Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
266
50%
 
Total votes: 529

User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#151 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Jeff Bingham »

Quaresma wrote:ma kakav pes, nakon sto sam probao fifu 12 demo, nema sanse da opet zaigram pes 12
:-)

svasta u boz'joj basci :D

ova f1 2011 me totalno razocarala

IDENTICNA igra prosloj, samo izvrsen update timova, vozaca i staza, i iz nekog razloga uduplano loading time :roll:
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3437
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#152 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Dupli_skalp »

meni nod32 javlja da je onaj rld.dll u crack direktoriju pes 2012 trojan.

a prije mi nikad nije to javljao u prethodnim verzijama ili drugim igrama.
User avatar
Motokultivator
Posts: 875
Joined: 22/06/2007 15:02
Location: Negdje u blizini ilmihala

#153 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Motokultivator »

Ja inace ne igram igre, niti sam ikakav ljubitelj igara, ali moram kazat da sam razocaran nasim patriotizmom u virtualnom svijetu :D
Srbija okupirala haman cijelu BiH, ostalo teke distrikta samo na eRepubik. Ko ima viska vremena, a ko nema neka nadje i nek se ba malo pridruzi armadi. Par minutica dnevno, samo da malo dusom dahnemo :)
User avatar
BaDa
Posts: 2352
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#154 Re: Vaše voljene PC igre

Post by BaDa »

eyesburn wrote:meni nod32 javlja da je onaj rld.dll u crack direktoriju pes 2012 trojan.

a prije mi nikad nije to javljao u prethodnim verzijama ili drugim igrama.
i meni javlja ali iskljucim nod32 i eto ga! ali ebo pes sutra ili veceras aBd fifa 12 jedva cekam! :D pes sam skinuo samo da vidim kakav je! ali nije fifi ni do koljena ove godine :D
User avatar
necu
Posts: 309
Joined: 29/06/2011 23:31
Location: Sarajevo

#155 Re: Vaše voljene PC igre

Post by necu »

Je l' može neko napisati čim sve raspolaže FIFA 12 ? Je l' ista situacija sa fazonom master lige kao i u prošloj verziji ili imaju neke nove stvari ?
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#156 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Jeff Bingham »

master liga je u pesu :D
User avatar
necu
Posts: 309
Joined: 29/06/2011 23:31
Location: Sarajevo

#157 Re: Vaše voljene PC igre

Post by necu »

Ma zaboravio sam kako se to ''izgovara'' :lol: kad' je u pitanju FIFA,jer ih nikad' nisam gotivio nešto.Ma mislio sam ono,uzmeš klub koji hoćeš i rokaš tekme,dovodiš igrače. :D Igrao sam do sad' samo demo PES 12,i siguran sam da će i ove godine biti bolji od FIFE,al' eto.Jedino što je uvijek davalo plus EA je to što su imali nešto više stvarčica u odnosu na KONAMI.Tipa,treći dresovi,isključivanje ofsajda itd.
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#158 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Jeff Bingham »

cuj iskljucuje ofsajd :lol: ma imaju oni i licenci puno vise, puno ljepse menije, cak i bolji "menadzer mod" (cini mi se da se tako zove), ali sve to pada u vodu kad se pokrene igra :-)
User avatar
House
Posts: 47037
Joined: 17/03/2010 15:36

#159 Re: Vaše voljene PC igre

Post by House »

Jeff Bingham wrote:
Quaresma wrote:ma kakav pes, nakon sto sam probao fifu 12 demo, nema sanse da opet zaigram pes 12
:-)

svasta u boz'joj basci :D

ova f1 2011 me totalno razocarala

IDENTICNA igra prosloj, samo izvrsen update timova, vozaca i staza, i iz nekog razloga uduplano loading time :roll:

Maleziju sam doktorirao ne mogu mi ništa :D Vidi se mali pomak u odnosu na prošlu igru ali može bolje u svakom slucaju :wink:
User avatar
rajv0sa
Posts: 3147
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#160 Re: Vaše voljene PC igre

