nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1501 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

za par dana parada papanluka kod rtv doma,bolje ne vozajte se tu vecer....

Image
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#1502 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by goran16v »

Da ne povjerujes...?!?!?!?! Jest tragedija kad neko zijani, nema tu nikakve diskusije ali... Cuj postovati ljude i gledati ih s ljudske strane, pa s koje je on strane gledao na ljude kad je za zivota divljao po cesti i kad je za 150 i kusur km/h naletio na udes i zabio se u banderu pa da sad uziva tu privilegiju? Sa ljudske? Jest malo morgen! Ne samo da smo govna nego smo i nevidjeni licemjeri... :run:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1503 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

situacija maloprije na pofalicima :-)
sluzbeno auto sarajevo gasa cini mi se, stao je na semafor u kolonu, izašao do trafike da kupi sprite
upalilo se zeleno, sviraju njemu, njega nema u autu
pretrčava cestu i pokupi ga clio, srećom zakači ga retrovizorom, ovaj pada i ganja sprite po podu
ustaje vraća se u auto kreće ko da se ništa nije desilo
clio isto tako :shock: vozač clia nije se ni okrenuo
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#1504 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by holowey »

mk ultra wrote:situacija maloprije na pofalicima :-)
sluzbeno auto sarajevo gasa cini mi se, stao je na semafor u kolonu, izašao do trafike da kupi sprite
upalilo se zeleno, sviraju njemu, njega nema u autu
pretrčava cestu i pokupi ga clio, srećom zakači ga retrovizorom, ovaj pada i ganja sprite po podu
ustaje vraća se u auto kreće ko da se ništa nije desilo
clio isto tako :shock: vozač clia nije se ni okrenuo
svjesna obojica da su zajebali, ovaj sto je tako stao i hodao cestom, onaj drugi sto je pjesaka pokupio, bolje da se pravimo da se nista nije desilo :lol:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#1506 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zrakomlat »

holowey wrote:
mk ultra wrote:situacija maloprije na pofalicima :-)
sluzbeno auto sarajevo gasa cini mi se, stao je na semafor u kolonu, izašao do trafike da kupi sprite
upalilo se zeleno, sviraju njemu, njega nema u autu
pretrčava cestu i pokupi ga clio, srećom zakači ga retrovizorom, ovaj pada i ganja sprite po podu
ustaje vraća se u auto kreće ko da se ništa nije desilo
clio isto tako :shock: vozač clia nije se ni okrenuo
svjesna obojica da su zajebali, ovaj sto je tako stao i hodao cestom, onaj drugi sto je pjesaka pokupio, bolje da se pravimo da se nista nije desilo :lol:
:lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1507 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

mk ultra wrote:situacija maloprije na pofalicima :-)
sluzbeno auto sarajevo gasa cini mi se, stao je na semafor u kolonu, izašao do trafike da kupi sprite
upalilo se zeleno, sviraju njemu, njega nema u autu
pretrčava cestu i pokupi ga clio, srećom zakači ga retrovizorom, ovaj pada i ganja sprite po podu
ustaje vraća se u auto kreće ko da se ništa nije desilo
clio isto tako :shock: vozač clia nije se ni okrenuo
Sve je to OK.

Raskrsnica Pofalići-Hamdije Čemerlića-Zmaja od Bosne je vellahavle šta se sve tu odigrava :lol: sevap kamere kakve zalijepit za banderu da ima live stream
Fast Driver
Posts: 464
Joined: 09/01/2013 16:57

#1508 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Fast Driver »

shandrprcSA wrote:
alenthekiller wrote:Koja je to kamera? Da je uzmem jer svaki dan predjem po 100 km i svega vidim a ne mogu ispricati, a i fino je imati u slucaju nekog sudara
G1WH
http://www.banggood.com/Full-HD1080P-G1 ... 16394.html
Vidim čovjek na piku prodaje novu za 125 KM, a mislim da se može naći jeftinije, nego kakva su iskustva sa korištenjem? Da li sam briše snimljeno nakon nekog vremena, ili moraš ti manuelno? Znaš li ima li se gdje u nekoj radnji kod nas kupiti? Pozz
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1509 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

bitanga_sa_otesa wrote:za par dana parada papanluka kod rtv doma,bolje ne vozajte se tu vecer..
Ti opet imas pravovremene informacije iz "tjuning" miljea :D .
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1510 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

Jbga ti uvijek sumnjas u mene :)veci sam mahalas od tebe hahs
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1511 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

bitanga_sa_otesa wrote:Jbga ti uvijek sumnjas u mene :)veci sam mahalas od tebe hahs
Ma nista lose sto si veci mahalas, nego interesne sfere su te koje prave razliku :lol: .
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1512 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

pa jbga ja volim aute ,pa su i interesi vezani za to...sad losa strana je sto uz to ide i cunerluk...u zadnje vrijeme postaje neizbjezan...
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1513 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

bitanga_sa_otesa wrote:pa jbga ja volim aute ,pa su i interesi vezani za to...sad losa strana je sto uz to ide i cunerluk...u zadnje vrijeme postaje neizbjezan...
Jel to kazes zato sto dolazi kod tebe dosta ovih sa "tjuning" zahtjevima ili sta ga je dosta na ulici?
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1514 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

