Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
mirsek
Posts: 12951
Joined: 07/05/2010 15:40

#15001 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by mirsek »

Pedja Kojovic wrote:mirsek

Slazete li se da bi gradonacelnik Sarajeva trebao biti covjek koji ima visoko obrazovanje, govori barem jedan strani jezik i moze saradjivati sa gradonacelnicima u regionu i EU?

p.k.
Pedja,

Slazem se da sve to mogu biti neki od uslova ali, Kljujic ima visoko obrazovanje koliko znam, u ratu je pokazao privrzenost BIH, nema religioznih i vjerskih konotacija i funkcija u njegovom opusu djelovanja itd..Dakle, ako je to sto ste Vi nabrojali trebalo biti prednosti Fincija ja bih opet izabrao Kljujica ako nista zbog svog legitimiteta.

Nermin123,

Mislim da su poslije izbora postignuti neki dogovori o zajednickom djelovanju u opstinskim vijecima i gradskom vijecu izmedju SDA, SBIH, SDU, NS i jos nekih, ne mogu da se sjetim precizno..Eto nije koalicija nego zajednicko djelovanje, medjutim ovdje je vazno da se pokaze bar malo postenja i logike jer ponavljam, imate 2 stranke sa kojima ste pregovarali, jedna vas je sikanirala i omalovazavala a druga korektno primila i ponudila stvari koje moze ispuniti...To je i ispunila..Vas kandidat nije dobio ni priblizno dovoljan broj glasova. imate 2 kandidata od 2 prethodne stranke..Vas glas je odlucujuci, za koga glasati ??
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#15002 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

pare dare samo pare

G. Finci ispunjava kriterije koje sam naveo, a smatramo da osim profesionalnih kvaliteta njegov izbor ima i poseban simbolicki znacaj, koji bi pomogao Sarajevu da bude primljeno u porodicu evropskih metropola.
Takodje, znajuci raspored glasova po politickim blokovima u GV, mislimo da je prijedlog nestranackog kandidata, racionalno rjesenje za prevazilazenje blokade -koje imamo na svim nivoima vlasti nakon raskida koalicije SDP-SDA.

p.k.
pcelica_maja
Posts: 9
Joined: 04/03/2013 19:36

#15003 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by pcelica_maja »

pare dare samo pare wrote:
Pedja Kojovic wrote:mirsek

Slazete li se da bi gradonacelnik Sarajeva trebao biti covjek koji ima visoko obrazovanje, govori barem jedan strani jezik i moze saradjivati sa gradonacelnicima u regionu i EU?

p.k.
Peđa, iskreno, mislim da su to vrlo jadni kriteriji kao osnov za izbor gradonačelnika/ce. Zašto onda niste kandidovali nekoga od žena iz stranke - sve imaju visoko obrazovanje, govore minimalno jedan strani jezik, izgledaju vrlo prijatno i pouzdano bi mogle komunicirati sa gradonačelnicima u regiji (i šire)? Čemu ova farsa sa Fincijem?
Na koga je Peđa mislio? Mozda na Kljuica? u biografiji mu stoji da je studirao na Filzofskom fakultetu ali ne i diplomirao...da li govori neki strani jezik?...i kako bi mogao komunicirati sa gradonacelnicima u regionu i EU kada mu je ograniceno kretanje..
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#15004 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by VjecitiStudent »

Pedja Kojovic wrote:mirsek

Slazete li se da bi gradonacelnik Sarajeva trebao biti covjek koji ima visoko obrazovanje, govori barem jedan strani jezik i moze saradjivati sa gradonacelnicima u regionu i EU?

p.k.
Ovo je opis kojem odgovara barem desetak hiljada građana Sarajeva.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#15005 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by VjecitiStudent »

Pedja Kojovic wrote:pare dare samo pare

G. Finci ispunjava kriterije koje sam naveo, a smatramo da osim profesionalnih kvaliteta njegov izbor ima i poseban simbolicki znacaj, koji bi pomogao Sarajevu da bude primljeno u porodicu evropskih metropola.
Takodje, znajuci raspored glasova po politickim blokovima u GV, mislimo da je prijedlog nestranackog kandidata, racionalno rjesenje za prevazilazenje blokade -koje imamo na svim nivoima vlasti nakon raskida koalicije SDP-SDA.

