Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1526 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

Pa jedan mali procenat priroda, drugo veci procenat u zemlhama koje vrse represiju- iz nuzde.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1527 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

I stari grci...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1528 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Bloo wrote:
pustopoljina wrote:Da- zasto ne bi imali pravo naslijediti penziju, ili imovinu automatski...imati poreske olaksice?
Jer su bolesni.
Pu!
Ne. Oni hoce brak. U fr su vec imali tu mogucnost
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1529 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Bloo »

insomnia78 wrote:
Bloo wrote:
pustopoljina wrote:Da- zasto ne bi imali pravo naslijediti penziju, ili imovinu automatski...imati poreske olaksice?
Jer su bolesni.
Pu!
Ne. Oni hoce brak. U fr su vec imali tu mogucnost
Pa kad već mi heteroseksualci imamo priliku da se zajebemo i uništimo si život, zašto drugima braniti tu opciju. :mrgreen:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1530 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ommadawn »

U Engleskoj cak ima jedna rasisticka grupacija, da ne kazem partija - i svi su homoseksualci.

Sto znaci, da iako si drugacije seksualne orijentacije, ne moras nuzno biti ljevicar, anti-rasista, anti-fasista itd itd..
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#1531 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

Ommadawn wrote:U Engleskoj cak ima jedna rasisticka grupacija, da ne kazem partija - i svi su homoseksualci.

Sto znaci, da iako si drugacije seksualne orijentacije, ne moras nuzno biti ljevicar, anti-rasista, anti-fasista itd itd..
genijalno :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1532 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Pa naravno. Ponovicu opet. Svojevremeno drugi covjek FN-a. Mnogi kazu covjek uveliko zasluzan za njihov uspjeh je deklarisani derpe. Danas ima svoju ekstremno desnicarsku stranku nakon razlaza sa Marinom
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#1533 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by S4mpion »

problemnatravunu wrote:Ovde kod nas je jedan od glavnih problema primitivizam i neznanje....šta da kažem , kad mi danas nakon diskusije nas 5-6 o prajdu,jedan od prijatelja, koji nije došao iz "šume" (generalno nije glup i neobrazovan) izjavi, "ipak su mi draži ovi pederi nego pedofili" !
:facepalm: :facepalm:
Šta reći , koju posluku porati !!??
I jedni i drugi rođeni takvi, ha?
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1534 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

Bloo wrote: Pa kad već mi heteroseksualci imamo priliku da se zajebemo i uništimo si život, zašto drugima braniti tu opciju. :mrgreen:
Pa jel' tako?
Ovamo ne daju homoseksualcima u brak, biva nije prirodno, nemoralno...brak je samo musko i zensko...
A ovamo brak je vjestacka tvorevina, zatvor, musko mora sijati spermu okolo, monogamija neprirodna.
Dajte i homoseksualcima taj brak mrak.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1535 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Bloo »

pustopoljina wrote:
Bloo wrote: Pa kad već mi heteroseksualci imamo priliku da se zajebemo i uništimo si život, zašto drugima braniti tu opciju. :mrgreen:
Pa jel' tako?
Ovamo ne daju homoseksualcima u brak, biva nije prirodno, nemoralno...brak je samo musko i zensko...
A ovamo brak je vjestacka tvorevina, zatvor, musko mora sijati spermu okolo, monogamija neprirodna.
Dajte i homoseksualcima taj brak mrak.
Pa da vidimo čija majka crnu vunu prede...
Kad padne razvod, pa mu uzme pola imetka.
Pa tersa jer se kasno vratio kući.
Pa čija ti je do dlaka sa brade, nije moja...
Čiji je to karmin na blejzeru, ja koristim samo rozi...
Ha ja.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#1536 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by S4mpion »

pustopoljina wrote: Ne mogu ni svi hetero parovi imati djecu.
Pokusaju, pokusavaju...ne ide. Od Boga? Neprirodno?
Prirodno je, ali takvima se obično ustanovi neki zdravstveni poremećaj, zašto ne bi i ostalima?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1537 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Bloo wrote:
pustopoljina wrote:
Bloo wrote: Pa kad već mi heteroseksualci imamo priliku da se zajebemo i uništimo si život, zašto drugima braniti tu opciju. :mrgreen:
Pa jel' tako?
Ovamo ne daju homoseksualcima u brak, biva nije prirodno, nemoralno...brak je samo musko i zensko...
A ovamo brak je vjestacka tvorevina, zatvor, musko mora sijati spermu okolo, monogamija neprirodna.
Dajte i homoseksualcima taj brak mrak.
Pa da vidimo čija majka crnu vunu prede...
Kad padne razvod, pa mu uzme pola imetka.
Pa tersa jer se kasno vratio kući.
Pa čija ti je do dlaka sa brade, nije moja...
Čiji je to karmin na blejzeru, ja koristim samo rozi...
Ha ja.
Kod njih je to svakodnevnica. Rjetko ima ljubomornijih stvorenja
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1538 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Bloo »

insomnia78 wrote: Kod njih je to svakodnevnica. Rjetko ima ljubomornijih stvorenja
Ko kad privedeš trebu iz Ilijaša u grad.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#1539 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by S4mpion »

