Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
omar little
- Posts: 17422
- Joined: 14/03/2008 21:14
#14951 Re: Gledate seriju - preporucite je
ekipici sa ove i filmske teme sretna nova godina, sve najbolje u 2018. 
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#14952 Re: Gledate seriju - preporucite je
Hvala. Također, sretna Mrnlmndnda! 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14953 Re: Gledate seriju - preporucite je
hvala,takodje svima sretna nova godinaomar little wrote:ekipici sa ove i filmske teme sretna nova godina, sve najbolje u 2018.
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#14955 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne kontam ljude koji bindzuju Black Mirror. To je serija za ocejfit, jednom sedmicno.
Inace, druga sezona ST je totalni odron, jedva sam je otaljao. Reciklaza Resident Evila, Predatora... Heroja, Surfacea itd. Treca sezona je nepotrebna.
Inace, druga sezona ST je totalni odron, jedva sam je otaljao. Reciklaza Resident Evila, Predatora... Heroja, Surfacea itd. Treca sezona je nepotrebna.
Last edited by Artest on 01/01/2018 22:01, edited 1 time in total.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14956 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odgledo arhandjela i hang dj. Nisam skonto hang dj. Dze su bili cijelu epizodu da bi kraj bio kakav je bio?
Dobra treba.
Dobra treba.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#14957 Re: Gledate seriju - preporucite je
Procitah pinkerton i ostah zbunjena na sekunduferratilis wrote:![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14958 Re: Gledate seriju - preporucite je
Hvala Omarka, i tebi sve najbolje u novoj godini, i da nam aBd odgledas Mother! pa da onda ovde kvalitetno Aronofskom poderes guzove (kako samo ti to znas).omar little wrote:ekipici sa ove i filmske teme sretna nova godina, sve najbolje u 2018.
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#14959 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledo' prve tri epizode novog Black Mirrora. Prva je sjebani i uvrnuti homage sci-fi fandomu. Druga prilično dobra drama, a treća je brutalna.
Nisam se nimalo iznenadio kad sam vidio da ju je režirao John Hillcoat. Zasad...sasvim dobro.
edit: Hang The DJ je San Junipero ove sezone. Dobro...ne baš onako dobra, ali nije predaleko.
Nisam se nimalo iznenadio kad sam vidio da ju je režirao John Hillcoat. Zasad...sasvim dobro.
edit: Hang The DJ je San Junipero ove sezone. Dobro...ne baš onako dobra, ali nije predaleko.
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#14960 Re: Gledate seriju - preporucite je
SPOILER:karanana wrote:Odgledo arhandjela i hang dj. Nisam skonto hang dj. Dze su bili cijelu epizodu da bi kraj bio kakav je bio?
Dobra treba.
Čitava epizoda je kompjuterska simulacija/aplikacija bazirana na stvarnim karakteristikama i emotivnim profilima korisnika.
Tako da nakon što su virtuelni Amy i Frank 998 od 1000 puta uradili istu stvar unutar simulacije, to jeste pokušali pobjeći i prevariti
sistem (što je i poenta, odnosno pravi test), aplikacija je zaključila da su 99,8% kompatabilan par pa su te informacije poslali pravom
Franku i Amy u stvarnom svijetu gdje se upoznaju od prave u onom pabu na kraju uz pjesmu The Smithsa.
-
omar little
- Posts: 17422
- Joined: 14/03/2008 21:14
#14961 Re: Gledate seriju - preporucite je
slajdram neki dan po rogersovom onom vodicu, reko da pogledam barem jedan film za sve silne pare sto im dajem mjesecno, tamo, naravno, nista, ali na on demand za $7.99 reklamiraju mother!. nasmijah se grohotom i prebacih na netflix. znam da ga ima na torrentima, ali nacekace se jos.Tito_i_Partija wrote:Hvala Omarka, i tebi sve najbolje u novoj godini, i da nam aBd odgledas Mother! pa da onda ovde kvalitetno Aronofskom poderes guzove (kako samo ti to znas).omar little wrote:ekipici sa ove i filmske teme sretna nova godina, sve najbolje u 2018.![]()
on topic
odvrtila opetovano prvih par sezona rescue me. stoji jos uvijek. razsafunja se, neizbjezno i na zalost, kasnije, ali je prva trecina opusa odlicna.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#14962 Re: Gledate seriju - preporucite je
Poceo gledati ubicu mog oca, prava tinejdzerska. Al posto je sa nasih prostora moze se progledati kroz prste.
Black museum meni najbolja epizoda black mirror-a.
Black museum meni najbolja epizoda black mirror-a.
- Altsa
- Posts: 9266
- Joined: 19/03/2004 18:31
#14963 Re: Gledate seriju - preporucite je
Bron IV sezona krenula. ima li ko kakav link?
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#14964 Re: Gledate seriju - preporucite je
Moze se naci nekih snimaka na alluc, ali samo sa nekim skandinavskim titlovima, ne znam jesu li svedski ili danski...Altsa wrote:Bron IV sezona krenula. ima li ko kakav link?
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14965 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jeste, ali generalno su ofalili. Još uvijek je bolje nego 99% serija, ali nije onako revolucionarno i zastrašujuće kao prethodne sezone (pogotovo treća). Izgleda da se Brooker počeo prilagođavati široj publici.Jack Be Nimble wrote: Black museum meni najbolja epizoda black mirror-a.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14966 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nisi ljubitelj Kodija?omar little wrote:slajdram neki dan po rogersovom onom vodicu, reko da pogledam barem jedan film za sve silne pare sto im dajem mjesecno, tamo, naravno, nista, ali na on demand za $7.99 reklamiraju mother!. nasmijah se grohotom i prebacih na netflix. znam da ga ima na torrentima, ali nacekace se jos.Tito_i_Partija wrote:Hvala Omarka, i tebi sve najbolje u novoj godini, i da nam aBd odgledas Mother! pa da onda ovde kvalitetno Aronofskom poderes guzove (kako samo ti to znas).omar little wrote:ekipici sa ove i filmske teme sretna nova godina, sve najbolje u 2018.![]()
Ja sam jos prije tri i po godine odjeb'o i Rogers i Bell, i nikad mi nije bilo bolje. Oni nisu normalni koliko deru sa cijenama, a njihov customer service je nesto najgore na ovoj planeti.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14967 Re: Gledate seriju - preporucite je
dobra serija,odlična zadnja epizoda,kao wild bunch od peckinpaha
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14968 Re: Gledate seriju - preporucite je
Danak, jel' to nesto u fazonu zene kaubojke? K'o npr.

