FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1501 Re: FK Sarajevo - Europa League
to je ono sto je citavu proslu sezonu Suljicu nedostajalo i dalje izgleda, ta zavrsna lopta, taj zadnji pas 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1502 Re: FK Sarajevo - Europa League
imo je i neke druge prilike da doda al nije dodo
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#1503 Re: FK Sarajevo - Europa League
kao što je prilika iz prvog poluvremena kad je s desne strane iz kaznenog lijevom pokušao lucidno, a na drugoj strani Said bio potpuno sam.
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#1504 Re: FK Sarajevo - Europa League
Eto i na kraju krajeva dobro ispade,iako sam mislio vallahi da će nas nakon on e loše igre protvi amatera razbucati ko jufku,a fakat su jako odigrali...Oni bugari su mustre,nisu ni smjeli napadati toliko,više se igralo na ispitivanju protivnika,mada mislim da su oni hinjare i to ogromne,mene samo u revanšu brine naš mentalitet tipa,lahko ćemo..ruud wrote:kao što je prilika iz prvog poluvremena kad je s desne strane iz kaznenog lijevom pokušao lucidno, a na drugoj strani Said bio potpuno sam.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#1505 Re: FK Sarajevo - Europa League
mene brine sljedece, ja mislim da su oni nas potcijenili i nisu ocekivali našu dobru igru, i onda da ce se pravo suprostaviti na Kosevu, e sad ja se opet nadam da sam u krivu, da nas nisu potcijenili i da je ono bio njihov maximumz1xter wrote: mene samo u revanšu brine naš mentalitet tipa,lahko ćemo..
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1506 Re: FK Sarajevo - Europa League
ma ne mogu oni meda više od onog vjerujte kemi 
ali to ne znači da ne moram MI igrati bolje
ali to ne znači da ne moram MI igrati bolje
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#1507 Re: FK Sarajevo - Europa League
Svakako,mnogo me podsjećaju na Bešiktaš,ali fakat,po igri u prvom susretu,bugari su odigrali jako slično njima.Uostalom imaju i oni dosta rupa,ali pitanje je koliko će naši igrači biti psihički spremni da stignu ovaj rezultat koji je manje više povoljan,ali šteta što nismo dali jedan gol pa makar da smo izgubili i sa 2:1,jer upravo taj zlatni gol u gostima ima veliku vrijednost.ruud wrote:mene brine sljedece, ja mislim da su oni nas potcijenili i nisu ocekivali našu dobru igru, i onda da ce se pravo suprostaviti na Kosevu, e sad ja se opet nadam da sam u krivu, da nas nisu potcijenili i da je ono bio njihov maximumz1xter wrote: mene samo u revanšu brine naš mentalitet tipa,lahko ćemo..i nadam se aBd publici, navijanju i rezultatu kao sto je bilo protiv Orebra
a i tad je ramazan bio...
-
Fred_Perry
- Posts: 31
- Joined: 07/07/2012 21:15
#1508 Re: FK Sarajevo - Europa League
Najbitnije je da nasa braca dobiju oslobadjajucu presude!!johnny_blazze wrote:treba povuci rucnu sa ovim prepucavanjima,samo teren i tribine u cetvrtak sve da se trese kad zapjevamo
Ne daj te se braco nasa zgazit ce mo cigane
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#1509 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nadam se da će Gadzhev ostati povrijeđen, a za ovog Yovova bih volio da se oporavi i da odigra svih 90 minuta. Da je on ostao na terenu, nikad mi ne bi gol fasovali.-LIBERO- wrote:Mozda se povrede obnove do cetvrtka..![]()
Levski se sprema za revanš na Koševu. Bugari su sinoć odradili jak trening, a trenera Ilieva je zabrinula činjenica da nije mogao da računa na svoja dva ključna igrača. Naime, nakon prvog duela protiv Sarajeva u Sofiji (1:0), na povrede su se žalili Vladimir Gadzhev i Hristo Yovov.
