Demokratska fronta Željko Komšić
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#14876 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
df se plaho usutio... ocekivao sam vise
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14877 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
"Ovo su izbori između mene i Martina", podvukao je Suljagić na kraju izlaganja. 
Last edited by Corto Maltese on 12/10/2014 21:57, edited 1 time in total.
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#14878 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
drugi profil wrote:Nista, ja savjetujem DF-u da se makne od SDA ili su spremni da za 4 godine stave kljuc u bravu i ubiju do kraja nadu da su promjene moguce.StupskaBitanga wrote:a šta ćemo ako bude koalicija SBB-DF-SDA
Dakle opozicija, a neka na parlamentu daju podrsku manjinskoj vladi uz uslov da se usvoji zakon o prijevremenim izborima.
SDA donosi promjene.
U jedinstvu je snaga !
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#14879 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
HM
ne prisjedaj ljudima na muku
ne prisjedaj ljudima na muku
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14880 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nisi ti dobro. Kakve ba promjene? Na bolje sigurno ne.HM 2011 wrote:drugi profil wrote:Nista, ja savjetujem DF-u da se makne od SDA ili su spremni da za 4 godine stave kljuc u bravu i ubiju do kraja nadu da su promjene moguce.StupskaBitanga wrote:a šta ćemo ako bude koalicija SBB-DF-SDA
Dakle opozicija, a neka na parlamentu daju podrsku manjinskoj vladi uz uslov da se usvoji zakon o prijevremenim izborima.
SDA donosi promjene.
U jedinstvu je snaga !
Uzivaj u tome sto si dobio od njih, a sigurno su neke mrvice. Takvi kao ti su jetini.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#14881 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kaže DF da je pobjednik u KS
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#14882 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Zar nije NS?StupskaBitanga wrote:Kaže DF da je pobjednik u KS
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#14883 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kažu iz SDA - "DRuga i treća strranka u Federaciji su stranke gospode Komšića i Radončića"...
DF pobjednik u KS !
Bravo DF i SBB. Izuzetni rezultati unatoč svim defetističkim prognozama.
DF pobjednik u KS !
Bravo DF i SBB. Izuzetni rezultati unatoč svim defetističkim prognozama.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#14884 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Reci da se šališ za sbbIt_is_a_Leclerc wrote:Kažu iz SDA - "DRuga i treća strranka u Federaciji su stranke gospode Komšića i Radončića"...
DF pobjednik u KS !
Bravo DF i SBB. Izuzetni rezultati unatoč svim defetističkim prognozama.
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14885 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Po predviđanjima.
DF kao privremena luka za dio onih koji se razočaraše u SDP.
Ništa mimo toga.
Ukoliko uđu u kakve koalicije ostaju bez glasača.
Ukoliko ne uđu, ostaju bez rukovodstva.
Kojim god putem krenu, za dvije godine, prelazak u zaborav.
Suljagićeva "Ovo su izbori između mene i Bakira", ostaje kao najžešća mantra ovih izbora.
DF kao privremena luka za dio onih koji se razočaraše u SDP.
Ništa mimo toga.
Ukoliko uđu u kakve koalicije ostaju bez glasača.
Ukoliko ne uđu, ostaju bez rukovodstva.
Kojim god putem krenu, za dvije godine, prelazak u zaborav.
Suljagićeva "Ovo su izbori između mene i Bakira", ostaje kao najžešća mantra ovih izbora.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#14886 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
SBB popravio rezultat. Radončić više glasova nego prošli put.MOSALJOZE wrote:Reci da se šališ za sbbIt_is_a_Leclerc wrote:Kažu iz SDA - "DRuga i treća strranka u Federaciji su stranke gospode Komšića i Radončića"...
DF pobjednik u KS !
Bravo DF i SBB. Izuzetni rezultati unatoč svim defetističkim prognozama.
Toliki je optimizam u DF-u da je Komšić navodno maloprije proglasio da tuku SDA na nivou Federacije.
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#14887 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Za kantonalni nivo ne treba puno stvari uraditi da bi ponovo dobio, stvari ne mogu biti konkretnije, od lutalica, ZOI-a, GRAS-a...
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#14888 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Da poredimo prognoze pri formiranju. Optimalna situacija za DF, opozicija van KS ako SDA bude jedina mogućnost.
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14889 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Naravno. Pa osvojili su skoro pola glasova SDA. Nema drugog imena za to nego POBJEDA!It_is_a_Leclerc wrote: Toliki je optimizam u DF-u da je Komšić navodno maloprije proglasio da tuku SDA na nivou Federacije.
