Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#14876 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

df se plaho usutio... ocekivao sam vise
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14877 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

"Ovo su izbori između mene i Martina", podvukao je Suljagić na kraju izlaganja. :D
Last edited by Corto Maltese on 12/10/2014 21:57, edited 1 time in total.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#14878 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

drugi profil wrote:
StupskaBitanga wrote:a šta ćemo ako bude koalicija SBB-DF-SDA
Nista, ja savjetujem DF-u da se makne od SDA ili su spremni da za 4 godine stave kljuc u bravu i ubiju do kraja nadu da su promjene moguce.
Dakle opozicija, a neka na parlamentu daju podrsku manjinskoj vladi uz uslov da se usvoji zakon o prijevremenim izborima.

SDA donosi promjene.

U jedinstvu je snaga !
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#14879 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

HM

ne prisjedaj ljudima na muku :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#14880 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

HM 2011 wrote:
drugi profil wrote:
StupskaBitanga wrote:a šta ćemo ako bude koalicija SBB-DF-SDA
Nista, ja savjetujem DF-u da se makne od SDA ili su spremni da za 4 godine stave kljuc u bravu i ubiju do kraja nadu da su promjene moguce.
Dakle opozicija, a neka na parlamentu daju podrsku manjinskoj vladi uz uslov da se usvoji zakon o prijevremenim izborima.

SDA donosi promjene.

U jedinstvu je snaga !
Nisi ti dobro. Kakve ba promjene? Na bolje sigurno ne.
Uzivaj u tome sto si dobio od njih, a sigurno su neke mrvice. Takvi kao ti su jetini.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#14881 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Kaže DF da je pobjednik u KS
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#14882 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by O'zone »

StupskaBitanga wrote:Kaže DF da je pobjednik u KS
Zar nije NS? :mrgreen:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14883 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Kažu iz SDA - "DRuga i treća strranka u Federaciji su stranke gospode Komšića i Radončića"...

DF pobjednik u KS !

Bravo DF i SBB. Izuzetni rezultati unatoč svim defetističkim prognozama.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#14884 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MOSALJOZE »

It_is_a_Leclerc wrote:Kažu iz SDA - "DRuga i treća strranka u Federaciji su stranke gospode Komšića i Radončića"...

DF pobjednik u KS !

Bravo DF i SBB. Izuzetni rezultati unatoč svim defetističkim prognozama.
Reci da se šališ za sbb
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14885 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Po predviđanjima.
DF kao privremena luka za dio onih koji se razočaraše u SDP.
Ništa mimo toga.
Ukoliko uđu u kakve koalicije ostaju bez glasača.
Ukoliko ne uđu, ostaju bez rukovodstva.
Kojim god putem krenu, za dvije godine, prelazak u zaborav.
Suljagićeva "Ovo su izbori između mene i Bakira", ostaje kao najžešća mantra ovih izbora. :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14886 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

MOSALJOZE wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Kažu iz SDA - "DRuga i treća strranka u Federaciji su stranke gospode Komšića i Radončića"...

DF pobjednik u KS !

Bravo DF i SBB. Izuzetni rezultati unatoč svim defetističkim prognozama.
Reci da se šališ za sbb
SBB popravio rezultat. Radončić više glasova nego prošli put.
Toliki je optimizam u DF-u da je Komšić navodno maloprije proglasio da tuku SDA na nivou Federacije.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#14887 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by __Phoenix__ »

Za kantonalni nivo ne treba puno stvari uraditi da bi ponovo dobio, stvari ne mogu biti konkretnije, od lutalica, ZOI-a, GRAS-a...
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#14888 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Da poredimo prognoze pri formiranju. Optimalna situacija za DF, opozicija van KS ako SDA bude jedina mogućnost.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14889 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

It_is_a_Leclerc wrote: Toliki je optimizam u DF-u da je Komšić navodno maloprije proglasio da tuku SDA na nivou Federacije.
Naravno. Pa osvojili su skoro pola glasova SDA. Nema drugog imena za to nego POBJEDA! :D

Parlament BiH iz FBiH, trenutna situacija:
SDA 37%
SBB 17 %
DF 17 %
SDP 9,3%
HDZ 7,5%
BPS 3 %,
ZA BIH 2 %,
Nasa Stranka 1,3 %
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14890 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

madner wrote:Da poredimo prognoze pri formiranju. Optimalna situacija za DF, opozicija van KS ako SDA bude jedina mogućnost.
Odu li u opoziciju, za 4 godine neće postojati.

