
new treat
Moderator: anex
ja kokosovo ulje stavim nakon pranja kose, kad je posušim ručnikom...samo par kapi na vrhove...sve se fino upije dok se kosa suši i ne ostane masno... a moram probati Macademiu kad je toliko hvaliteDeep red wrote:BJB, ja stavljam kokosovo ulje i drzim sat-dva-pet, zavisi koliko imam vremena. A masku koristim Macadamiu i ova kombinacija mi je preporodila kosuNaravno, ni jedno ni drugo ne stavljam do tjemena.
Zene, ako je neko zainteresovan za ovaj set (nijanasa purple storm), nek se javi na PP
http://www.bellapierre.com/shop/get-the-look-kits.html
Imas je u CM-u, u Titovoj. A ja narucujem odavdenia3 wrote:Gdje nabavljaš ovu masku?
Ja poslije pranja stavim par kapi ovog ulja (ako ne feniram kosu) predobro jekakav nered wrote:ja kokosovo ulje stavim nakon pranja kose, kad je posušim ručnikom...samo par kapi na vrhove...sve se fino upije dok se kosa suši i ne ostane masno... a moram probati Macademiu kad je toliko hvaliteimam strašno suhu kosu...
Feelunique.com ili escentual.com, gdje me dodje jeftinije.. Na feelunique ne placas postarinu preko 10 funti vrijednosti, na escentual jesi, a jos kad ima neki dobar kod za popust na feelunique, uopste nisu toliko skupe.BJB wrote:@Amy82, do srca sam se nasmijala, a nisam odavno![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kupila bih ovaj da nije skupšatirana_ljubičica wrote:/Crabtree__amp__Evelyn_Deluxe_Hand_Therapy_Collection_1386591012_main.jpg[/img]
Gdje ih ima kupiti ?:)
jel ima ovo ulje kod nas kupiti ?Deep red wrote: Ja poslije pranja stavim par kapi ovog ulja (ako ne feniram kosu) predobro je
http://www.allbeauty.com/productPaging. ... tId=438473
Stavim i par kapi u masku. Preporodila sam kosuA ako se feniram, stavim kremu za zastitu od toplote, a ovo ulje nakon feniranja.
hvalaDeep red wrote:Imas ovo od 10ml u CM-u, oko 10tak maraka.
http://www.allbeauty.com/productPaging. ... tId=440093
Nisam nikad probala L'occitane shea butter hand cream, sorry.. Osim toga, cini mi se da sam ja alergicna na shea butter, stagod sam probala s njim smetalo mi je.Deep red wrote:Imas je u CM-u, u Titovoj. A ja narucujem odavdenia3 wrote:Gdje nabavljaš ovu masku?
http://www.allbeauty.com/search.php?q=m ... r=0&page=1
Postarina je 3,95£. Trenutno nema od 500ml, sa postarinom je bila 54km, ta je najisplativija.Ja poslije pranja stavim par kapi ovog ulja (ako ne feniram kosu) predobro jekakav nered wrote:ja kokosovo ulje stavim nakon pranja kose, kad je posušim ručnikom...samo par kapi na vrhove...sve se fino upije dok se kosa suši i ne ostane masno... a moram probati Macademiu kad je toliko hvaliteimam strašno suhu kosu...
http://www.allbeauty.com/productPaging. ... tId=438473
Stavim i par kapi u masku. Preporodila sam kosuA ako se feniram, stavim kremu za zastitu od toplote, a ovo ulje nakon feniranja.
BJB, mozes li mi uporediti ove kreme sa L´occitane shea butter, to mi je najbolja krema za ruke koju sam imala?

da ponovimWildRedRose wrote:Znam da je bilo milion puta, ali treba mi info gdje u SA kupiti cetkice (sve vrste) za sminkanje ? neke kvalitetnije, bolje.. samo kupujem i bacam pare
ecotools imas mislim u dm-u, meni su okWildRedRose wrote:da ponovimWildRedRose wrote:Znam da je bilo milion puta, ali treba mi info gdje u SA kupiti cetkice (sve vrste) za sminkanje ? neke kvalitetnije, bolje.. samo kupujem i bacam pare
ooo ovo je super, obavezno naručujem, inače je samo ova četka oko 9-10 eura a ulje oko 5 eura...hvala michun na info i treba ti vjeruj miMichun wrote:ove moje curice sto se dotjeruju izgleda samo na ovoj temi
jes da nije sminka, ali da upitam...
valja li, koliko inace kosta, treba li mi ovo
http://eu.strawberrynet.com/haircare/ma ... 44/#DETAIL
Do kad je ova cijena zna li seMersY wrote:ooo ovo je super, obavezno naručujem, inače je samo ova četka oko 9-10 eura a ulje oko 5 eura...hvala michun na info i treba ti vjeruj miMichun wrote:ove moje curice sto se dotjeruju izgleda samo na ovoj temi
jes da nije sminka, ali da upitam...
valja li, koliko inace kosta, treba li mi ovo
http://eu.strawberrynet.com/haircare/ma ... 44/#DETAIL
do 4. marta...ali trenutno nemaladyblue18 wrote:Do kad je ova cijena zna li seMersY wrote:ooo ovo je super, obavezno naručujem, inače je samo ova četka oko 9-10 eura a ulje oko 5 eura...hvala michun na info i treba ti vjeruj miMichun wrote:ove moje curice sto se dotjeruju izgleda samo na ovoj temi
jes da nije sminka, ali da upitam...
valja li, koliko inace kosta, treba li mi ovo
http://eu.strawberrynet.com/haircare/ma ... 44/#DETAIL![]()
Kupila sam ovo prije nekoliko dana, kad je forumašica zinaminch spomenula... Ne znam šta bih rekla... Iskreno, nisam baš ni obratila pažnju na to radi li proizvod ono što obećava na pakiranju, ali ono što definitivno primijetim jeste baš kako je i zinaminch rekla - za pore ne radi ništa. Nema blura, ničega. Ali bude glatko lice na dijelovima na koje se nanese pa se samim time i tekući puder lakše i ljepše nanosi.Partizzanka wrote:jel neko koristio ovu Garnier Perfect blur whatever??
Ecotools četkice, moj apsolutni favorit.MedenoSrce wrote:ecotools imas mislim u dm-u, meni su okWildRedRose wrote:Znam da je bilo milion puta, ali treba mi info gdje u SA kupiti cetkice (sve vrste) za sminkanje ? neke kvalitetnije, bolje.. samo kupujem i bacam pare![]()

WildRedRose wrote:da ponovimWildRedRose wrote:Znam da je bilo milion puta, ali treba mi info gdje u SA kupiti cetkice (sve vrste) za sminkanje ? neke kvalitetnije, bolje.. samo kupujem i bacam pare
sad mozete kupovati i na feelunique?