći sa tvrdnjom da su podržali Šarića zbog deblokade i da nisu dio većine nego će podržavati samo projekte koji su kvalitetni.
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#15265 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Kao špico bi bio bolji izbor...
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#15266 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Tita mi ova tema ima barem duplo vise postova nego sto je NS glasova osvojila...pocinjem sumnjati da se Djape uliva u Google ads
i laganini broji svaki klik
dok VI dramite ko ce biti slijedeća ikebana
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#15267 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Cuj Djape .....JoseMujica wrote:Tita mi ova tema ima barem duplo vise postova nego sto je NS glasova osvojila...pocinjem sumnjati da se Djape uliva u Google adsi laganini broji svaki klik
dok VI dramite ko ce biti slijedeća ikebana
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#15268 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Peđa je već ranije, na ovoj temi, pozitivno govorio o Šariću i Marjanoviću, kao hvale vrijednim ministrima u Zeljkovićevoj vladi, pa me uopšte ne bi iznenadilo da podrže Šarića.dado100 wrote:Prva faza realizacije dogovora je okončana. Nakon današnjeg glasanja, očito je da su se neki vijećnici "predomislili" pa je rezultat bio 12:10. Naravno nije bilo predomišljanja već je cilj bio izbjeći situaciju neriješenog ishoda zbog problema sa tumačenjem pravila za izbor i tako otvoriti mogućnost predlaganja novih imena.
Sada slijedi dogovoreni scenarij, u kojem SDA predlaže Šarića i koji će potom u drugom krugu dobiti potreban broj glasova. SDU će biti adekvatno stimulisan mjestom dogradonačelnika, a kako sada stoje stvari i neko iz tabora Radeljaša.
NS neće imati mjesto dogradonačelnika kako ne bi bili "krivo" shvaćeni već će kompenzacija obezbijeđena kroz izdvajanja iz budžeta Kantona i Grada. NS ovim igra istu igru kao i sa općinskim vijećima. Nakon ovoga će izaći sa tvrdnjom da su podržali Šarića zbog deblokade i da nisu dio većine nego će podržavati samo projekte koji su kvalitetni.
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#15269 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
g. Peđa, zamolio bih vas za odgovor na nekoliko pitanja (a neću vas pitati da li ćete podržati Šarića za gradonačelnika).
Na web stranici kantonalne vlade je objavljen dokument / izvještaj o radu komisije u kojoj ste bili član

Zbog čega ste prihvatili članstvo u ovoj komisiji i kako biste ocijenili njen rad? Da li ćete podržati novi prijedlog zakona o visokom obrazovanju? Kakvo je vaše iskustvo o saradnji sa ekspertima za visoko obrazovanje iz tima SDA+Hanka Vajzović?
Unaprijed hvala!
Na web stranici kantonalne vlade je objavljen dokument / izvještaj o radu komisije u kojoj ste bili član

Zbog čega ste prihvatili članstvo u ovoj komisiji i kako biste ocijenili njen rad? Da li ćete podržati novi prijedlog zakona o visokom obrazovanju? Kakvo je vaše iskustvo o saradnji sa ekspertima za visoko obrazovanje iz tima SDA+Hanka Vajzović?
Unaprijed hvala!
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#15270 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Podrzite li Sarica, pretplacenog na ministarska mjesta, mozete komotno, ali komotno, zatvoriti "radnju".Lud i ponosan wrote:Ja se potajno nadam da ovo nece biti istina i da NS nece podrzati SDA kandidata. Posebno ne doticnog.dado100 wrote:Prva faza realizacije dogovora je okončana. Nakon današnjeg glasanja, očito je da su se neki vijećnici "predomislili" pa je rezultat bio 12:10. Naravno nije bilo predomišljanja već je cilj bio izbjeći situaciju neriješenog ishoda zbog problema sa tumačenjem pravila za izbor i tako otvoriti mogućnost predlaganja novih imena.
Sada slijedi dogovoreni scenarij, u kojem SDA predlaže Šarića i koji će potom u drugom krugu dobiti potreban broj glasova. SDU će biti adekvatno stimulisan mjestom dogradonačelnika, a kako sada stoje stvari i neko iz tabora Radeljaša.
