hrvatska-more

Post Reply
korisnicc
Posts: 193
Joined: 25/04/2013 13:51

#1526 Re: hrvatska-more

Post by korisnicc »

Alfons...

Istina da nije bilo tradicionalno.
Šta ćeš, svidjelo im se.
Nokija
Posts: 1590
Joined: 20/05/2012 14:46

#1527 Re: hrvatska-more

Post by Nokija »

korisnicc wrote:
Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
a sad mediteranci? pa cek malo, od hrvatskih nacionalista decenijama slusamo da je hrvatska zapravo mittel europa a ne jug... sad kazes mediteran... :D odluci se
Mitteleuropa gdje na svakom koraku drmaju cajke, a gradonačelnik tetura s fetom pršuta na čelu. Evropa je to, brale ...
Mladi se u Njemačkoj zabavljaju tako da slušaju Chopina :-)
Chopin je bio poljak :D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#1528 Re: hrvatska-more

Post by uglavnomja »

Nokija wrote:
korisnicc wrote:[quote="Banksy"

Mitteleuropa gdje na svakom koraku drmaju cajke, a gradonačelnik tetura s fetom pršuta na čelu. Evropa je to, brale ...
Mladi se u Njemačkoj zabavljaju tako da slušaju Chopina :-)
Chopin je bio poljak :D[/quote]

Chopin je bio francuz koji je zivio u poljskoj :D
Nokija
Posts: 1590
Joined: 20/05/2012 14:46

#1529 Re: hrvatska-more

Post by Nokija »

uglavnomja wrote:
Nokija wrote:
korisnicc wrote:[quote="Banksy"

Mitteleuropa gdje na svakom koraku drmaju cajke, a gradonačelnik tetura s fetom pršuta na čelu. Evropa je to, brale ...
Mladi se u Njemačkoj zabavljaju tako da slušaju Chopina :-)
Chopin je bio poljak :D
Chopin je bio francuz koji je zivio u poljskoj :D[/quote]

Otac francuz, mati poljakinja. Rodjen u Poljskoj negdje oko Varsave, umro u Parizu :D :D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#1530 Re: hrvatska-more

Post by uglavnomja »

:violina:
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#1531 Re: hrvatska-more

Post by Tiger 033 »

Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#1532 Re: hrvatska-more

Post by Smajic.smajo »

99% bosanci

Stvarno neka cudna veze nekih iz bosne i hrvacke, sve je nesto nece a ne mogu bez nje :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1533 Re: hrvatska-more

Post by P308 »

Smajic.smajo wrote:
99% bosanci

Stvarno neka cudna veze nekih iz bosne i hrvacke, sve je nesto nece a ne mogu bez nje :D
I tebi vala svaka cast kako borbeno branis cim se spomene Hrvatska :thumbup:
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#1534 Re: hrvatska-more

Post by Smajic.smajo »

jbg moram da balansiram. A i vidis da ne branim kad neko da solidne cinjenice, nego kontriram ovim bulehasima i petokolonasima :D
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#1535 Re: hrvatska-more

Post by Tiger 033 »

Smajic.smajo wrote:nego kontriram ovim bulehasima i petokolonasima
Jarane ti si ba za psiHoanalizu ;-)
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1536 Re: hrvatska-more

Post by Bodkin »

ja glupe price, kriv komunizam za sve. pa da nije to istog komunizma bilo obala hrvatske bi ili a) bila ogradjena betonom i bunkerima ili b) pricala italijanski sve do dubrovnika. znaci ti isti komunisti su sacuvali cjelovitost i donekle drzavnost hrvatske. malo vise postovanja ne bi bilo na odmet.

druga stvar, to forsiranje mi smo zapad mi nikako nije jasno. jel ubjedjujete sebe ili nas? i na kraju zasto je to bitno?

treca stvar, zasto se na svaku kritiku povuce poredjene sa bih? ako smo vam mi mjerilo onda su vam poprilicno sjebana ocekivanja :D
User avatar
Desnik
Posts: 287
Joined: 14/03/2013 13:15
Location: Between upper and lower mandible.