mahalas505 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:pa jbga ja volim aute ,pa su i interesi vezani za to...sad losa strana je sto uz to ide i cunerluk...u zadnje vrijeme postaje neizbjezan...
Jel to kazes zato sto dolazi kod tebe dosta ovih sa "tjuning" zahtjevima ili sta ga je dosta na ulici?
tzv pašteta tjuning
User avatar
parappa
Posts: 3706
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#1515 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by parappa »

mk ultra wrote:situacija maloprije na pofalicima :-)
sluzbeno auto sarajevo gasa cini mi se, stao je na semafor u kolonu, izašao do trafike da kupi sprite
upalilo se zeleno, sviraju njemu, njega nema u autu
pretrčava cestu i pokupi ga clio, srećom zakači ga retrovizorom, ovaj pada i ganja sprite po podu
ustaje vraća se u auto kreće ko da se ništa nije desilo
clio isto tako :shock: vozač clia nije se ni okrenuo
slicna situacija prosle godine u indiji.
haos na cesti...nema semafora a i da ima niko ne gleda. a bruka auta, skutera, motora, bicikla, pjesaka a i zivotinja
vozac iz neke fabrike dosao po mene i kolegu. frajer vozi ko lud.
na jednoj raskrsnici pokupi skuter... znaci ovaj pade i mi prelazimo preko. 5-10km/h otprilike (ne zbog udesa nego sto je guzva)... ono bukvalno osjetis kako auto prelazi preko necega. ja se okrenem kad frajer sa skuterom ustaje, trese prasinu sa sebe, pa opet na skuter i ode.
ovaj vozac se nije ni okrenuo... ma nije ni okom trepnuo... mi ga pitamo kako, sta itd. kaze ko ima vece vozilo pobjedjuje :razz:
jos malo pa i ce i kod nas tako... :run:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1516 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

mahalas505 wrote: Jel to kazes zato sto dolazi kod tebe dosta ovih sa "tjuning" zahtjevima ili sta ga je dosta na ulici?
ja nisam tjuner ,pa ne dolaze kod mene ,o ulici i cyber prostoru je rijec...a objasnio ti je mk ultra ,argeta tjuning :D
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1517 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

bitanga_sa_otesa wrote:
mahalas505 wrote: Jel to kazes zato sto dolazi kod tebe dosta ovih sa "tjuning" zahtjevima ili sta ga je dosta na ulici?
ja nisam tjuner ,pa ne dolaze kod mene ,o ulici i cyber prostoru je rijec...a objasnio ti je mk ultra ,argeta tjuning :D
Ako placaju dobro za svoj "projekat", ne vidim nista lose i da dolaze. Samo ne znam, kakvi su za saradnju :) i isplati li se zivaca .
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#1518 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by shandrprcSA »

Fast Driver wrote:
shandrprcSA wrote:
alenthekiller wrote:Koja je to kamera? Da je uzmem jer svaki dan predjem po 100 km i svega vidim a ne mogu ispricati, a i fino je imati u slucaju nekog sudara
G1WH
http://www.banggood.com/Full-HD1080P-G1 ... 16394.html
Vidim čovjek na piku prodaje novu za 125 KM, a mislim da se može naći jeftinije, nego kakva su iskustva sa korištenjem? Da li sam briše snimljeno nakon nekog vremena, ili moraš ti manuelno? Znaš li ima li se gdje u nekoj radnji kod nas kupiti? Pozz
prodaje a nema je (ovi su mi najgori na piku) na stanju...kamera (narucio sa ovog gore linka i stigla za 23 dana) i kartica 32gb 100KM mene sve izaslo.Sa ovim kapacitetom memorije snima 5h i 20-tak minuta u 1080p a jos nisam dosao do granice jer ja brisem svaki dan tako da ne znam da li sam brise.U svakom slucaju bolje ti je sam naruciti nego od ovakih jajara sa pika...S tog linka je orginal kamera
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1519 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

mahalas505 wrote: Ako placaju dobro za svoj "projekat", ne vidim nista lose i da dolaze. Samo ne znam, kakvi su za saradnju :) i isplati li se zivaca .
rijetki su ti koji placaju,obicno je cigan varijanta ,moRel sta jeftinije jarane,imal kakvog rabata ....
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#1520 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by direstraits0078 »

Ko bi ti i platio kad ostavi čovjek auto koje vergla, a kad isto preuzme neće da vergla.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1521 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

dobio si pola kljuca sta hoces :)
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#1522 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by _mufljuz_ »

bitanga_sa_otesa wrote:
mahalas505 wrote: Ako placaju dobro za svoj "projekat", ne vidim nista lose i da dolaze. Samo ne znam, kakvi su za saradnju :) i isplati li se zivaca .
rijetki su ti koji placaju,obicno je cigan varijanta ,moRel sta jeftinije jarane,imal kakvog rabata ....
hajde sta kukas mazne se tu i tamo pedesetaca nako :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1523 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

pricamo o cunerima ako nisi primjetio :lol:
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#1524 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by _mufljuz_ »

bitanga_sa_otesa wrote:pricamo o cunerima ako nisi primjetio :lol:
ma samo kookash k'o nezadovoljna mlada :mrgreen:
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#1525 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by iTo »

bitanga_sa_otesa wrote:Jbga ti uvijek sumnjas u mene :)veci sam mahalas od tebe hahs
e mahalas, ko je vozio i jel fakat bio pravi audi a4 st supertouring kod nas na brdskim trkama u Bosni 90-ih ? :)
Post Reply