p.k.
Peđa, možeš li nam objasniti šta je to "porodica evropskih metropola" i koji su konkretni kriteriji za prijem u njeno članstvo?
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#15006 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

mirsek

Ja sam u svim svojim javnim nastupima pa i na ovom forumu izbjegavao da pricam o drugim kandidatima i kada sam upitan svoj odgovor sam fokusirao na predstavljanje kvaliteta naseg kandidata. Mislim da tako treba i nastaviti.
Biografija g. Kljuica, kao kandidata za gradonacelnika je vjerovatno dostupna na stranici stranke koja ga predlaze ili nekoj drugoj i tamo mozete provjeriti njegove formalne kvalifikacije.G. Kljuic, sasvim sigurno, ima bogatu i saroliku politicku biografiju. Neki mu to racunaju kao kvalitet, neki kao meni. Patriotizam g.Kljuica o kojem govorite nikada od strane nas, niti ikoga u pregovorima koliko ja znam, nije dovodjen u pitanje.
(G. FInci nije vjerski lider. Njegovo ucesce u medjureligijskom vijecu je posljedica cinjenice da u BiH nema Rabina).

Sve sto su potpisnici sporazuma dogovorili je sprovedeno u skladu sa dogovorom i iz tog protokola ne proizlaze vise nikakve obaveze ni za koga.

Mislim da je u ovom trenutku prerano govoriti o tome kako cemo i za koga glasati.
Treba dati sansu pregovorima u narednih par dana, a sanse za uspjeh pregovora bi bile znacajno umanjene unaprijed izrecenim stavovima. Mi smatramo da je interes gradjana Sarajeva da sto prije dobiju gradonacelnika i spremni smo sve sto mozemo uciniti da to omogucimo. Ono sto je sigurno je to da ce se stav NS-a o tom pitanju znati prije nastavka sjednice.

p.k.
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#15007 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

vjecitistudent

Porodica evropskih metropola su glavni gradovi drzava clanica EU.
Kriterije za clanstvo mozete pronaci na zvanicnoj internet stranici.
Jedan od njih, cije neispunjenje nas sprijecava da krenemo tim putem i dobijemo pristup fondovima namjenjenim za ozbiljne reforme ekonomskog i politickog sistema, je da ne diskriminisemo BiH gradjane koji ne pripadaju tzv. konstituvnim narodima.

p.k.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#15008 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by VjecitiStudent »

Pedja Kojovic wrote:vjecitistudent

Porodica evropskih metropola su glavni gradovi drzava clanica EU.
Kriterije za clanstvo mozete pronaci na zvanicnoj internet stranici.
Jedan od njih, cije neispunjenje nas sprijecava da krenemo tim putem i dobijemo pristup fondovima namjenjenim za ozbiljne reforme ekonomskog i politickog sistema, je da ne diskriminisemo BiH gradjane koji ne pripadaju tzv. konstituvnim narodima.

p.k.
Jel' može link te zvanične stranice?
pcelica_maja
Posts: 9
Joined: 04/03/2013 19:36

#15009 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by pcelica_maja »

Pedja Kojovic wrote:mirsek

Ja sam u svim svojim javnim nastupima pa i na ovom forumu izbjegavao da pricam o drugim kandidatima i kada sam upitan svoj odgovor sam fokusirao na predstavljanje kvaliteta naseg kandidata. Mislim da tako treba i nastaviti.
Biografija g. Kljuica, kao kandidata za gradonacelnika je vjerovatno dostupna na stranici stranke koja ga predlaze ili nekoj drugoj i tamo mozete provjeriti njegove formalne kvalifikacije.G. Kljuic, sasvim sigurno, ima bogatu i saroliku politicku biografiju. Neki mu to racunaju kao kvalitet, neki kao meni. Patriotizam g.Kljuica o kojem govorite nikada od strane nas, niti ikoga u pregovorima koliko ja znam, nije dovodjen u pitanje.
(G. FInci nije vjerski lider. Njegovo ucesce u medjureligijskom vijecu je posljedica cinjenice da u BiH nema Rabina).