Post by rajv0sa »

Jeff Bingham wrote:cuj iskljucuje ofsajd :lol: ma imaju oni i licenci puno vise, puno ljepse menije, cak i bolji "menadzer mod" (cini mi se da se tako zove), ali sve to pada u vodu kad se pokrene igra :-)
Haj' normala ,IGN koji je uvijek bio naklonjen Pesu dadne fifi 9.5 !
User avatar
BaDa
Posts: 2352
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#161 Re: Vaše voljene PC igre

Post by BaDa »

bELMIN_666 wrote:
Jeff Bingham wrote:cuj iskljucuje ofsajd :lol: ma imaju oni i licenci puno vise, puno ljepse menije, cak i bolji "menadzer mod" (cini mi se da se tako zove), ali sve to pada u vodu kad se pokrene igra :-)
Haj' normala ,IGN koji je uvijek bio naklonjen Pesu dadne fifi 9.5 !
pa dao je 9.5 zato sto je zasluzila toliku ocjenu :)
User avatar
Sir Jack Daniels
Posts: 72
Joined: 26/09/2011 18:41
Location: Praha

#162 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Sir Jack Daniels »

Hmmm, ako neko igra igre tipa WoW, imam predlozit jednu vrhunsku alternativu . Igra je piece of art poredeci sa WoW, besplatna je, i veoma zanimljiva . Jedini problem moze predstavljati to sto je takodjer moguce platit za neke stvari koje vas cine jacim u igri, pa je tesko drzati korak sa najjacim igracima / iako se i to moze nadoknadit sa ingame novcem, za koji se treba debelo potrudit/ . Sve u svemu, veoma dobra igra . Ja sam na samom endgame sadrzaju lvl 46 od 47


Allods Online se zove :)
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#163 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Decerto »

Sir Jack Daniels wrote:Hmmm, ako neko igra igre tipa WoW, imam predlozit jednu vrhunsku alternativu . Igra je piece of art poredeci sa WoW, besplatna je, i veoma zanimljiva . Jedini problem moze predstavljati to sto je takodjer moguce platit za neke stvari koje vas cine jacim u igri, pa je tesko drzati korak sa najjacim igracima / iako se i to moze nadoknadit sa ingame novcem, za koji se treba debelo potrudit/ . Sve u svemu, veoma dobra igra . Ja sam na samom endgame sadrzaju lvl 46 od 47


Allods Online se zove :)
Ma kakav Allods,kakav runes of magic...nista se ne moze porediti sa WoW-om od trenutnih igara.Jedine igre koje "prijete" wow-u su guild wars 2 i star wars TOR.
User avatar
Sir Jack Daniels
Posts: 72
Joined: 26/09/2011 18:41
Location: Praha

#164 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Sir Jack Daniels »

Decerto wrote:
Sir Jack Daniels wrote:Hmmm, ako neko igra igre tipa WoW, imam predlozit jednu vrhunsku alternativu . Igra je piece of art poredeci sa WoW, besplatna je, i veoma zanimljiva . Jedini problem moze predstavljati to sto je takodjer moguce platit za neke stvari koje vas cine jacim u igri, pa je tesko drzati korak sa najjacim igracima / iako se i to moze nadoknadit sa ingame novcem, za koji se treba debelo potrudit/ . Sve u svemu, veoma dobra igra . Ja sam na samom endgame sadrzaju lvl 46 od 47


Allods Online se zove :)
Ma kakav Allods,kakav runes of magic...nista se ne moze porediti sa WoW-om od trenutnih igara.Jedine igre koje "prijete" wow-u su guild wars 2 i star wars TOR.