Ko je genije koji je predložio kandidiranje Suljagića umjesto Marjanovića? E taj je uradio posao za Izetbegovića. Odličan posao.
Last edited by Banksy on 12/10/2014 23:13, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#14891 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

Banksy wrote:
madner wrote:Da poredimo prognoze pri formiranju. Optimalna situacija za DF, opozicija van KS ako SDA bude jedina mogućnost.
Odu li u opoziciju, za 4 godine neće postojati.

Ko je genije koji je predložio kandidiranje Suljagića umjesto Marjanovića? E taj je uradio posao za Izetbegovića. Odličan posao.
A covicu?
:D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#14892 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JoseMujica »

a skim će u vlast a da im pola glasača ne zamjeri?

bome Corto i ovo ubode pa vi vidite
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14893 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Alfons Kauders wrote:
Banksy wrote:
madner wrote:Da poredimo prognoze pri formiranju. Optimalna situacija za DF, opozicija van KS ako SDA bude jedina mogućnost.
Odu li u opoziciju, za 4 godine neće postojati.

Ko je genije koji je predložio kandidiranje Suljagića umjesto Marjanovića? E taj je uradio posao za Izetbegovića. Odličan posao.
A covicu?
:D
Pitanje je bilo retoričko. Vjetar ovdje puše s druge strane.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#14894 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Banksy wrote:
madner wrote:Da poredimo prognoze pri formiranju. Optimalna situacija za DF, opozicija van KS ako SDA bude jedina mogućnost.
Odu li u opoziciju, za 4 godine neće postojati.

Ko je genije koji je predložio kandidiranje Suljagića umjesto Marjanovića? E taj je uradio posao za Izetbegovića. Odličan posao.
Marjanović, samog sebe skino sa liste.

SDA će ih tražiti za koaliciju, no nema potrebe za harakiri.
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#14895 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Danguba »

Koliko je glasova DF izgubio najavom koalicije sa SBB-om?
User avatar
Cracked
Posts: 798
Joined: 16/05/2012 02:31

#14896 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Cracked »

ljudi birali, ljudi dobili. Odavno je vrijeme bilo da se napuste ovi prostori. Dobro je onaj hahar iz spd-a rekao: Kakav narod takva vlast. Sramotno je sto su stranke kao SDA, HDZ i SBB uopste i dobili vise od 5% glasova a sto su neki pobjkednici je tuzno. Neka racun je vec stigao pa nek se dave u vlastitim go*****. Ljudi su krivi, ne kriminalna banda.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#14897 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by __Phoenix__ »

Danguba wrote:Koliko je glasova DF izgubio najavom koalicije sa SBB-om?
Ne može se izgubiti nešto što nije ni postojalo...

S kim god da DF uđe, ako bude transparetno i s principima, samo može naprijed.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#14898 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by The BEN10 »

Corto Maltese wrote:
It_is_a_Leclerc wrote: Toliki je optimizam u DF-u da je Komšić navodno maloprije proglasio da tuku SDA na nivou Federacije.
Naravno. Pa osvojili su skoro pola glasova SDA. Nema drugog imena za to nego POBJEDA! :D

Parlament BiH iz FBiH, trenutna situacija:
SDA 37%
SBB 17 %
DF 17 %
SDP 9,3%
HDZ 7,5%
BPS 3 %,
ZA BIH 2 %,
Nasa Stranka 1,3 %
Auu, odakle ti ovaj info? Na kolikom procentu glasova?
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14899 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Pobjednici u KS :D
Preporučujem čašu vode i šećera, i u sjedeći položaj i pripremite maramice.
Za pola sata slijedi objava rezultata CIK-a.
Ako ste nestrpljivi, mogu i ja, ali žao mi.
Post Reply