Koji naslov debila, čovjek nigdje to u tekstu rek'o nije.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15001 Re: Zeničani
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15002 Re: Zeničani
Sve ovo izgleda dobro ali bojim se da opet na kraju mi ne najebemo 
- kamberovica polje
- Posts: 4111
- Joined: 28/01/2012 11:38
#15003 Re: Zeničani
Ma to je sigurno sad je samo u pitanju nivo do kojeg ćemo najebat.Mustang1 wrote:Sve ovo izgleda dobro ali bojim se da opet na kraju mi ne najebemo
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#15004 Re: Zeničani
Fudo počeo "meĆati" i subotom. Vidi se potpis stare SDA skole.
Deri Fuade... 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#15005 Re: Zeničani
Evo da je zaposlio 10 svojih ljudi, u cemu je tacno problem? Pa covjek je ipak na čelu grada od 100 hiljada ljudi i treba da ima neki svoj tim od povjerenja sa kojim ce zajedno raditi. Sasvim normalno, njima je jedino krivo sto to nisu bili kadrovi SDA. Eto Barack Obama kad je dolazio trebao je zaposlit pristalice McCaina.
A ono njihovo saopstenje kao da je pisao neko ko im želi zlo pa tako pozivaju nacelnika da pocne rjesavat nagomilane probleme. Pa majmuni glupi, ko je nagomilao te probleme? Ko je
vladao Zenicom 25 god prije Fude?
A ono njihovo saopstenje kao da je pisao neko ko im želi zlo pa tako pozivaju nacelnika da pocne rjesavat nagomilane probleme. Pa majmuni glupi, ko je nagomilao te probleme? Ko je
vladao Zenicom 25 god prije Fude?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#15006 Re: Zeničani
Neko gore preporuci Kimtec, pa da napisem mali osvrt.
Sto dalje od bilo kojeg proizvoda kojem je ovlasteni serviser Kimtec. Imam izuzetno negativno iskustvo sa Samsungom i servisom Kimteca. Isti su generalni serviser Samsunga, a usluge su im totalna katastrofa, neprofsionalni su i jos podvale na kraji. Treci put na servisu ugradili su neorginalni dio i uredaj vise nije ni nalik originalnim specifikacijama. Doduse nije mob bio u pitanju.
Isto iskustvo cuo sam od jos nekoliko ljudi. Znaci izbjegavati Kimtec, barem cu ja odsada tako.
Sto dalje od bilo kojeg proizvoda kojem je ovlasteni serviser Kimtec. Imam izuzetno negativno iskustvo sa Samsungom i servisom Kimteca. Isti su generalni serviser Samsunga, a usluge su im totalna katastrofa, neprofsionalni su i jos podvale na kraji. Treci put na servisu ugradili su neorginalni dio i uredaj vise nije ni nalik originalnim specifikacijama. Doduse nije mob bio u pitanju.
Isto iskustvo cuo sam od jos nekoliko ljudi. Znaci izbjegavati Kimtec, barem cu ja odsada tako.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#15007 Re: Zeničani
Kad cete shvatiti da je to sve glupan do glupana. Ti ljudi ne bi znali voditi kucni savjet i mjesnu zajednicu, a kamoli grad i drzavu. Tacnije znamo kako su vodili grad i drzavu. U toj stranci par ljudi sve vodi. Svu politiku od nivoa kucnog savjeta do nivoa drzave. Imaju zacrtan plan i program i samo nadju budale koje ce to sprovoditi. Tako i dobijemo ova saopstenja koje nemaju veze sa vezom.Jimmy McNulty wrote:Evo da je zaposlio 10 svojih ljudi, u cemu je tacno problem? Pa covjek je ipak na čelu grada od 100 hiljada ljudi i treba da ima neki svoj tim od povjerenja sa kojim ce zajedno raditi. Sasvim normalno, njima je jedino krivo sto to nisu bili kadrovi SDA. Eto Barack Obama kad je dolazio trebao je zaposlit pristalice McCaina.
A ono njihovo saopstenje kao da je pisao neko ko im želi zlo pa tako pozivaju nacelnika da pocne rjesavat nagomilane probleme. Pa majmuni glupi, ko je nagomilao te probleme? Ko je
vladao Zenicom 25 god prije Fude?
Fudo je to sve vidio i "otrgao se s lanca". Zato treba postovati covjeka i njegov rad.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#15008 Re: Zeničani
Cujem danas od kolege na kafi navodno nacelnik ukida i neke kartica za parking. Valjda pojedinci bliski vlasti imali povlasticu besplatnog parkinga.
