Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14901 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by VjecitiStudent »

Albin Zuhric wrote:VjecitiStudent,

Mislim da sam bio prilicno jasan, ali evo jos jednom. Nas program cete vidjeti ako kojim slucajem postanemo dio vlasti u gradu, a onda cete ga imat priliku i kritikovati i ocijeniti. Do tada ce druge stranke morati crpiti ideje iz svojih kadrova, i djelovati po svojim principima i ideologijama.

Prijatno.
Znači postoji famozni tajni program kojeg niko osim nekoliko posvećenih okica u NS ne smije da vidi? Iz jednog, jedinog razloga - da te briljantne ideje ne ukradu drugi.
Što je opet revolucionarni preokret u istoriji politike, politička stranka osvaja komad vlasti na osnovu TAJNOG programa.
Pa nismo mi u jadu u kakvom jesmo što političke stranke ne znaju šta da čine, već što NEĆE da čine.

I šta na kraju reći, jal' se smijati, jal' plakati?
ili sasvim razumno pretpostaviti da tog jada od programa uopšte NEMA.
Last edited by VjecitiStudent on 13/03/2013 10:52, edited 1 time in total.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#14902 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by JoseMujica »

kako za koga student...nema za tebe :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14903 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by VjecitiStudent »

JoseMujica wrote:kako za koga student...nema za tebe :D
Jel' iko NS obavijestio da ovo nije carska Rusija, gdje ce se nekakvim pučem osvojiti vlast pa će onda 'tajne i revolucionarne mjere' stupiti na snagu, već DEMOKRATIJA, kakva takva, ali ipak demokratija, gdje političke stranke osvajaju vlast upravo na osnovu podrške njihovom programu.

Grebo, Grebo, kojim moronima si ti diplome dao :(
User avatar
Gradski
Posts: 274
Joined: 05/12/2012 18:41
Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI

#14904 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Gradski »

Naša stranka ubleha žešća ni oni ne znaju zašto su za nekog i zašto nisu za nekog sve bi, ali i nebi ne određeni su skroz pa oni dobiju 3 glasa za njihovog kandidata i imaju i dalje obraza da nešto se prse i nešto oni koče i osporavaju, pa ko ste, aj druga stvar što su glasali za ovog sa fakultetom sporta, šta ima taj fakulttet sa politikom nek se bavi sportom sportom i uopšte to je onaj fakultet što i džeka studira pa završi 12 ispita za 13 dana toliko je bistar, i moćan boga ti.
Last edited by Gradski on 13/03/2013 11:21, edited 1 time in total.
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#14905 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by DiplomataSaSela »

Albin Zuhric wrote:
Mi nismo zainteresovani za kreiranje politike ili programa ukoliko necemo biti dio vlasti, jer kao opoziciona stranaka nismo duzni davati dobre prijedloge 'velikim' i 'iskusnim' na vlasti. To je njihov posao.
Ovdje je sve receno o "Njihovoj StranKi"...
User avatar
Gradski
Posts: 274
Joined: 05/12/2012 18:41
Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI

#14906 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Gradski »

DiplomataSaSela wrote:
Albin Zuhric wrote:
Mi nismo zainteresovani za kreiranje politike ili programa ukoliko necemo biti dio vlasti, jer kao opoziciona stranaka nismo duzni davati dobre prijedloge 'velikim' i 'iskusnim' na vlasti. To je njihov posao.
Ovdje je sve receno o "Njihovoj StranKi"...
Na ilidži su u koaliciji sa sda zamisli i plus je to urađeno bez saglasnosti vrha stranke sam predsjednik OO to uradio na svoju ruku, a on je dobio mjesto u komsiji i još jedan član OO prodate duše.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#14907 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Paranoid »

