Vala Ilidža je mjesto u gradu sa najviše promiskuiteta, kurvaluka i lešenja od alkohola.
Senaid Memić - ALL ABOUT
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#151 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
i Katarina nisi ni sekunde u pravu u vezi sekularizma na Ilidži. Hoćeš da je predstaviš kao Maoču
.
Vala Ilidža je mjesto u gradu sa najviše promiskuiteta, kurvaluka i lešenja od alkohola.
Vala Ilidža je mjesto u gradu sa najviše promiskuiteta, kurvaluka i lešenja od alkohola.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#152 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
gidra wrote:i Katarina nisi ni sekunde u pravu u vezi sekularizma na Ilidži. Hoćeš da je predstaviš kao Maoču.
Vala Ilidža je mjesto u gradu sa najviše promiskuiteta, kurvaluka i lešenja od alkohola.
- zmajadaH
- Posts: 370
- Joined: 01/03/2013 01:05
- Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.
#153 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Vala si baš dobro nacrtala i objasnila....za čistu desetku.KatarinaKosaca wrote:![]()
Samo se pitam gdje su sad svi oni koji su me optuživali da sam fundamentalista kad sam branila pravo vjeroispovjesti i stila života. Dakle, individualno ću ga uvijek braniti. Kao stil života nametanjem, segregaciju, spominjanje kućnih ljubimaca od strane načelnika kao nečeg pogrdnog neću nikad. Ali, to tebi ionako ništa ne znači.. neka bude kako si zaključio. Ko razumije shvatiće.
Uprvo je to ono o čemu govorim. Iskrivaljavanje, nametanje, podmetanje, nedozvoljavanje različitog i drugačijeg itd. Mislim da si vrlo reprezentativan predstavnik skupine ljudi o kojoj sam pisala.lidža nije mjesto u kojem se osjećaš prijatno, ima puno muslimana i to je to.
Zbog toga sam ti i rekao da se stidiš.
Eto sad sam islamski ekstremista.
Lijepo sam ja rekao dok je vas takvih (možete sa memićem komforno pod ruku) nema ovdje napredka.Jedni druge zaslužujete.
Zahvaljujući njemu i njgovom ponašanju svako za pravo može sebi uzeti i muslimana proglasiti lošim i ekstremnim.
I ovo boldirano si ti rekla/napisala, ne ja i ja ti to ne namećem jer kao što i rekoh tvoja su slova !!!
Sad mi reci da je ovo fikcija, neko ti ''hakirao akaunt'' pa ovo napisao.....KatarinaKosaca wrote:
Gledajući sastav stanovništva i ne čudi. Ilidža je mjesto gdje je sekularno društvo više nemoguće. Restorani (kebab na Ilidži uz Željeznicu) sa sobom za molitvu, vidno vjerski obilježena velika većina prolaznika, zaista "ljudi sa paščadima" izgledaju kao vanzemaljci. Od skoro živim u toj općini, pa iako sam uvijek za slobodu ubjeđenja vjerskih, političkih i ostalih, nekako se na Ilidži nikako ne osjećam u svom na svom.. Jedino mjesto restoran Brajlović, konobari su ljubazni, zezaju se, pijaca isto, ostalo je sve... pokriveno i sa prijekornim pogledom ispod marame. Na tom i takvom mjestu Memić je upravo načelnik po mjeri. Ilidža definitivno mjesto gdje je sekularnost sahranjena, rahmetlija.
I opet pored svega držim otvorenu mogućnost da nisi namjerno demonizovala većinu stanovništva Ilidže namjerno.
Naravno, zaboravih napomenuti da nisam stanovnik Ilidže.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#154 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
NIje ni fikcija, niti mi je ko bio u kauntu.zmajadaH wrote:Sad mi reci da je ovo fikcija, neko ti ''hakirao akaunt'' pa ovo napisao.....
I opet pored svega držim otvorenu mogućnost da nisi namjerno demonizovala većinu stanovništva Ilidže namjerno.
Naravno, zaboravih napomenuti da nisam stanovnik Ilidže.