Bloo wrote:
hAZNADAR wrote:
Za brakove se slazem ali ne zbog toga sto bi ja branio po nekom svom mjerilu sta je u redu ili ne - vec zato sto sami pederi ne sljive drustvene norme i brak kao instituciju pa ne vidim zasto im je stalo do toga a ne i do ostalih normi. Ako si drugaciji - budi drugaciji, paradiraj, zivi svoj zivot ali se ne uvaljuj u zakone i norme koji su napravljeni po volji drugacije vecine.
S obzirom da nemaš problem da komuniciraš sa tom populacijom, pitaj ih za stav :)
Ove koje znam (gay and lesbians i ini) zapravo imaju poprilično "normalan" stav prema braku. Krunisanje jedne veze. Rješavanje imovinsko-pravnih odnosa...et cetera...
+ djeca

Dakle, po svemu kopiraju heteroseksualce.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1540 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

S4mpion wrote:
Bloo wrote:
hAZNADAR wrote:
Za brakove se slazem ali ne zbog toga sto bi ja branio po nekom svom mjerilu sta je u redu ili ne - vec zato sto sami pederi ne sljive drustvene norme i brak kao instituciju pa ne vidim zasto im je stalo do toga a ne i do ostalih normi. Ako si drugaciji - budi drugaciji, paradiraj, zivi svoj zivot ali se ne uvaljuj u zakone i norme koji su napravljeni po volji drugacije vecine.
S obzirom da nemaš problem da komuniciraš sa tom populacijom, pitaj ih za stav :)
Ove koje znam (gay and lesbians i ini) zapravo imaju poprilično "normalan" stav prema braku. Krunisanje jedne veze. Rješavanje imovinsko-pravnih odnosa...et cetera...
+ djeca

Dakle, po svemu kopiraju heteroseksualce.
Koga ce kopirati?
Pelikane i albatrose?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1541 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Bloo »

Fejkeri zavidni plagijatorski :oops:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1542 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

Majke mi, ko da su druga vrsta..
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1543 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Bloo »

Ode kafa na nos zbog albatrosa :lol:
Aferim što se dva put nasmijah u kratkom vremenu (em sunce i danci, em albatrosi).

ispunjen dan
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1544 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pustopoljina »

Bloo wrote:Ode kafa na nos zbog albatrosa :lol:
Aferim što se dva put nasmijah u kratkom vremenu (em sunce i danci, em albatrosi).

ispunjen dan
Taman super :)
OdoK leci.
Sutra nije praznik :lol:
Ln
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#1545 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by S4mpion »

pustopoljina wrote:
S4mpion wrote: + djeca

Dakle, po svemu kopiraju heteroseksualce.
Koga ce kopirati?
Pelikane i albatrose?
Koga heteroseksualci kopiraju?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#1546 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

S4mpion wrote:
+ djeca

Dakle, po svemu kopiraju heteroseksualce.
pa i lezbejke imaju macinski instinkt, homosi zele biti ocevi kao i heterosi muskarci , otkud ti ideja da je potreba za rodtiljestvom iskljucivo heteroseksulna :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1547 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Bloo »

S4mpion wrote:
pustopoljina wrote:
S4mpion wrote: + djeca

Dakle, po svemu kopiraju heteroseksualce.
Koga ce kopirati?
Pelikane i albatrose?
Koga heteroseksualci kopiraju?
Životinje.
Neke vrste upražnjavaju seks a da ne vodi reprodukciji. Samozadovoljavaju se (čak i uz pomoć pomagala). Imaju i homoseksualne sklonosti. Prakticiraju monogamiju, poligamiju, poliandriju, promiskuitet. Silovanje...

Edit: zaboravih pingvine i prostituciju. :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1548 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Bloo »

Možemo se batrgati, ali pripadamo carstvu Animalia :mrgreen:
Braco_18
Posts: 49
Joined: 28/08/2018 12:33

#1549 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Braco_18 »

E pa ljudi moji .... ja stvarno neznam kako iko oda nas heterosexualaca može biti protiv homosexualaca :-)
Pa može li se nama išta bolje desiti nego da je što više homosexualaca :? .... treba da šetaju svaki dan i propagiraju.... sto više nji se izjasni to bolje za nas :izet: i da istima damo 110% podrške ... što više homosexualaca to bolje za nas :lol: da bogdom nakon ove parade se izjasni bar 10% muške populacije na ovom kantonu kao gay ... uhhhh ... nema druge što više njih to bolje za nas :wink:

LGBTQ+ .... samo u napred ... svaka vam čast :kiss:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#1550 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Connaisseur Karlin »

Bloo wrote:Možemo se batrgati, ali pripadamo carstvu Animalia :mrgreen:
gdje to pise :lol:
Locked