Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#14976 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

_BataZiv_0809 wrote:
Mada, sve je to sviranje qrtzu, nit raja zeli red niti ga ima ko zavesti.
Suma sumarum price o bilo kakvoj temi na ovom topicu..
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#14977 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

http://072info.com/sda-zenica-ponovo-iz ... sumovicem/
Image

Edit: Evo izgleda Divlje Jagode na trgu za Novu Godinu. Nije loše. :-D
User avatar
nadžak
Posts: 2313
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#14978 Re: Zeničani

Post by nadžak »

:D :D :D

Eto oni iz SDA su poznati po poštivanju zakona i propisa mamu im poganu spomenem! :-x

Oni našli plakat za provođenjem zakona! Fuj :-)
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#14979 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Divlje Jagode :thumbup: :thumbup:
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14980 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

:D Jebe Fudo 0-24. Samo udaraj majstore.. :lol:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#14981 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Zaletim se da napišem kako ih nije stid ali onda se sjetim da je to SDA u pitanju.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#14982 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kako je SDA najebala u Ze. Nevjerovatnu podršku Fudo ima, oni mogu kofere pakovat.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14983 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Casual's wrote:Kako je SDA najebala u Ze. Nevjerovatnu podršku Fudo ima, oni mogu kofere pakovat.
Ja sam davno napisao, nek Vrače formira sa njim neki Savez, koaliciju, pichku materinu i tjerat ćemo zelene iz grada ko Crveni Kmeri kineze i vijetnamce iz Kambodže! :D

Što se tiče Nove, Salkica i Dizdarević se toliko sjebali da nisu završili na aparatima nego eno ih u porodilištu u inkubatorima :lol:

Fudo ispuni predizborna obećanja i bićeš doživotni načelnik Zenice :bih:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#14984 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Image

SDA

Image

FUDO
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#14985 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

:shock: :lol: Gdje je ovo?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#14986 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamberovica polje wrote::shock: :lol: Gdje je ovo?
Perin Han (Nur Han) :D :D
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#14987 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Nek se vidi nek se zna... :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14988 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Kakav je ovo cirkus na munari? :roll:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#14989 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Najgore od svega je što ovo ništa ne znači. La ilahe illallah je pravilno.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#14990 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Umjerenost i suptilnost je umjetnost, tek sad to vidim. :-)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#14992 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Sta kaze, pozar u ulici Prve zenicke brigade :-) :run:
celeron
Posts: 480
Joined: 30/04/2013 20:44

#14993 Re: Zeničani

Post by celeron »

Gdje ima iole kvalitetna radnja (misleći na garanciju) koja se bavi prodajom mobitela?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66018
Joined: 03/08/2010 19:04

#14994 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

celeron wrote:Gdje ima iole kvalitetna radnja (misleći na garanciju) koja se bavi prodajom mobitela?

tehno shop u soping centru,na spratu,meni garancija dvije godine
celeron
Posts: 480
Joined: 30/04/2013 20:44

#14995 Re: Zeničani

Post by celeron »

kakavdanakneiskustvu wrote:
celeron wrote:Gdje ima iole kvalitetna radnja (misleći na garanciju) koja se bavi prodajom mobitela?

tehno shop u soping centru,na spratu,meni garancija dvije godine
Bio sam gore ali nemaju mobitel koji ja tražim.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#14996 Re: Zeničani

Post by Casual's »

celeron wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
celeron wrote:Gdje ima iole kvalitetna radnja (misleći na garanciju) koja se bavi prodajom mobitela?

tehno shop u soping centru,na spratu,meni garancija dvije godine
Bio sam gore ali nemaju mobitel koji ja tražim.
Da li si gledao na ekupi.ba? KimTec je uvoznik dosta mobilnih, pa samim tim oni su na toj stranici jeftiniji i nema problema sa garancijom.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14997 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

channel10 wrote:Sta kaze, pozar u ulici Prve zenicke brigade :-) :run:
Kakvo nam je grijanje cudi me da nema vise pozara. Hvala Bogu ljudi poprilicno odgovorni... nadam se... :D
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#14998 Re: Zeničani

Post by avenija »

Skidaj kapu ko je uspio dovesti Divlje jagode za novu godinu.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#14999 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Meni je samo glupo sto parkinzi koji se naplacuju ne odgovaraju za pricinjenu stetu na vozilima, npr. uslijed kradje, obijanja ili sl...Makar bi trebalo postaviti video nadzore ili one dezurne, kao prije...Takodje da ima video nadzor, lakse bi bilo pronaci vozilo koje te zakacilo i sl..., nedostatak istog na bilo kojem parkignu koji se naplacuje je velik propust.
Vec sam pisao Banja Luka je to odlicno rjesila, placa se parking, ali je cijena prilagodjena, u drugoj zoni (koja je realno sami centar grada), 5 min laganog hoda od najstrozijeg centra kosta cijeli dan 3km...Ima divljih parkinga, ali u sustini raja uglavnom parkira na legalnim, naravno sto je cijena prilagodjena.
U JP parking nikako da shvate da stave cijenu pola marke sat, dan 3 km, ma bili bi im puni parkizni, i odmah bi i vece prihode imali...Ali hajd ti objasni...

Sto se tice doceka, Divlje Jagode vrh, meni licno bolje nego Merlin, mozda sto slusam tu vrstu muziku....ali nakon toliko godina, docek sa stilom...Defitivno cu sve otkazati , i mahsuz na Jagode... :) Kad se skupe forumasi na doceku, pa kreneom redom od Celika do pasa lutalica.... :D
jubix
Posts: 146
Joined: 26/01/2013 11:20

#15000 Re: Zeničani

Post by jubix »

Post Reply