Blokada puteva
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#1526 Re: Blokada puteva
a šta je bilo sa naslovima:
Vogošćanska petlja: Novaliću ne počinji rat, nećemo se razići
Zenica i Vogošćanska petlja u 4.30 sati: Ljudi su nervozni, stižu nam pojačanja
Poruka sa Ivan-sedla: Nek nas pobiju, mi nećemo otići
Drama na Vogošćanskoj petlji: Borci najavljuju blokadu aerodroma
Novalić: Vlada FBiH ne može ispuniti zahtjeve boraca
Vogošćanska petlja: Novaliću ne počinji rat, nećemo se razići
Zenica i Vogošćanska petlja u 4.30 sati: Ljudi su nervozni, stižu nam pojačanja
Poruka sa Ivan-sedla: Nek nas pobiju, mi nećemo otići
Drama na Vogošćanskoj petlji: Borci najavljuju blokadu aerodroma
Novalić: Vlada FBiH ne može ispuniti zahtjeve boraca
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#1527 Re: Blokada puteva
To novinari u 23:00 tempirali naslove. Prohodno je, 122 zovite.
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#1528 Re: Blokada puteva
prohodno za pješake
-
Benjo34
- Posts: 2208
- Joined: 21/01/2018 00:49
#1529 Re: Blokada puteva
Znaci vlada je zakasnila sa reakcijom. Danas bi moglo biti svega...
-
apsolutno romantican
- Posts: 151
- Joined: 13/02/2018 06:21
#1530 Re: Blokada puteva
da ponovim, vogoscanska petlja odblokirana i moze se sa autom proci...je li dovoljno ozbiljno?
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#1531 Re: Blokada puteva
avaz: Specijalci deblokirali M-17 u Zenici i Vogošćansku petlju
- starii
- Posts: 3388
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
- helpdesk1
- Posts: 550
- Joined: 04/08/2011 14:14
#1533 Re: Blokada puteva
Izgleda da je i Ivan odblokiran https://bihamk.ba/bs/spi/video-nadzor
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#1534 Re: Blokada puteva
Oooo hvala Bogu

-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#1535 Re: Blokada puteva
jeste al u ku4cu kako onda automobili stoje joshelpdesk1 wrote:Izgleda da je i Ivan odblokiran https://bihamk.ba/bs/spi/video-nadzor
http://avaz.ba/vijesti/bih/356565/novin ... o-odustati
nego niko se nije sjetiio da ovoj sacici prosvjednika topao caj sa omamljivacem i za spavanje i samo ih lagano hladno sklonis na sigurno
-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#1536 Re: Blokada puteva
Jes, ali auta stoje... Da hoce jos jedna slika da se vidi da se krecehelpdesk1 wrote:Izgleda da je i Ivan odblokiran https://bihamk.ba/bs/spi/video-nadzor
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#1537 Re: Blokada puteva
Na vijestima sad na BHT-u su javili da je policija rastjerala sve na Vogošćanskoj ali nisu rekli da ima ikakvih promjena na Ivanu i drugim lokacijama.
- helpdesk1
- Posts: 550
- Joined: 04/08/2011 14:14
#1538 Re: Blokada puteva
Prije pola sata bio autobus na ulazu u tunel i još nekih par auta. E sad nisam gore, ali po tome se dalo zaključiti da polako puštaju. Zato i jesam stavio link da se može provjeravati.
-
amrq7u
- Posts: 166
- Joined: 26/01/2016 20:00
- Location: Sarajevo
#1539 Re: Blokada puteva
Vogošća 100% prohodna kao i M17
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#1540 Re: Blokada puteva
Cini se da je tako. Sto vise odgadjamo neminovno, kompletan reset, tonemo sve dublje u govna. Drzava se zaduzuje, zivi na kredit.Oligarh wrote:Da, ali onda bi se uvijek našla nova priča, kao i za februar 2014. i narikanje za Arhivom, priče o speedu i navijačima iz Lukavice na Skenderiji.kudrilo wrote:Olovku na izborima.
Ja sam za svaki, ali svaki vid sile prema vlasti direktno. Terorisat narod, koji isto ima svoje probleme, jer ti imaš problem koji ne možeš da riješiš, je idiotluk.
Idi, zarobi Novalića, Patkovića i Bukvarevića, ako hoćeš po narodu, onda zarobi telecom i ostale uhljebe, ali mučit "random" ljude je glupo.