NS neće imati mjesto dogradonačelnika kako ne bi bili "krivo" shvaćeni već će kompenzacija obezbijeđena kroz izdvajanja iz budžeta Kantona i Grada. NS ovim igra istu igru kao i sa općinskim vijećima. Nakon ovoga će izaći sa tvrdnjom da su podržali Šarića zbog deblokade i da nisu dio većine nego će podržavati samo projekte koji su kvalitetni.
Mislim da bi taj potez prouzrokovao nepopravljivu stetu, ali ostacu suzdrzan do potvrde ovih spekulacija.
I ovako ste blizu zatvaranja.
-
Pedja Kojovic
- Posts: 2920
- Joined: 26/02/2009 18:27
#15271 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
maystor
Prihvatio sam jer je ministar Marjanovic insistirao da prihvatim, uprkos mom stavu da je "cudno" da ja budem u komisiji s obzirom da mi ovakav zakon ne mozemo podrzati jer ne sprovodi integraciju univerziteta u Sarajevu, itd.
(Komisija se, uglavnom, bavila trazenjem rjesenja za nekoliko pravnih rupa i nelogicnosti u prijedlogu).
Dugi sati rada u komisiji su se, po meni, isplatili zbog dvije stvari;
- uvrsten je clan o administrativnoj i prostorno resursnoj intergaciji univerziteta (ali fakulteti , nazalost, ostaju pravni subjekti)
- u zakljucku koji je upucen ministarstvu (i nadam se Skupstini) trazi se donosenje Zakona o Uiverzitetu Sarajevo u roku od 6 mjeseci.
p.k.
Prihvatio sam jer je ministar Marjanovic insistirao da prihvatim, uprkos mom stavu da je "cudno" da ja budem u komisiji s obzirom da mi ovakav zakon ne mozemo podrzati jer ne sprovodi integraciju univerziteta u Sarajevu, itd.
(Komisija se, uglavnom, bavila trazenjem rjesenja za nekoliko pravnih rupa i nelogicnosti u prijedlogu).
Dugi sati rada u komisiji su se, po meni, isplatili zbog dvije stvari;
- uvrsten je clan o administrativnoj i prostorno resursnoj intergaciji univerziteta (ali fakulteti , nazalost, ostaju pravni subjekti)
- u zakljucku koji je upucen ministarstvu (i nadam se Skupstini) trazi se donosenje Zakona o Uiverzitetu Sarajevo u roku od 6 mjeseci.
p.k.
-
Pedja Kojovic
- Posts: 2920
- Joined: 26/02/2009 18:27
#15272 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Ne postoji jos uvijek nikakva ni naznaka ni dogovor o novim kandidatima.
Ime g. Sarica se pojavilo u neformalnim razgovorima ali dok nemamo zvanican prijedlog o tome necemo ni raspravljati na organima stranke.(Ali je zaista strasno i depresivno kakvim scenarijima, "dilovima" i trgovinama neki forumasi spekulisu).
Nasi vjecnici i stranacki ljudi su juce bili pod ogromnim pritiscima.
U prostorijama oko sale u kojoj se odrzavala sjednica neprestano odvijali "razgovori"(pokusaji ubjedjivanja) sa predstavnicima oba bloka.(Mi smo, kao sto je glasanje pokazalo, ostali pri svojim stavovima).
Najvece "iznenadjenje" sjednice je sto je pokazala nestrucnost sekretara GV i ukazala na njegovo krsenje zakona i osnovnih pravila demokratije - sekretar,naime, je sebi dao pravo da kao clan Kolegija, glasa ravnopravno sa izabranim vijecnicima!!!????)
Nas cilj je bio da se predloze novi kandidati i ostaje da se vidi da li smo uspjeli.
Nastavak je zakazan u srijedu u 5.
(SDA vjerovatno zeli izbjeci osvetnicko ponasanje SDU-a na sjednici SKS koja se odrzava isti dan i na kojoj se izglasava budzet KS)
p.k.
Ime g. Sarica se pojavilo u neformalnim razgovorima ali dok nemamo zvanican prijedlog o tome necemo ni raspravljati na organima stranke.(Ali je zaista strasno i depresivno kakvim scenarijima, "dilovima" i trgovinama neki forumasi spekulisu).
Nasi vjecnici i stranacki ljudi su juce bili pod ogromnim pritiscima.
U prostorijama oko sale u kojoj se odrzavala sjednica neprestano odvijali "razgovori"(pokusaji ubjedjivanja) sa predstavnicima oba bloka.(Mi smo, kao sto je glasanje pokazalo, ostali pri svojim stavovima).
