U tom slučaju, oni nemaju šta tražiti ovdjePitari-CHWIILA wrote: Mislim da je ono njihov maximum..!!!
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#1526 Re: FK Sarajevo - Europa League
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#1527 Re: FK Sarajevo - Europa League
*************************************************************
Znam da mace citaju, pa da im ne treba prevoditelj....
Edit: Ne mozes tako pisati. Narocito se nece tolerisati uvrede Bugarske, njenih gradjana i sl.
Isto tako, pozivi na naslije su neprihvatljivi.
Hvala.
Znam da mace citaju, pa da im ne treba prevoditelj....
Edit: Ne mozes tako pisati. Narocito se nece tolerisati uvrede Bugarske, njenih gradjana i sl.
Isto tako, pozivi na naslije su neprihvatljivi.
Hvala.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1528 Re: FK Sarajevo - Europa League
Preneseno za Hz foruma, a vezano za nasu pohapsenu bracu u Sofiji.

Dvojica pustena uz uslovnu kaznu. Jednom je djelo preinaceno iz krivicnog na prekrsajno. Bit ce pusten, ali ce se morati pojaviti na narednom rocistu. Sutra krecu za Sarajevo.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1529 Re: FK Sarajevo - Europa League
Zajedno sa braćom na sjever u četvrtak. Hvala Bogu ! 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1530 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kol'ko sam shvatio ove izjave naših igrača, nećemo nešto srljati u napadu, igramo slično kao u Bugarskoj.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1531 Re: FK Sarajevo - Europa League
sutra po kartu 
- Dammme
- Posts: 1177
- Joined: 18/04/2007 10:35
- Location: Sarajevo
#1532 Re: FK Sarajevo - Europa League
Uh što će se oteći ova 3 dana. Samo u pamet i ne nasjedati na provokacije ovih bugarskih žohara.
Ako bude potrebe za reakcijom, ona se NE SMIJE DEŠAVATI NI NA STADIONU, NI OKO STADIONA, ZA VRIJEME UTAKMICE.
Što se tiče same tekme mislim da je najbolje odigrati slično kao u Sofiji, ali samo malo više otvoriti. Dakle malo više pasova prema naprijed. Pogotovo od strane Sesara i Radana.
Ako bude potrebe za reakcijom, ona se NE SMIJE DEŠAVATI NI NA STADIONU, NI OKO STADIONA, ZA VRIJEME UTAKMICE.
Što se tiče same tekme mislim da je najbolje odigrati slično kao u Sofiji, ali samo malo više otvoriti. Dakle malo više pasova prema naprijed. Pogotovo od strane Sesara i Radana.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1535 Re: FK Sarajevo - Europa League
KARAJ LEVSKOG ALEEEEEEEEEE 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1536 Re: FK Sarajevo - Europa League
jos dan dva, pamet u glavu momci 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1537 Re: FK Sarajevo - Europa League
Joj nane mi, danas svi po karte. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1538 Re: FK Sarajevo - Europa League
De da skontamo da svi odemo u isto vrijeme 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1539 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ja ću oko 2, samo da kažem. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1540 Re: FK Sarajevo - Europa League
Valja ustat' u ta doba

- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1541 Re: FK Sarajevo - Europa League
nane mi istetovirane
i ja bih oko dva 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1542 Re: FK Sarajevo - Europa League
Od kol'ko radi šop ? 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1543 Re: FK Sarajevo - Europa League
nikola fan šop 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1544 Re: FK Sarajevo - Europa League
Od 10 aj tinks..
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1545 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kažu ne valja utorkom karte kupovati... 
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#1546 Re: FK Sarajevo - Europa League
orelo gorelo, jebe se nas !Sarajevo_Grad wrote:Kažu ne valja utorkom karte kupovati...
-
Edge
- Posts: 293
- Joined: 13/08/2006 13:12
#1547 Re: FK Sarajevo - Europa League
Svi na utakmicu. Povucite sve što možete, rodbinu i prijatelje. Svi svi!
-
bordo_boy
- Posts: 634
- Joined: 26/07/2005 13:30
#1548 Re: FK Sarajevo - Europa League
Po mogućnosti na jug...Edge wrote:Svi na utakmicu. Povucite sve što možete, rodbinu i prijatelje. Svi svi!
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1549 Re: FK Sarajevo - Europa League
Žene i djeca na istok. 
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#1550 Re: FK Sarajevo - Europa League
4 istoka naručena, multietnički sastav navijačke skupine
nego, zna li se jel jug uopšte u prodaji ili će cijela tribina biti za bugare ?
nego, zna li se jel jug uopšte u prodaji ili će cijela tribina biti za bugare ?
