SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#15101 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by dadoka84 »

brown hvala na informacijama . :)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15102 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nisrin »

dadoka84 wrote:hvala na odgovoru ali radi blizine rodjendana nemam ne mogu cekati dostavu :(

Onda uzmi ove ECCO kistove u DMu, nisu losi..oko 18KM su :)
A uz to zenu obraduj i nekim parfemom, recimo 212 sexy by Carolina Herrera ili nekim dobrim karminom - cOLLISTAR ima odlicne :)
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#15103 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by dadoka84 »

vec je nesto drugo u planu. vazda se zali da joj je hladno pa bi trebala biti elektricna deka :D

pogledat cu te kistove i jos ubaciti sta pametno. mozda neko fino ogledalce. posto i sama radi u dm ima dosta sminke ali koliko sam skonao sa aplikatorima je tanka. taj set lijepo izgleda a ni cijena mu nije visoka. hvala na info :D

a necu sad parfem, to sam za godisnjicu, uzeo sam lancome tresor midnight rose, a prije toga i La vie est belle.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15104 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nisrin »

dadoka84 wrote:vec je nesto drugo u planu. vazda se zali da joj je hladno pa bi trebala biti elektricna deka :D

pogledat cu te kistove i jos ubaciti sta pametno. mozda neko fino ogledalce. posto i sama radi u dm ima dosta sminke ali koliko sam skonao sa aplikatorima je tanka. taj set lijepo izgleda a ni cijena mu nije visoka. hvala na info :D

a necu sad parfem, to sam za godisnjicu, uzeo sam lancome tresor midnight rose, a prije toga i La vie est belle.

Eleketricnu imas dormeo, sto valja, a moze se i prati...ali imas jos bolju dormeo, 3u1, dobijes navlaku (jastuk), jastuk i deku koja ima zimsku i ljetnu stranu...ako buces kupovao u pordavnici ne daji podatke, kupi kao anonimus, inace te nece prestati zvati...
I ne opterecavaj se sa poklonom, nama zenama je sve dobrodoslo i sve nas iznenadi :D
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#15105 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by dadoka84 »

a nisam lud da kupim sta u teleshopu :D eno mog starog ne pustaju na miru. gledao sam u yusk imaju ih i tamo.
slazem se :D
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#15106 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

neko probao kryolan kozmetiku?
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#15107 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

Je li neko koristio Kryolan puder
Mirelas
Posts: 24
Joined: 30/01/2014 10:26

#15108 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Mirelas »

dadoka84 wrote:vec je nesto drugo u planu. vazda se zali da joj je hladno pa bi trebala biti elektricna deka :D

pogledat cu te kistove i jos ubaciti sta pametno. mozda neko fino ogledalce. posto i sama radi u dm ima dosta sminke ali koliko sam skonao sa aplikatorima je tanka. taj set lijepo izgleda a ni cijena mu nije visoka. hvala na info :D

a necu sad parfem, to sam za godisnjicu, uzeo sam lancome tresor midnight rose, a prije toga i La vie est belle.

Kralju nećeš joj valjda kupit električnu deku !! Pa ja bi te ubila kad bi to dobila za rodjendan . Kupi joj nausnice/ogrlicu/šal/ poklon bon za masažu / manikuru / ....
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#15109 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ladyblue18 »

Mirelas wrote:
Kralju nećeš joj valjda kupit električnu deku !! Pa ja bi te ubila kad bi to dobila za rodjendan . Kupi joj nausnice/ogrlicu/šal/ poklon bon za masažu / manikuru / ....
:-)

Sreca pa nije tebi rodjendan.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#15110 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Bloo »

dadoka84 wrote:vec je nesto drugo u planu. vazda se zali da joj je hladno pa bi trebala biti elektricna deka :D

pogledat cu te kistove i jos ubaciti sta pametno. mozda neko fino ogledalce. posto i sama radi u dm ima dosta sminke ali koliko sam skonao sa aplikatorima je tanka. taj set lijepo izgleda a ni cijena mu nije visoka. hvala na info :D

a necu sad parfem, to sam za godisnjicu, uzeo sam lancome tresor midnight rose, a prije toga i La vie est belle.
a kad zakuhate, uvijek je mozes omotati tom dekicom i baciti je u kadu punu vide :D
Mirelas
Posts: 24
Joined: 30/01/2014 10:26

#15111 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Mirelas »

ladyblue18 wrote:
Mirelas wrote:
Kralju nećeš joj valjda kupit električnu deku !! Pa ja bi te ubila kad bi to dobila za rodjendan . Kupi joj nausnice/ogrlicu/šal/ poklon bon za masažu / manikuru / ....
:-)

Sreca pa nije tebi rodjendan.
Da , sva sreća . Ti bi se oduševila na električnu deku ?
švrljo
Posts: 123
Joined: 04/08/2012 18:29

#15112 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by švrljo »

Ductus Holedocus wrote:neko probao kryolan kozmetiku?
Isto pitanje sam postavila prosle sedmice, al niko ne odgovara ...
Mirelas
Posts: 24
Joined: 30/01/2014 10:26

#15113 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Mirelas »

švrljo wrote:
Ductus Holedocus wrote:neko probao kryolan kozmetiku?
Isto pitanje sam postavila prosle sedmice, al niko ne odgovara ...
Ja ne, zapravo nikad nisam cula za nju ... Sad cu malo na Google :)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15114 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nisrin »

švrljo wrote:
Ductus Holedocus wrote:neko probao kryolan kozmetiku?
Isto pitanje sam postavila prosle sedmice, al niko ne odgovara ...

