Majorizacija neki dan odradjena u Mostaru kad je HDZ izabrao nacelnika policije onog sto je odgovoran za procesuiranje ubica Vedrana Puljica. I nikom nista. Da ne govorim o majorizaciji za vijece ministara proslo gdje se islo Covicu i Dodiku na noge sa darovima za bosnjacke clanove vijeca ministara?JoseMujica wrote:realno osnova za vlast u Pederaciju su SDA i HDZ
samo je pitanje ko je treći uz njih ili eventualno ako treba četvrti zbog broja ruku
ko hoće u vlast ide sa SDA i HDZ...sve mimo toga je majorizacija
HDZ-u mora biti jasno i to kristalno jasno, budu li preglasavali, onda trebaju biti preglasani gdje god je to moguce i to sto brutalnije to bolje. A oni preglasavaju Bosnjake gdje god im se ukaze prilika, pogotovo u Mostaru gdje je visoki predstavnik izmijenio zakone i to im dozvolio.