Parlament BiH iz FBiH, trenutna situacija:
SDA 37%
SBB 17 %
DF 17 %
SDP 9,3%
HDZ 7,5%
BPS 3 %,
ZA BIH 2 %,
Nasa Stranka 1,3 %
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#14890 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Odu li u opoziciju, za 4 godine neće postojati.madner wrote:Da poredimo prognoze pri formiranju. Optimalna situacija za DF, opozicija van KS ako SDA bude jedina mogućnost.
Ko je genije koji je predložio kandidiranje Suljagića umjesto Marjanovića? E taj je uradio posao za Izetbegovića. Odličan posao.
Last edited by Banksy on 12/10/2014 23:13, edited 1 time in total.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#14891 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
A covicu?Banksy wrote:Odu li u opoziciju, za 4 godine neće postojati.madner wrote:Da poredimo prognoze pri formiranju. Optimalna situacija za DF, opozicija van KS ako SDA bude jedina mogućnost.
Ko je genije koji je predložio kandidiranje Suljagića umjesto Marjanovića? E taj je uradio posao za Izetbegovića. Odličan posao.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#14892 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
a skim će u vlast a da im pola glasača ne zamjeri?
bome Corto i ovo ubode pa vi vidite
bome Corto i ovo ubode pa vi vidite
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#14893 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pitanje je bilo retoričko. Vjetar ovdje puše s druge strane.Alfons Kauders wrote:A covicu?Banksy wrote:Odu li u opoziciju, za 4 godine neće postojati.madner wrote:Da poredimo prognoze pri formiranju. Optimalna situacija za DF, opozicija van KS ako SDA bude jedina mogućnost.
Ko je genije koji je predložio kandidiranje Suljagića umjesto Marjanovića? E taj je uradio posao za Izetbegovića. Odličan posao.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#14894 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Marjanović, samog sebe skino sa liste.Banksy wrote:Odu li u opoziciju, za 4 godine neće postojati.madner wrote:Da poredimo prognoze pri formiranju. Optimalna situacija za DF, opozicija van KS ako SDA bude jedina mogućnost.
Ko je genije koji je predložio kandidiranje Suljagića umjesto Marjanovića? E taj je uradio posao za Izetbegovića. Odličan posao.
SDA će ih tražiti za koaliciju, no nema potrebe za harakiri.
- Danguba
- Posts: 15864
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#14895 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Koliko je glasova DF izgubio najavom koalicije sa SBB-om?
- Cracked
- Posts: 798
- Joined: 16/05/2012 02:31
#14896 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ljudi birali, ljudi dobili. Odavno je vrijeme bilo da se napuste ovi prostori. Dobro je onaj hahar iz spd-a rekao: Kakav narod takva vlast. Sramotno je sto su stranke kao SDA, HDZ i SBB uopste i dobili vise od 5% glasova a sto su neki pobjkednici je tuzno. Neka racun je vec stigao pa nek se dave u vlastitim go*****. Ljudi su krivi, ne kriminalna banda.
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#14897 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ne može se izgubiti nešto što nije ni postojalo...Danguba wrote:Koliko je glasova DF izgubio najavom koalicije sa SBB-om?
S kim god da DF uđe, ako bude transparetno i s principima, samo može naprijed.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#14898 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Auu, odakle ti ovaj info? Na kolikom procentu glasova?Corto Maltese wrote:Naravno. Pa osvojili su skoro pola glasova SDA. Nema drugog imena za to nego POBJEDA!It_is_a_Leclerc wrote: Toliki je optimizam u DF-u da je Komšić navodno maloprije proglasio da tuku SDA na nivou Federacije.![]()
Parlament BiH iz FBiH, trenutna situacija:
SDA 37%
SBB 17 %
DF 17 %
SDP 9,3%
HDZ 7,5%
BPS 3 %,
ZA BIH 2 %,
Nasa Stranka 1,3 %
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14899 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pobjednici u KS
Preporučujem čašu vode i šećera, i u sjedeći položaj i pripremite maramice.
Za pola sata slijedi objava rezultata CIK-a.
Ako ste nestrpljivi, mogu i ja, ali žao mi.
Preporučujem čašu vode i šećera, i u sjedeći položaj i pripremite maramice.
Za pola sata slijedi objava rezultata CIK-a.
Ako ste nestrpljivi, mogu i ja, ali žao mi.
