Albin Zuhric wrote:Naravno da gradonacelnik ne mora poznavati strani jezik, ili imati fakultetsku diplomu, ukoliko je taj gradonacelnik Bill Gates ili neko od imena koje ste spominjali. Ja nisam govorio o legendarnim, veoma rijetkim, genijalnim...osobama, vec uzimao u obzir osobe na koje se danas moze racunati, a koje bi ukoliko nisu veoma poznata i opste prihvatljiva imena, kakve je danas skoro pa nemoguce pronaci, trebale zadovoljavati neke sasvim razumne kriterije.
Daj ne ukopavajte se više.
Po čemu je to diploma fakulteta (to zaista u BiH nije teško nabaviti) garancija bilo čega?
Ili poznavanje stranog jezika? Pa i za to se potvrda lako nabavi, a da pitaj nekog
gradonačelnika Italije zna li strani jezik i kako ga zna ... kao Tarzan.
Pokazujete se kao potpune političke neznalice, amateri.
Bit je da predložite čovjeka za kojega vjerujete da je najbolji izbor i koji ima pokazati nešto.
Vi ste predložili profesionalnog budžetliju Fincija kojemu ste jedinu "vrlinu" istakli to da nije Bošnjak, Srbin
ili Hrvat. Kao da je to neka vrlina. Čista prazna ideološka "multietničkost" u koju nitko više ne vjeruje.
I što opet sada glumite? Podržite glasovanjem nekoga od ova dva teletabisa koja
su predložena jer je to volja građana Sarajeva, nema tu puno filozofije. Lijepo kažete
"podržajemo tog i tog jer mislimo da je manje loš od ovoga". Zauzmite stav brate, dosta
više politike na raznini nevladine udruge. Propadate, a niste toga ni svjesni.