Sve sto su potpisnici sporazuma dogovorili je sprovedeno u skladu sa dogovorom i iz tog protokola ne proizlaze vise nikakve obaveze ni za koga.

Mislim da je u ovom trenutku prerano govoriti o tome kako cemo i za koga glasati.
Treba dati sansu pregovorima u narednih par dana, a sanse za uspjeh pregovora bi bile znacajno umanjene unaprijed izrecenim stavovima. Mi smatramo da je interes gradjana Sarajeva da sto prije dobiju gradonacelnika i spremni smo sve sto mozemo uciniti da to omogucimo. Ono sto je sigurno je to da ce se stav NS-a o tom pitanju znati prije nastavka sjednice.

p.k.
Biografija g. Kljuica je dostupna na stranici stranke koja ga predlaze i ne mogu se provjeriti formalne kvalifikacije, osim da se skolovao u Sarajevu..Takodje, nije sporno da g. Kljuic ima bogatu i saroliku politicku biografiju kao i to da patriotizam g.Kljuica nije dovodjen u pitanje...

Na šta se priča svodi? Parole o slobodi...
Šetači-preletači? Slaba potpora...
Nije to glava-pismo... Ili jesmo ili nismo?
Ovo srce bubnja večni tam-tam otpora:

Živeti slobodno... Svetom se oriti...
Okićen perom sokola... Za urok protiv okova...
Živeti slobodno... Pesmom pokoriti...
Tvoj steg na svakom gradu je gde ti se neko raduje...

Probati jug ko zrno grožđa sa dlana bogorodice...
Liznuti so sa onog gvožđa za koje vezu brodice...
Slušati vetre kako gude u bele stepske jasene...
Zajtiti vode koje bude gene u nama spasene...

Čim se pomene fantom promene sevnu šlemovi
Žali bože matore, oni se zatvore čim gazde podviknu...
Upiru se deca da rođene očeve od laži odviknu...
Šta na kraju bidne? Putnici za Sidnej, izlaz taj i taj...

Dokle, bre, da nas voza zli čarobnjak iz Oza?
Dokle taj glupi džoker "Ćuti, dobro je"?
Ma, čitav plen da skupe, pa ne mogu da vas kupe...
Da vam mladost kao sitan kusur odbroje...
User avatar
mirsek
Posts: 12951
Joined: 07/05/2010 15:40

#15010 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by mirsek »

Pedja Kojovic wrote:mirsek

Ja sam u svim svojim javnim nastupima pa i na ovom forumu izbjegavao da pricam o drugim kandidatima i kada sam upitan svoj odgovor sam fokusirao na predstavljanje kvaliteta naseg kandidata. Mislim da tako treba i nastaviti.
Biografija g. Kljuica, kao kandidata za gradonacelnika je vjerovatno dostupna na stranici stranke koja ga predlaze ili nekoj drugoj i tamo mozete provjeriti njegove formalne kvalifikacije.G. Kljuic, sasvim sigurno, ima bogatu i saroliku politicku biografiju. Neki mu to racunaju kao kvalitet, neki kao meni. Patriotizam g.Kljuica o kojem govorite nikada od strane nas, niti ikoga u pregovorima koliko ja znam, nije dovodjen u pitanje.
(G. FInci nije vjerski lider. Njegovo ucesce u medjureligijskom vijecu je posljedica cinjenice da u BiH nema Rabina).

Sve sto su potpisnici sporazuma dogovorili je sprovedeno u skladu sa dogovorom i iz tog protokola ne proizlaze vise nikakve obaveze ni za koga.

