Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#15176 Re: Zeničani

Post by Warashii »

kamen spoticanja wrote:
Jimmy McNulty wrote:Kameni vrati seeee :igrac:

Kako mi je krivo što neću biti za Novu u Zenici, prvi put u životu mi ispalo da zapravo slavim negdje od kuće i onda se desi da bude super provod i ovdje. :) Nema veze, neka nama Nove a danas sam baš vidjeo da radnici Pera dodatno ukrašavaju jelku. :thumbup:

Trebalo je još malo uljepšati sve od Kamenog do Londže ali s obzirom kako bi bilo da je SDA pobijedio, i ovo je extra. :)
Hebo vas kamen :mrgreen:
a hebo i karakter koji nije labilan :mrgreen:
sta ima omladino
Welcome back.
:)
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#15177 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Dobro nam dosao kameni :D :thumbup:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15178 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote:
Jimmy McNulty wrote:Kameni vrati seeee :igrac:

Kako mi je krivo što neću biti za Novu u Zenici, prvi put u životu mi ispalo da zapravo slavim negdje od kuće i onda se desi da bude super provod i ovdje. :) Nema veze, neka nama Nove a danas sam baš vidjeo da radnici Pera dodatno ukrašavaju jelku. :thumbup:

Trebalo je još malo uljepšati sve od Kamenog do Londže ali s obzirom kako bi bilo da je SDA pobijedio, i ovo je extra. :)
Hebo vas kamen :mrgreen:
a hebo i karakter koji nije labilan :mrgreen:
sta ima omladino
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Kameni, šta kažeš na rezultat izbora ? :P :P

Dobro došao nazad. :!:

Šta nam je sa Naidinom?
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#15179 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kamen spoticanja wrote: Hebo vas kamen :mrgreen:
a hebo i karakter koji nije labilan :mrgreen:
sta ima omladino
:sretan:

Znaš kako ono trener svih trenera kaže " Sinko, jebem ti ja čovjeka koji nikad ne mijenja svoje mišljenje" :mrgreen:
Samo imaj na umu da si sad ti opozicija :P
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#15180 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Kamenčiću, reci nam kako imperija namjerava uzvratiti udarac.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15181 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:
kamen spoticanja wrote: Hebo vas kamen :mrgreen:
a hebo i karakter koji nije labilan :mrgreen:
sta ima omladino
:sretan:

Znaš kako ono trener svih trenera kaže " Sinko, jebem ti ja čovjeka koji nikad ne mijenja svoje mišljenje" :mrgreen:
Samo imaj na umu da si sad ti opozicija :P
Lijepo je biti opozicija...sad konacno mogu govoriti ono sto mislim :oops: :mrgreen:
zahebanciju na stranu,cool mi ova fudomanija u gradu...
bez obzira sto lik ima fakat dobre PR poteze ipak ekstaza zbog jelke i novogodisnje proslave pokazuje koliko su zeleni dozlogrdili svekolikom pucanstvu
pa makar fudo i ekipa bili isti ti zeleni
inace ne bi bilo korektno bez 100 dana donositi bilo kakve sudove a vala ni na osnovu fudinih obecanja jer je frajer obecao svicu,singapur i wienu zajedno :mrgreen:
ali da je dobro zatresao ovu nasu zabokrecinu to se slazem....i slazem se da je to odlicna stvar
sad ostaje pitanje kerova,grijanja,ovog peksinluka u zraku( btw nisam upratio zasto displej ne prikazuje koncentraciju sumpora? ) kahrimani,kavazovici i ostale gulikoze
jer ako mu mandat prodje u prebacivanju krivice za sve na bakira sarajevo i kakanj onda ga hebi
zeleni popucali poprilicno po savovima...nemila dobila povjerenistvo a ostatak terena slom zivaca zbog toga pa je polarizacija strasna
to opet koriste fudini zeleni i kako stvari stoje uzet ce opstinski odbor ako dodje do izbora kako je planirano
n.pivic za sada nema neku ideju...procese vodi j.duvnjak :mrgreen:
uglavnom zabavno
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15182 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ExNihilo wrote:Kamenčiću, reci nam kako imperija namjerava uzvratiti udarac.
Ovde vlada atmosfera " hajmo se pomirit jebiga"
naidinu je valjda nudio poziciju zamjenika u upravi...
sarajevo bi moglo napraviti pizdariju u smislu kakve optuznice...sto bi dofu jedva docekao...jet bi tada uzeo 750% ...iz zatvora :mrgreen:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2547
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#15183 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

Zar je zlocin zatrazit fiskalni racun?Danas Lindapek u Fakultetskoj,zatrazim racun a radnica dize frku na mene k'o da sam krenuo pljackat il silovat je,WTF?!

Kaze kao sta ce mi to,ko sam ja da trazim racun?haaa?

Bezobrazluk.

Sent from my S4 Mini using Tapatalk
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83533
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15184 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kameni, bruda, nek si se vratio.

Odavno te prizivamo :D

Nemam nikakvih pitanja, osim zapazanja da Fudina pobjeda mozda i najbolje pokazuje koliko je raja sita SDA.

I ti si to sam spomenuo, pa vjerujem da se u Centrali o tome ozbiljno diskutuje. Tj. ako ima imalo pameti, valja razmisliti o tome dobro.