-
skuterrr
- Posts: 70
- Joined: 16/08/2013 21:09
#155 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
vidi se da si skoro doselila na Ilidžu , za tvoju informaciju sekularni život je uništen 96-te kad je SDA autobusima izbjeglice dovozila da zauzimaju srpske stanove i kuće ...nikad nih nije autobusima vozila da se vrate na svoje ...KatarinaKosaca wrote:Gledajući sastav stanovništva i ne čudi. Ilidža je mjesto gdje je sekularno društvo više nemoguće. Restorani (kebab na Ilidži uz Željeznicu) sa sobom za molitvu, vidno vjerski obilježena velika većina prolaznika, zaista "ljudi sa paščadima" izgledaju kao vanzemaljci. Od skoro živim u toj općini, pa iako sam uvijek za slobodu ubjeđenja vjerskih, političkih i ostalih, nekako se na Ilidži nikako ne osjećam u svom na svom.. Jedino mjesto restoran Brajlović, konobari su ljubazni, zezaju se, pijaca isto, ostalo je sve... pokriveno i sa prijekornim pogledom ispod marame. Na tom i takvom mjestu Memić je upravo načelnik po mjeri. Ilidža definitivno mjesto gdje je sekularnost sahranjena, rahmetlija.neki wrote:I vjeruj da su sutra izbori ova spodoba bi opet pobjedila.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#156 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

slika i prilika podrucja gdje doticni gazduje
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#157 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
isto je bilo i zlatnim '80-im kad je struktura stanovništva bila "urbanija"- kako ovi nostalgičari to vole reci.Admir_1984 wrote:
slika i prilika podrucja gdje doticni gazduje
Na žalost, nema fotografija da potkrijepim vlastitu tvrdnju- al'eto vjeruj mi na riječ.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#158 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Kad mogu stotine pasa da se slobodno šetaju, što ne bi i ovce, i jedno i drugo su životinje zar ne.
Plus ove druge ne napadaju bas ljude i kad su gladne.
Plus ove druge ne napadaju bas ljude i kad su gladne.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#159 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Kate, za mene si uvijek bila jako korektan forumaš, ali imam osjećaj da si bila pod nekim utiskom pišući ovaj post. Sobu za molitvu ćeš naći i na aerodromu u Briselu, koji je prestonica EU-a. A i "vjerski obilježene" ljude isto tako.KatarinaKosaca wrote:Gledajući sastav stanovništva i ne čudi. Ilidža je mjesto gdje je sekularno društvo više nemoguće. Restorani (kebab na Ilidži uz Željeznicu) sa sobom za molitvu, vidno vjerski obilježena velika većina prolaznika, zaista "ljudi sa paščadima" izgledaju kao vanzemaljci. Od skoro živim u toj općini, pa iako sam uvijek za slobodu ubjeđenja vjerskih, političkih i ostalih, nekako se na Ilidži nikako ne osjećam u svom na svom.. Jedino mjesto restoran Brajlović, konobari su ljubazni, zezaju se, pijaca isto, ostalo je sve... pokriveno i sa prijekornim pogledom ispod marame. Na tom i takvom mjestu Memić je upravo načelnik po mjeri. Ilidža definitivno mjesto gdje je sekularnost sahranjena, rahmetlija.
-
anonimus0007
- Posts: 359
- Joined: 11/03/2013 16:53
#160 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Memić = Odron
Tuga i žalost. eno vidim i nakon drugog kruga sadnje voćnjaka dio voćki se opet osušio. očekujem treći krug, o našem trošku, kao i obično.
smajli koji povraća x 152
Tuga i žalost. eno vidim i nakon drugog kruga sadnje voćnjaka dio voćki se opet osušio. očekujem treći krug, o našem trošku, kao i obično.
smajli koji povraća x 152
- Pasiflora
- Posts: 3838
- Joined: 30/03/2007 20:41
- Location: Bolje bi bilo da je malo dalje
#161 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Sta mislis u kakvom je talu sa dobavljacemanonimus0007 wrote:Memić = Odron
Tuga i žalost. eno vidim i nakon drugog kruga sadnje voćnjaka dio voćki se opet osušio. očekujem treći krug, o našem trošku, kao i obično.
smajli koji povraća x 152
-
anonimus0007
- Posts: 359
- Joined: 11/03/2013 16:53
#162 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
u nekom sigurno jeste. no meni je žalosnije što mu to evo godinama prolazi bez da ikome izašta odgovara.Pasiflora wrote:Sta mislis u kakvom je talu sa dobavljacemanonimus0007 wrote:Memić = Odron
Tuga i žalost. eno vidim i nakon drugog kruga sadnje voćnjaka dio voćki se opet osušio. očekujem treći krug, o našem trošku, kao i obično.
smajli koji povraća x 152
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#163 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
_Reds_ wrote:Kad mogu stotine pasa da se slobodno šetaju, što ne bi i ovce, i jedno i drugo su životinje zar ne.