Mislim da je u ovom trenutku prerano govoriti o tome kako cemo i za koga glasati.
Treba dati sansu pregovorima u narednih par dana, a sanse za uspjeh pregovora bi bile znacajno umanjene unaprijed izrecenim stavovima. Mi smatramo da je interes gradjana Sarajeva da sto prije dobiju gradonacelnika i spremni smo sve sto mozemo uciniti da to omogucimo. Ono sto je sigurno je to da ce se stav NS-a o tom pitanju znati prije nastavka sjednice.

p.k.
Pedja,

Ovdje Vi pisete kako su pregovori u toku i u narednih par dana. Zakljucak, opet je u fokusu ko ponudi vise za vas glas jer Finci sa 3 glasa uopste ne bi trebao da se vise spominje kao kandidat i insistiranjem na njemu budi sumnju u razloge vaseg insisitiranja na njemu kao kandidatu..Isto tako kontraproduktivno vam je reklamirati Fincija kao idealnog covjeka koji ce nas povesti u porodicu evropskih metropola zbog simblickog znacaja ( pretpostavljam da je to sto je Jevrej u medjureligijskom vijecu) , jer ako je do simbolike dovoljna je u tom smislu Sarajevska Hagada..Opet krsite osnovnu logiku, ako ste u OV i GV imali dogovor sa SDA koji je ispunjen i zavrsen, zasto sad insistirate na vasem kandidatu koji ima samo 3 glasa podrske od 28 iz GV( sto znaci nije gradjanski legitiman a nije ni izabran od GV vec jedino na lutriji iz sesira ) i ne zelite podrzati jednog od druga 2 kandidata..?? Ne mozete reci zbog ideoloskih pobuda jer ste vec bili sa SDA u prethodnim dogovoru a sa SDP-om po Vasem pisanju i citanju njihovih sapstenja niste bas u dobrim i korektnim odnosima..
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#15011 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

mirsek

MI smo imali svog kandidata za koga smo smatrali da je adekvatan za tu poziciju.
To misljenje nemamo o drugim, vec ponudjenim, kandidatima.


p.k.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15012 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »

Pitanje,

Nakon što postignete dogovor s jednom političkom strankom ili blokom, koja vam, kako ste rekli, ispuni zahtjeve oko broja vaših poslanika, ili šta je već bio uslov, dakle, udovolje vašim željama i ispoštuju dogovor, kako ste napisali,

Kako se onda u politčkom žargonu naziva postupak ispod, kad vi, nakon toga, pristupite drugoj, suparničkoj političkoj stranci i pokušate iskamčiti njihovu podršku za svog propalog kandidata (samo 3 glasa za je propast) i odlučite sada s njima kreirati većinu?

Pedja Kojovic wrote:
Sporazum koji smo sklopili sa SDA/SDU blokom, a tice se uspostave opstinskih i gradskih vlasti, je juce u potpunosti ispunjen i ni jedna strana nema neispunjenih obaveza.

Na jednoj od pauza sjednice GV mi smo odlucili pokusati jos jednom predloziti SDP bloku da podrze FIncija i imenuju njegove zamjenike.


p.k.
User avatar
mirsek
Posts: 12951
Joined: 07/05/2010 15:40

#15013 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by mirsek »

Pedja Kojovic wrote:pare dare samo pare

G. Finci ispunjava kriterije koje sam naveo, a smatramo da osim profesionalnih kvaliteta njegov izbor ima i poseban simbolicki znacaj, koji bi pomogao Sarajevu da bude primljeno u porodicu evropskih metropola.
Takodje, znajuci raspored glasova po politickim blokovima u GV, mislimo da je prijedlog nestranackog kandidata, racionalno rjesenje za prevazilazenje blokade -koje imamo na svim nivoima vlasti nakon raskida koalicije SDP-SDA.

p.k.
Znaci vi ste zbog sprijecavanja moguce blokade GV predlozili neutralnog kandidata da bi zbog njegovog neizbora u uzi krug za glasanje vi sami blokirali to isto GV... :D
Albin Zuhric
Posts: 186
Joined: 24/12/2012 20:49

#15014 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Albin Zuhric »

Banksy,

Mi smo do trenutka koji spominjete zavrsili protokol/sporazum sa SDA/SDU, i nista nas nije obavezivalo da ne razgovaramo sa bilo kojom strankom o podrsci Jakobu Finciju. Mi smo to otvoreno rekli i SDA i SDU, i nismo krili detalje.