Ja sam pisala da ja jesam...sminkao me Egon za vjencanje tom kozmetikom...postojana je, posebno puderi, iako po mom misljenju to je vise za posebne prilike kozmetika, nego za svaki dan, jer savrsenoo prekriva!
Sjene su takodjer postojane, lijepe su boje...mozete kupiti kozmetiku kod Sladjane Manojlovic, ona inace samo s tom kozmetikom radi i privatno...imate brdo slika po FBu...
EdnaMaric
Posts: 68
Joined: 16/06/2008 16:53

#15115 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by EdnaMaric »

Kryolan puder super pokrivaju, ima puno nijansi ali meni jako isusuju kozu i definitivno se vidi da imate puder! Ja kryolan puder koristim nekada, samo navecer i to ne na cijelom licu. Danju ga koristim kao korektor kad mi iskoci kakva glomazna bubuljica.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15116 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nisrin »

EdnaMaric wrote:Kryolan puder super pokrivaju, ima puno nijansi ali meni jako isusuju kozu i definitivno se vidi da imate puder! Ja kryolan puder koristim nekada, samo navecer i to ne na cijelom licu. Danju ga koristim kao korektor kad mi iskoci kakva glomazna bubuljica.

Sta stavljas ispod samog pudera???

Meni nije isusivao lice, iako mi je koza prilicno cudna...ispod sam imala podlogu za make-up Diorovu, a drugi dan neku hidratantnu kremu.obicnu...Cini mi se Lorealova da je bila...
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15117 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nisrin »

EdnaMaric wrote:Kryolan puder super pokrivaju, ima puno nijansi ali meni jako isusuju kozu i definitivno se vidi da imate puder! Ja kryolan puder koristim nekada, samo navecer i to ne na cijelom licu. Danju ga koristim kao korektor kad mi iskoci kakva glomazna bubuljica.

Sta stavljas ispod samog pudera???

Meni nije isusivao lice, iako mi je koza prilicno cudna...ispod sam imala podlogu za make-up Diorovu, a drugi dan neku hidratantnu kremu.obicnu...Cini mi se Lorealova da je bila...
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#15118 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by brown.sugar »

dadoka84 wrote:brown hvala na informacijama . :)
Nema na cemu! Sretno! :)
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#15119 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

Treba mi,po hiljaditi put ponavljam :D ,puder za ovako bijel ten! Postoji li :-)
Meni najsvjetliji,taman..Pa majku mu :-x

http://www.modamo.info/index.php/ljepot ... eljan.html
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#15120 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by manekenka u penziji »

Tebi se najviše isplati otići u solarij :lol:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15121 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Ductus Holedocus wrote:Treba mi,po hiljaditi put ponavljam :D ,puder za ovako bijel ten! Postoji li :-)
Meni najsvjetliji,taman..Pa majku mu :-x

http://www.modamo.info/index.php/ljepot ... eljan.html
hocel' pomoci sta?
http://makeup.allwomenstalk.com/best-fo ... wless-look
http://beaut.ie/2013/5-best-foundations-pale-skin/
EdnaMaric
Posts: 68
Joined: 16/06/2008 16:53

#15122 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by EdnaMaric »

Nisrin wrote:
EdnaMaric wrote:Kryolan puder super pokrivaju, ima puno nijansi ali meni jako isusuju kozu i definitivno se vidi da imate puder! Ja kryolan puder koristim nekada, samo navecer i to ne na cijelom licu. Danju ga koristim kao korektor kad mi iskoci kakva glomazna bubuljica.

Sta stavljas ispod samog pudera???

Meni nije isusivao lice, iako mi je koza prilicno cudna...ispod sam imala podlogu za make-up Diorovu, a drugi dan neku hidratantnu kremu.obicnu...Cini mi se Lorealova da je bila...
Koristim Clinique kremu (Moisture surge) i podlogu za puder, onu iluminirajucu od Chanela.
Mirelas
Posts: 24
Joined: 30/01/2014 10:26

#15123 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Mirelas »

Recite mi ima li gdje kupiti onaj Maybelline korektor sta koriste sve youtuberice .... ? Age rewind ?
User avatar
kakav nered
Posts: 640
Joined: 29/06/2009 16:45

#15124 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by kakav nered »

Mirelas wrote:
ladyblue18 wrote:
Mirelas wrote:
Kralju nećeš joj valjda kupit električnu deku !! Pa ja bi te ubila kad bi to dobila za rodjendan . Kupi joj nausnice/ogrlicu/šal/ poklon bon za masažu / manikuru / ....
:-)

Sreca pa nije tebi rodjendan.
Da , sva sreća . Ti bi se oduševila na električnu deku ?

ja bih :D

vajda zna svoju ženu i šta ona voli...

nismo mi sve iste... to sve što si gore nabrojala meni nikad ne bi bio dobar pokon, s izuzetkom bona za masažu...ali to svakako sebi sama priuštim tu i tamo tako da me ni to ne bi baš oduševilo...a dekici bih se recimo jako obradovala :)
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#15125 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Ductus Holedocus wrote:Treba mi,po hiljaditi put ponavljam :D ,puder za ovako bijel ten! Postoji li :-)
Meni najsvjetliji,taman..Pa majku mu :-x

http://www.modamo.info/index.php/ljepot ... eljan.html
Kevyn Aucoin skin enhancer 1Image
Michunka, mislim da je ona ili neko drugo nas je zarrazio, helem treba ti mrvica ovoga, pomijesas ga sa kremom i naneses kao podlogu...Prekriva sve.
Kako se nisam prije sjetila :D , stari se valjda :lol: ..
Ili Shiseido u najsvjetlijoj nijansi.
Ili ovo Image
Prilicno sam zadovoljna ovim zadnjim, trosim nijansu B30, a ne bi mi skodila ni svjetlija nijansa.
Post Reply