Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
hrasno38
Posts: 34072
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15076 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

spree wrote: 05/08/2022 18:07 Kad ce jebeno var kod nas
Auuuuu i opet ih pripazi jer Santos 99% nije bio u ofsajdu :shock:
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#15077 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Ovi ofsajdi Želje u stilu ono Džekinog protiv Nigerije :D Al tako je to kad je onaj Santos prebrz a Ibrišimbegović svratio kod Gojka usput, nema šanse da ga uprati…..
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#15078 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Povukao Amar neke stare veze
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#15079 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Bazinga1234 wrote: 05/08/2022 18:15 Povukao Amar neke stare veze
Nije valjda da je viđen Brković u Gabeli. :D
Did
Posts: 286
Joined: 28/10/2007 21:08

#15080 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Did »

Je li ovaj linijski sudija normalan???
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#15081 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

tek sam se ukljucio i vidim reprizu gola sad na poluvremenu prikazuju. jel vi kazete da je bilo zaledje kod velezovog gola?
User avatar
Logovan
Posts: 102740
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#15082 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

karanana wrote: 05/08/2022 18:20 tek sam se ukljucio i vidim reprizu gola sad na poluvremenu prikazuju. jel vi kazete da je bilo zaledje kod velezovog gola?
Nije sporan gol Veleža, nego dva ofsajda Željezničara.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#15083 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

armin071 wrote: 05/08/2022 18:18
Bazinga1234 wrote: 05/08/2022 18:15 Povukao Amar neke stare veze
Nije valjda da je viđen Brković u Gabeli. :D
Nije, vidio sam ga danas na Čvili ,,, :mrgreen:
kakabanja213
Posts: 3831
Joined: 10/12/2012 22:16

#15084 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakabanja213 »

Bar onoliko koliko vi mislite da nije bio ofsajd mi mislimo da jeste. Da bi bilin sigurni ko je u pravu, trebalo bi bar jos 5 kamera ili VaR.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#15085 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

kakabanja213 wrote: 05/08/2022 18:28 Bar onoliko koliko vi mislite da nije bio ofsajd mi mislimo da nije. Da bi bilin sigurni ko je u pravu, trebalo bi bar jos 5 kamera ili VaR.
I vi znači mislite da nije bio ofsajd ... 8) :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 34072
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15086 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

kakabanja213 wrote: 05/08/2022 18:28 Bar onoliko koliko vi mislite da nije bio ofsajd mi mislimo da jeste. Da bi bilin sigurni ko je u pravu, trebalo bi bar jos 5 kamera ili VaR.
Nema sta da mislis ili ne mislis kad se vidi iz aviona da prvi nije bio ofsajd. Ajde Santos je granica mada po onom sto se vidjelo na TV-u nije bio
Last edited by hrasno38 on 05/08/2022 18:41, edited 1 time in total.
kakabanja213
Posts: 3831
Joined: 10/12/2012 22:16

#15087 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakabanja213 »

hrasno38 wrote: 05/08/2022 18:34
kakabanja213 wrote: 05/08/2022 18:28 Bar onoliko koliko vi mislite da nije bio ofsajd mi mislimo da jeste. Da bi bilin sigurni ko je u pravu, trebalo bi bar jos 5 kamera ili VaR.
Nema sta da mislis ili ne mislis kad se vidi iz aviona da onaj drugi nije bio ofsajd. Ajde Santos je granica mada po onom sto se vidjelo na TV-u nije bio
Zavisi iz kojeg aviona gledas a ni ti nemas sta da se mislis ili ne mislis kada je bio ofsajd.
kakabanja213
Posts: 3831
Joined: 10/12/2012 22:16

#15088 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakabanja213 »

Charuga wrote: 05/08/2022 18:29
kakabanja213 wrote: 05/08/2022 18:28 Bar onoliko koliko vi mislite da nije bio ofsajd mi mislimo da nije. Da bi bilin sigurni ko je u pravu, trebalo bi bar jos 5 kamera ili VaR.
I vi znači mislite da nije bio ofsajd ... 8) :mrgreen:
Greska, ali brz si. Svaka cast.
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#15089 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

kako god, karina smo
vidi odbrane
sreca u nesreci je da sto vise tonemo brze ce ubleha otici, ali kasa je ispraznjena i 7 godina nesrece ide
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#15090 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

ma bravo. prelijep centarsut. nije los brkica
User avatar
hrasno38
Posts: 34072
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15091 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

karanana wrote: 05/08/2022 18:59 ma bravo. prelijep centarsut. nije los brkica
Nema sta dobar gol
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#15092 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Presudi pitar izgleda.. :skoljka:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#15093 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

fina pobjeda. stvarno ne znam za te ofsajde ali ovo na kraju smo izdominirali, zeljo kao da je presto igrat.
vi ste nasa prva ljubav....
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#15094 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

karanana wrote: 05/08/2022 19:19 fina pobjeda. stvarno ne znam za te ofsajde ali ovo na kraju smo izdominirali, zeljo kao da je presto igrat.
vi ste nasa prva ljubav....

Amar Amar Osim Osim
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#15095 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

Karikaturist wrote: 05/08/2022 19:20
karanana wrote: 05/08/2022 19:19 fina pobjeda. stvarno ne znam za te ofsajde ali ovo na kraju smo izdominirali, zeljo kao da je presto igrat.
vi ste nasa prva ljubav....

Amar Amar Osim Osim
tooo!
uze mi navijanje s tastature.
User avatar
hrasno38
Posts: 34072
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#15096 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

karanana wrote: 05/08/2022 19:19 fina pobjeda. stvarno ne znam za te ofsajde ali ovo na kraju smo izdominirali, zeljo kao da je presto igrat.
vi ste nasa prva ljubav....
Drugo poluivrijeme Zeljo nije postojao a prvo dvije prevelike greske iz kojih bi vjerovatno Zeljo dao makar jedan gol. To ne umanjuje pobjedu Veleza ali zaista je krajnje vrijeme za VAR.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#15097 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Blixen »

Plunkett wrote: 05/08/2022 11:36 Jel se to hooooonaaaj neko stidi sablje?!
Hooooonaj u muškim helankama
Ezel Bayraktar
Posts: 289
Joined: 02/03/2022 20:46

#15098 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ezel Bayraktar »

Ja što more srati ovaj Edis, pa jesi li ikad ti kriv? Te nedopustivo, te ne mozes ovako, onako..nesta pokušava biti jeftina kopija Osima sa ko biva sarkastičnim izjavama. Gora plačipička i od Husrefa. Neka mu neko rekne da prestane farbati bradu i kosu.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23392
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#15099 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Prekidose mu niz od 472 remija :D
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#15100 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by East_side »

E jes' našo Amar kad će prvu pobjedu s Veležom ostvariti :mrgreen:
Post Reply