Gadjev se žalio na bol u koljenu u lijevoj nozi, a medicinsko osoblje je uvjereno da će on biti spreman da igra revanš u Sarajevu koji je na programu u četvrtak. Također, pregled je pokazao da i Yovov neće biti pod upitnikom.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#1510 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ne podsjeća ovo kralju na Bešiktaš. Ja kolko se mogu sjetiti protiv bešiktaša je bila opsada našeg gola a ovi bugari nisu centra prelazili.z1xter wrote:Svakako,mnogo me podsjećaju na Bešiktaš,ali fakat,po igri u prvom susretu,bugari su odigrali jako slično njima.Uostalom imaju i oni dosta rupa,ali pitanje je koliko će naši igrači biti psihički spremni da stignu ovaj rezultat koji je manje više povoljan,ali šteta što nismo dali jedan gol pa makar da smo izgubili i sa 2:1,jer upravo taj zlatni gol u gostima ima veliku vrijednost.ruud wrote:mene brine sljedece, ja mislim da su oni nas potcijenili i nisu ocekivali našu dobru igru, i onda da ce se pravo suprostaviti na Kosevu, e sad ja se opet nadam da sam u krivu, da nas nisu potcijenili i da je ono bio njihov maximumz1xter wrote: mene samo u revanšu brine naš mentalitet tipa,lahko ćemo..i nadam se aBd publici, navijanju i rezultatu kao sto je bilo protiv Orebra
a i tad je ramazan bio...
- Real Khan
- Posts: 2552
- Joined: 23/11/2006 10:58
- Location: Cyber-skyscraper
#1511 Re: FK Sarajevo - Europa League
Dragi hordaši i ostali forumaši,
Forumske kolege znaju da sam već duže od godinu dana "na odvikavanju" od foruma pa nisam ništa pisao, ali smatram da je ovih dana situacija suviše ozbiljna da bih ostao nijem. Ne znam koliko će ova moja intervencija piti vode, ali bih zamolio sve ljude kojima je FK Sarajevo u srcu, da sada u četvrtak ne nasjedaju na provokacije i ne učine nešto zbog čega ćemo svi sutra žaliti ili se stidjeti. Znamo šta su oni idioti iz Bugarske radili u Sofiji našim navijačima, znamo šta su pisali njihovi novinari, znamo i kako se i "spremaju" za gostovanje...sve se zna, ali bi za naš klub bilo najbolje da uprava pošalje službenu žalbu UEFA-i sa dokazima fašističkog i pro-genocidnog ponašanja navijača Levskog, te da zahtijevaju najrigorozniju kaznu i za njihov klub i navijače. Da bi ova žalba bila vjerodostojna, neophodno je da navijači FKS budu inteligentniji od bugarskih govana, i da bez ikakvih incidenata i bez upaljene baklje ili petarde odigramo utakmicu u kojoj će igrači na terenu ginuti za svaku loptu, a tribine se tresti od grmljavine navijača od kojih Levski treba puno toga naučiti. Znam da su se u upravi Levskog usrali, ne zbog onih 300 idiota koji će možda doći i vjerovatno fasovati kao žrtvena janjad, nego zbog mogućnosti da se ovdje ne desi nikakav incident (dakle, bude ludo ali sasvim korektno navijanje), te da budu diskvalifikovani iz daljeg takmičenja na osnovu žalbe zbog veličanja genocida kojeg su sve civilizovane zemlje zvanično osudile. Razmislite malo i učinite onako kako je najbolje za naš klub i našu državu.
P.S. Ne treba zaboraviti da nisu svi Bugari ista govna...Sjetimo se da je Bugarska prva zvanično priznala nezavisnost naše države Bosne i Hercegovine 1992. godine...
Forumske kolege znaju da sam već duže od godinu dana "na odvikavanju" od foruma pa nisam ništa pisao, ali smatram da je ovih dana situacija suviše ozbiljna da bih ostao nijem. Ne znam koliko će ova moja intervencija piti vode, ali bih zamolio sve ljude kojima je FK Sarajevo u srcu, da sada u četvrtak ne nasjedaju na provokacije i ne učine nešto zbog čega ćemo svi sutra žaliti ili se stidjeti. Znamo šta su oni idioti iz Bugarske radili u Sofiji našim navijačima, znamo šta su pisali njihovi novinari, znamo i kako se i "spremaju" za gostovanje...sve se zna, ali bi za naš klub bilo najbolje da uprava pošalje službenu žalbu UEFA-i sa dokazima fašističkog i pro-genocidnog ponašanja navijača Levskog, te da zahtijevaju najrigorozniju kaznu i za njihov klub i navijače. Da bi ova žalba bila vjerodostojna, neophodno je da navijači FKS budu inteligentniji od bugarskih govana, i da bez ikakvih incidenata i bez upaljene baklje ili petarde odigramo utakmicu u kojoj će igrači na terenu ginuti za svaku loptu, a tribine se tresti od grmljavine navijača od kojih Levski treba puno toga naučiti. Znam da su se u upravi Levskog usrali, ne zbog onih 300 idiota koji će možda doći i vjerovatno fasovati kao žrtvena janjad, nego zbog mogućnosti da se ovdje ne desi nikakav incident (dakle, bude ludo ali sasvim korektno navijanje), te da budu diskvalifikovani iz daljeg takmičenja na osnovu žalbe zbog veličanja genocida kojeg su sve civilizovane zemlje zvanično osudile. Razmislite malo i učinite onako kako je najbolje za naš klub i našu državu.