Gradski wrote:Naša stranka ubleha žešća ni oni ne znaju zašto su za nekog i zašto nisu za nekog sve bi, ali i nebi ne određeni su skroz pa oni dobiju 3 glasa za njihovog kandidata i imaju i dalje obraza da nešto se prse i nešto oni koče i osporavaju, pa ko ste, aj druga stvar što su glasali za ovog sa fakultetom sporta, šta ima taj fakulttet sa politikom nek se bavi sportom sportom i uopšte to je onaj fakultet što i džeka studira pa završi 12 ispita za 13 dana toliko je bistar, i moćan boga ti.
Sabahudin je bio dobrovoljac u ratu i da nije njega i sličnih njemu danas mnogi nebi sjedili u parlamentu, a bogami i pokraj svog računara i palamudili na forumu..Dalje...Sabahudin je u ratu teško ranjen i kao takav mogao je da se resocijalizuje samo sa osobama poput njega te se uključio u sport za HENDIKEPIRANE osobe (sjedeća odbojka)...znamo svi za njihove uspjehe i svoj put je vidio u nastavku angažovanja u sportu za INVALIDNE osobe te je završio DIF, a zvanje je "Viši sportski trener za rad sa INVALIDNIM osobama....
Ne znam na kojoj temi je branio magistarski rad, ali sam siguran da ima veze sa sportom Invalidnih osoba...

Gradski, možda je Sabahudin politički loš izbor, ali ti to nedaje za pravo da blatiš njegovu ličnost, njegovo znanje o sportu invalidnih osoba, a pgotovo njegov doprinos za BiH...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#14908 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by KatarinaKosaca »

Sabahudin je kako u ratu, tako i poslije rata učinio za BIH više nego cijela NS zajedno pa na kvadrat. (Kad smo već na temi o NS). Tako, što se mene tiče, sretno mu bilo.
Jučer, gledajući prilog o Đinđiću, slušam svjedočenje kako je njegov profesor u gimnaziji postavio pitanje "Da li onaj ko je oslobodio jednu zemlju ima pravo da upravlja tom zemljom", na šta je, navodno, mladi Đinđić odgovorio da ne, jer su i guske obranile Rim pa ne treba da vladaju. Dobio je pet, meni je ovo pokazalo koliko je Beograd bio avargandnija sredina od Sarajeva, jer ne mogu zamisliti moju profu filozofije ni da postavlja ovo pitanje, niti da daje pet na takav odgovor. Prije vidim rijamu u gimnaziji.
Dakle, nema onaj ko je oslobodio zemlju monopol da njome vlada i upravlja, ali to još manje imaju dezerteri, oni koji su je prodali, ostavili, slijegali ramenima u najmanju ruku u Minhenu, istovremeno koristeći prednosti njenog pasoša u to vrijeme. U tom i takvom izboru pred kojim jesmo, sve čestitke i sve najbolje želje našem reprezentativcu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#14909 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by ultima_palabra »

Oni koji su branili zemlju trebaju da imaju određene ekonomske i društvene povlastice, ukoliko su im potrebne. Zemljom trebaju upravljati najsposobniji.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#14910 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by KatarinaKosaca »

ultima_palabra wrote:Oni koji su branili zemlju trebaju da imaju određene ekonomske i društvene povlastice, ukoliko su im potrebne. Zemljom trebaju upravljati najsposobniji.
To nam pišeš godinama, pa evo, dođoše "tvoji najsposobniji" :-) :-) :-) :-) ne daj mi Bože više te dobrote i preskakanja zakona :-) :-)
Nego, onda napiši da li spadaš i ti među razoĆarane :D i ko je sad taj sposobni? Evo, recimo konkretno juče? Da čujemo :roll: , a ne samo parole, ublehe i prazne misli... baš onako esdepeovski
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14911 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by VjecitiStudent »