I tada su, dobro se sjećam, protestanti bili etiketirani kao četnici koji eto ruše grad itd. itd. Iskopala bi se kakva tetka bolesna koju Bukvarević izdržava, Patkovićeve ratne zasluge, Fadilova mazimica i njen uplakani iPhone.
Uvijek će biti spinova dokle god postoji budžetska glasačka mašinerija, kojima je status quo u zemlji Bogom dat. Shvati da toj kasti svaka stagnacija ove zemlje odgovara, jer približavanjem bilo kakvoj realnosti provodbe pravne države i racionalizacije jadnih budžeta, oni bi se dobrano uplašili za svoje ničim, a posebno ne radom, zaslužene privilegije.
Ova zemlja treba reset, totalni i sveopći. Izbori to nisu, zbog nedostatka iole ozbiljne političke alternative. Jedino je haos izgleda postao izlaz nakon kojega bi došao kakav međunarodni protektorat (kao one britanske dragunske jedinice koje su bile izvidnica poslije 02/2014 ako bi situacija postala ozbiljna) koji bi, u strogo konzerviranom okruženju, izrodio neke nove i racionalnije generacije sposobne za preuzimanje odgovornosti.
Sve to ne zanima aktuelnu vlast. Posudjuju lovu i ne rade nista. Kada drzava propadne, izvuci ce guzice, vec su se materijalno osigurali.
Bolje izazvati haos i prekinuti ovo propadanje sad nego za 10 godina. Samo bezveze gubimo vrijeme i idemo u pogresnom pravcu.
Do toga ce tesko doci jer u drzavi imamo tri plemena, imamo stranke, rezimske medije i armiju uhljeba kojim odgovara status kvo.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#1541 Re: Blokada puteva
Jos nisi napisaoBlueBlood wrote:Ljudi bukvalno spavali pred vladom u satorima 9 mjeseci trazeci svoja prava, vlada ih nije bendala 1% a nisu ni podrsku nikakvu imali. Vlada se preselila u novu zgradu, ovi vidjeli da jedino sto im je preostalo jos da izadju na ulicu i blokiraju sve. Zalosno na ovim minusima sta moraju da trpe ali eto za jednu noc su uradili sto nisu za 9mj. Ovo je izgleda jedini nacin da dodjes do cilja. Ako je tako sa ovom situacijom u drzavi u narednom periodu mozemo ocekivati sve vise i vise ovakvih blokada. Neko je vec ranije napisao, imamo...
- Imamo nesretne borce koji protestvuju oduvijek, nema godine bez protesta,
- imamo nesretno zdravstvo koje je protestvovalo u ovoj godini,
- imamo nesretni obrazovni sistem,
- nesretne policajce,
- imamo nesretnu omladinu i ljude od kojih 150 hiljada napusti BiH u zadnje 4 godine od dobrote ovog sistema,
- imamo nesretne poljoprivrednike,
- imali proteste protiv VIK-a,
- proteste za memica, djevojke pregazene na semaforima i neka druga ubistva po gradu zbog nepravde i kompromitovanog sudstva,
- nesretne radnike i proteste zbog neuvezivanja radnog staza,
- imamo nesretne roditelje koji protestvuju radi uskracivanja bosanskog jezika u skolama RS (godinama),
- imamo proteste protiv dvije skole pod jednim krovom i td.
ako sad krene jedno za drugim mogao bi biti totalni haos a politicari preko medija opet izvarati narod i skupljati jeftine poene. Nama treba jedan veliki restart
Imamo blokirane gradjane od strane boraca na temp -15-20C
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#1542 Re: Blokada puteva
pa da bude, vlast drogirala prosvjedike.noviclan wrote:jeste al u ku4cu kako onda automobili stoje joshelpdesk1 wrote:Izgleda da je i Ivan odblokiran https://bihamk.ba/bs/spi/video-nadzor
http://avaz.ba/vijesti/bih/356565/novin ... o-odustati
nego niko se nije sjetiio da ovoj sacici prosvjednika topao caj sa omamljivacem i za spavanje i samo ih lagano hladno sklonis na sigurno
-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#1543 Re: Blokada puteva
Ivan sedlo se rijesava, nije jos deblokirano, info iz policije 122
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#1545 Re: Blokada puteva
Sve u Zenici i oko Zenice je prohodno od 5:30, javili su u vijestima na BHT. Jedino su zasad javili da u Tuzli traje jos blokada.Vidal89 wrote:Sta je sa Zenicom??
