edit

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Bio je Audi 80,ali znam sigurno da je jednom nakon nekoliko godina pauze vozio i Igman,ali tada je dovukao A4. Cini mi se sive boje.bitanga_sa_otesa wrote:jean francois le roch je vozio,jeste pravi je ST audi motorsport,ali mislim da je bio audi 80
edit
to je taj isti ,samo ofarban u sivo,i spojler mu bio crn,imam i tu sliku,nemoj da sad opet rovim po novinamamali_milojica wrote: Bio je Audi 80,ali znam sigurno da je jednom nakon nekoliko godina pauze vozio i Igman,ali tada je dovukao A4. Cini mi se sive boje.
dobra sprava za vadjenje motora_mufljuz_ wrote:rjesenje za ćunere i kvazitrkace
Meni je ovo bolje, lakse se poslije odvoji materijal_mufljuz_ wrote:rjesenje za ćunere i kvazitrkace
suvisnocitroen xm wrote:Evo jedan trkač iz komšiluka.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qmf5QyzCaj4#ws[/youtube]
Ne znam zašto nekada hoće, a nekada neće da prihvati link?
nije valjda opet ova http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /150226121 ?Ned071 wrote:Tezak sudar u safeta zajke. Crvena alfa 147 i jos jedan crveni auto. Zatvorena ulica, dodje i hitna.
Takva. Drugi auto nisam vidio, mozda neki seatseoBIH wrote:nije valjda opet ova http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /150226121 ?Ned071 wrote:Tezak sudar u safeta zajke. Crvena alfa 147 i jos jedan crveni auto. Zatvorena ulica, dodje i hitna.
seoBIH wrote:nije valjda opet ova http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /150226121 ?Ned071 wrote:Tezak sudar u safeta zajke. Crvena alfa 147 i jos jedan crveni auto. Zatvorena ulica, dodje i hitna.

Izmamilo ih lijepo vrijeme pa dali sebi oduska...vidis da ova zima nece da prodje nikako.....goran16v wrote:Znaci proljece: na livadi visibabe i kacuni, u Dalmaciji Bosanci na mjesalici i u Sarajevu divljaci na motorima!
Golf se uvijek pravi, ostali nisu vrijedni trudacitroen xm wrote:Po slikama su ovdje oba dobro nastradala, ali ako će se neko praviti biće to Golf.