P.S. Ne treba zaboraviti da nisu svi Bugari ista govna...Sjetimo se da je Bugarska prva zvanično priznala nezavisnost naše države Bosne i Hercegovine 1992. godine...
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#1512 Re: FK Sarajevo - Europa League
Po cemu te podsjecaju na Besiktas? Vidi im pojacanja, druga francuska liga, druga portuglalska liga, Burkina Faso ili Gvinea Bisao... Nemaju klasnog igraca kao sto je to imao Besiktas tada. A Besiktas nas je razvalio u obje tekme a ovi nisu nista bolji od nas bili. Objektivno smo zaluzili remi u Sofiji.z1xter wrote:
Svakako,mnogo me podsjećaju na Bešiktaš,ali fakat,po igri u prvom susretu,bugari su odigrali jako slično njima.Uostalom imaju i oni dosta rupa,ali pitanje je koliko će naši igrači biti psihički spremni da stignu ovaj rezultat koji je manje više povoljan,ali šteta što nismo dali jedan gol pa makar da smo izgubili i sa 2:1,jer upravo taj zlatni gol u gostima ima veliku vrijednost.
Ali i dalje stoji da su Bugari bolji i da je 1:0 veoma tezak rezultat za stici. Ali nije i nemoguce.
-
roboth
- Posts: 717
- Joined: 12/11/2011 22:14
#1513 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pogledaj gdje su se sakrili svi nasi igraci, kao da ih je bilo strah da se otkriju da zabiju gol,sta li...ruud wrote:auuu da smo iz ove šanse gol dali a mogli smo, svega bi bilo, danas bi se druga prica pricalaKemal Malovčić wrote: http://youtu.be/myF-DaJv8CU?t=5m10s - ovo što je sesar napravio na 5:10 je remek djelo![]()
Suljicu, Suljicu....
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#1514 Re: FK Sarajevo - Europa League
da ponovim sa druge teme
možda se ispostavi da je bolje što je ostalo 1:0 nego 1:1, ko zna, ako se i oni okrenu čuvanju rezultata pa im ga u tvrdoj tekmi roknemo u 92 minuti, onda do penala i prođemo
da je 1:1 možda bi i oni navalili da ga daju, ko bešiktaš
nešto kontam da oni ipak nisu ekipa za strahovanje, jbg da je tako pa napravili bi nam 5-6 stopostotnih u sofiji, pa bi nas vile nosale, pa stative, prečke, kartoni, ništa od toga, čak je sarajevo igralo potpuno ravnopravno, bez velike krize, vršilo veliki pritisak u pojedinim dijelovima meča, tako rezonujući očekujem da ih možemo dobiti, teško ali možemo, uz mrvu sreće
ili još bolje bez nekog izrazitog peha ili velikog kiksa
vala nisu bešiktašu ni do koljena, niti imaju trenera ko što su ga oni imali, niti su ime kao oni
možda se ispostavi da je bolje što je ostalo 1:0 nego 1:1, ko zna, ako se i oni okrenu čuvanju rezultata pa im ga u tvrdoj tekmi roknemo u 92 minuti, onda do penala i prođemo
da je 1:1 možda bi i oni navalili da ga daju, ko bešiktaš
nešto kontam da oni ipak nisu ekipa za strahovanje, jbg da je tako pa napravili bi nam 5-6 stopostotnih u sofiji, pa bi nas vile nosale, pa stative, prečke, kartoni, ništa od toga, čak je sarajevo igralo potpuno ravnopravno, bez velike krize, vršilo veliki pritisak u pojedinim dijelovima meča, tako rezonujući očekujem da ih možemo dobiti, teško ali možemo, uz mrvu sreće
vala nisu bešiktašu ni do koljena, niti imaju trenera ko što su ga oni imali, niti su ime kao oni
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#1515 Re: FK Sarajevo - Europa League
ne treba praviti belaja, samo ćemo nadrljati i staviće nas sa govnima u isti koš, to se ne smije dopustiti, donesite trake, papire isjeckajte, šalovi, grla, dlanovi, ma ima da gori i bez baklji i sličnih sranja za koje slijede drakonske kazneReal Khan wrote:Dragi hordaši i ostali forumaši,