#1537 Re: hrvatska-more

Post by Desnik »

Čitam večeras na forum,hr komentar vlasnika apartmana u Makarskoj:

"Ali moram priznati da je dobro odkada nema Bosanaca,

jer mi je dodijalo stalno slušati onu viku " baboo " po plaži."

:roll: :roll: :roll:
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#1538 Re: hrvatska-more

Post by dede merdzane »

Desnik wrote:Čitam večeras na forum,hr komentar vlasnika apartmana u Makarskoj:

"Ali moram priznati da je dobro odkada nema Bosanaca,

jer mi je dodijalo stalno slušati onu viku " baboo " po plaži."

:roll: :roll: :roll:
Pa dobro, zamisli kako je njemu. Ne voli muslimane a mora da ih gosti svake godine.
opremdobro30
Posts: 117
Joined: 16/03/2013 18:45

#1539 Re: hrvatska-more

Post by opremdobro30 »

Desnik wrote:Čitam večeras na forum,hr komentar vlasnika apartmana u Makarskoj:

"Ali moram priznati da je dobro odkada nema Bosanaca,

jer mi je dodijalo stalno slušati onu viku " baboo " po plaži."

:roll: :roll: :roll:
Na kojoj temi?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
NNNN
Posts: 301
Joined: 26/03/2013 08:42

#1540 Re: hrvatska-more

Post by NNNN »

voda hladna, a vjetar ne prestaje...
User avatar
Desnik
Posts: 287
Joined: 14/03/2013 13:15
Location: Between upper and lower mandible.

#1541 Re: hrvatska-more

Post by Desnik »

Kako nas vide domaći iznajmljivači apartmana u Makarskoj, na hrvatskom forumu:

"Ali moram priznati da je dobro odkada nema Bosanaca,
jer mi je dodijalo stalno slušati onu viku " baboo " po plaži."

:roll: :roll: :roll:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=789022&page=2
opremdobro30
Posts: 117
Joined: 16/03/2013 18:45

#1542 Re: hrvatska-more

Post by opremdobro30 »

Ja da sam musliman ne bi ni dolazio u privatni smjestaj u hrvatsku.Ja sam dozivio jedan vid diskriminacije jer su mislili da sam slavonac zbog tablica na autu.Dalmosima s juga valjas samo ako si arijevac iz njemacke ili austrije.Zbog toga im zelim par losih sezona i bolno otreznjenje

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
NNNN
Posts: 301
Joined: 26/03/2013 08:42

#1543 Re: hrvatska-more

Post by NNNN »

opremdobro30 wrote:Ja da sam musliman ne bi ni dolazio u privatni smjestaj u hrvatsku.Ja sam dozivio jedan vid diskriminacije jer su mislili da sam slavonac zbog tablica na autu.Dalmosima s juga valjas samo ako si arijevac iz njemacke ili austrije.Zbog toga im zelim par losih sezona i bolno otreznjenje

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
ja još nisam naletio na neugudnost zbog nacionalnosti. jesu me par puta prevarili za rezervaciju, naletio neko bolji, ali tako bi svakoga, to im je u krvi.
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#1544 Re: hrvatska-more

Post by Truba »

dalmoše ne volim jer su većinom što sam sreo lijeni
baba od 80 godina hoda i skuplja mušterije a sin i snaha ustaju u 12
meni iznajmila neku sobu jeftinije ali je rekla da moramo krevet prenijeti...
ja s njim prenosim krevet a sin ustaje glava ko cocin bubanj u 12 i samo se premjesti u dnevnu sobu

ali stoji činjenica da naši seljaci prave razna sranja... ne volim ih slušati kad moram... zamisli kako je dalmošima
budimo realni
mislim da je osnovni problem s njima i nama što se razumijemo :D zato je taj neki animozitet
još kad se doda prošlost i tako dalje... stoke na obje strane
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#1545 Re: hrvatska-more

Post by madner »

Problem je sto se sjecaju kako su bili sirotinja pa im krivo. :D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#1546 Re: hrvatska-more

Post by uglavnomja »

Desnik wrote:Kako nas vide domaći iznajmljivači apartmana u Makarskoj, na hrvatskom forumu:

"Ali moram priznati da je dobro odkada nema Bosanaca,
jer mi je dodijalo stalno slušati onu viku " baboo " po plaži."