Prijatno
pare dare samo pare
Posts: 54
Joined: 19/10/2010 14:09

#15015 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by pare dare samo pare »

Pedja Kojovic wrote:pare dare samo pare

G. Finci ispunjava kriterije koje sam naveo, a smatramo da osim profesionalnih kvaliteta njegov izbor ima i poseban simbolicki znacaj, koji bi pomogao Sarajevu da bude primljeno u porodicu evropskih metropola.
Takodje, znajuci raspored glasova po politickim blokovima u GV, mislimo da je prijedlog nestranackog kandidata, racionalno rjesenje za prevazilazenje blokade -koje imamo na svim nivoima vlasti nakon raskida koalicije SDP-SDA.

p.k.
Peđa hvala na odgovoru ali ja se ipak ne bih složio. Mislim da je kandidovanje Fincija bio jedan veliki promašaj, za politiku (jer nikada nije njegova kandidatura mogla predstavljati modus za deblokadu procesa), za stranku (jer smo vidjeli u javnosti da se čak ni svi članovi NS nisu slagali sa kandidaturom) i za nas građane (jer zaista ne vidim šta bi to on novo, poduzetno, originalno ili evropsko donjeo ovom gradu) ali eto.....
pare dare samo pare
Posts: 54
Joined: 19/10/2010 14:09

#15016 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by pare dare samo pare »

Albin Zuhric wrote:Banksy,

Mi smo do trenutka koji spominjete zavrsili protokol/sporazum sa SDA/SDU, i nista nas nije obavezivalo da ne razgovaramo sa bilo kojom strankom o podrsci Jakobu Finciju. Mi smo to otvoreno rekli i SDA i SDU, i nismo krili detalje.

Prijatno
Albin Zuhric (Zuhrić pretpostavljam?) samo jedna molba. Ne bih da zvučim grubo, ali da li bi mogao prestati pisati "Prijatno" na kraju svojih postova. Takav završetak ih čini nevjerovatno iritantnim.
Nermin123
Posts: 40
Joined: 26/01/2013 23:34

#15017 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Nermin123 »

Mirsek. Ako se sa prijateljicom dogovoris da odes na pice, ne znaci da ces poslije pica sa njom i u krevet.Zato ces morati praviti novi dogovor.Daje SDP-ov kandidat Bogicevic,u drugom krugu bi imao i tri glasa NS,a mi Gradonacelnika. Banksy. Niko nije propao.Sva trojica su na POPRAVNOM.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#15018 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Corto Maltese »

Nermin123 wrote:Mirsek. Ako se sa prijateljicom dogovoris da odes na pice, ne znaci da ces poslije pica sa njom i u krevet.Zato ces morati praviti novi dogovor.Daje SDP-ov kandidat Bogicevic,u drugom krugu bi imao i tri glasa NS,a mi Gradonacelnika. Banksy. Niko nije propao.Sva trojica su na POPRAVNOM.
Ne znam šta se dešava, da li je Dino Merlin preuzeo stranku pa svi složno izbacujete ove sufizme prilagođene za predškolski uzrast!?
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#15019 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by sinergija »

Znate sta je najgore u svemu ovome sto ovi iz NS-a misle da su u pravu i oni to jos i brane bez imalo stida.
vjreovatno kontaju da su gradjani totalni idioti.
User avatar
mirsek
Posts: 12951
Joined: 07/05/2010 15:40

#15020 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by mirsek »

