
http://www.muastore.co.uk/undress-me-too-palette
http://www.theblackpearlblog.com/2013/0 ... lette.html
Moderator: anex

Ajde ako mozes da napises malo detaljniju recenziju. I ja sam je vidjela kod Lise pa kontam uzeti.nozica wrote:Ja bih samo ekspresno da pohvalim novu CC kremu (u suštini tečni puder) od Bourjois. Vidjela da je Lisa koristi u zadnja dva videa i ne dade mi đavo mira i eto. Jedina zamjerka su mi nijanse mislim da bi jedna između 31 i 32 bila dobra.
http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_ ... t_cc_cream
Moram skontati nkako se ubacuju slike, nemojte me ružiti![]()
Vako: Krema se zove 1.2.3. Perfect CC Cream. Dolazi u četiri nijanse: 31 Ivory, 32 Beige Claire (odgovara nijansi 53 ostalih pudera Bourjois), 33 Beige Rose i 34 Tan.Krizzia wrote:Ajde ako mozes da napises malo detaljniju recenziju. I ja sam je vidjela kod Lise pa kontam uzeti.
Citala sam dosta pohvala o ovoj Artdecovoj, ali nisam imala priliku da je probam.Michun wrote:@Deep red...Ja sam nabavljala ovu istu samo Sally Hansen - i to na ebay dok su bile normalne cijene. Sad su nenormalne cijene. I super je efekat.
Je li to ona pjena sa jabukom ili neka druga ?MersY wrote:Ja trenutno koristim Nuxe micelarnu i Alverde pjenu za čišćenje lica i bez problema skinem šminku ali ne koristim nikakav primer za lice osim baze za sjene

ja kupim a derma sampon za tijelo i bude mi godinu dana...u njemu nema nista sto iritira kozu.ladyblue18 wrote:Ja u zadnje vrijeme sa ovim
Ovaj gel je nesto fantasticno i ne znam sto ga prije ne kupih.
Možda da probaš ovaj http://www.iherb.com/Derma-E-Makeup-Rem ... 8-ml/10632 ja intenzivno razmišljam o njemuzinaminch wrote:Cure, sa čime vi skidate šminku ??? Ja imam mješovitu kožu i prije sam Shiseido puder bez problema skidala Bioderminom micelarnom, međutim otkako sam počela ispod pudera koristiti Garnier primer jedva skinem šminku
Otkako se pojavilo na trzistu koristim ovo i prezadovoljna sam, odlicno skida, ne izaziva nikakvu iritaciju ili alergijsku reakciju.zinaminch wrote:Cure, sa čime vi skidate šminku ??? Ja imam mješovitu kožu i prije sam Shiseido puder bez problema skidala Bioderminom micelarnom, međutim otkako sam počela ispod pudera koristiti Garnier primer jedva skinem šminku

Ima li ovog uopće na BH tržištu?zinaminch wrote:...Garnier primer ...
Ovo cu probatiMersY wrote:Možda da probaš ovaj http://www.iherb.com/Derma-E-Makeup-Rem ... 8-ml/10632 ja intenzivno razmišljam o njemuzinaminch wrote:Cure, sa čime vi skidate šminku ??? Ja imam mješovitu kožu i prije sam Shiseido puder bez problema skidala Bioderminom micelarnom, međutim otkako sam počela ispod pudera koristiti Garnier primer jedva skinem šminku
Ima u CM-u, 15,50 KM...Loulou wrote:Ima li ovog uopće na BH tržištu?zinaminch wrote:...Garnier primer ...
Ovaj kist za tekući puder je premalen tako da čisto sumnjam da ces ga koristiti za to , prije za korektor al za to je prevelik . Meni taj kist uglavnom ničemu ne sluzi . Ostala dva ce itekako poslužiti ! Kist za rumenilo moze i za bronzer i za puder u kamenu . Dobar set. Mislim da bi ipak bolji izbor bio Set core Collection . Mislim da se tako zove .Eter01 wrote:Lijep pozdrav cure,evo još jedne opsjednute make up-om![]()
Htjela sam vas pitat isplati li mi se narucivat ovaj set sa I herb-a buduci da mi je najbitnije da mi dodje kist za puder,rumenilo i za sjene , evo link http://www.iherb.com/Real-Techniques-by ... Case/41364 pa ako neka ima ovaj,da ga malo prokomentira
Hvalazinaminch wrote:Ima u CM-u, 15,50 KM...Loulou wrote:Ima li ovog uopće na BH tržištu?zinaminch wrote:...Garnier primer ...
nozica wrote:Vako: Krema se zove 1.2.3. Perfect CC Cream. Dolazi u četiri nijanse: 31 Ivory, 32 Beige Claire (odgovara nijansi 53 ostalih pudera Bourjois), 33 Beige Rose i 34 Tan.Krizzia wrote:Ajde ako mozes da napises malo detaljniju recenziju. I ja sam je vidjela kod Lise pa kontam uzeti.
Moja koža je kominovana i dehidrirana, inače koristim 52 Healthy Mix Serum.
Ja sam uzela 31. Malo mi je svijetla, ali bolja nego 32.
Puder je jako tečne konzistencije, tako da se jednostavno nanosi i blenda. Finiš je satenski, nije previše mat, nit je glow-ast (izmišljena riječ, znate šta mislim) i jako prirodno izgleda. Prekrivanje je srednje, trebat će vam korektor za čibice, meni za podočnjake nije trebao. Postojan je, pa nekih 6-8 sati (što je meni sasvim dovoljno za jednu cc kremu i ne padam na one gluposti 16 h i sl.)
Ima zaštitni faktor 15. Nije mi go-to puder za izlazak, jer mi je nijansa svjetlija za sekundu + taj spf i na slikama izgledam ko CasperAli mi je za dnevnu varijantu savršen
![]()
Eto drage moje, valjda sam vam pomogla
muhanata wrote:Meni je uvijač najbolji prijateljVenomousV wrote:BJB wrote:Ja imam ovaj i jos mu nisam ni prvu gumicu skinula, a koristim ga vec duze.. Obrisem je s vremena na vrijeme odstranjivacem sminke i gotovo..Dodje 6 rezervnih gumica s njim.http://www.beautybay.com/accessories/mi ... ashcurler/
A ovi mi se svidjaju, http://www.beautybay.com/accessories/eyeko/lashcurler/bas je lijep i ovajhttp://www.beautybay.com/accessories/ja ... ashcurler/
opet ti meni vadis mast sa tim lijepim mister mascara![]()
kupicu ga sebi za 8. mart![]()
Imam duge, guste trepavice, ali ravne kao male daščice
![]()
Vrlo sličan ( izgledom i ima ovaj feder) uvijač sam kupila u Izboru. Dođu 3 dodatne gumice, jednu sam promijenila za minimalno pola godine korištenja, a cijena je bila pravo smiješna. Prezadovoljna sam, pa @VenomousV pogledaj privremeno taj dok ne dođe 8.mart
You go girl! Nadam se da si zadovoljnaKrizzia wrote:
Kupila
