Ne ultima, i tvom bezobrazluku treba stati ukraj. Ti svekoliko forumsko pučanstvo možeš po želji proglašavati SDP/SDA jurišnicima, a kad te se pita za konkretan stav ti se nađeš uvrijeđen ko' mlada. Još prejudiciraš klimakeričku nervozu. Čemu toliko negativne energije !?ultima_palabra wrote:Pa očigledno ti se godinama toleriše da svaku temu pretvaraš u ad hominem obračun.KatarinaKosaca wrote:Ne, izgleda sam tema ja..ultima_palabra wrote:Tema nisam ja... i prođi me se sa svojim klimaktičkim tersanjemI koja uvreda
![]()
Nego, odgovori na pitanje: Ko je taj "najsposobniji". valjda neko ime imaš
Neću uopšte da komuniciram na tom kromanjonskom nivou.
Tipično od ultime - zna on ustati na lijevu nogu. Inače, čudno da nisi potegla zauzvrat: "jel' ti žena nije dala jutros, pa si tako nervozan".KatarinaKosaca wrote:DakleN, poslije mudre izjave da državu treba da vode najsposobniji pitam da se daju imena i primjeri tih i takvih, dobivam odgovor da sam klimakteričnaultima_palabra wrote:i prođi me se sa svojim klimakteričnim tersanjem![]()
![]()
![]()
Sve rečeno
Btw, kad će to glasanje za gradonačelnika, proklijasmo čekajući...