Mozda WoW jeste kompleksniji, al zato ga moras i kesirat . Allods kao alternativa svemu tome je dobar, grafu allodsa ne moze poredit sa WoW ... Za GW2 se slazem, bit ce hit
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#165 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Decerto »

Sa igrama nema toliko veze,ali evo da malo slinimo,racunar sa 48 GB DDR3 RAM-a :D

User avatar
travar
Posts: 2765
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#166 Re: Vaše voljene PC igre

Post by travar »

Za Allods-om kakav je bio u CB i donekle u OB mogu samo plakati. :mrgreen:
Sada je samo još jedan grindfest u nizu.
User avatar
djugum
Posts: 856
Joined: 12/03/2006 11:26

#167 Re: Vaše voljene PC igre

Post by djugum »

Decerto wrote:Sa igrama nema toliko veze,ali evo da malo slinimo,racunar sa 48 GB DDR3 RAM-a :D

Na 1.00 minuti kaze: I haven`t done any overclocking yet... :D

Pa stas tu vise klokovati hajvane, jedino da poslije sjedes na njeg i odletis na mjesec!!!
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#168 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Decerto »

djugum wrote:
Decerto wrote:Sa igrama nema toliko veze,ali evo da malo slinimo,racunar sa 48 GB DDR3 RAM-a :D

Na 1.00 minuti kaze: I haven`t done any overclocking yet... :D

Pa stas tu vise klokovati hajvane, jedino da poslije sjedes na njeg i odletis na mjesec!!!
Da haha :lol: lik ima 2x 590 GTX,Intelov 990x EE na 3.5 GHZ (6 jezgri) i 48 GB rama....i jos hoce overclockat :-)
User avatar
pici
Posts: 43839
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#169 Re: Vaše voljene PC igre

Post by pici »

Decerto wrote:Sa igrama nema toliko veze,ali evo da malo slinimo,racunar sa 48 GB DDR3 RAM-a :D


ovo za par godina je prosječan komp :mrgreen:
User avatar
djugum
Posts: 856
Joined: 12/03/2006 11:26

#170 Re: Vaše voljene PC igre

Post by djugum »

Decerto wrote:
djugum wrote:
Decerto wrote:Sa igrama nema toliko veze,ali evo da malo slinimo,racunar sa 48 GB DDR3 RAM-a :D

Na 1.00 minuti kaze: I haven`t done any overclocking yet... :D

Pa stas tu vise klokovati hajvane, jedino da poslije sjedes na njeg i odletis na mjesec!!!
Da haha :lol: lik ima 2x 590 GTX,Intelov 990x EE na 3.5 GHZ (6 jezgri) i 48 GB rama....i jos hoce overclockat :-)
Zipa kako ih pakuju:

Image

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Neki dan kupovao cooler za procesor kad naletim na nju,reko ovo se mora uslikati :D :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9928
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#171 Re: Vaše voljene PC igre

Post by bordo gandalf »

Malo je reci da je bolestan cuj da clockuje :-) :-) :-)
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#172 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Decerto »

Pakovo bi i ja u to,kad za 750 eura mozes sklopit DOBAR kompjuter.
User avatar
djugum
Posts: 856
Joined: 12/03/2006 11:26

#173 Re: Vaše voljene PC igre

Post by djugum »

rashtiman wrote:Malo je reci da je bolestan cuj da clockuje :-) :-) :-)
A meni raja govori kako sam ja "zaludjen kompjuterima" :D Sta bi rekli za ovog :D :D
User avatar
Sir Jack Daniels
Posts: 72
Joined: 26/09/2011 18:41
Location: Praha

#174 Re: Vaše voljene PC igre

Post by Sir Jack Daniels »

travar wrote:Za Allods-om kakav je bio u CB i donekle u OB mogu samo plakati. :mrgreen:
Sada je samo još jedan grindfest u nizu.

Istina istina, ja sam jos od closed bete 1 igrao, trenutno je i najteze igrati i postici nesto . Mada, ostaje char igranja do nekog lvl 40, dok nisi ovisan o nekim high lvl runama
qay
Posts: 112
Joined: 28/05/2008 16:42

#175 Re: Vaše voljene PC igre

Post by qay »

.
Last edited by qay on 27/09/2011 15:52, edited 1 time in total.
Post Reply