Ili latino verzija, k'o npr.



Ili latino verzija, k'o npr.

- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#14969 Re: Gledate seriju - preporucite je
Imam osjećaj da bi Black Museum mogla biti i zadnja epizoda Black Mirrora ikad. Ima taj nekakav zaključni feel, i sam format epizodeultima_palabra wrote:Jeste, ali generalno su ofalili. Još uvijek je bolje nego 99% serija, ali nije onako revolucionarno i zastrašujuće kao prethodne sezone (pogotovo treća). Izgleda da se Brooker počeo prilagođavati široj publici.Jack Be Nimble wrote: Black museum meni najbolja epizoda black mirror-a.
koji je Black Mirror u mini epizodama, a i oni razni eksponati u muzeju koji su se pojavljivali u drugim epizodama daju taj nekakav
osjećaj.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14970 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tito_i_Partija wrote:Danak, jel' to nesto u fazonu zene kaubojke? K'o npr.
Ili latino verzija, k'o npr.
da,i ovde su žene kaubojke,u gradicu bez skoro i jednog muskarca
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 03/01/2018 15:11, edited 1 time in total.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#14971 Re: Gledate seriju - preporucite je
dale cooper wrote:Imam osjećaj da bi Black Museum mogla biti i zadnja epizoda Black Mirrora ikad. Ima taj nekakav zaključni feel, i sam format epizodeultima_palabra wrote:Jeste, ali generalno su ofalili. Još uvijek je bolje nego 99% serija, ali nije onako revolucionarno i zastrašujuće kao prethodne sezone (pogotovo treća). Izgleda da se Brooker počeo prilagođavati široj publici.Jack Be Nimble wrote: Black museum meni najbolja epizoda black mirror-a.
koji je Black Mirror u mini epizodama, a i oni razni eksponati u muzeju koji su se pojavljivali u drugim epizodama daju taj nekakav
osjećaj.
Pa valjda su narucene dvije sezone po 6 epizoda od Netflix, znaci jos jedna sezona bi trebala biti...
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#14972 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pa ovo je čini mi se druga pod okriljem Netflixa.SanskiBiser wrote:
Pa valjda su narucene dvije sezone po 6 epizoda od Netflix, znaci jos jedna sezona bi trebala biti...
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#14973 Re: Gledate seriju - preporucite je
dale cooper wrote:Pa ovo je čini mi se druga pod okriljem Netflixa.SanskiBiser wrote:
Pa valjda su narucene dvije sezone po 6 epizoda od Netflix, znaci jos jedna sezona bi trebala biti...
a joj
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#14974 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mislim da je sve do Brookera. A čini mi se da se i on pomalo zasitio.SanskiBiser wrote:dale cooper wrote:Pa ovo je čini mi se druga pod okriljem Netflixa.SanskiBiser wrote:
Pa valjda su narucene dvije sezone po 6 epizoda od Netflix, znaci jos jedna sezona bi trebala biti...
a jojsad da hoce jos HBO da ih preuzme dvije sezone pa da bude malo vise golotinje i seksa
-
omar little
- Posts: 17422
- Joined: 14/03/2008 21:14
#14975 Re: Gledate seriju - preporucite je
okej sam sa svim platformama i nacinima gledanja, stvar je samo zelje za klikanjem i izborom materijala. film cu gledati kad me prodje ovo sto me drzi trenutno naspram njega.Tito_i_Partija wrote:Nisi ljubitelj Kodija?omar little wrote:
slajdram neki dan po rogersovom onom vodicu, reko da pogledam barem jedan film za sve silne pare sto im dajem mjesecno, tamo, naravno, nista, ali na on demand za $7.99 reklamiraju mother!. nasmijah se grohotom i prebacih na netflix. znam da ga ima na torrentima, ali nacekace se jos.
Ja sam jos prije tri i po godine odjeb'o i Rogers i Bell, i nikad mi nije bilo bolje. Oni nisu normalni koliko deru sa cijenama, a njihov customer service je nesto najgore na ovoj planeti.
da nisam ljubitelj sporta ja bih kablovsku eliminirala prije 10-15 godina, ali nemam ni volje ni zivaca patiti se sa strimovima za nesto sto mi je nepatvoren uzitak i sto je vrlo cest gost mog ekrana. kablovska, posebice sportska, prava su odvratan, odvratan, biznis. prije samo desetak godina si mogao gledati la ligu i seria a za $2.99 na goltv i engleze na tsn-u. neko je prenosio francuze zbog kanadske jezicke budalastine. sad oni djazira lesinari i madridiste ( supci