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#1546 Re: Blokada puteva
Prizivas haos koji ne donosi nikakav reset. Isto kao oni sto vicu Revolucijaaaaa, a nude samo druge guzice u foteljama.Kikibombona wrote:
Cini se da je tako. Sto vise odgadjamo neminovno, kompletan reset, tonemo sve dublje u govna. Drzava se zaduzuje, zivi na kredit.
Sve to ne zanima aktuelnu vlast. Posudjuju lovu i ne rade nista. Kada drzava propadne, izvuci ce guzice, vec su se materijalno osigurali.
Bolje izazvati haos i prekinuti ovo propadanje sad nego za 10 godina. Samo bezveze gubimo vrijeme i idemo u pogresnom pravcu.
Do toga ce tesko doci jer u drzavi imamo tri plemena, imamo stranke, rezimske medije i armiju uhljeba kojim odgovara status kvo.
Problem je u glavama ljudi, mentalitetu, zrelosti,.... nema reseta dokle je pozeljno biti na budzetu, i svako misli samo za sebe i samo za danas.
To sto ti zoves laganim propadanjem se zove tranzicija. Mislis da se odnos ljudi prema drustvu mijenja preko noci i da haos moze donijeti promjene u glavi preko noci.
Ja bih sankcionisao ovo prizivanje haosa od strane tebe i slicnih "revolucionara" sto im je krajnji domet i vizija skinuti Bookira i onda cvjetaju ruze. Ako ne moze legalno izborima - more i haosom. Svi bivsi borci koje znam su se kako-tako snasli i zive od svog rada. Nema te drzave u svijetu koja svoje borce hrani poslije dvije decenije. A kada prizivas haos - pretpostavljam da ti dijete ne sjedi u autu na minusu cekajuci jos jedan kredit za uhljebe.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#1547 Re: Blokada puteva
Kukic i Scepo drze blokadudobar osjecaj wrote:Sve u Zenici i oko Zenice je prohodno od 5:30, javili su u vijestima na BHT. Jedino su zasad javili da u Tuzli traje jos blokada.Vidal89 wrote:Sta je sa Zenicom??
- nadžak
- Posts: 2308
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#1548 Re: Blokada puteva
Čini mi se da BIHAMK ima tačne trenutne podatke. Evo šta piše za sada.
https://bihamk.ba/bs/spi/stanje-na-cesti-u-bih
https://bihamk.ba/bs/spi/stanje-na-cesti-u-bih
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1549 Re: Blokada puteva
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma - vrijeđanje”kiligonzales wrote:Kakva ste vi stoka ona balijska s dna kace, a niste zalili te iste invalide i borce kad su lezali pred vladom pola godine, niti mnoge druge koji su razapinjali satore po gradovima i spavali pod golim nebom i kada su sami sebi zlo nanosili radi nepravde i neimaštine... Sad zalite ljude po kolima jer im se nepravda cini...BlueBlood wrote:jasko_ba wrote:Evo kuci tek sada. Pronasli smo autobuse, ali bez putnika, vjerovatno su ljudi otisli negdje u medjuvremenu. Podijelili vozacima autobusa i kamiona par deka, bureke i sokove, sve sto smo mogli skupiti u pola sata. Mrak u pizdu materinu, jos onaj pravac od motela prema Golubinji, ne vidis nista. Upratili smo par tih "boraca", definitivno je neko dao pare da se bas tamo pojave. Vidim maloprije na N1 da je i Mirso "Zepacko magare" zavrsio na petlji u Zenici, ljudi u Zdicima/Zepcu znaju sta moze ovaj covjek uraditi za 50 maraka.Ono je tuga za vidjeti. Jadni ljudi u koloni.
![]()
Jebes narod koji tako brzo zaboravlja... Valjda se svi trebaju na tim raskrsnicama zapaliti da bi neko skontao da nije svima lako u ovoj zemlji, ko sto je vama...
» kiligonzales
15 dana
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#1550 Re: Blokada puteva
kakva sjedaljka jucer i sinoc na sickom, pozavidile bi mnoge svadbe i diskoteke 

