neću da budem party pooper, ali ni meni nije jasno na osnovu čega ovoliki optimizam...Corto Maltese wrote:Pobjednici u KS![]()
Preporučujem čašu vode i šećera, i u sjedeći položaj i pripremite maramice.
Za pola sata slijedi objava rezultata CIK-a.
Ako ste nestrpljivi, mogu i ja, ali žao mi.
moje su procjene bile da ako budu imali dovoljno mandata da sastave vladu samo sa SDA u KS, ima da se udaraju nogama u guzicu. a ono sad vele pobjednici...
volio bih da sam u krivu, al nešto čisto sumnjam...

