Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
nadžak
Posts: 2314
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#15126 Re: Zeničani

Post by nadžak »

Jimmy McNulty wrote:Kad je kažnjen onaj lik što je od Mostara prema Sarajevu vozio 300 lm/h na sat i onaj što je divljao po Vlašiću na osnovu snimka trebalo bi onda da i ovi kreteni mogu. Ali sumnjam, velik je to pos'o za naše policajce i njihove nadređene.
Vidjećemo. Zavisi kome staneš na žulj. :wink:

Jesi gdje u gradu, hajmo sjest konačno?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15127 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Da nećete u ZS možda?
User avatar
nadžak
Posts: 2314
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#15128 Re: Zeničani

Post by nadžak »

Kralj Tvrtko I. wrote:Da nećete u ZS možda?
Ma nemam pojma, svejdeno, ali evo ovaj prozvani se ne javlja. :D

I ja sam kući, nego ganjamo se već neko vrijeme da sjednemo, da se zvanično i upoznamo pa nikako! Kontam, vikend, da nije sad gdje u gradu.
Pa bilo bi lijepo ako bi nas par došlo, što da ne.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#15129 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

nadžak wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Da nećete u ZS možda?
Ma nemam pojma, svejdeno, ali evo ovaj prozvani se ne javlja. :D

I ja sam kući, nego ganjamo se već neko vrijeme da sjednemo, da se zvanično i upoznamo pa nikako! Kontam, vikend, da nije sad gdje u gradu.
Pa bilo bi lijepo ako bi nas par došlo, što da ne.
Imaš pp šefe. :-D
User avatar
nadžak
Posts: 2314
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#15130 Re: Zeničani

Post by nadžak »

Kralj Tvrtko I. wrote:Da nećete u ZS možda?
Evo javio se prozvani. :lol: Ima opravdane časove za odsutstvo pa ćemo ovu sjedeljku odgodit za koji dan u idućoj sedmici, reko je i tebe zvat.

Vidimo se.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15131 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

More komotno :D
User avatar
dinoze77
Posts: 97
Joined: 01/10/2016 17:49
Location: Zenica

#15132 Re: Zeničani

Post by dinoze77 »

obavezno termometar ponesite da se ustanovi da li mozete zagrijati dodatno prostoriju :D :D
User avatar
nadžak
Posts: 2314
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#15133 Re: Zeničani

Post by nadžak »

dinoze77 wrote:obavezno termometar ponesite da se ustanovi da li mozete zagrijati dodatno prostoriju :D :D
E jbg sad :lol: :lol: :lol:
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#15135 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

dinoze77 wrote:obavezno termometar ponesite da se ustanovi da li mozete zagrijati dodatno prostoriju :D :D
:lol: :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15136 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Je l' fakat SIPA i Francuzi ne mogu ništa ciganima iz LP ?
Glavni im opet tandara Zenicom..
Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#15137 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

je li ovo elvis na slici?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15138 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo elvis na slici?
Jes'.

Nego, danas sam u gradu vidio onaj merc (mat crna) što je kao oduzet dok je Hayat snimao, kao ima 6000 KM kazni. Da li je to plaćeno, ili ?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#15139 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Casual's wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo elvis na slici?
Jes'.

Nego, danas sam u gradu vidio onaj merc (mat crna) što je kao oduzet dok je Hayat snimao, kao ima 6000 KM kazni. Da li je to plaćeno, ili ?

otkud znam,to je do suda koliko sam upućen,moralo bi biti plaćeno ono što je duzan da plati po ZOBS-u,od elvisovog sina ili koga več je nedavno oduzet neki merc,mozda je to taj za kojeg pitaš,ali nije ono bio vlasnik nego neki šumar ili boga pitaj šta
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4111
Joined: 28/01/2012 11:38

#15141 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

A jbt pa znam da se skupljalo za liječenja ali nisam znao da je to od čega je on bolovao smrtonosno.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15142 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Pa i nije smrtonosno, mozda je zbog neceg drugog umro ?!
Pokoj mu dusi..
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2547
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#15143 Re: RE: Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

Casual's wrote:Je l' fakat SIPA i Francuzi ne mogu ništa ciganima iz LP ?
Glavni im opet tandara Zenicom..
Image
cini mi se da imaju i SL V12

Sent from my S4 Mini using Tapatalk
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#15144 Re: Zeničani

Post by Norm »

