Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14976 Re: Juventus
vodimo protiv giganta empolija

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14977 Re: Juventus
Konfuzija ba, ne intereuje me što vodimo.
Reakcije bolikuraca na terenu, nema grinte, nema ničega. Trenerski potpis. Bezobrazno.
Bielsi dati da radi i da dovede u red primadone. Ih mene, bolji Allegri, jbo ih Allegri u pakaš sve redom.
Reakcije bolikuraca na terenu, nema grinte, nema ničega. Trenerski potpis. Bezobrazno.
Bielsi dati da radi i da dovede u red primadone. Ih mene, bolji Allegri, jbo ih Allegri u pakaš sve redom.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14978 Re: Juventus
Pa sastavit se loptom ne mogu.
Sramota!
Sramota!
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14979 Re: Juventus
sad ce empoli da izjednaci 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14980 Re: Juventus
Nisu istine, majke mi. Kao amateri djeluju. 
Za lijeka da treba, ekipa u koju je skrhano 100mil ovog ljeta, nije u stanju da odradi smislenu akciju. Bruka i sramota.

Za lijeka da treba, ekipa u koju je skrhano 100mil ovog ljeta, nije u stanju da odradi smislenu akciju. Bruka i sramota.
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14981 Re: Juventus
i iz ofsajda i deset suteva jedva gol 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14982 Re: Juventus
Žali bože što će poslije ovog govneta od igre, smrad ostati na klupi.
Noćna mora.
Noćna mora.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#14983 Re: Juventus
Kako odigra Krunic?
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14984 Re: Juventus
Rutinski
FORZA JUVE!!!
FORZA JUVE!!!

- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14985 Re: Juventus

BUON COMPLEANNO ALEX !
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#14986 Re: Juventus
I ja sam nezadovoljan igrom pogotovo u Seriji A, katastrofa, mrsko mi pisati dublju analizu.
Realno je da se borimo za Ligu sampiona, teako ova ekipa moze uvezati jos sest ili sedam pobjeda u nizu pa se ukljuciti u borbu za Scudetto.
Realno je da se borimo za Ligu sampiona, teako ova ekipa moze uvezati jos sest ili sedam pobjeda u nizu pa se ukljuciti u borbu za Scudetto.
- Rockefeller
- Posts: 8701
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14987 Re: Juventus
Biće teško i za LP ako se nastavi rotirati.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#14988 Re: Juventus
I veliki broj povreda nam je dosta odmogao.
-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#14989 Re: Juventus
#Juventus starting XI: Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Evra, Sturaro, Marchisio, Pogba, Hernanes, Mandzukic, Dybala
#Juventus substitutes: Neto, Rubinho, Rugani, Bonucci, Alex Sandro, Lemina, Vitale, Cuadrado, Morata, Zaza
#Juventus substitutes: Neto, Rubinho, Rugani, Bonucci, Alex Sandro, Lemina, Vitale, Cuadrado, Morata, Zaza
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14990 Re: Juventus
Ovo rutinski odraditi 
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#14991 Re: Juventus
Ma malo sutra rutinski, ali obzirom na kiks Rome pobjeda bi nam sjela ko kec na desetku.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14992 Re: Juventus
Hernanes kao i obično igrač manje na terenu. 
Krene fino i onda lopta dodje do Hernanesa ili Sturara. I sve pada u vodu.
Pogba isto loš.
Krene fino i onda lopta dodje do Hernanesa ili Sturara. I sve pada u vodu.
Pogba isto loš.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#14994 Re: Juventus
Dvadeset godina navijam za Juventus i majke mi ja goreg igrača od Sturara nisam vidio što je igrao u ovom klubu, znači svaku loptu je frajer izgubio ili usporio napad.
Fakat frustrirajuće prvo poluvrijeme, Hernanes otkako je došao nije napravio dobrog poteza, a ovaj Pogba me počinje nervirati više. Jedini što igraju su Marchisio i Dybala.
A i ovaj Milan, vala kukavički sa 10 igrača na svojoj polovini.
Fakat frustrirajuće prvo poluvrijeme, Hernanes otkako je došao nije napravio dobrog poteza, a ovaj Pogba me počinje nervirati više. Jedini što igraju su Marchisio i Dybala.
A i ovaj Milan, vala kukavički sa 10 igrača na svojoj polovini.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14995 Re: Juventus
Ja se nerviram cim vidim Mandzukica ili Hernanesa u kadru
Da bi dobili Milan, trebaju prvo stvoriti barem jednu priliku
Da bi dobili Milan, trebaju prvo stvoriti barem jednu priliku
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14996 Re: Juventus
Smeće od igre i od ekipe. Pogba misli da je Zidan, halo mali, popusti 
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14997 Re: Juventus
jebo ga vise i hernanes, koji ga qrc stavlja kad je frajer propao skroz. samo nas ukopava 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14998 Re: Juventus
samo opusteno, gore biti moze 
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#14999 Re: Juventus
relativno84 wrote:samo opusteno, gore biti moze
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#15000 Re: Juventus
halali max nije do tebe, oni sto te placaju su veca misterijarelativno84 wrote:samo opusteno, gore biti moze
Last edited by relativno84 on 21/11/2015 22:00, edited 1 time in total.
