kmee kmeeeePrpa.ba wrote:Mislim da je @weredsf svojim angazmanom zasluzio da bude medju zukinih 100,000 zaposlenih. Ocekuj intervju vec u narednim danima.![]()
Demokratska fronta Željko Komšić
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#15026 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#15027 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Covjek je vec zaposlen, jedino da se pojacaju malo dodatna primanja. 
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#15028 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
madner wrote:Covjek je vec zaposlen, jedino da se pojacaju malo dodatna primanja.
Jesi li na aparatima
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#15029 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Corto Maltese wrote:OK, neka bude zabilježeno. Pa se nađemo sredinom oktobra 2014 da popijemo kafu i da nečijih 100KM zamijeni vlasnika.madner wrote:3 poslanika na drzavnom nivou,Corto Maltese wrote:
Da se ne šicamo brojevima nego rezultatima: Po mojoj procjeni Komšić prolazi (kao nosilac) na listi za državni parlament. Uzimaju još 2-4 mjesta na kantonalnom nivou, i (možda) jedno poslaničko mjesto na federalnom nivou. Sve ovo, naravno, u okviru izborne jedinice "513", ili kako se već bude zvala.
U ostalim izbornim jedinicama neće preći izborni prag. Dobro, možda u Tuzli nabace poneki kompenzacijski mandat.
Reduciranje na Gradski Odbor Sarajevo znači da će ostali mjesni, gradski, kantonalni odbori, do oktobra 2014 biti svedeni na statističku grešku. Naravno to se odnosi samo na one koji do tada budu formirani. Mnogi neće ni do formiranja dobaciti.
5 na federalnom.
Ukupno oko 15 mandata u kantonalnim skupstinama.
Nema problema.
Od ove opklade tebi pripada 100KM
Meni sve ostalo
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#15030 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Sto?weredsf wrote:madner wrote:Covjek je vec zaposlen, jedino da se pojacaju malo dodatna primanja.
Jesi li na aparatima![]()
Za mene nije bilo nekih iznanadjenja, ocekivao sam zeleno crvenu koaliciju prije izbora, sada je upitno da li ce imati dovoljan broj za to.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#15031 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
To je pravi sportski duh.Corto Maltese wrote:
Nema problema.
Od ove opklade tebi pripada 100KM
Meni sve ostalo
-
punotoga
- Posts: 17
- Joined: 20/07/2014 23:36
#15032 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ako je on zaposlen, mozda mu mati nije. pa eto nek se sagne, ja joj mogu dati dva'est marki a vjerujem da ima jos koji ce zaraditi sevapa. da se pomogne. dva'est po dva'est i mjesecna plata.madner wrote:Covjek je vec zaposlen, jedino da se pojacaju malo dodatna primanja.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#15033 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
haj nek je barem neko hajrovo na izborima 
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15034 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
znaci DF ide u vlast...s SDA il SBB hajde de... 
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#15035 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Preko toga, ide i piće na moj račun.madner wrote:To je pravi sportski duh.Corto Maltese wrote:
Nema problema.
Od ove opklade tebi pripada 100KM
Meni sve ostalo
To jest, Suljagićev
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#15036 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
A Komšić sinoć fino veli na presici po pitanju koalicija - vidjet ću sa Bakirom sutra kada dođemo na posao. To što se Fahro nudi i najavljuje koaliciju može se mačku o rep okačiti. Živi bili pa vidjeli.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#15037 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Uglavnom, kada se pogleda sta se ocekivalo prije osnivanja i gdje su sada jasno je kako je DF prosao. Da je moglo bolje jeste, Suljagic nije bio plus za kampanju i to treba biti znak o njegovim dometima unutar stranke.
Najbolji ishod za DF je da zeleni mogu sa SDPom nastaviti.
Najgori koalicija sa SDA.
Najbolji ishod za DF je da zeleni mogu sa SDPom nastaviti.
Najgori koalicija sa SDA.
