nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1526 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

jean francois le roch je vozio,jeste pravi je ST audi motorsport,ali mislim da je bio audi 80

edit

Image
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#1527 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by goran16v »

Tacno, vozio ga Le Roch, vlasnik Interexa, auto je bio iznajmljen, mislim da je bio B4 ili cak Audi Coupe, ali sigurno nije bio A4. Stajao je u Zdenkinoj garazi na Tranzitu (kod Turskog koledza), cak je bila i namjenska Audi prikolica ispred. Ako se dobro sjecam Zdenko je pricao da je taj auto bio za kruzne trke i da je na brdu bio problem pregrijavanje zbog. Ne bih da se provalim ali mi se vrti u glavi da je auto imao suhi karter, da nije imao klasican hladnjak i da su male brzine na brdu tj. mali dotok hladnog zraka bile uzrok pregrijavanja.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1528 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

jeste suhi karter i jeste sa kruga je auto,evo nasao sam ga :D

http://www.supertouringregister.com/reg ... hicle/347/
Rockport
Posts: 78
Joined: 27/01/2013 17:11

#1529 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Rockport »

Neki dan stojim na pofalicima na semaforu prema gradu, cekam da mi se zeleno upali. Upali se u neka doba, krenem, poslije 15ak metara imam sta vidjet. Lola se zaletio od fdsa, proletio kroz crveno, kako mene nije pokupio ne znam , al srce mi je stalo.
Ne znam je l divljak neki il se neko zaje*o, al na sve to, krecu sva auta sa semafora, on svima svira, zajah'o sirenu ko da smo nas 3 kroz crveno prosli..

I danas ne toliko rigorozna situacija koja se cesto desava.
Vozim nekih 60~70-80, kako kad i kako gdje
Danas konkretno 60, iza mene nema nikoga, ispred niko, iz suprotne trake niko ne dolazi.
Nailazim na poprecni put s desne strane i nekakav izlijece ispred mene na 20 metara, ne gleda ima li koga, ja moram naglo kociti, da ne udarim budalu
Ovo mi se desilo par puta u zadnjih par dana, da nije ovo neki novi 'fol' ovih bolida u bolidima kucne izrade..
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1531 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

nema na cemu :)
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1532 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Evo jedan trkač iz komšiluka.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qmf5QyzCaj4#ws[/youtube]

Ne znam zašto nekada hoće, a nekada neće da prihvati link?
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1533 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_milojica »

bitanga_sa_otesa wrote:jean francois le roch je vozio,jeste pravi je ST audi motorsport,ali mislim da je bio audi 80

edit

Image
Bio je Audi 80,ali znam sigurno da je jednom nakon nekoliko godina pauze vozio i Igman,ali tada je dovukao A4. Cini mi se sive boje.
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#1534 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by _mufljuz_ »

rjesenje za ćunere i kvazitrkace

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1535 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

mali_milojica wrote: Bio je Audi 80,ali znam sigurno da je jednom nakon nekoliko godina pauze vozio i Igman,ali tada je dovukao A4. Cini mi se sive boje.
to je taj isti ,samo ofarban u sivo,i spojler mu bio crn,imam i tu sliku,nemoj da sad opet rovim po novinama :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1536 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

_mufljuz_ wrote:rjesenje za ćunere i kvazitrkace
dobra sprava za vadjenje motora :-D
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1538 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mayab »

_mufljuz_ wrote:rjesenje za ćunere i kvazitrkace

Meni je ovo bolje, lakse se poslije odvoji materijal :D
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#1539 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by shandrprcSA »

citroen xm wrote:Evo jedan trkač iz komšiluka.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qmf5QyzCaj4#ws[/youtube]

Ne znam zašto nekada hoće, a nekada neće da prihvati link?
suvisno :D
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1540 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Ned071 »

Tezak sudar u safeta zajke. Crvena alfa 147 i jos jedan crveni auto. Zatvorena ulica, dodje i hitna.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1541 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

danas je grupa papaka na svojim motorima klasično divljala po gradu
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#1542 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by seoBIH »

Ned071 wrote:Tezak sudar u safeta zajke. Crvena alfa 147 i jos jedan crveni auto. Zatvorena ulica, dodje i hitna.
nije valjda opet ova http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /150226121 ?
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#1543 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by goran16v »

Znaci proljece: na livadi visibabe i kacuni, u Dalmaciji Bosanci na mjesalici i u Sarajevu divljaci na motorima!
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1544 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Ned071 »

seoBIH wrote:
Ned071 wrote:Tezak sudar u safeta zajke. Crvena alfa 147 i jos jedan crveni auto. Zatvorena ulica, dodje i hitna.
nije valjda opet ova http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /150226121 ?
Takva. Drugi auto nisam vidio, mozda neki seat
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1545 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

seoBIH wrote:
Ned071 wrote:Tezak sudar u safeta zajke. Crvena alfa 147 i jos jedan crveni auto. Zatvorena ulica, dodje i hitna.
nije valjda opet ova http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /150226121 ?
Image

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... 50301063#1
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1546 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

goran16v wrote:Znaci proljece: na livadi visibabe i kacuni, u Dalmaciji Bosanci na mjesalici i u Sarajevu divljaci na motorima!
Izmamilo ih lijepo vrijeme pa dali sebi oduska...vidis da ova zima nece da prodje nikako.....
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1547 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Ali trojka kabrio je mrtvi ćuning...valjda neće opet vaskrsnuti..... :D
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1548 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Po slikama su ovdje oba dobro nastradala, ali ako će se neko praviti biće to Golf. :-)
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1549 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

citroen xm wrote:Po slikama su ovdje oba dobro nastradala, ali ako će se neko praviti biće to Golf. :-)
Golf se uvijek pravi, ostali nisu vrijedni truda :mrgreen:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1550 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_milojica »

Cini mi se,ali nadam se da grijesim,sta bi moglo biti. Crvena Alfa je koliko vidim FL. Vjerovatno od jednog momka,Fikreta,koju je tek prodao. Nema par dana. Ovaj novi ocito se uzivio u 150 jtdm konja.
Post Reply