Plus ove druge ne napadaju bas ljude i kad su gladne.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#164 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Pošto je ovo tema o načelniku Ilidže ja ću napisati šta mi se desilo na Otesu (naselje na Ilidži). Naime vozim ja tako i kad se izađe sa zapadnog prilaza gradu (brza cesta) kod Petrol pumpe za Otes imam šta vidjeti uredno ovce idu cestom ono zakrčile saobraćaj u ova pravca i nema tajac. Znam ja da je Bajram uskoro i da treba kurbana kako to već ide ali već vidim da će to uskoro biti praksa i u samom Sarajevu. Ono kad je dernek nek i hala gori ili u ovom slučaju kad je Bajram nek je kurbana od Ilidže do Baščaršije
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#165 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
De ba, smiri doživljaj.StupskaBitanga wrote:Znam ja da je Bajram uskoro i da treba kurbana kako to već ide ali već vidim da će to uskoro biti praksa i u samom Sarajevu. Ono kad je dernek nek i hala gori ili u ovom slučaju kad je Bajram nek je kurbana od Ilidže do Baščaršije
- enko 1964
- Posts: 1385
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#166 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Pardon, meni se učinilo da je tema o Se(na)idu Memiću Vajti pa kontam o čemu raja ovol'ko piše 
- Tomos
- Posts: 586
- Joined: 30/06/2013 12:05
#167 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Šta reći o Ilidži većeg sela trenutno nema ja ću navesti par primjera u svrhu toga, policija ništa ne radi sam načelnik policije je iz opcije i iz koje je načelnik opštine pa se tu ništa bolje ne može ni očekivati velika je sprega u tom.
Onaj Holywod hotel pa on je na cesti napravljen po zakonu 3 metra od puta treba objekat da je omdaknut, ovaj hotel je na putu stolice bašte na trotoaru, ona ulica pored hotela je dvosmjerna, a uvjek je jednosmjerna zato što gospoda sa vozilima parkira u jednu traku sjede po kafićima ili onaj cipelići zablokira sa kombiem na krivini puta prema mostu za hotele.
Kod stare robne kuće ispred je stalno parkiran bijeli džip sandžaklijski koji je dobar sa svim iz mup-a, to nikad nije moglo, kod brajlovića tamo kod stanice policije ima fino znak zabrana zaustavljanja i parkiranja nakon 5 metara ima znak parking to nema u pizdićima, i uvjek je tu bila zabrana parkiranja, malo mu što parkiraju onde ispred njegovog objekt ne možeš proći on svoj hammer parkira preko puta do znaka na trotoaru, a milicija tu i nikom ništa.
Onaj Holywod hotel pa on je na cesti napravljen po zakonu 3 metra od puta treba objekat da je omdaknut, ovaj hotel je na putu stolice bašte na trotoaru, ona ulica pored hotela je dvosmjerna, a uvjek je jednosmjerna zato što gospoda sa vozilima parkira u jednu traku sjede po kafićima ili onaj cipelići zablokira sa kombiem na krivini puta prema mostu za hotele.
Kod stare robne kuće ispred je stalno parkiran bijeli džip sandžaklijski koji je dobar sa svim iz mup-a, to nikad nije moglo, kod brajlovića tamo kod stanice policije ima fino znak zabrana zaustavljanja i parkiranja nakon 5 metara ima znak parking to nema u pizdićima, i uvjek je tu bila zabrana parkiranja, malo mu što parkiraju onde ispred njegovog objekt ne možeš proći on svoj hammer parkira preko puta do znaka na trotoaru, a milicija tu i nikom ništa.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#168 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
KatarinaKosaca wrote:Gledajući sastav stanovništva i ne čudi. Ilidža je mjesto gdje je sekularno društvo više nemoguće. Restorani (kebab na Ilidži uz Željeznicu) sa sobom za molitvu, vidno vjerski obilježena velika većina prolaznika, zaista "ljudi sa paščadima" izgledaju kao vanzemaljci. Od skoro živim u toj općini, pa iako sam uvijek za slobodu ubjeđenja vjerskih, političkih i ostalih, nekako se na Ilidži nikako ne osjećam u svom na svom.. Jedino mjesto restoran Brajlović, konobari su ljubazni, zezaju se, pijaca isto, ostalo je sve... pokriveno i sa prijekornim pogledom ispod marame. Na tom i takvom mjestu Memić je upravo načelnik po mjeri. Ilidža definitivno mjesto gdje je sekularnost sahranjena, rahmetlija.neki wrote:I vjeruj da su sutra izbori ova spodoba bi opet pobjedila.
kato kato...zar i ti?