...jesu li im se izvinuli uz duboki naklon...hahahahahahaaa...
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#15145 Re: Zeničani

Post by avenija »

Danas kod mene bili neki rodjaci iz Njemacke i ljudi frapirani cinjenicom da se ne moze sa magistralnog puta m17 direktno doci do arene ili soping centra a da ne moras ici na petlju pa kroz cijeli grad i do centra ili arene. Neko je to ovdje vec spominjao..
User avatar
nadžak
Posts: 2314
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#15146 Re: Zeničani

Post by nadžak »

avenija wrote:Danas kod mene bili neki rodjaci iz Njemacke i ljudi frapirani cinjenicom da se ne moze sa magistralnog puta m17 direktno doci do arene ili soping centra a da ne moras ici na petlju pa kroz cijeli grad i do centra ili arene. Neko je to ovdje vec spominjao..
Bez uvrede druže al nemaju potrebe šta bit toliko frapirani! Ako su tvoji rođaci odavde potekli, naše gore list što bi se reklo, onda bezveze pametuju i glume neke stručnjake. Ibrete se ljudi, šta li? Ne kažem da nije to istina za M17 i taj priključak al suština je nešto drugo.

Edit: Sad nešto kontam u vezi tog priključka. Ako si vozač i malo razmišliš i sam ćeš uvidjet da nema teorije da se ondje napravi bezbjedno uključenje. Nepregledna krivina cijelom dužinom! Za priključenje na magistralni put po zakonu ( a zbog sigurnosti ) morša imati uslove za to, traku za ubrzavanje i još štošta. Kamara stvari bi tu trebala, suvišno i za objašnjavati ali eto, znaju to naši injženjeri saobraćaja iz Njemačke! :D Ne ljuti se stari ali tako mislim!
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#15147 Re: Zeničani

Post by belfy »

avenija wrote:Danas kod mene bili neki rodjaci iz Njemacke i ljudi frapirani cinjenicom da se ne moze sa magistralnog puta m17 direktno doci do arene ili soping centra a da ne moras ici na petlju pa kroz cijeli grad i do centra ili arene. Neko je to ovdje vec spominjao..
reci im da je to zato sto zelimo da nam grad izgleda zivlje tokom desavanja u Areni, a i ako neko nije obavijesten da sa balkona moze vidjeti da se nesto desava. a, sa druge strane, da ponekada i mi zelimo da se osjecamo kao oni veliki gradovi koji imaju kilometarske saobracajne guzve. :mrgreen:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15148 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Poselami/pozdravi rođake i reci im da ne glume hljeba ti gospodu. Sa M17 fino uđeš u Radakovu i preko Crkvica su direktno kod Arene. Reci im da ne moraju kružiti gradom.
Haj sad...
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#15149 Re: Zeničani

Post by N.N. »

avenija wrote:Danas kod mene bili neki rodjaci iz Njemacke i ljudi frapirani cinjenicom da se ne moze sa magistralnog puta m17 direktno doci do arene ili soping centra a da ne moras ici na petlju pa kroz cijeli grad i do centra ili arene. Neko je to ovdje vec spominjao..
Sam Centar je mnogo, mnogo izgubio sto nema prikljucak sa M17.
Imas dosta raje koja bi u prolazu stala da odmori, popije kafu, kupi stagod i sta vec ne, a ovako posto prikljucka nema, a ne pegla im se sa ulaskom-izlaskom iz grada, produze samo dalje...
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#15150 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

N.N. wrote:
avenija wrote:Danas kod mene bili neki rodjaci iz Njemacke i ljudi frapirani cinjenicom da se ne moze sa magistralnog puta m17 direktno doci do arene ili soping centra a da ne moras ici na petlju pa kroz cijeli grad i do centra ili arene. Neko je to ovdje vec spominjao..
Sam Centar je mnogo, mnogo izgubio sto nema prikljucak sa M17.
Imas dosta raje koja bi u prolazu stala da odmori, popije kafu, kupi stagod i sta vec ne, a ovako posto prikljucka nema, a ne pegla im se sa ulaskom-izlaskom iz grada, produze samo dalje...
Oni da hoce da svrate, svratili bi.. Sljedeće poslije toga bi bilo zasto nema prikljucak na Vc..
Prikljucak arene i shoping centra na M-17 je preseravanje i nista drugo.. Znači izmjestiti prugu, ulagati stotine i hiljada jer je nekom mrsko voziti 3 minute dalje :-)
Post Reply