Cudi me da su neke mahale i naselja za koja se smatra da su tradicionalno nasa uspavana. Ali dobro, hajde vidjet cemo jos.
Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1501 Re: Horde Zla
Otoka, C.Vila, K Glava i Pofalici dominiraju.
Cudi me da su neke mahale i naselja za koja se smatra da su tradicionalno nasa uspavana. Ali dobro, hajde vidjet cemo jos.
Cudi me da su neke mahale i naselja za koja se smatra da su tradicionalno nasa uspavana. Ali dobro, hajde vidjet cemo jos.
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1502 Re: Horde Zla
Šta je sa ciglana, imaju extra moćnih potpornih zidova
Ubilo se za dobrih grafita
Ako ima zainteresovana ekipa , moglo bi se dobrih stvari odradit
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Ubilo se za dobrih grafita
Ako ima zainteresovana ekipa , moglo bi se dobrih stvari odradit
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1504 Re: Horde Zla
Po meni ovaj natpis zasluzuje neki od udarnih zidova centra Sarajeva.

- Logovan
- Posts: 102808
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1506 Re: Horde Zla
Odlično, lokacija ???Logovan wrote:
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1510 Re: Horde Zla
Aferim
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- Logovan
- Posts: 102808
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1512 Re: Horde Zla
E jebite se...
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1513 Re: Horde Zla
Picka ko god je , retard
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1514 Re: Horde Zla
Treba ekipa koja je radila popravit može se brzo to ušminkat u inat
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1517 Re: Horde Zla
Ovi na cisterni su cijelo drugo poluvrijeme pricali kako ce stici na voz, meni je djelovalo da nisu iz Sarajeva. Mozda i griesim. U svakom slucaju respekt za kolicinu improvizacije, upornosti i pozrtvovanja.

-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#1519 Re: Horde Zla
Ima li iko tamo na sjeveru da zaustavi ove dusmane i stetocine.
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#1520 Re: Horde Zla
Joj tresem se sav, ne znam sta bih napisao I kome bi jebo mater. Kako smo samo prokleti 
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#1522 Re: Horde Zla
Kakvi debili sebe nazivaju navijacima FK Sarajevo.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1523 Re: Horde Zla
Nema uvreda i psovanja, kao ni generalizaije. Svaki pojedinac, imenom i prezimenom,i svojim djelima, odgovara za bilo sta sto je uradio. Kontrolisite nacin komunikacije. Hvala.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#1524 Re: Horde Zla
Mojne ba tako, pocet ced dobivati prijetece poruke na PPbjelave wrote:Ima li iko tamo na sjeveru da zaustavi ove dusmane i stetocine.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1525 Re: Horde Zla
Niko ti ne brani da pises o bilo cemu, i bilo kome. Bar ovaj forurm i pdf. to nikada nije branio.Samo sam pozvao da generalizacija i uvrede nisu adekvatan, i konstruktivan, nacin komunikacije. Sve drugo bujrum, izvoli.










