Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
sig_garret
Posts: 290
Joined: 24/06/2009 11:48
Location: Chozo Ruins

#14926 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sig_garret »

cassius wrote:Jel ima gdje Dark na njemackom, da nije sinhronizovan na engleski da se pogleda ? :)
Strife release ima pored eng subs, dupli audio (Eng. German)
Trazi dark.s0Xe0X.internal.1080p.web.x264-strife
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14927 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

konacno odgledah zadnju senki.
nekako mi se na kraju sve to rasplelo prejednostavno, kao da su zabrzali da zavrse u ovoj sezoni jedan dio. ok, nije se sve ni rasplelo, ima mjesta za nastavak i bice ga, ali nekako mi premlako sve bijase na kraju.
jovanche makednoche mi i nije nesto. ima benova previse po tijelu. a i faca mi je nekakva malo frljava bila u onoj fuck sceni i razgovoru prije nje. ali da bih je odradio bih itekako.
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#14928 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Faruk »

http://www.serijala.com/serija/bloodline/

Odlična serija
počne sporo ali kada se zakuha :)
ne može se prestati gledati
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#14929 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by cassius »

sig_garret wrote:
cassius wrote:Jel ima gdje Dark na njemackom, da nije sinhronizovan na engleski da se pogleda ? :)
Strife release ima pored eng subs, dupli audio (Eng. German)
Trazi dark.s0Xe0X.internal.1080p.web.x264-strife
Hvala kralju ;) :thumbup:
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3172
Joined: 16/06/2014 20:33

#14930 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dosadno mii »

Nove epizode Black mirror-a!
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#14931 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kyuss »

karanana wrote:konacno odgledah zadnju senki.
nekako mi se na kraju sve to rasplelo prejednostavno, kao da su zabrzali da zavrse u ovoj sezoni jedan dio. ok, nije se sve ni rasplelo, ima mjesta za nastavak i bice ga, ali nekako mi premlako sve bijase na kraju.
jovanche makednoche mi i nije nesto. ima benova previse po tijelu. a i faca mi je nekakva malo frljava bila u onoj fuck sceni i razgovoru prije nje. ali da bih je odradio bih itekako.
Možda bi ona tebe odradila, ako nemaš ono dugme pored kreveta :D

Jest vala, nije bio ni jedan razlog da ne stresu kaluđera u onom kaubojskom okršaju.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#14932 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by cassius »

Dosadno mii wrote:Nove epizode Black mirror-a!
Gdje kralju :D

edit: izgleda se pojavila na torrentu .
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#14933 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Kyuss wrote:
karanana wrote:konacno odgledah zadnju senki.
nekako mi se na kraju sve to rasplelo prejednostavno, kao da su zabrzali da zavrse u ovoj sezoni jedan dio. ok, nije se sve ni rasplelo, ima mjesta za nastavak i bice ga, ali nekako mi premlako sve bijase na kraju.
jovanche makednoche mi i nije nesto. ima benova previse po tijelu. a i faca mi je nekakva malo frljava bila u onoj fuck sceni i razgovoru prije nje. ali da bih je odradio bih itekako.
Možda bi ona tebe odradila, ako nemaš ono dugme pored kreveta :D

Jest vala, nije bio ni jedan razlog da ne stresu kaluđera u onom kaubojskom okršaju.
Kičić dobar sa Bjelom pa ga je spasio. Malo što je dobio najbolju rolu u seriji da upropasti, još ga pustiše da preživi :-)
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#14934 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kyuss »

Lafo bi ga kozaci pustili da se kurči okolo.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3172
Joined: 16/06/2014 20:33

#14935 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dosadno mii »

cassius wrote:
Dosadno mii wrote:Nove epizode Black mirror-a!
Gdje kralju :D

edit: izgleda se pojavila na torrentu .
Jesu :D :D
Maraton veceras
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#14936 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ferratilis »

Prva epizoda nove sezone Black Mirrora je prilicno djetinjasta :( Nadam se da je ostatak sezone kvalitetan
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#14937 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

i preduga :mrgreen:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#14938 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jack Be Nimble »

Pogledao tri epizode do sada. Nisam zavrsio Zvjezdane Staze ta mi je bila bezveze. Onu sto mama prati bila je solidna, kao i kada ti izaberu sa kime ces asikovati i koliko dugo.
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#14939 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ferratilis »

Druga epizoda je fakat vrhunski odradjena. Jodie Foster je rezirala, i ubola je atmosferu i tematiku iz prve sezone :thumbup: U prvoj epizodi je gluma odlicna, pogotovo glavnog lika, ali je koncept epizode blesav.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#14940 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

