Znači postoji famozni tajni program kojeg niko osim nekoliko posvećenih okica u NS ne smije da vidi? Iz jednog, jedinog razloga - da te briljantne ideje ne ukradu drugi.Albin Zuhric wrote:VjecitiStudent,
Mislim da sam bio prilicno jasan, ali evo jos jednom. Nas program cete vidjeti ako kojim slucajem postanemo dio vlasti u gradu, a onda cete ga imat priliku i kritikovati i ocijeniti. Do tada ce druge stranke morati crpiti ideje iz svojih kadrova, i djelovati po svojim principima i ideologijama.
Prijatno.
Što je opet revolucionarni preokret u istoriji politike, politička stranka osvaja komad vlasti na osnovu TAJNOG programa.
Pa nismo mi u jadu u kakvom jesmo što političke stranke ne znaju šta da čine, već što NEĆE da čine.
I šta na kraju reći, jal' se smijati, jal' plakati?
ili sasvim razumno pretpostaviti da tog jada od programa uopšte NEMA.