Kad smo se vec apsolvirali temu parkinga
Kad smo se vec apsolvirali temu parkinga
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#15009 Re: Zeničani
Ko zna sta ce se sve jos naci i kakve su sve beneficije imali. Fudo bi trebao znati gdje se sta nalazi i gdje sta moze naci.clio_dci120 wrote:Cujem danas od kolege na kafi navodno nacelnik ukida i neke kartica za parking. Valjda pojedinci bliski vlasti imali povlasticu besplatnog parkinga.
Kad smo se vec apsolvirali temu parkinga
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15010 Re: Zeničani
Priča se da će Fudo u 00:05 posvetiti SDA jednu pjesmu, navodno je riječ o: https://www.youtube.com/watch?v=MOFu0X8haxE
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#15011 Re: Zeničani
channel10 wrote:Ko zna sta ce se sve jos naci i kakve su sve beneficije imali. Fudo bi trebao znati gdje se sta nalazi i gdje sta moze naci.clio_dci120 wrote:Cujem danas od kolege na kafi navodno nacelnik ukida i neke kartica za parking. Valjda pojedinci bliski vlasti imali povlasticu besplatnog parkinga.
Kad smo se vec apsolvirali temu parkinga
Prvo davanje poslovnih prostora u podzakup (i prije nego je nacelnik to aktuelizirao, znao sam da se to radi masovno, pojedinci iznajme prostor za 200km pa ga dadnu u podzakup za 800-1000km), pa sada ove parking kartice, upravu si, ko zna koje sve beneficije pojedinci uzivaju i neosnovano se bogate svakim danom. Treba sve raskrinkati i uredovati. Jedni nemaju hljeba da jedu, drugi imaju sve.
Na kraju, sta je neko bolji da uziva pravo koristenja poslovnog prostora ili besplatan parking u odnosu na mene ili bilo koga drugog....
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#15012 Re: Zeničani
Općinski službenici imaju kartice za besplatan parking tamo ispred IK banke, pretpostavljam da se na to misli.clio_dci120 wrote: Cujem danas od kolege na kafi navodno nacelnik ukida i neke kartica za parking. Valjda pojedinci bliski vlasti imali povlasticu besplatnog parkinga.
- kamberovica polje
- Posts: 4111
- Joined: 28/01/2012 11:38
#15013 Re: Zeničani
Ja sam čuo da su pojedinci išli na gostovanja reprezentacije na račun grada, benzin, auto, hrana i da su imali plaćeno te dane.channel10 wrote:Ko zna sta ce se sve jos naci i kakve su sve beneficije imali. Fudo bi trebao znati gdje se sta nalazi i gdje sta moze naci.clio_dci120 wrote:Cujem danas od kolege na kafi navodno nacelnik ukida i neke kartica za parking. Valjda pojedinci bliski vlasti imali povlasticu besplatnog parkinga.
Kad smo se vec apsolvirali temu parkinga
-
lokalni_razdjevicar
- Posts: 675
- Joined: 06/02/2013 10:33
#15014 Re: Zeničani
nisi jediniclio_dci120 wrote:Neko gore preporuci Kimtec, pa da napisem mali osvrt.
Sto dalje od bilo kojeg proizvoda kojem je ovlasteni serviser Kimtec. Imam izuzetno negativno iskustvo sa Samsungom i servisom Kimteca. Isti su generalni serviser Samsunga, a usluge su im totalna katastrofa, neprofsionalni su i jos podvale na kraji. Treci put na servisu ugradili su neorginalni dio i uredaj vise nije ni nalik originalnim specifikacijama. Doduse nije mob bio u pitanju.
Isto iskustvo cuo sam od jos nekoliko ljudi. Znaci izbjegavati Kimtec, barem cu ja odsada tako.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#15015 Re: RE: Re: Zeničani
Na ćelu s Duvnjakom.kamberovica polje wrote: Ja sam čuo da su pojedinci išli na gostovanja reprezentacije na račun grada, benzin, auto, hrana i da su imali plaćeno te dane.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83528
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15016 Re: RE: Re: Zeničani
Sto on plaho nije ni sakrivao. Udjes mu na fejs i ne znas od cega ti se vise povraca, fotografija sa putovanja na racun sirotinje ili od te iste sirotinje sto mu se ulizuje u komentarima.Kralj Tvrtko I. wrote:Na ćelu s Duvnjakom.kamberovica polje wrote: Ja sam čuo da su pojedinci išli na gostovanja reprezentacije na račun grada, benzin, auto, hrana i da su imali plaćeno te dane.