The Marvelous Mrs Maisel, skroz zabavna :thumbup: :thumbup:
Image
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14941 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Ja sem kiro. Kiro gligorov.
Jesam li pretjerao ako sam dao 9/10 senkama. Nekako mi je bas upecatljiva bila. Mozda jer spominju ove aktuelne krivce za sve. U iducoj sezoni mali alija francek i slobisha.
Sto se meni kicic jedinom svidio? Mozda zbog onih cool sexi brchicha koji se sastavljaju i rastavljaju pri njegovom govoru.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14942 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

karanana wrote:Ja sem kiro. Kiro gligorov.
Jesam li pretjerao ako sam dao 9/10 senkama. Nekako mi je bas upecatljiva bila. Mozda jer spominju ove aktuelne krivce za sve. Vidim hrvati se zale na predstavljanje pavelica. Makedinci i srbi se svadjaju oko tog ko je bio vmro dpmne, bosnjaci uzivaju jer mustafa kara i ubija po begeshu......
U iducoj sezoni mali alija francek i slobisha.
Sto se meni kicic jedinom svidio? Mozda zbog onih cool sexi brchicha koji se sastavljaju i rastavljaju pri njegovom govoru.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14943 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

karanana wrote:
karanana wrote:Ja sem kiro. Kiro gligorov.
Jesam li pretjerao ako sam dao 9/10 senkama. Nekako mi je bas upecatljiva bila. Mozda jer spominju ove aktuelne krivce za sve. Vidim hrvati se zale na predstavljanje pavelica. Makedinci i srbi se svadjaju oko tog ko je bio vmro dpmne, bosnjaci uzivaju jer mustafa kara i ubija po begeshu......
U iducoj sezoni mali alija francek i slobisha.
Sto se meni kicic jedinom svidio? Mozda zbog onih cool sexi brchicha koji se sastavljaju i rastavljaju pri njegovom govoru.
Edit: nesto sam sjebo u editovanju
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#14944 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by johnnykola »

ferratilis wrote:Druga epizoda je fakat vrhunski odradjena. Jodie Foster je rezirala, i ubola je atmosferu i tematiku iz prve sezone :thumbup: U prvoj epizodi je gluma odlicna, pogotovo glavnog lika, ali je koncept epizode blesav.
Obje prve epizode odlične.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14945 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

ferratilis wrote:Druga epizoda je fakat vrhunski odradjena. Jodie Foster je rezirala, i ubola je atmosferu i tematiku iz prve sezone :thumbup: U prvoj epizodi je gluma odlicna, pogotovo glavnog lika, ali je koncept epizode blesav.
Na koju epizodu iz prve sezone kontas kad kazes da je jodie ubola tematiku i atmosferu iz prve sezone
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#14946 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by johnnykola »

karanana wrote:
ferratilis wrote:Druga epizoda je fakat vrhunski odradjena. Jodie Foster je rezirala, i ubola je atmosferu i tematiku iz prve sezone :thumbup: U prvoj epizodi je gluma odlicna, pogotovo glavnog lika, ali je koncept epizode blesav.
Na koju epizodu iz prve sezone kontas kad kazes da je jodie ubola tematiku i atmosferu iz prve sezone
Drugu čovjek misli jer Arkanđela je jedinog režirala.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14947 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Znam da misli na arkandjela iz ove zadnje sezone, ali s kojom epizodim prve sezone uporedjuje arkandjela?
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#14948 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by johnnykola »

karanana wrote:Znam da misli na arkandjela iz ove zadnje sezone, ali s kojom epizodim prve sezone uporedjuje arkandjela?
Ili možda ne iz prve. Ponajprije je ala ona Entire history of you.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#14949 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

karanana wrote:Ja sem kiro. Kiro gligorov.
Jesam li pretjerao ako sam dao 9/10 senkama. Nekako mi je bas upecatljiva bila. Mozda jer spominju ove aktuelne krivce za sve. U iducoj sezoni mali alija francek i slobisha.
Sto se meni kicic jedinom svidio? Mozda zbog onih cool sexi brchicha koji se sastavljaju i rastavljaju pri njegovom govoru.
Meni je Kicic inace ok, ali ovdje je sve radio nekako prenaglaseno, sto kazu "preglumljavao". Na momente je djelovao karikaturalno. Inace od glumaca su mi onaj mali inspektor i Bergamova bili uzasni, stvar su vadili Nenad Jezdic, onaj stari Makedonac (jel ono i on bi gazda kiro?), Zarko Lausevic mada ga nije bilo puno, Goran Bogdan.
Sve u svemu interesantna tematika, ali na momente pretjerano. Nivo produkcije odlican za "ovdašnje" uslove. Od mene 7/10.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#14950 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

Obe nove srpske serije Senke nad Balkanom i Ubice moga oca su dobre.
Post Reply