emko1234 wrote:e usrali ste temu da valja..jeff i ekipa,reko sam vam..to je globalna zavjera koja je krenula iz inglostadta..kako ljude preveslat da za oktaviju s audijevim znakom daju 20 milja vise..i kraj price..seha je vozio sva luksuzna auta na svijetu i covjek zna sta prica..seha je mozda stig ustvari!!!!seha jarane drzi se amerike i pusti nas u europi da mislim kako je audi i dalje dobar..kupi si 335i i drkaj i dan i noc na njega i u njemu..ne davi raju vise jebo majku..kako ne kontate da svak ima svoje misljenje..sad se trebam svadjat s svima da bi dokazao da sam dobro ulozio 60 milja i kupio s line-b7..boli me kurac sta ko misli..kupio sam ga jer je meni dobar..ko misli da je isti ko oktavija nek mi dovede tu oktaviju koja je ista ko moj a4 i uvjeri me da je ista i ja mu dam kljuc i saobracajnu..ovako serete bez raloga a i da ima razlog zar ne mislite da u tom audiju ne sjede ljudi koji su malo malo pametniji od nas i primaju pravo puno suski da vi ne biste srali?
svako od vas mislim da ne bi imao nista protiv da vozi auto jednog od ova tri proizvodjaca..
Fak otkriven mi je stvarni identitet!!! Nije ti fazon, sad cu otkaz dobiti
Sto uzimas srcu, bilo je milion ovakvih diskusija. Uvijek neko dodje i pocne provocirati druge kako je njegova omiljena kompanija bolja od drugih i stavi neki klip koji kao bez sumnje dokazuje prednost jednog auta ili drugog. Omiljene novine... sta god.
Zato svako sebi i mirna Bosna. Niti ces ti mene nagovoriti da kupim Audi (samo ja sebe sam mogu ubijediti) niti bih ja tebe nagovarao da kupis nesto drugo... Ja ti samo mogu reci kako se ja osjecam prema necemu i dati ti razloge zasto. Ako si primijetio ja ne navodim nikakve novine, testove, poredjenja sem svojih i specifikacije proizvodjaca.
Evo zadnja moja izjava na ovoj temi (dok se ne otvori neka slicna

):
Od Audija sam probao A4 2.0T, A5 3.2, i A6 (3.2T plus Supercharger) i A4 / A5 su fini, kostaju isto kao BMW 3 serije ali za te pare ti daju manje nego BMW. Motori su im slabiji od BMW konkurencije ostalo je manje vise tu negdje.
A6 je isto tako fin, komotan, udoban, i ne pretjerano tih. E klasa je mnogo tisa i udobnija ali i skuplja. BMW 5 serije nisam probao (novi) i to cekam ovo ljeto pa da donesem konacni sud. Kako sada stvari stoje ovako im cijene izgledaju (lease - mjesecno, uz 5k polozeno):
Audi A6 (navigacija, koza, 3.2 (turbo i supercharger): $599
E-klasa (E350, navigacija): $650
BMW 5 serija (ne zna se jos, nije izasao)
ali pazi sad ovo:
Jaguar XF (salonski demo model): $599!