Nermin123 wrote:Mirsek. Ako se sa prijateljicom dogovoris da odes na pice, ne znaci da ces poslije pica sa njom i u krevet.Zato ces morati praviti novi dogovor.Daje SDP-ov kandidat Bogicevic,u drugom krugu bi imao i tri glasa NS,a mi Gradonacelnika. Banksy. Niko nije propao.Sva trojica su na POPRAVNOM.
Slazem se za Bogicevica, po meni najbolji kandidat ( zasto nije pristao da bude kandidat to zna SDP i on )..
To i pokusavam reci, sve je do dizanja cijene jer je NS znala da od njihovih glasova zavisi hoce li biti u drugom krugu izabran gradnacelnik...Velika im je kao nedoumica izbor izmedju Kljujica i Kamocaja s tim sto se Kljujic sedmicama pominje kao kandidat tako da su vrlo lako mogli da ga ocijene..A i stalno nudjenje SDP-u nekih dogovora a ovi ih gaze sto preko medija sto u direktnim pregovorima meni izgleda kao da hoce da sjede na 2 stolice..Malo SDA, malo SDP a oni u sredini neutralni i cekaju ponudu...Bojim se da ce se izgubiti u tim kalkulacijama...Ipak, jedan je Eso Radeljas :mrgreen:
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#15021 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by sinergija »

mirsek wrote:
Nermin123 wrote:Mirsek. Ako se sa prijateljicom dogovoris da odes na pice, ne znaci da ces poslije pica sa njom i u krevet.Zato ces morati praviti novi dogovor.Daje SDP-ov kandidat Bogicevic,u drugom krugu bi imao i tri glasa NS,a mi Gradonacelnika. Banksy. Niko nije propao.Sva trojica su na POPRAVNOM.
Slazem se za Bogicevica, po meni najbolji kandidat ( zasto nije pristao da bude kandidat to zna SDP i on )..
To i pokusavam reci, sve je do dizanja cijene jer je NS znala da od njihovih glasova zavisi hoce li biti u drugom krugu izabran gradnacelnik...Velika im je kao nedoumica izbor izmedju Kljujica i Kamocaja s tim sto se Kljujic sedmicama pominje kao kandidat tako da su vrlo lako mogli da ga ocijene..A i stalno nudjenje SDP-u nekih dogovora a ovi ih gaze sto preko medija sto u direktnim pregovorima meni izgleda kao da hoce da sjede na 2 stolice..Malo SDA, malo SDP a oni u sredini neutralni i cekaju ponudu...Bojim se da ce se izgubiti u tim kalkulacijama...Ipak, jedan je Eso Radeljas :mrgreen:
bogicevic se oporavlja da mozdanog udara tako je dao nekoliko izjava.
Sarajevo11
Posts: 185
Joined: 27/02/2013 20:04

#15022 Slatki kolač

Post by Sarajevo11 »

Zdravo Peđa molim te odgovori mi tko je Lazar Sanja i kojoj grupi unutar stranke pripada?
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#15023 Re: Slatki kolač

Post by rajvosa1 »

Sarajevo11 wrote:Zdravo Peđa molim te odgovori mi tko je Lazar Sanja i kojoj grupi unutar stranke pripada?
Sanja Lazar je jedna predivna osoba i razlog zasto sam glasao za ovu stranku koju, izgleda, vode nemoralni besprincipijelni trgovci, koji nijednom rijecju ne osudjuju, na primjer, cirkus oko vojne bolnice.
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#15024 Re: Slatki kolač

Post by sinergija »

rajvosa1 wrote:
Sarajevo11 wrote:Zdravo Peđa molim te odgovori mi tko je Lazar Sanja i kojoj grupi unutar stranke pripada?
Sanja Lazar je jedna predivna osoba i razlog zasto sam glasao za ovu stranku koju, izgleda, vode nemoralni besprincipijelni trgovci, koji nijednom rijecju ne osudjuju, na primjer, cirkus oko vojne bolnice.

e jesi i ti, pa kako ce reci nesto protiv princa.
ja koliko sam upratio NS napada samo SDP i nikoga vise, ili skoro nikoga vise.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#15025 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by udrch »

predložite brate nekog Muslimana..i oni nisu više iz reda konstitutivnih naroda..
tako ćemo ispuniti taj evropski kriterij, a i velika većina građana Sarajeva će biti zadovoljna..
Locked