Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#1526 Re: Blokada puteva

Post by victom »

a šta je bilo sa naslovima:

Vogošćanska petlja: Novaliću ne počinji rat, nećemo se razići

Zenica i Vogošćanska petlja u 4.30 sati: Ljudi su nervozni, stižu nam pojačanja

Poruka sa Ivan-sedla: Nek nas pobiju, mi nećemo otići

Drama na Vogošćanskoj petlji: Borci najavljuju blokadu aerodroma

Novalić: Vlada FBiH ne može ispuniti zahtjeve boraca
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#1527 Re: Blokada puteva

Post by Casual's »

To novinari u 23:00 tempirali naslove. Prohodno je, 122 zovite.
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1528 Re: Blokada puteva

Post by muha_sa »

prohodno za pješake
Benjo34
Posts: 2208
Joined: 21/01/2018 00:49

#1529 Re: Blokada puteva

Post by Benjo34 »

Znaci vlada je zakasnila sa reakcijom. Danas bi moglo biti svega...
apsolutno romantican
Posts: 151
Joined: 13/02/2018 06:21

#1530 Re: Blokada puteva

Post by apsolutno romantican »

da ponovim, vogoscanska petlja odblokirana i moze se sa autom proci...je li dovoljno ozbiljno?
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#1531 Re: Blokada puteva

Post by victom »

avaz: Specijalci deblokirali M-17 u Zenici i Vogošćansku petlju
User avatar
starii
Posts: 3388
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#1532 Re: Blokada puteva

Post by starii »

Image
User avatar
helpdesk1
Posts: 550
Joined: 04/08/2011 14:14

#1533 Re: Blokada puteva

Post by helpdesk1 »

Izgleda da je i Ivan odblokiran https://bihamk.ba/bs/spi/video-nadzor
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#1534 Re: Blokada puteva

Post by Cherry-Cherry »

Oooo hvala Bogu :-D :-D
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#1535 Re: Blokada puteva

Post by noviclan »

helpdesk1 wrote:Izgleda da je i Ivan odblokiran https://bihamk.ba/bs/spi/video-nadzor
jeste al u ku4cu kako onda automobili stoje jos

http://avaz.ba/vijesti/bih/356565/novin ... o-odustati

nego niko se nije sjetiio da ovoj sacici prosvjednika topao caj sa omamljivacem i za spavanje i samo ih lagano hladno sklonis na sigurno
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#1536 Re: Blokada puteva

Post by epik »

helpdesk1 wrote:Izgleda da je i Ivan odblokiran https://bihamk.ba/bs/spi/video-nadzor
Jes, ali auta stoje... Da hoce jos jedna slika da se vidi da se krece
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#1537 Re: Blokada puteva

Post by dobar osjecaj »

Na vijestima sad na BHT-u su javili da je policija rastjerala sve na Vogošćanskoj ali nisu rekli da ima ikakvih promjena na Ivanu i drugim lokacijama.
User avatar
helpdesk1
Posts: 550
Joined: 04/08/2011 14:14

#1538 Re: Blokada puteva

Post by helpdesk1 »

Prije pola sata bio autobus na ulazu u tunel i još nekih par auta. E sad nisam gore, ali po tome se dalo zaključiti da polako puštaju. Zato i jesam stavio link da se može provjeravati.
amrq7u
Posts: 166
Joined: 26/01/2016 20:00
Location: Sarajevo

#1539 Re: Blokada puteva

Post by amrq7u »

Vogošća 100% prohodna kao i M17
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1540 Re: Blokada puteva

Post by Kikibombona »

Oligarh wrote:
kudrilo wrote:Olovku na izborima.

Ja sam za svaki, ali svaki vid sile prema vlasti direktno. Terorisat narod, koji isto ima svoje probleme, jer ti imaš problem koji ne možeš da riješiš, je idiotluk.

Idi, zarobi Novalića, Patkovića i Bukvarevića, ako hoćeš po narodu, onda zarobi telecom i ostale uhljebe, ali mučit "random" ljude je glupo.
Da, ali onda bi se uvijek našla nova priča, kao i za februar 2014. i narikanje za Arhivom, priče o speedu i navijačima iz Lukavice na Skenderiji.
I tada su, dobro se sjećam, protestanti bili etiketirani kao četnici koji eto ruše grad itd. itd. Iskopala bi se kakva tetka bolesna koju Bukvarević izdržava, Patkovićeve ratne zasluge, Fadilova mazimica i njen uplakani iPhone.