Sta sad ponuditi narodu da ga se vrati na pravi put :D Iritantne i kompromitovane face poput Duvnjaka ?

Ipak pitanje, jebiga :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15185 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:Kameni, bruda, nek si se vratio.

Odavno te prizivamo :D

Nemam nikakvih pitanja, osim zapazanja da Fudina pobjeda mozda i najbolje pokazuje koliko je raja sita SDA.

I ti si to sam spomenuo, pa vjerujem da se u Centrali o tome ozbiljno diskutuje. Tj. ako ima imalo pameti, valja razmisliti o tome dobro.

Sta sad ponuditi narodu da ga se vrati na pravi put :D Iritantne i kompromitovane face poput Duvnjaka ?

Ipak pitanje, jebiga :D
Centrala je imala dilemu da li uzde pustiti onim koji su radili za fudu ili nemili
tako da je duvnjak postao jako bitan :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15186 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Centrala tesko da ce sta dobiti od optuznice. Jedino dosta izrevoltiranih gradjana..
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#15187 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Na narednim izborima, Fudo će biti kandidat ispred SDA. I guarantee it. :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15188 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Centrala tesko da ce sta dobiti od optuznice. Jedino dosta izrevoltiranih gradjana..
To se slazem
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83533
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15189 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: tako da je duvnjak postao jako bitan :mrgreen:
Ne kontam sto? Zar on nije najodaniji Bakirov covjek u Ze, uz Sisketa i Pivketa? :roll:
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 3100
Joined: 18/03/2015 01:36

#15190 Re: Zeničani

Post by Mea_parvitas »

Zna li neko zensku osobu da je u potrazi za cimericom? U pitanju je studentica, 5 godina, koja trazi cimericu sa kojom bi trazila neki dvosoban stan u SARAJEVU, pa ako neko poznaje takvu osobu (ili da neko vec ima neki stan a trazi cimericu, svejedno) moze mi javiti u pp pa cu ja njoj proslijediti. Poprilično je HITNO. Hvala
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#15191 Re: Zeničani

Post by Distortion »

Jimmy McNulty wrote:Kameni vrati seeee :igrac:

Nema veze, neka nama Nove a danas sam baš vidjeo da radnici Pera dodatno ukrašavaju jelku. :thumbup:

Trebalo je još malo uljepšati sve od Kamenog do Londže ali s obzirom kako bi bilo da je SDA pobijedio, i ovo je extra. :)
Za kicenje jelke su bili zaduzeni radnici Globexa, cak se u nekom clanku spominje i ime covjeka koji je odradio dekoraciju a Mladen Peric vlasnik Pero doo je donirao nakit novogodisnji.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#15192 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Trebalo mu 2 mjeseca da dodje sebi od poraza. :kiss: :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15193 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Freamon Lester wrote:Trebalo mu 2 mjeseca da dodje sebi od poraza. :kiss: :lol:
Ko kaze da sam dos'o sebi :mrgreen:
User avatar
dinoze77
Posts: 97
Joined: 01/10/2016 17:49
Location: Zenica

#15194 Re: Zeničani

Post by dinoze77 »

kamen spoticanja wrote: Hebo vas kamen :mrgreen:
a hebo i karakter koji nije labilan :mrgreen:
sta ima omladino
hebo karakter ljudi se mjenjaju samo Bog ostaje isti!
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#15195 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

kamen spoticanja wrote:
Freamon Lester wrote:Trebalo mu 2 mjeseca da dodje sebi od poraza. :kiss: :lol:
Ko kaze da sam dos'o sebi :mrgreen:
Šta kaže Mevludin na poraz?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15196 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ExNihilo wrote:
kamen spoticanja wrote:
Freamon Lester wrote:Trebalo mu 2 mjeseca da dodje sebi od poraza. :kiss: :lol:
Ko kaze da sam dos'o sebi :mrgreen:
Šta kaže Mevludin na poraz?
Neam.pojma
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#15197 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Pa imaju li ikakve najave ko ce biti novi predsjednik SDA u Zenici?

Ko su te Kasumoviceve struje kako ih nazivas?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#15198 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Citam na skycarpercityu da ce se navodno dozovoliti saobracja kroz centar grada, vjerovatno kroz onu ulicu od Bosanke do Kamenog mosta? :-?
User avatar
dinoze77
Posts: 97
Joined: 01/10/2016 17:49
Location: Zenica

#15199 Re: Zeničani

Post by dinoze77 »

clio_dci120 wrote:Citam na skycarpercityu da ce se navodno dozovoliti saobracja kroz centar grada, vjerovatno kroz onu ulicu od Bosanke do Kamenog mosta? :-?
kod nas je sve moguce pa i to...a zamisli sad puste saobracaj to ti je odmah po defoultu ocrtavanje parkinga uz torotuar postavljanje dva parking automata i premium plus zona 3 markice satic hahhaha :D :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#15200 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Po meni bi bolje bilo da su umjesto fontana nekakvim plocama poplocali tu ulicu, uredili sa saksijama, kakvu dobru rasvjetu, mozda klupe po sredini staviti...
Ta ideja je navodno potekla od Udruzenja poslodavaca.
Post Reply