KatarinaKosaca wrote:Sabahudin je kako u ratu, tako i poslije rata učinio za BIH više nego cijela NS zajedno pa na kvadrat. (Kad smo već na temi o NS). Tako, što se mene tiče, sretno mu bilo.
Jučer, gledajući prilog o Đinđiću, slušam svjedočenje kako je njegov profesor u gimnaziji postavio pitanje "Da li onaj ko je oslobodio jednu zemlju ima pravo da upravlja tom zemljom", na šta je, navodno, mladi Đinđić odgovorio da ne, jer su i guske obranile Rim pa ne treba da vladaju. Dobio je pet, meni je ovo pokazalo koliko je Beograd bio avargandnija sredina od Sarajeva, jer ne mogu zamisliti moju profu filozofije ni da postavlja ovo pitanje, niti da daje pet na takav odgovor. Prije vidim rijamu u gimnaziji.
Dakle, nema onaj ko je oslobodio zemlju monopol da njome vlada i upravlja, ali to još manje imaju dezerteri, oni koji su je prodali, ostavili, slijegali ramenima u najmanju ruku u Minhenu, istovremeno koristeći prednosti njenog pasoša u to vrijeme. U tom i takvom izboru pred kojim jesmo, sve čestitke i sve najbolje želje našem reprezentativcu.
Još da taj heroj ne dijeli stranku sa pobjeguljama poput Memića, Izetbegovića, ...
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#14912 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Paranoid »

ultima_palabra wrote:Oni koji su branili zemlju trebaju da imaju određene ekonomske i društvene povlastice, ukoliko su im potrebne. Zemljom trebaju upravljati najsposobniji.
:thumbup:

Upravljati ne znači samo šefovati, nego zasukati rukave i pokazati svojim primjerom kako se radi... Malo prije na drugoj temi napisah da se radi o potpuno pogrešnom pristupu prije svega prema svojoj zemlji (kriv je Ustav), potom firmi (kriv obrazovni sistem), i na kraju pogrešna ideologija koja uglavnom dolazi iz prostora okruženja i sazrijevanja, čime se potpuno uništava karakter i tradicija...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#14913 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by KatarinaKosaca »

Paranoid wrote:
ultima_palabra wrote:Oni koji su branili zemlju trebaju da imaju određene ekonomske i društvene povlastice, ukoliko su im potrebne. Zemljom trebaju upravljati najsposobniji.
:thumbup:

Upravljati ne znači samo šefovati, nego zasukati rukave i pokazati svojim primjerom kako se radi... Malo prije na drugoj temi napisah da se radi o potpuno pogrešnom pristupu prije svega prema svojoj zemlji (kriv je Ustav), potom firmi (kriv obrazovni sistem), i na kraju pogrešna ideologija koja uglavnom dolazi iz prostora okruženja i sazrijevanja, čime se potpuno uništava karakter i tradicija...
Oni koji su branili zemlju ne treba da imaju išta, nikakve "određene ekonomske i društvene povlastice".. Treba samo da imaju jednaku šansu na tržištu rada kao i svi. Oni koji nisu branili zemlju, pa poblegli, ne treba da se vrate.. i da išta imaju. Kako je kod nas sve pobrkano, pa branitelji imaju sadaku, a ne mogućnost za posao, kako prebjegulje imaju povlastice, kako su dezerteri na vrhovima političkih stranaka, onda u tim i takvim sramnim okolnostima, još jednom želim sreću Sabahudinu.. I draže mi je njega vidjeti tu, nego neku Sabinu..
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#14914 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Paranoid »

KatarinaKosaca wrote:
Paranoid wrote:
ultima_palabra wrote:Oni koji su branili zemlju trebaju da imaju određene ekonomske i društvene povlastice, ukoliko su im potrebne. Zemljom trebaju upravljati najsposobniji.
:thumbup:

Upravljati ne znači samo šefovati, nego zasukati rukave i pokazati svojim primjerom kako se radi... Malo prije na drugoj temi napisah da se radi o potpuno pogrešnom pristupu prije svega prema svojoj zemlji (kriv je Ustav), potom firmi (kriv obrazovni sistem), i na kraju pogrešna ideologija koja uglavnom dolazi iz prostora okruženja i sazrijevanja, čime se potpuno uništava karakter i tradicija...
Oni koji su branili zemlju ne treba da imaju išta, nikakve "određene ekonomske i društvene povlastice".. Treba samo da imaju jednaku šansu na tržištu rada kao i svi. Oni koji nisu branili zemlju, pa poblegli, ne treba da se vrate.. i da išta imaju. Kako je kod nas sve pobrkano, pa branitelji imaju sadaku, a ne mogućnost za posao, kako prebjegulje imaju povlastice, kako su dezerteri na vrhovima političkih stranaka, onda u tim i takvim sramnim okolnostima, još jednom želim sreću Sabahudinu.. I draže mi je njega vidjeti tu, nego neku Sabinu..
Stvoriti jednaku šansu na tržištu rada je udar na korupciju u sistemu, a ako bi ko slučajno uspio da to uradi, vjerovatno bi bio jedan od heroja novijeg doba...ali ko danas ima petlju da se sukobi sa sistemskom korupcijom??
Dalje...oni koji su se borili u ratu i čija sudbina zavisi od sistema koji je nakaradan nemaju nikakvu mogućnost za učešće u tržištu rada, samim time što su bili na dnu ljestvice obrazovanja jer ko je god bio iole obrazovaniji nije bio u "rovu", a posljeratne resocijalizacije nije ni bilo jer su sve institucije zaposjeli baš oni koji su rat gledali preko CNN-a.

Na kraju da ponovim..Ne postoji način promjene stanja u društvu, bez totalnog restarta koji je moguć samo neposluhom naroda, izlaskom na ulice...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#14915 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by KatarinaKosaca »

Paranoid wrote:Na kraju da ponovim..Ne postoji način promjene stanja u društvu, bez totalnog restarta koji je moguć samo neposluhom naroda, izlaskom na ulice...
NI tad. Opet bi se našao netko ko bi iskoristio situaciju, sjeo na vlast i ponovo isto.. U mentalnom sklopu je krađa, otimačina, mito, štela i privilegija, da je nemoguće ni revolucijom.. Uvesti prvo univerzalne moralne vrijednosti u svijest.. Onda je lakše. Tu su mediji glavni nositelji posla, a ni oni nisu nešto plaho vrijedni po tom pitanju. Oni samo kukaju i konstatuju, i još više ocrne. Kao da im je misija da nas više i dublje ubijaju u pojam.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#14916 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by ultima_palabra »

Paranoid wrote:
ultima_palabra wrote:Oni koji su branili zemlju trebaju da imaju određene ekonomske i društvene povlastice, ukoliko su im potrebne. Zemljom trebaju upravljati najsposobniji.
:thumbup:

Upravljati ne znači samo šefovati, nego zasukati rukave i pokazati svojim primjerom kako se radi... Malo prije na drugoj temi napisah da se radi o potpuno pogrešnom pristupu prije svega prema svojoj zemlji (kriv je Ustav), potom firmi (kriv obrazovni sistem), i na kraju pogrešna ideologija koja uglavnom dolazi iz prostora okruženja i sazrijevanja, čime se potpuno uništava karakter i tradicija...
Svakako... svi odreda koristimo neke sistemske greške da bi opravdali vlastiti kriminal i nepotizam ili bar nerad i letargiju.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#14917 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by StupskaBitanga »

Kad će NS ispustiti bijeli dim i reći svoju odluku
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#14918 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by KatarinaKosaca »

StupskaBitanga wrote:Kad će NS ispustiti bijeli dim i reći svoju odluku
Što imam osjećaj da će ih nekoliko preći u Komšićevu stranku. :roll: A ostatak će vremenom propasti, jednako kao i pridruženi im Liberali.
User avatar
Gradski
Posts: 274
Joined: 05/12/2012 18:41
Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI

#14919 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Gradski »