Ako se barem dobro useru za svoje privilegije, Fudo alal ti vera.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#15017 Re: Zeničani
Kad bih znao da imam rak i da trebam umrijet za 3 mjeseca vjerovatno bih počinio djelo 166. st. 2 a) Krivičnog zakona FBiH prema Jasminu Duvnjaku.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66029
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15018 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Kad bih znao da imam rak i da trebam umrijet za 3 mjeseca vjerovatno bih počinio djelo 166. st. 2 a) Krivičnog zakona FBiH prema Jasminu Duvnjaku.
- nadžak
- Posts: 2314
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#15019 Re: Zeničani
Nemoj tako, na lopti je korektan.Jimmy McNulty wrote:Kad bih znao da imam rak i da trebam umrijet za 3 mjeseca vjerovatno bih počinio djelo 166. st. 2 a) Krivičnog zakona FBiH prema Jasminu Duvnjaku.
-
vwlover
- Posts: 90
- Joined: 29/06/2016 21:48
#15020 Re: Zeničani
Da je nama jos par Fuda u gradu i ovo bi bio Las Vegas al znas sta je problem, imas jako puno zaposlenih SDA u gradu i sad oni mrze Fudu i sve ce uradit da ga skinu , Ja bih opet glasao za Fudu i svaka mu cast sta je i do sad uradio , al ne moze to tako lako kad se bodes sa vecinom , napravit ce jednu gresku kad tad i ta greska ce bit svetinja za SDA i ljudi ce ga zamrzit i SDA ce se vratit i opet 22 godine pricaj u prazno , sad kad imamo priliku da je neko hrabar i pametan dosao na vlast treba to iskoristit i dat mu potpunu podrsku al et ,channel10 wrote:Kad cete shvatiti da je to sve glupan do glupana. Ti ljudi ne bi znali voditi kucni savjet i mjesnu zajednicu, a kamoli grad i drzavu. Tacnije znamo kako su vodili grad i drzavu. U toj stranci par ljudi sve vodi. Svu politiku od nivoa kucnog savjeta do nivoa drzave. Imaju zacrtan plan i program i samo nadju budale koje ce to sprovoditi. Tako i dobijemo ova saopstenja koje nemaju veze sa vezom.Jimmy McNulty wrote:Evo da je zaposlio 10 svojih ljudi, u cemu je tacno problem? Pa covjek je ipak na čelu grada od 100 hiljada ljudi i treba da ima neki svoj tim od povjerenja sa kojim ce zajedno raditi. Sasvim normalno, njima je jedino krivo sto to nisu bili kadrovi SDA. Eto Barack Obama kad je dolazio trebao je zaposlit pristalice McCaina.
A ono njihovo saopstenje kao da je pisao neko ko im želi zlo pa tako pozivaju nacelnika da pocne rjesavat nagomilane probleme. Pa majmuni glupi, ko je nagomilao te probleme? Ko je
vladao Zenicom 25 god prije Fude?
Fudo je to sve vidio i "otrgao se s lanca". Zato treba postovati covjeka i njegov rad.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66029
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15022 Re: RE: Re: Zeničani
Joj sjecate se onog intervjua kad smo igrali u Portugalu on bio tamo na stadionu.. Ja trazio ali nisam mogao naci_BataZiv_0809 wrote:Sto on plaho nije ni sakrivao. Udjes mu na fejs i ne znas od cega ti se vise povraca, fotografija sa putovanja na racun sirotinje ili od te iste sirotinje sto mu se ulizuje u komentarima.Kralj Tvrtko I. wrote:Na ćelu s Duvnjakom.kamberovica polje wrote: Ja sam čuo da su pojedinci išli na gostovanja reprezentacije na račun grada, benzin, auto, hrana i da su imali plaćeno te dane.
Ako se barem dobro useru za svoje privilegije, Fudo alal ti vera.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15023 Re: Zeničani
https://www.youtube.com/watch?v=JcNtPpQNOlY
Jes' me stid.
gore od ovog: https://cdn1.lockerdome.com/uploads/587 ... 23f1_large
Jes' me stid.
gore od ovog: https://cdn1.lockerdome.com/uploads/587 ... 23f1_large
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15025 Re: Zeničani
E to
Ja mislio protiv Portugala ali eto fulao malo ali tu je to.. Koja budala jbt