Uvijek će biti spinova dokle god postoji budžetska glasačka mašinerija, kojima je status quo u zemlji Bogom dat. Shvati da toj kasti svaka stagnacija ove zemlje odgovara, jer približavanjem bilo kakvoj realnosti provodbe pravne države i racionalizacije jadnih budžeta, oni bi se dobrano uplašili za svoje ničim, a posebno ne radom, zaslužene privilegije.

Ova zemlja treba reset, totalni i sveopći. Izbori to nisu, zbog nedostatka iole ozbiljne političke alternative. Jedino je haos izgleda postao izlaz nakon kojega bi došao kakav međunarodni protektorat (kao one britanske dragunske jedinice koje su bile izvidnica poslije 02/2014 ako bi situacija postala ozbiljna) koji bi, u strogo konzerviranom okruženju, izrodio neke nove i racionalnije generacije sposobne za preuzimanje odgovornosti.
Cini se da je tako. Sto vise odgadjamo neminovno, kompletan reset, tonemo sve dublje u govna. Drzava se zaduzuje, zivi na kredit.

Sve to ne zanima aktuelnu vlast. Posudjuju lovu i ne rade nista. Kada drzava propadne, izvuci ce guzice, vec su se materijalno osigurali.

Bolje izazvati haos i prekinuti ovo propadanje sad nego za 10 godina. Samo bezveze gubimo vrijeme i idemo u pogresnom pravcu.

Do toga ce tesko doci jer u drzavi imamo tri plemena, imamo stranke, rezimske medije i armiju uhljeba kojim odgovara status kvo.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1541 Re: Blokada puteva

Post by spreca »

BlueBlood wrote:Ljudi bukvalno spavali pred vladom u satorima 9 mjeseci trazeci svoja prava, vlada ih nije bendala 1% a nisu ni podrsku nikakvu imali. Vlada se preselila u novu zgradu, ovi vidjeli da jedino sto im je preostalo jos da izadju na ulicu i blokiraju sve. Zalosno na ovim minusima sta moraju da trpe ali eto za jednu noc su uradili sto nisu za 9mj. Ovo je izgleda jedini nacin da dodjes do cilja. Ako je tako sa ovom situacijom u drzavi u narednom periodu mozemo ocekivati sve vise i vise ovakvih blokada. Neko je vec ranije napisao, imamo...

- Imamo nesretne borce koji protestvuju oduvijek, nema godine bez protesta,
- imamo nesretno zdravstvo koje je protestvovalo u ovoj godini,
- imamo nesretni obrazovni sistem,
- nesretne policajce,
- imamo nesretnu omladinu i ljude od kojih 150 hiljada napusti BiH u zadnje 4 godine od dobrote ovog sistema,
- imamo nesretne poljoprivrednike,
- imali proteste protiv VIK-a,
- proteste za memica, djevojke pregazene na semaforima i neka druga ubistva po gradu zbog nepravde i kompromitovanog sudstva,
- nesretne radnike i proteste zbog neuvezivanja radnog staza,
- imamo nesretne roditelje koji protestvuju radi uskracivanja bosanskog jezika u skolama RS (godinama),
- imamo proteste protiv dvije skole pod jednim krovom i td.

ako sad krene jedno za drugim mogao bi biti totalni haos a politicari preko medija opet izvarati narod i skupljati jeftine poene. Nama treba jedan veliki restart
Jos nisi napisao
Imamo blokirane gradjane od strane boraca na temp -15-20C
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#1542 Re: Blokada puteva

Post by victom »

noviclan wrote:
helpdesk1 wrote:Izgleda da je i Ivan odblokiran https://bihamk.ba/bs/spi/video-nadzor
jeste al u ku4cu kako onda automobili stoje jos

http://avaz.ba/vijesti/bih/356565/novin ... o-odustati

nego niko se nije sjetiio da ovoj sacici prosvjednika topao caj sa omamljivacem i za spavanje i samo ih lagano hladno sklonis na sigurno
pa da bude, vlast drogirala prosvjedike.
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#1543 Re: Blokada puteva

Post by epik »

Ivan sedlo se rijesava, nije jos deblokirano, info iz policije 122
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#1544 Re: Blokada puteva

Post by Vidal89 »

Sta je sa Zenicom??
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#1545 Re: Blokada puteva

Post by dobar osjecaj »

Vidal89 wrote:Sta je sa Zenicom??
Sve u Zenici i oko Zenice je prohodno od 5:30, javili su u vijestima na BHT. Jedino su zasad javili da u Tuzli traje jos blokada.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#1546 Re: Blokada puteva

Post by hAZNADAR »

Kikibombona wrote:
Cini se da je tako. Sto vise odgadjamo neminovno, kompletan reset, tonemo sve dublje u govna. Drzava se zaduzuje, zivi na kredit.

