Jebo te šejtan. De nek ih nagovori da dignu po 50k kredita i poklone meni i tebi. Hoće al malo sutraTomahawk11 wrote:Šejtan navraća, moj Dino.
Tu je šejtan nemoćan
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
Jebo te šejtan. De nek ih nagovori da dignu po 50k kredita i poklone meni i tebi. Hoće al malo sutraTomahawk11 wrote:Šejtan navraća, moj Dino.
Nagovori ih, vjeruj svašta ima, neće pokloniti tebi ili meni, ali hoće nekom jebivjetru.Dino34 wrote:Jebo te šejtan. De nek ih nagovori da dignu po 50k kredita i poklone meni i tebi. Hoće al malo sutraTomahawk11 wrote:Šejtan navraća, moj Dino.
Tu je šejtan nemoćan
Druže, šejtana treba tražiti u ogledalu.Tomahawk11 wrote:sad reci nije šejtan
To si u pravu, bolje spriječiti nego liječiti.Dino34 wrote:Druže, šejtana treba tražiti u ogledalu.Tomahawk11 wrote:sad reci nije šejtan
Razumijem šalu oženjenih/udatih sa drugima. Ma, razumijem i flert. Al brate dragi, ustavi na vrijeme.
Al jok. Brato se zada, krv se uzburka, ćuna se uspravi i kaže "e, sad ja preuzimam kontrolu"
Ne, nije lakse, to je puno teze. Ono sto je lakse je hinjski i kukavicki varati da zadovoljis ono sto fali i praviti budalom svog supruznika. Ja ne znam kako netko moze lec kraj svog muza/zene koje vara. Ne znam ima li sta odvratnije.Dino34 wrote:Ne samo to. Pa, majku mu, zar nije lakše reć - ženo/mužu(maco, kuco, pico il kako se već nazivaju) kod nas neš ne štima. Hajde da vidimo možemo I uraditi neš po tom pitanju. Bezbroj je mogućnosti.
Kaže, ne valja nam sex.
- kakav ti je čojk?
- pa, vrijedan, pravi domaćin, radiša, pazi fameliju...
I sad, sve to sjebat radi toga što on više ne može?
Vidiš, jak si na forumu tj dok pišeš sjedeći na udobnoj fotelji, sakriven iza nika.swanfilter wrote:Dino
Ovo je istina. Šta onda? Pitam se, imaju li barem moral, pa da okončaju tu torturu.Tomahawk11 wrote:međutim imaš osobe koje šute, koje se zatvaraju i koje kad naiđu na problem - ne komuniciraju.
Onda kad se nakupi, kad pukne, bude kasno, odnosno šteta već bude učinjena.
Hoces doci u Bihac do Cetvrtka navecer? Poslije toga sam na relaciji Ljubljana-Rim-Bec, pa onda Ljubljana određeno vrijeme. Eto, moze tada. Necu se nuditi da ja dođem ka tebi jer nemam potrebe. Moze li, Dinci?Dino34 wrote:Vidiš, jak si na forumu tj dok pišeš sjedeći na udobnoj fotelji, sakriven iza nika.swanfilter wrote:Dino
Da si muško, pozvao bi me da mi to objasniš uživo. Budući da nisi, nikad to nećeš uraditi. Znaš li zašto? Zato što znaš da bih te odveo kod njenog muža da mu fino objasniš kako je u redu što mu općiš sa suprugom.
Ovo je istina. Šta onda? Pitam se, imaju li barem moral, pa da okončaju tu torturu.Tomahawk11 wrote:međutim imaš osobe koje šute, koje se zatvaraju i koje kad naiđu na problem - ne komuniciraju.
Onda kad se nakupi, kad pukne, bude kasno, odnosno šteta već bude učinjena.
Ja budalealibaba_i_30_godina wrote:A ovaj sad gore ostavio punu adresu i telefon ne bil' se koja upecala.
Kakav Dino, kakvi bakrači.
Cuj zaustavi se u Ljubljani, jebote ja prodjem kroz Sloveniju i nisam ni skontao da sam prosao, samo kad ulazim stanem kupim vinjetu, i odjedanput ja u Graz-u.swanfilter wrote:Pumpe uz autoput? Nisam ti ja kamiondzija, Dinci. Zagondzija. Ne vodi tetke, ostace ti ...
Cuj, pumpe uz autoput. Hajd, setaj ... Zaustavi se u Ljubljani i ne blamiraj se vise ...
Mislis, namjestaljci i pokusaju ucjene ... Nisam taj, jer ne padam na takve koze ...alibaba_i_30_godina wrote:Ma da ovo nije onaj Sabahudin Blažević iz Bihaća, poznat po onoj sex aferi sa onom nekom hamšom?!
Onda preskocis i prođes plus 15€ ...Cookie85 wrote:Cuj zaustavi se u Ljubljani, jebote ja prodjem kroz Sloveniju i nisam ni skontao da sam prosao, samo kad ulazim stanem kupim vinjetu, i odjedanput ja u Graz-u.swanfilter wrote:Pumpe uz autoput? Nisam ti ja kamiondzija, Dinci. Zagondzija. Ne vodi tetke, ostace ti ...
Cuj, pumpe uz autoput. Hajd, setaj ... Zaustavi se u Ljubljani i ne blamiraj se vise ...