Forumske kolege znaju da sam već duže od godinu dana "na odvikavanju" od foruma pa nisam ništa pisao, ali smatram da je ovih dana situacija suviše ozbiljna da bih ostao nijem. Ne znam koliko će ova moja intervencija piti vode, ali bih zamolio sve ljude kojima je FK Sarajevo u srcu, da sada u četvrtak ne nasjedaju na provokacije i ne učine nešto zbog čega ćemo svi sutra žaliti ili se stidjeti. Znamo šta su oni idioti iz Bugarske radili u Sofiji našim navijačima, znamo šta su pisali njihovi novinari, znamo i kako se i "spremaju" za gostovanje...sve se zna, ali bi za naš klub bilo najbolje da uprava pošalje službenu žalbu UEFA-i sa dokazima fašističkog i pro-genocidnog ponašanja navijača Levskog, te da zahtijevaju najrigorozniju kaznu i za njihov klub i navijače. Da bi ova žalba bila vjerodostojna, neophodno je da navijači FKS budu inteligentniji od bugarskih govana, i da bez ikakvih incidenata i bez upaljene baklje ili petarde odigramo utakmicu u kojoj će igrači na terenu ginuti za svaku loptu, a tribine se tresti od grmljavine navijača od kojih Levski treba puno toga naučiti. Znam da su se u upravi Levskog usrali, ne zbog onih 300 idiota koji će možda doći i vjerovatno fasovati kao žrtvena janjad, nego zbog mogućnosti da se ovdje ne desi nikakav incident (dakle, bude ludo ali sasvim korektno navijanje), te da budu diskvalifikovani iz daljeg takmičenja na osnovu žalbe zbog veličanja genocida kojeg su sve civilizovane zemlje zvanično osudile. Razmislite malo i učinite onako kako je najbolje za naš klub i našu državu.
P.S. Ne treba zaboraviti da nisu svi Bugari ista govna...Sjetimo se da je Bugarska prva zvanično priznala nezavisnost naše države Bosne i Hercegovine 1992. godine...
očekujem da će igrati i na kartu rasizma, ma nema šta neće izmisliti
- Tayyip
- Posts: 620
- Joined: 22/07/2012 19:49
- Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika
#1516 Re: FK Sarajevo - Europa League
HAJDE! GAZI!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1517 Re: FK Sarajevo - Europa League
sto je sve blize i blize sve me brine da smo mi vec odlucili da smo prosli
ne znam da li im mozemo zabiti 2 a da ne primimo niti jedan, sa onom odbranom mozes sve ocekivati, tamo su cijelu utakmicu dobro igrali, i onda u 5 sekundi amaterski stvar zeznuli
neka daju sve od sebe, nadam se da ih Jovic spusta na zemlju da ne izadju na teren sa mislima tipa "`ta ce oni, tamo nam samo 1 zabili"
ne znam da li im mozemo zabiti 2 a da ne primimo niti jedan, sa onom odbranom mozes sve ocekivati, tamo su cijelu utakmicu dobro igrali, i onda u 5 sekundi amaterski stvar zeznuli
neka daju sve od sebe, nadam se da ih Jovic spusta na zemlju da ne izadju na teren sa mislima tipa "`ta ce oni, tamo nam samo 1 zabili"
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#1518 Re: FK Sarajevo - Europa League
Suljicu, digni glavu molim te. U ovoj utakmici nema popravnog.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#1519 Re: FK Sarajevo - Europa League
mogao je ovdje i Saidu vratitiroboth wrote:Pogledaj gdje su se sakrili svi nasi igraci, kao da ih je bilo strah da se otkriju da zabiju gol,sta li...ruud wrote:auuu da smo iz ove šanse gol dali a mogli smo, svega bi bilo, danas bi se druga prica pricalaKemal Malovčić wrote: http://youtu.be/myF-DaJv8CU?t=5m10s - ovo što je sesar napravio na 5:10 je remek djelo![]()
Suljicu, Suljicu....