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#15038 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Bez neke brze koalicije biti će kao i prošli put, SDA će narednih godinu dana blokirati sve nivoe vlasti.The BEN10 wrote:A Komšić sinoć fino veli na presici po pitanju koalicija - vidjet ću sa Bakirom sutra kada dođemo na posao. To što se Fahro nudi i najavljuje koaliciju može se mačku o rep okačiti. Živi bili pa vidjeli.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#15039 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dobi Komsic izbore bze icega
, nista za ponudit. Komsic je stvarni pobjednik izbora, moze ucjenjivat i SBB i SDA. Moze dobiti sve haman.
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#15040 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
De ba, najavljivao si Suljagicevu pobjedumadner wrote:Sto?weredsf wrote:madner wrote:Covjek je vec zaposlen, jedino da se pojacaju malo dodatna primanja.
Jesi li na aparatima![]()
Za mene nije bilo nekih iznanadjenja, ocekivao sam zeleno crvenu koaliciju prije izbora, sada je upitno da li ce imati dovoljan broj za to.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#15041 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Podsjeti me na tu temu, mislim da nisam nista pozitivno rekao o Suljagi 
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#15042 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Sta je ovo, kolektivna amnezija jutrosmadner wrote:Podsjeti me na tu temu, mislim da nisam nista pozitivno rekao o Suljagi
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#15043 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Samo citati pale, inace je sve ovo tacno kao sto je i planirano. 
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#15044 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Aha, ovo je dio planamadner wrote:Samo citati pale, inace je sve ovo tacno kao sto je i planirano.
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#15045 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nepobjediva je zato sto su pravila igre na njihovoj strani.slazem_se2 wrote:DF je nova stranka, nije lose, tek treba da rade nesto, a drago mi je samo sto su dobili SDP.
SDA je ipak nepobjediva
Što nema drugi krug glasanja za predsjedništvo?
Bakir bi bio pometen.
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#15046 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Od koga baleo karan wrote:Nepobjediva je zato sto su pravila igre na njihovoj strani.slazem_se2 wrote:DF je nova stranka, nije lose, tek treba da rade nesto, a drago mi je samo sto su dobili SDP.
SDA je ipak nepobjediva
Što nema drugi krug glasanja za predsjedništvo?
Bakir bi bio pometen.
-
Gandra_1
- Posts: 627
- Joined: 10/05/2013 10:03
#15047 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ja mislim da DF ne treba da ulazi u vlast pod svaku cijenu, tj. ako budu morali koalirati sa SDA i HDZ, jer ce na taj nacin samo se ukopati, radije neka budu jaka opozicija i onda naprave jos veci rezultat na sljedecim izborima...
Iskrenoi koaliranje sa SBB-om mi je prihvatljivije, pa bar da imamo skroz novu vlast, pa da vidimo jel ima kakvog pomaka ili da onda definitivno zakljucimo da su svi isti i nesposobni u sklopu ovog sistema..
Iskrenoi koaliranje sa SBB-om mi je prihvatljivije, pa bar da imamo skroz novu vlast, pa da vidimo jel ima kakvog pomaka ili da onda definitivno zakljucimo da su svi isti i nesposobni u sklopu ovog sistema..
-
zelenjava
- Posts: 254
- Joined: 13/10/2014 07:23
#15048 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
I sunce bi nas obradovalo sa vojvodom Radojicom jer bi mudri, urbani i obrazovani forumaši sa klixa glasali na njega da zajebu sdaove naneleo karan wrote:Nepobjediva je zato sto su pravila igre na njihovoj strani.slazem_se2 wrote:DF je nova stranka, nije lose, tek treba da rade nesto, a drago mi je samo sto su dobili SDP.
SDA je ipak nepobjediva
Što nema drugi krug glasanja za predsjedništvo?
Bakir bi bio pometen.
- sharafce
- Posts: 1110
- Joined: 09/02/2011 08:43
#15049 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Udje li Željko u koaliciju sa Fahrudinom-sa mnom je završio 
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#15050 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nije pitanje mora li on s nekim, nego, hoće li ga ko?