Paranoid wrote:
Gradski wrote:Naša stranka ubleha žešća ni oni ne znaju zašto su za nekog i zašto nisu za nekog sve bi, ali i nebi ne određeni su skroz pa oni dobiju 3 glasa za njihovog kandidata i imaju i dalje obraza da nešto se prse i nešto oni koče i osporavaju, pa ko ste, aj druga stvar što su glasali za ovog sa fakultetom sporta, šta ima taj fakulttet sa politikom nek se bavi sportom sportom i uopšte to je onaj fakultet što i džeka studira pa završi 12 ispita za 13 dana toliko je bistar, i moćan boga ti.
Sabahudin je bio dobrovoljac u ratu i da nije njega i sličnih njemu danas mnogi nebi sjedili u parlamentu, a bogami i pokraj svog računara i palamudili na forumu..Dalje...Sabahudin je u ratu teško ranjen i kao takav mogao je da se resocijalizuje samo sa osobama poput njega te se uključio u sport za HENDIKEPIRANE osobe (sjedeća odbojka)...znamo svi za njihove uspjehe i svoj put je vidio u nastavku angažovanja u sportu za INVALIDNE osobe te je završio DIF, a zvanje je "Viši sportski trener za rad sa INVALIDNIM osobama....
Ne znam na kojoj temi je branio magistarski rad, ali sam siguran da ima veze sa sportom Invalidnih osoba...

Gradski, možda je Sabahudin politički loš izbor, ali ti to nedaje za pravo da blatiš njegovu ličnost, njegovo znanje o sportu invalidnih osoba, a pgotovo njegov doprinos za BiH...
Poštujem sve i sam kao učesnik rata sam ranjavan, a ovaj je na račun toga sve ostvario ja nisam pa evo pišem po forumu iza kompjutera šta ću može mi se, na račun toga što je igrao sjedeću odbojku je izreklamirao zlo stranku i na osnovu toga dobio glasove, sve je ostvario i dobio šta je zamislio od auta za te invalide o kantona sarajevo, a predstavljaju Državu u cijelini šta ima kanton sa državnom reprezentacijom, zar nije logično ako ima države da ih država pripazi i finansira. ?
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#14920 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by veljaca »

Gradski wrote:Naša stranka ubleha žešća ni oni ne znaju zašto su za nekog i zašto nisu za nekog sve bi, ali i nebi ne određeni su skroz pa oni dobiju 3 glasa za njihovog kandidata i imaju i dalje obraza da nešto se prse i nešto oni koče i osporavaju, pa ko ste, aj druga stvar što su glasali za ovog sa fakultetom sporta, šta ima taj fakulttet sa politikom nek se bavi sportom sportom i uopšte to je onaj fakultet što i džeka studira pa završi 12 ispita za 13 dana toliko je bistar, i moćan boga ti.
Svakim danom se nesto nauci ...

Ko je ova Dzeka ?
Last edited by veljaca on 13/03/2013 13:22, edited 1 time in total.
El_comadante
Posts: 9047
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#14921 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by El_comadante »

i kad če opet sjednica da se bira gradonačelnik? jeli sada se bira samo izemdju Kljuića i Kadomačaja sada? i koga če NS podržati izmedju njih dvojice za mjesto gradonačelinka?
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#14922 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Paranoid »

Gradski wrote:
Paranoid wrote:
Gradski wrote:Naša stranka ubleha žešća ni oni ne znaju zašto su za nekog i zašto nisu za nekog sve bi, ali i nebi ne određeni su skroz pa oni dobiju 3 glasa za njihovog kandidata i imaju i dalje obraza da nešto se prse i nešto oni koče i osporavaju, pa ko ste, aj druga stvar što su glasali za ovog sa fakultetom sporta, šta ima taj fakulttet sa politikom nek se bavi sportom sportom i uopšte to je onaj fakultet što i džeka studira pa završi 12 ispita za 13 dana toliko je bistar, i moćan boga ti.
Sabahudin je bio dobrovoljac u ratu i da nije njega i sličnih njemu danas mnogi nebi sjedili u parlamentu, a bogami i pokraj svog računara i palamudili na forumu..Dalje...Sabahudin je u ratu teško ranjen i kao takav mogao je da se resocijalizuje samo sa osobama poput njega te se uključio u sport za HENDIKEPIRANE osobe (sjedeća odbojka)...znamo svi za njihove uspjehe i svoj put je vidio u nastavku angažovanja u sportu za INVALIDNE osobe te je završio DIF, a zvanje je "Viši sportski trener za rad sa INVALIDNIM osobama....
Ne znam na kojoj temi je branio magistarski rad, ali sam siguran da ima veze sa sportom Invalidnih osoba...

