Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- hopi
- Posts: 7262
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#14901 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
hah ja mislim da mu taj kufer dođe ko naslon za ruku
ili da potrpa keš kada proda kola
ili da potrpa keš kada proda kola
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14902 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ako je za keš od prodaje kombija, džaba ga je stavljao. 
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14903 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovo nije kombi.citroen xm wrote: ↑02/01/2023 18:26 Evo, nije baš 24000, ali vjerujem da bi uz malo pregovaranja spustio na 24000.
https://www.olx.ba/artikal/51195325/vw- ... -kombi-t3/
![]()
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14904 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nemam pojma šta je onda 
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14905 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Šta piše u saobraćajnoj od tvog vozila, "M1", ili "N1"?
A šta piše u saobraćajnoj od vozila sa ovog oglasa?
A šta piše u saobraćajnoj od vozila sa ovog oglasa?
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#14906 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kofer izmedju sjedista je izdominirao realno 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14908 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ćuj teretni kombi.
Levi strauss zvane super rifle.
Levi strauss zvane super rifle.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14909 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
E hajde nas sad ti prosvijetli kako bi nazvao sljedeće modele:
1. Transporter sa samo prednjim redom sjedišta
2. Transporter sa dva reda sjedišta i tovarnim prostorom bez stakala
3. Caravelle
4. Multivan
5. California
1. Transporter sa samo prednjim redom sjedišta
2. Transporter sa dva reda sjedišta i tovarnim prostorom bez stakala
3. Caravelle
4. Multivan
5. California
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14910 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
teretni kombi je valjda onaj bez prozora bocnih i s jednim redom sjedista
a sa otvorenim tovarnim prostorom i duplom kabinom je cestar ili putar kako ga ko zove
a sa otvorenim tovarnim prostorom i duplom kabinom je cestar ili putar kako ga ko zove
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14911 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
N1-TERETNO VOZILO; BB-FURGON
N1-TERETNO VOZILO; BB-FURGON, ili M1-PUTNIČKI AUTOMOBIL; AF-VIŠENAMJENSKO VOZILO, u zavisnosti od toga šta je navedeno u izvornom homologacijskom dokumentu
M1-PUTNIČKI AUTOMOBIL; AF-VIŠENAMJENSKO VOZILO
M1-PUTNIČKI AUTOMOBIL; AF-VIŠENAMJENSKO VOZILO
M1-PUTNIČKI AUTOMOBIL; SA-MOTORNO VOZILO ZA STANOVANJE
Od navedenih modela vozila, kombijima se mogu zvati samo oni koji su kombinovana vozila za prevoz ljudi i tereta, dakle oni koji su M1 / AF.
Termin "kombi" ne označava karoserijski oblik, nego namjenu vozila.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14912 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I ti tako kad razgovaraš sve to navodiš 
Možda nije tehnički ispravno, ali kombi je "u nas" naziv za sva vozila veća od Espacea, a manja od Actrosa
Kombi je kombi, ha sa tri ha sa devet sjedala, dva ili deset prozora...
Isto kao što je džip (Jeep) "u nas" naziv za sva Crossover, SUV i terenska vozila.
Možda nije tehnički ispravno, ali kombi je "u nas" naziv za sva vozila veća od Espacea, a manja od Actrosa
Kombi je kombi, ha sa tri ha sa devet sjedala, dva ili deset prozora...
Isto kao što je džip (Jeep) "u nas" naziv za sva Crossover, SUV i terenska vozila.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14913 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobro je - kako je.
Last edited by ZoomZoomKiwi on 03/01/2023 13:06, edited 1 time in total.
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14914 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kae se koNbi.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14915 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kombi=koNbinacija,..logićno 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14916 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima neki od ovih novokomponovanih nazovi repera što stenju u mikrofon pjesmu koNbi ja mislim
čitavu pjesmu ponavlja konbi konbi i nešto neartikulisano između nabraja, mislim da ni sam ne zna šta govori 
- hopi
- Posts: 7262
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#14917 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne bih ti znao rijet, ne razumim se u glazbu sto vi omladina slušate te jale bube mirnese itd
Btw izgleda kao da sam sa sobom razgovaraš valjda fali jedan post od sivolfa
Btw izgleda kao da sam sa sobom razgovaraš valjda fali jedan post od sivolfa
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#14918 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Isto kao što je i beNvej tako je i koNbi, može i koNdbi, ne znam šta je sporno
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- hopi
- Posts: 7262
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#14920 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma šta imaš editovati smiješno mi bi pričaš sam sa sobom 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14921 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ih da me vidiš za volanom, kad me krene.
Sreća pa zatamLJena kola, inače bi ljudi saznali da sam otpuk’o.
Sreća pa zatamLJena kola, inače bi ljudi saznali da sam otpuk’o.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14922 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Što volim kad se neko počne ovako proseravati.
On naučio par oznaka i sada misli da je svu pamet svijeta izmislio.
Volio bih te vidjeti kako u razgovoru sa prijateljem kažeš da si kupio N1 ili M1 vozilo, pa da te čovjek blijedo pogleda, pa kada počneš dalje mudrovati da ti se u lice nasmije i pošprda te.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14923 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sladić nsjavio promjenu vremena,..ne treba zamjeriti.citroen xm wrote: ↑03/01/2023 16:20Što volim kad se neko počne ovako proseravati.
On naučio par oznaka i sada misli da je svu pamet svijeta izmislio.
Volio bih te vidjeti kako u razgovoru sa prijateljem kažeš da si kupio N1 ili M1 vozilo, pa da te čovjek blijedo pogleda, pa kada počneš dalje mudrovati da ti se u lice nasmije i pošprda te.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14924 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma gdje ćeš za ovo zamjeriti, dobra sprdnja.
-
bitangeIprinceze
- Posts: 4494
- Joined: 29/01/2018 22:14
#14925 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Polo 1.0, 2018 god sa 30000 km je 21000 KMmilojicabrzi wrote: ↑02/01/2023 18:01
Za iznos od 19-24 hiljade KM, moj glas ide za nekog manjeg benzinca, starog 3-4 godine, sa manje od 50 000 km na satu ili tu negdje, koji je nov koštao možda cca 35 hiljada. Ima tu modela, može se naći, mladih Fabia, Octavia, Peugeota, C4, Leona, Ibiza, Hyundaia i sl.
