Auuuuu i opet ih pripazi jer Santos 99% nije bio u ofsajdu
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- hrasno38
- Posts: 34072
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#15077 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovi ofsajdi Želje u stilu ono Džekinog protiv Nigerije
Al tako je to kad je onaj Santos prebrz a Ibrišimbegović svratio kod Gojka usput, nema šanse da ga uprati…..
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#15078 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Povukao Amar neke stare veze
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#15079 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nije valjda da je viđen Brković u Gabeli.
-
Did
- Posts: 286
- Joined: 28/10/2007 21:08
#15080 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Je li ovaj linijski sudija normalan???
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15081 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
tek sam se ukljucio i vidim reprizu gola sad na poluvremenu prikazuju. jel vi kazete da je bilo zaledje kod velezovog gola?
- Logovan
- Posts: 102740
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#15083 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
-
kakabanja213
- Posts: 3831
- Joined: 10/12/2012 22:16
#15084 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bar onoliko koliko vi mislite da nije bio ofsajd mi mislimo da jeste. Da bi bilin sigurni ko je u pravu, trebalo bi bar jos 5 kamera ili VaR.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#15085 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I vi znači mislite da nije bio ofsajd ...kakabanja213 wrote: ↑05/08/2022 18:28 Bar onoliko koliko vi mislite da nije bio ofsajd mi mislimo da nije. Da bi bilin sigurni ko je u pravu, trebalo bi bar jos 5 kamera ili VaR.
- hrasno38
- Posts: 34072
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15086 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nema sta da mislis ili ne mislis kad se vidi iz aviona da prvi nije bio ofsajd. Ajde Santos je granica mada po onom sto se vidjelo na TV-u nije biokakabanja213 wrote: ↑05/08/2022 18:28 Bar onoliko koliko vi mislite da nije bio ofsajd mi mislimo da jeste. Da bi bilin sigurni ko je u pravu, trebalo bi bar jos 5 kamera ili VaR.
Last edited by hrasno38 on 05/08/2022 18:41, edited 1 time in total.
-
kakabanja213
- Posts: 3831
- Joined: 10/12/2012 22:16
#15087 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zavisi iz kojeg aviona gledas a ni ti nemas sta da se mislis ili ne mislis kada je bio ofsajd.hrasno38 wrote: ↑05/08/2022 18:34Nema sta da mislis ili ne mislis kad se vidi iz aviona da onaj drugi nije bio ofsajd. Ajde Santos je granica mada po onom sto se vidjelo na TV-u nije biokakabanja213 wrote: ↑05/08/2022 18:28 Bar onoliko koliko vi mislite da nije bio ofsajd mi mislimo da jeste. Da bi bilin sigurni ko je u pravu, trebalo bi bar jos 5 kamera ili VaR.
-
kakabanja213
- Posts: 3831
- Joined: 10/12/2012 22:16
#15088 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Greska, ali brz si. Svaka cast.Charuga wrote: ↑05/08/2022 18:29I vi znači mislite da nije bio ofsajd ...kakabanja213 wrote: ↑05/08/2022 18:28 Bar onoliko koliko vi mislite da nije bio ofsajd mi mislimo da nije. Da bi bilin sigurni ko je u pravu, trebalo bi bar jos 5 kamera ili VaR.![]()
![]()
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15089 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
kako god, karina smo
vidi odbrane
sreca u nesreci je da sto vise tonemo brze ce ubleha otici, ali kasa je ispraznjena i 7 godina nesrece ide
vidi odbrane
sreca u nesreci je da sto vise tonemo brze ce ubleha otici, ali kasa je ispraznjena i 7 godina nesrece ide
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15090 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ma bravo. prelijep centarsut. nije los brkica
- hrasno38
- Posts: 34072
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#15092 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Presudi pitar izgleda.. 
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15093 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
fina pobjeda. stvarno ne znam za te ofsajde ali ovo na kraju smo izdominirali, zeljo kao da je presto igrat.
vi ste nasa prva ljubav....
vi ste nasa prva ljubav....
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15095 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
tooo!
uze mi navijanje s tastature.
- hrasno38
- Posts: 34072
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#15096 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Drugo poluivrijeme Zeljo nije postojao a prvo dvije prevelike greske iz kojih bi vjerovatno Zeljo dao makar jedan gol. To ne umanjuje pobjedu Veleza ali zaista je krajnje vrijeme za VAR.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
-
Ezel Bayraktar
- Posts: 289
- Joined: 02/03/2022 20:46
#15098 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ja što more srati ovaj Edis, pa jesi li ikad ti kriv? Te nedopustivo, te ne mozes ovako, onako..nesta pokušava biti jeftina kopija Osima sa ko biva sarkastičnim izjavama. Gora plačipička i od Husrefa. Neka mu neko rekne da prestane farbati bradu i kosu.
- sime_cipol
- Posts: 23392
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#15099 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Prekidose mu niz od 472 remija 
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#15100 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
E jes' našo Amar kad će prvu pobjedu s Veležom ostvariti 