Gradski, možda je Sabahudin politički loš izbor, ali ti to nedaje za pravo da blatiš njegovu ličnost, njegovo znanje o sportu invalidnih osoba, a pgotovo njegov doprinos za BiH...
Poštujem sve i sam kao učesnik rata sam ranjavan, a ovaj je na račun toga sve ostvario ja nisam pa evo pišem po forumu iza kompjutera šta ću može mi se, na račun toga što je igrao sjedeću odbojku je izreklamirao zlo stranku i na osnovu toga dobio glasove, sve je ostvario i dobio šta je zamislio od auta za te invalide o kantona sarajevo, a predstavljaju Državu u cijelini šta ima kanton sa državnom reprezentacijom, zar nije logično ako ima države da ih država pripazi i finansira. ?
Predpostavljam da bi Sabahudin dao sve medalje i sve funkcije za "nogu" koju su mu amputirali, a to što je on u SDA je njegov izbor i njegova volja..

Rekao sam već da je njegov izbor loš politički odabir svih onih koji su glasali ZA, a potezi SDA se ne trebaju ni komentarisati, jer kriti se iza amputirca i gurati njega zarad svojih ciljeva je licemjerno i poražavajuće...
User avatar
jasko_ja
Posts: 456
Joined: 10/07/2005 21:14

#14923 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by jasko_ja »

veljaca wrote:
Gradski wrote:Naša stranka ubleha žešća ni oni ne znaju zašto su za nekog i zašto nisu za nekog sve bi, ali i nebi ne određeni su skroz pa oni dobiju 3 glasa za njihovog kandidata i imaju i dalje obraza da nešto se prse i nešto oni koče i osporavaju, pa ko ste, aj druga stvar što su glasali za ovog sa fakultetom sporta, šta ima taj fakulttet sa politikom nek se bavi sportom sportom i uopšte to je onaj fakultet što i džeka studira pa završi 12 ispita za 13 dana toliko je bistar, i moćan boga ti.
Svakim danom se nesto nauci ...

Ko je ova Dzeka ?
tctctctc

https://www.youtube.com/watch?v=GellJaJE5Kw

Imas minus....
DreadWing
Posts: 2
Joined: 13/03/2013 13:30

#14924 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by DreadWing »

Gradski wrote:
DiplomataSaSela wrote:
Albin Zuhric wrote:
Mi nismo zainteresovani za kreiranje politike ili programa ukoliko necemo biti dio vlasti, jer kao opoziciona stranaka nismo duzni davati dobre prijedloge 'velikim' i 'iskusnim' na vlasti. To je njihov posao.
Ovdje je sve receno o "Njihovoj StranKi"...

Mislim da je ovim sve receno 3 vjecnika bi da ucjenjuju i trguju pa to je bruka ali šta peda kojovic (citav rat u Beogradu bio ) i njemu slicni znaju o patritizmu i Stjepanu Kljujicu.

Ali vrhunac bezobrazluka je da fici koji citav zivot privilegije ima bude gradonacelnik pa dokle vise taj jevrejski lobi. Smjesna stranka smjesni ljudi cuj molim te finci prije kljujica e majko draga , a ovdje je sda najgora podrzavala ih u centru i starom gradu i sl da ova 3 udzu u grad i sad oni fol suzdržani e moja sda haha

Reci mi Albine kakva je polita osim da se danisu iz ministarstva uplacuje za filmove kakva je politika vaše(anti bošnjacke i anti bosanske) stranke.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#14925 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by JoseMujica »

za SDA-ovce forumi dođu ko kanalizacija, da na druge prebace sve frustracije koje ne smiju stresti svojim lopovima

haj sve al đe ste našli ovo kulturnoumjetničko društvo pilati :roll: prvi put ljudi dobili priliku da naplate nešto i vi bi sada đaba...pa nema đabe ni kod stare babe :lol:
Locked