- jon_jovi
- Posts: 2134
- Joined: 26/01/2012 11:53
- Location: Narodni Posmatrac
- Tomos
- Posts: 586
- Joined: 30/06/2013 12:05
#170 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Nismo odavno pisali, a ima materijala ubi bože Nelkad davno Ilidža je bila mjesto za uživanje, mirno, blizu je grad, sve sto treba. Danas je to jedno ludilo u koje nikada ne bih dosao da živim. Da je bogdo kakve pravde pa da tužim ovu stoku opštinsku što su mi uništili mjesto za život.
Kojekavih bašti, tamo Brajlovića kod policije ne možeš proći od auta i ovaj načelnik policije Halilović kadar SDA stranke i svi uvezani općina policija radi ko šta koće po Ilidži, kaže tri metra od puta objekat, a Holywood na cesti ima čovjek pare, pa bašte levante tamo, ispred stare robne kuće stalno neki bijeli džip sanđosa koji je dobar sa policijom i načelnikom bezvlašće neviđeno.
Kojekavih bašti, tamo Brajlovića kod policije ne možeš proći od auta i ovaj načelnik policije Halilović kadar SDA stranke i svi uvezani općina policija radi ko šta koće po Ilidži, kaže tri metra od puta objekat, a Holywood na cesti ima čovjek pare, pa bašte levante tamo, ispred stare robne kuće stalno neki bijeli džip sanđosa koji je dobar sa policijom i načelnikom bezvlašće neviđeno.
- jon_jovi
- Posts: 2134
- Joined: 26/01/2012 11:53
- Location: Narodni Posmatrac
#171 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Ih šuti. Memić je Memić i svi znamo na ćemu smo s njim ali onaj prethodni Ćenanović. Tobe Jarabbi, da nije odapeo bi ga za Pejgambera proglasili a bila bi i fetva da se na njega donose salavati pred ručak, doručak i večeru barem na Ilidži.
- van Basten
- Posts: 7957
- Joined: 21/09/2006 02:59
#172 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
aj, kakvo ruglo su napravili sa onim centralnim općinskim somenikom. Na pola imena slova su već podobro obrisana što od kiše što od vode koja se po projektu slijeva niz mramor. Znači na takav spomenik su stavili slova koja nisu vodootporna... 
- Pasiflora
- Posts: 3838
- Joined: 30/03/2007 20:41
- Location: Bolje bi bilo da je malo dalje
#173 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
"Onaj" r. Cenanovic je ostavio prilicno uređenu opcinu i brdo para na racunu. Ovaj Memic je zajedno sa svojim pulenima expresno spi#dio te pare i jos opcinu poprilicno zavalio. Majke ti - na spominji r. Cenanovica - mislim da se jadnan vrti ko ventilator ako vidi sta ovaj radi po Ilidzi. Zajedno sa haverom mu Budnjom. Fuj.jon_jovi wrote:Ih šuti. Memić je Memić i svi znamo na ćemu smo s njim ali onaj prethodni Ćenanović. Tobe Jarabbi, da nije odapeo bi ga za Pejgambera proglasili a bila bi i fetva da se na njega donose salavati pred ručak, doručak i večeru barem na Ilidži.
- jon_jovi
- Posts: 2134
- Joined: 26/01/2012 11:53
- Location: Narodni Posmatrac
#174 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Na ćemu temeljiš te tvrdnje, matere ti? Iznesi argumente.
- Tomos
- Posts: 586
- Joined: 30/06/2013 12:05
#175 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Onaj Ćenanović je dobio kuću usred Istanbula bajde bez po dinara već je to žena na sebe prebacila nakon njegove smrti, a možda i prodala, za to da je dobio kuću od Turaka je živa istina, za dalje ne znam.
Zašto bi neko nekom davao nešto đaba bez ikakve koristi sam sebe zapitam ???
Onaj spomenik je ruglo na Ilidži koga briga za nekog ko je poginuo, za borce za bilo šta daj bolan ko nas jebe što smo bili tu što nismo brisnuli.
Zašto bi neko nekom davao nešto đaba bez ikakve koristi sam sebe zapitam ???
Onaj spomenik je ruglo na Ilidži koga briga za nekog ko je poginuo, za borce za bilo šta daj bolan ko nas jebe što smo bili tu što nismo brisnuli.
