Suma sumarum price o bilo kakvoj temi na ovom topicu.._BataZiv_0809 wrote:
Mada, sve je to sviranje qrtzu, nit raja zeli red niti ga ima ko zavesti.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
veliki_ah
- Posts: 1125
- Joined: 28/09/2008 23:42
#14976 Re: Zeničani
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#14977 Re: Zeničani
http://072info.com/sda-zenica-ponovo-iz ... sumovicem/

Edit: Evo izgleda Divlje Jagode na trgu za Novu Godinu. Nije loše.

Edit: Evo izgleda Divlje Jagode na trgu za Novu Godinu. Nije loše.
- nadžak
- Posts: 2313
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#14978 Re: Zeničani
Eto oni iz SDA su poznati po poštivanju zakona i propisa mamu im poganu spomenem!
Oni našli plakat za provođenjem zakona! Fuj
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14979 Re: Zeničani
Divlje Jagode

- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#14980 Re: Zeničani
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#14981 Re: Zeničani
Zaletim se da napišem kako ih nije stid ali onda se sjetim da je to SDA u pitanju.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14982 Re: Zeničani
Kako je SDA najebala u Ze. Nevjerovatnu podršku Fudo ima, oni mogu kofere pakovat.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14983 Re: Zeničani
Ja sam davno napisao, nek Vrače formira sa njim neki Savez, koaliciju, pichku materinu i tjerat ćemo zelene iz grada ko Crveni Kmeri kineze i vijetnamce iz Kambodže!Casual's wrote:Kako je SDA najebala u Ze. Nevjerovatnu podršku Fudo ima, oni mogu kofere pakovat.
Što se tiče Nove, Salkica i Dizdarević se toliko sjebali da nisu završili na aparatima nego eno ih u porodilištu u inkubatorima
Fudo ispuni predizborna obećanja i bićeš doživotni načelnik Zenice
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14984 Re: Zeničani
SDA

FUDO
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14986 Re: Zeničani
Perin Han (Nur Han)kamberovica polje wrote:![]()
Gdje je ovo?
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#14987 Re: Zeničani
Nek se vidi nek se zna... 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14988 Re: Zeničani
Kakav je ovo cirkus na munari? 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14989 Re: Zeničani
Najgore od svega je što ovo ništa ne znači. La ilahe illallah je pravilno.
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#14990 Re: Zeničani
Umjerenost i suptilnost je umjetnost, tek sad to vidim. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#14992 Re: Zeničani
Sta kaze, pozar u ulici Prve zenicke brigade

-
celeron
- Posts: 480
- Joined: 30/04/2013 20:44
#14993 Re: Zeničani
Gdje ima iole kvalitetna radnja (misleći na garanciju) koja se bavi prodajom mobitela?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14994 Re: Zeničani
celeron wrote:Gdje ima iole kvalitetna radnja (misleći na garanciju) koja se bavi prodajom mobitela?
tehno shop u soping centru,na spratu,meni garancija dvije godine
-
celeron
- Posts: 480
- Joined: 30/04/2013 20:44
#14995 Re: Zeničani
Bio sam gore ali nemaju mobitel koji ja tražim.kakavdanakneiskustvu wrote:celeron wrote:Gdje ima iole kvalitetna radnja (misleći na garanciju) koja se bavi prodajom mobitela?
tehno shop u soping centru,na spratu,meni garancija dvije godine
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14996 Re: Zeničani
Da li si gledao na ekupi.ba? KimTec je uvoznik dosta mobilnih, pa samim tim oni su na toj stranici jeftiniji i nema problema sa garancijom.celeron wrote:Bio sam gore ali nemaju mobitel koji ja tražim.kakavdanakneiskustvu wrote:celeron wrote:Gdje ima iole kvalitetna radnja (misleći na garanciju) koja se bavi prodajom mobitela?
tehno shop u soping centru,na spratu,meni garancija dvije godine
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#14997 Re: Zeničani
Kakvo nam je grijanje cudi me da nema vise pozara. Hvala Bogu ljudi poprilicno odgovorni... nadam se...channel10 wrote:Sta kaze, pozar u ulici Prve zenicke brigade![]()
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#14998 Re: Zeničani
Skidaj kapu ko je uspio dovesti Divlje jagode za novu godinu.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#14999 Re: Zeničani
Meni je samo glupo sto parkinzi koji se naplacuju ne odgovaraju za pricinjenu stetu na vozilima, npr. uslijed kradje, obijanja ili sl...Makar bi trebalo postaviti video nadzore ili one dezurne, kao prije...Takodje da ima video nadzor, lakse bi bilo pronaci vozilo koje te zakacilo i sl..., nedostatak istog na bilo kojem parkignu koji se naplacuje je velik propust.
Vec sam pisao Banja Luka je to odlicno rjesila, placa se parking, ali je cijena prilagodjena, u drugoj zoni (koja je realno sami centar grada), 5 min laganog hoda od najstrozijeg centra kosta cijeli dan 3km...Ima divljih parkinga, ali u sustini raja uglavnom parkira na legalnim, naravno sto je cijena prilagodjena.
U JP parking nikako da shvate da stave cijenu pola marke sat, dan 3 km, ma bili bi im puni parkizni, i odmah bi i vece prihode imali...Ali hajd ti objasni...
Sto se tice doceka, Divlje Jagode vrh, meni licno bolje nego Merlin, mozda sto slusam tu vrstu muziku....ali nakon toliko godina, docek sa stilom...Defitivno cu sve otkazati , i mahsuz na Jagode...
Kad se skupe forumasi na doceku, pa kreneom redom od Celika do pasa lutalica.... 
Vec sam pisao Banja Luka je to odlicno rjesila, placa se parking, ali je cijena prilagodjena, u drugoj zoni (koja je realno sami centar grada), 5 min laganog hoda od najstrozijeg centra kosta cijeli dan 3km...Ima divljih parkinga, ali u sustini raja uglavnom parkira na legalnim, naravno sto je cijena prilagodjena.
U JP parking nikako da shvate da stave cijenu pola marke sat, dan 3 km, ma bili bi im puni parkizni, i odmah bi i vece prihode imali...Ali hajd ti objasni...
Sto se tice doceka, Divlje Jagode vrh, meni licno bolje nego Merlin, mozda sto slusam tu vrstu muziku....ali nakon toliko godina, docek sa stilom...Defitivno cu sve otkazati , i mahsuz na Jagode...
-
jubix
- Posts: 146
- Joined: 26/01/2013 11:20