Sve to ne zanima aktuelnu vlast. Posudjuju lovu i ne rade nista. Kada drzava propadne, izvuci ce guzice, vec su se materijalno osigurali.

Bolje izazvati haos i prekinuti ovo propadanje sad nego za 10 godina. Samo bezveze gubimo vrijeme i idemo u pogresnom pravcu.

Do toga ce tesko doci jer u drzavi imamo tri plemena, imamo stranke, rezimske medije i armiju uhljeba kojim odgovara status kvo.
Prizivas haos koji ne donosi nikakav reset. Isto kao oni sto vicu Revolucijaaaaa, a nude samo druge guzice u foteljama.

Problem je u glavama ljudi, mentalitetu, zrelosti,.... nema reseta dokle je pozeljno biti na budzetu, i svako misli samo za sebe i samo za danas.

To sto ti zoves laganim propadanjem se zove tranzicija. Mislis da se odnos ljudi prema drustvu mijenja preko noci i da haos moze donijeti promjene u glavi preko noci.

Ja bih sankcionisao ovo prizivanje haosa od strane tebe i slicnih "revolucionara" sto im je krajnji domet i vizija skinuti Bookira i onda cvjetaju ruze. Ako ne moze legalno izborima - more i haosom. Svi bivsi borci koje znam su se kako-tako snasli i zive od svog rada. Nema te drzave u svijetu koja svoje borce hrani poslije dvije decenije. A kada prizivas haos - pretpostavljam da ti dijete ne sjedi u autu na minusu cekajuci jos jedan kredit za uhljebe.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1547 Re: Blokada puteva

Post by spreca »

dobar osjecaj wrote:
Vidal89 wrote:Sta je sa Zenicom??
Sve u Zenici i oko Zenice je prohodno od 5:30, javili su u vijestima na BHT. Jedino su zasad javili da u Tuzli traje jos blokada.
Kukic i Scepo drze blokadu
User avatar
nadžak
Posts: 2308
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#1548 Re: Blokada puteva

Post by nadžak »

Čini mi se da BIHAMK ima tačne trenutne podatke. Evo šta piše za sada.

https://bihamk.ba/bs/spi/stanje-na-cesti-u-bih
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1549 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

kiligonzales wrote:
BlueBlood wrote:
jasko_ba wrote:Evo kuci tek sada. Pronasli smo autobuse, ali bez putnika, vjerovatno su ljudi otisli negdje u medjuvremenu. Podijelili vozacima autobusa i kamiona par deka, bureke i sokove, sve sto smo mogli skupiti u pola sata. Mrak u pizdu materinu, jos onaj pravac od motela prema Golubinji, ne vidis nista. Upratili smo par tih "boraca", definitivno je neko dao pare da se bas tamo pojave. Vidim maloprije na N1 da je i Mirso "Zepacko magare" zavrsio na petlji u Zenici, ljudi u Zdicima/Zepcu znaju sta moze ovaj covjek uraditi za 50 maraka. :-) Ono je tuga za vidjeti. Jadni ljudi u koloni. :sad:
:thumbup: :thumbup:
Kakva ste vi stoka ona balijska s dna kace, a niste zalili te iste invalide i borce kad su lezali pred vladom pola godine, niti mnoge druge koji su razapinjali satore po gradovima i spavali pod golim nebom i kada su sami sebi zlo nanosili radi nepravde i neimaštine... Sad zalite ljude po kolima jer im se nepravda cini...

Jebes narod koji tako brzo zaboravlja... Valjda se svi trebaju na tim raskrsnicama zapaliti da bi neko skontao da nije svima lako u ovoj zemlji, ko sto je vama...
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma - vrijeđanje”
» kiligonzales

15 dana
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#1550 Re: Blokada puteva

Post by KB9 »

kakva sjedaljka jucer i sinoc na sickom, pozavidile bi mnoge svadbe i diskoteke :izet:
Locked