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#1520 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nema sanse da ne primimo barem 1, sto znaci da moramo zabiti 3 a to opet znaci da cemo morati biti puno prisebniji u fazi napada gdje ne smije biti previse soliranja kao u prvoj tekmi. 1:0 je bas zajeban rezultat, ali isto tako se vidjelo da se s njima moze igrati, na momente smo cak i puno bolje stajali na terenu, treba to samo dobro upakovati i preskacemo ove firaune aBd.todd_smith wrote:
ne znam da li im mozemo zabiti 2 a da ne primimo niti jedan, sa onom odbranom mozes sve ocekivati, tamo su cijelu utakmicu dobro igrali, i onda u 5 sekundi amaterski stvar zeznuli![]()
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1521 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sutra lagano otići kupit' kartu, ne isplati se rizikovati. 
-
Smail Aga
- Posts: 855
- Joined: 20/06/2012 09:06
#1523 Re: FK Sarajevo - Europa League
Real Khan wrote:Dragi hordaši i ostali forumaši,
Forumske kolege znaju da sam već duže od godinu dana "na odvikavanju" od foruma pa nisam ništa pisao, ali smatram da je ovih dana situacija suviše ozbiljna da bih ostao nijem. Ne znam koliko će ova moja intervencija piti vode, ali bih zamolio sve ljude kojima je FK Sarajevo u srcu, da sada u četvrtak ne nasjedaju na provokacije i ne učine nešto zbog čega ćemo svi sutra žaliti ili se stidjeti. Znamo šta su oni idioti iz Bugarske radili u Sofiji našim navijačima, znamo šta su pisali njihovi novinari, znamo i kako se i "spremaju" za gostovanje...sve se zna, ali bi za naš klub bilo najbolje da uprava pošalje službenu žalbu UEFA-i sa dokazima fašističkog i pro-genocidnog ponašanja navijača Levskog, te da zahtijevaju najrigorozniju kaznu i za njihov klub i navijače. Da bi ova žalba bila vjerodostojna, neophodno je da navijači FKS budu inteligentniji od bugarskih govana, i da bez ikakvih incidenata i bez upaljene baklje ili petarde odigramo utakmicu u kojoj će igrači na terenu ginuti za svaku loptu, a tribine se tresti od grmljavine navijača od kojih Levski treba puno toga naučiti. Znam da su se u upravi Levskog usrali, ne zbog onih 300 idiota koji će možda doći i vjerovatno fasovati kao žrtvena janjad, nego zbog mogućnosti da se ovdje ne desi nikakav incident (dakle, bude ludo ali sasvim korektno navijanje), te da budu diskvalifikovani iz daljeg takmičenja na osnovu žalbe zbog veličanja genocida kojeg su sve civilizovane zemlje zvanično osudile. Razmislite malo i učinite onako kako je najbolje za naš klub i našu državu.
P.S. Ne treba zaboraviti da nisu svi Bugari ista govna...Sjetimo se da je Bugarska prva zvanično priznala nezavisnost naše države Bosne i Hercegovine 1992. godine...
-
Pitari-CHWIILA
- Posts: 323
- Joined: 24/08/2011 16:18
#1524 Re: FK Sarajevo - Europa League
U prvoj tekmi u Istanbulu ..pred nasim golom su bila najmanje 3 zicera a Bugari nisu napravili nijedan. Levski je po godinama prilicno stara ekipa (najmanje 3 igraca su preko 30), nisu uigrani a pogotovo se iz aviona vidi manjak snage.Mislim da je ono njihov maximum..!!!z1xter wrote:Svakako,mnogo me podsjećaju na Bešiktaš,ali fakat,po igri u prvom susretu,bugari su odigrali jako slično njima.Uostalom imaju i oni dosta rupa,ali pitanje je koliko će naši igrači biti psihički spremni da stignu ovaj rezultat koji je manje više povoljan,ali šteta što nismo dali jedan gol pa makar da smo izgubili i sa 2:1,jer upravo taj zlatni gol u gostima ima veliku vrijednost.ruud wrote:mene brine sljedece, ja mislim da su oni nas potcijenili i nisu ocekivali našu dobru igru, i onda da ce se pravo suprostaviti na Kosevu, e sad ja se opet nadam da sam u krivu, da nas nisu potcijenili i da je ono bio njihov maximumz1xter wrote: mene samo u revanšu brine naš mentalitet tipa,lahko ćemo..i nadam se aBd publici, navijanju i rezultatu kao sto je bilo protiv Orebra
a i tad je ramazan bio...
-
Kenan_ozil
- Posts: 9
- Joined: 02/07/2012 21:25
#1525 Re: FK Sarajevo - Europa League
Koliko kosta organizacija utakmice u kvalifikacijama za europa ligu??
