Kviz "Film"
Moderator: _BataZiv_0809
-
Pera Trta
- Posts: 5420
- Joined: 06/02/2009 00:20
- Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.
#1526 Re: Kviz "Film"
Postavio sam pitanje 
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#1527 Re: Kviz "Film"
vidjeh ne znam odgovor stoga sutim
svejedno ce Fikus da odgovori
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#1528 Re: Kviz "Film"
da nije Stand by Me, poznato mi to nešto 
-
Pera Trta
- Posts: 5420
- Joined: 06/02/2009 00:20
- Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.
#1529 Re: Kviz "Film"
Bravo!Atticus Finch wrote:da nije Stand by Me, poznato mi to nešto
Čisto forme radi, koji glumac je u pitanju?
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#1530 Re: Kviz "Film"
Corey Feldman, nešto sam googlo 
-
Pera Trta
- Posts: 5420
- Joined: 06/02/2009 00:20
- Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.
#1531 Re: Kviz "Film"
Dobro, lik je davno nestao sa sceneAtticus Finch wrote:Corey Feldman, nešto sam googlo
Još jedna neostvarena nada...a imao je finih uloga kao dječak
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#1532 Re: Kviz "Film"
''U đavla, vjerujem'' je rečenica koja je izbačena iz jednog filma, na inisistiranje glumice, koja je trebala tumačiti lik koji to izgovori? Glumica i film?
izvinite zbog malo dužeg razmišljanja!
izvinite zbog malo dužeg razmišljanja!
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#1533 Re: Kviz "Film"
exorcist?
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#1534 Re: Kviz "Film"
o yea! glumica je elen burstin, mučim se sa postavljanjem pitanja 
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#1535 Re: Kviz "Film"
mene mrzi misliti 
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#1536 Re: Kviz "Film"
koji film komentiraju dvojica glavnih likova u Hanekeovom filmu Funny Games onom iz 90tih
-
joeaziz
- Posts: 472
- Joined: 30/08/2008 20:46
#1537 Re: Kviz "Film"
ne bi bilo lose da odredimo neki rok nakon kojeg se, ako nema odgovora, ide na novo pitanje.
mirash
mirash
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#1538 Re: Kviz "Film"
odgovor je Solaris eto
nastavite dalje sa pitanjima
nastavite dalje sa pitanjima
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#1540 Re: Kviz "Film"
ja sam za
a ne mora bod ...nek pravilo vrijedi od sada ako se jos 2 ljudi slozi kad nalete nellington pera itd
a ne mora bod ...nek pravilo vrijedi od sada ako se jos 2 ljudi slozi kad nalete nellington pera itd
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#1541 Re: Kviz "Film"
Bloo wrote:ja sam za
a ne mora bod meni sada ...nek pravilo vrijedi od sada ako se jos 2 ljudi slozi kad nalete nellington pera itd
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#1543 Re: Kviz "Film"
dzemmo wrote:eto nemas vise taj bod
da bude fair and square
-
joeaziz
- Posts: 472
- Joined: 30/08/2008 20:46
#1544 Re: Kviz "Film"
mogu li se meni prebaciti bodovi od mirasha?
- zlaataan
- Posts: 894
- Joined: 31/05/2009 22:19
- Location: Macondo
#1545 Re: Kviz "Film"
Ja sam protiv tog pravila, možda da vrijedi za više sati, npr. 6.
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- zlaataan
- Posts: 894
- Joined: 31/05/2009 22:19
- Location: Macondo
#1547 Re: Kviz "Film"
Ma može, nekako je sat premalo, bar menidzemmo wrote:jel' tri optimalno
-
joeaziz
- Posts: 472
- Joined: 30/08/2008 20:46
#1548 Re: Kviz "Film"
it is aj, mirash. dajte mi moje bodove.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#1549 Re: Kviz "Film"
joeaziz wrote:it is aj, mirash. dajte mi moje bodove.
vjerujemo ti Mulderu
-
joeaziz
- Posts: 472
- Joined: 30/08/2008 20:46
#1550 Re: Kviz "Film"
vidim da niko nece, pa cu ja:
u kojem filmu je donald sutherland glavom ubio macku?
u kojem filmu je donald sutherland glavom ubio macku?