:roll: :roll: :roll:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=789022&page=2
forum kao forum :zzzz: svako laprda sta mu padne na pamet, anonimni heroj :roll:

jedan negativan komentar si izvadio sa citave stranice. i gdje pise da je vlasnik apartmana?
uostalom, ono sto se dobije za 20-30 eur, a zove se aprtman ne moze iznajmiti svabi ili skandinavcu, a tesko i cehu ili poljaku. sitni iznajmljivaci su osudjeni :D na bosance. i oni to znaju.

najtacnije sa stranice je da se vodi strahovita hajka protiv hrvatskog turizma u bosni.

isti su otkad postoje, i prije rata i poslije ulaska u eu. ima citavih porodica koje ne govore izmedju sebe, sela u kojim pola sela ratuje sa drugim, ne podnose sami sebe, a sad treba da lizu bosnacima noge.
isto kao sto postoje ekstra dobri ljudi.

kao sto i u bosni postoje neljubazni, bezobrazni, pohlepni ugostitelji prevaranti.
korisnicc
Posts: 193
Joined: 25/04/2013 13:51

#1547 Re: hrvatska-more

Post by korisnicc »

madner wrote:Problem je sto se sjecaju kako su bili sirotinja pa im krivo. :D
Sad su bogatuni.
User avatar
Desnik
Posts: 287
Joined: 14/03/2013 13:15
Location: Between upper and lower mandible.

#1548 Re: hrvatska-more

Post by Desnik »

uglavnomja wrote:
Desnik wrote:Kako nas vide domaći iznajmljivači apartmana u Makarskoj, na hrvatskom forumu:

"Ali moram priznati da je dobro odkada nema Bosanaca,
jer mi je dodijalo stalno slušati onu viku " baboo " po plaži."


:roll: :roll: :roll:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=789022&page=2
forum kao forum :zzzz: svako laprda sta mu padne na pamet, anonimni heroj :roll: .

isti su otkad postoje, i prije rata i poslije ulaska u eu. ima citavih porodica koje ne govore izmedju sebe, sela u kojim pola sela ratuje sa drugim, ne podnose sami sebe, a sad treba da lizu bosnacima noge.
isto kao sto postoje ekstra dobri ljudi.

kao sto i u bosni postoje neljubazni, bezobrazni, pohlepni ugostitelji prevaranti.
Nisam nikada čuo , ni od"anonimnih heroja" da nekome u Bosni smeta
kada neko svoga oca zove tata, a često sam čuo od milja tatababo i slično...
Taj komentar je ogledalo stanja ,
jer on govori što oni pametniji misle a neće da kažu.
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#1549 Re: hrvatska-more

Post by Smajic.smajo »

Desnik wrote:
uglavnomja wrote:
Desnik wrote:Kako nas vide domaći iznajmljivači apartmana u Makarskoj, na hrvatskom forumu:

"Ali moram priznati da je dobro odkada nema Bosanaca,
jer mi je dodijalo stalno slušati onu viku " baboo " po plaži."


:roll: :roll: :roll:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=789022&page=2
forum kao forum :zzzz: svako laprda sta mu padne na pamet, anonimni heroj :roll: .

isti su otkad postoje, i prije rata i poslije ulaska u eu. ima citavih porodica koje ne govore izmedju sebe, sela u kojim pola sela ratuje sa drugim, ne podnose sami sebe, a sad treba da lizu bosnacima noge.
isto kao sto postoje ekstra dobri ljudi.

kao sto i u bosni postoje neljubazni, bezobrazni, pohlepni ugostitelji prevaranti.
Nisam nikada čuo , ni od"anonimnih heroja" da nekome u Bosni smeta
kada neko svoga oca zove tata, a često sam čuo od milja tatababo i slično...
Taj komentar je ogledalo stanja ,
jer on govori što oni pametniji misle a neće da kažu.
Komentar sa foruma je praaavo vjerodostojan, ofkors hau jes no
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#1550 Re: hrvatska-more

Post by Truba »

tata je konstitutivan x 2 u bosni
a babo nije konst. u cro
Post Reply