Najvece "iznenadjenje" sjednice je sto je pokazala nestrucnost sekretara GV i ukazala na njegovo krsenje zakona i osnovnih pravila demokratije - sekretar,naime, je sebi dao pravo da kao clan Kolegija, glasa ravnopravno sa izabranim vijecnicima!!!????)
Nas cilj je bio da se predloze novi kandidati i ostaje da se vidi da li smo uspjeli.
Nastavak je zakazan u srijedu u 5.
(SDA vjerovatno zeli izbjeci osvetnicko ponasanje SDU-a na sjednici SKS koja se odrzava isti dan i na kojoj se izglasava budzet KS)
p.k.
-
Doktor29
- Posts: 1695
- Joined: 07/06/2012 21:31
#15273 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Ja cesto kritikujem ali ovaj put bih pohvalio vjecnike Nase Stranke sto su legalisti i nisu se mogli kupiti mada pouzdano znam da su im se nudili poslovi i veliki novci, ne samo njima nego pojedinim vjecnicima iz SDA (materijalno neostvarenim).Pedja Kojovic wrote:Ne postoji jos uvijek nikakva ni naznaka ni dogovor o novim kandidatima.
Ime g. Sarica se pojavilo u neformalnim razgovorima ali dok nemamo zvanican prijedlog o tome necemo ni raspravljati na organima stranke.(Ali je zaista strasno i depresivno kakvim scenarijima, "dilovima" i trgovinama neki forumasi spekulisu).
Nasi vjecnici i stranacki ljudi su juce bili pod ogromnim pritiscima.
U prostorijama oko sale u kojoj se odrzavala sjednica neprestano odvijali "razgovori"(pokusaji ubjedjivanja) sa predstavnicima oba bloka.(Mi smo, kao sto je glasanje pokazalo, ostali pri svojim stavovima).
Najvece "iznenadjenje" sjednice je sto je pokazala nestrucnost sekretara GV i ukazala na njegovo krsenje zakona i osnovnih pravila demokratije - sekretar,naime, je sebi dao pravo da kao clan Kolegija, glasa ravnopravno sa izabranim vijecnicima!!!????)
Nas cilj je bio da se predloze novi kandidati i ostaje da se vidi da li smo uspjeli.
Nastavak je zakazan u srijedu u 5.
(SDA vjerovatno zeli izbjeci osvetnicko ponasanje SDU-a na sjednici SKS koja se odrzava isti dan i na kojoj se izglasava budzet KS)
p.k.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#15274 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Tačno tako. To je priča koja kruži još od prošle sedmice. Baš da vidimo je li istinita.dado100 wrote:
Sada slijedi dogovoreni scenarij, u kojem SDA predlaže Šarića i koji će potom u drugom krugu dobiti potreban broj glasova. SDU će biti adekvatno stimulisan mjestom dogradonačelnika, a kako sada stoje stvari i neko iz tabora Radeljaša.
NS neće imati mjesto dogradonačelnika kako ne bi bili "krivo" shvaćeni već će kompenzacija obezbijeđena kroz izdvajanja iz budžeta Kantona i Grada. NS ovim igra istu igru kao i sa općinskim vijećima. Nakon ovoga će izaći sa tvrdnjom da su podržali Šarića zbog deblokade i da nisu dio većine nego će podržavati samo projekte koji su kvalitetni.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#15275 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal
Je li ostao član zakona o doživotnim profesorima?Pedja Kojovic wrote:maystor
Prihvatio sam jer je ministar Marjanovic insistirao da prihvatim, uprkos mom stavu da je "cudno" da ja budem u komisiji s obzirom da mi ovakav zakon ne mozemo podrzati jer ne sprovodi integraciju univerziteta u Sarajevu, itd.
(Komisija se, uglavnom, bavila trazenjem rjesenja za nekoliko pravnih rupa i nelogicnosti u prijedlogu).
Dugi sati rada u komisiji su se, po meni, isplatili zbog dvije stvari;
- uvrsten je clan o administrativnoj i prostorno resursnoj intergaciji univerziteta (ali fakulteti , nazalost, ostaju pravni subjekti)
- u zakljucku koji je upucen ministarstvu (i nadam se Skupstini) trazi se donosenje Zakona o Uiverzitetu Sarajevo u roku od 6 mjeseci.
p.k.
