Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14876 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Apsurd i to veliki :roll:

Max pokazuje svu raskos talenta kako od dobrog mozes sistematski napraviti da bude lose :twisted:

:pusi2:
johnlock071
Posts: 339
Joined: 03/08/2013 17:38

#14877 Re: Juventus

Post by johnlock071 »

Gdje su oni što su stavljali slike Mandže sa osvojenom LP... Pa zabijao bih i ja u onakvom Bayernu. Mandžukić je imao sreću da igra u Bayernu sa 2 najbolja krilna igrača na svijetu Robenom i Riberijem pa je njihova genijalnost maskirala njegovu prosječnost.
Prosječan napadač koji se ne uklapa u igru Juventusa.
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#14878 Re: Juventus

Post by noiserr »

Nije on los igrac. Bolji je od prosjeka. Mene podsjeca na Vedu. Vrlo su slicni. Radise ali nije to neki vanserijski talent. Vedo bi bio vece ime da nije imao onu strasnu povrjedu.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14879 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

cim je dosao ja sam rekao da je taraba, a pojedinci ga branili ovdje, i plus jos mi obrisano par postova o mandzukicu. frajer ne zna da igra i tacka
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14880 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Image
:D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14881 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

mandzukic je juventusov joco stokic :lol:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14882 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Toliko patnje i muke, a što je najgore Atalanta nema nikakve veze s tim. Autodestrukcija par excellence.

Mandžukić nije ni izašao na teren.

I opet povreda mišića. Ko zna koja ove sezone!? Fitnes tim opasno faila, a niko ne reaguje. :-)
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14883 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

vadi tarabu daj moratu, dybala pucaj malo po coskovima. igra katastrofa :roll:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14884 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

bravo tarabo, i od tebe neke koristi :D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14885 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Ovo i je njegova snaga. Ako nema ubačaja nema ni Mandže. Ja njemu više zamjeram što je statičan ko klada. Mora pritiskati više u situacijama kad i Dybala i drugi ofanzivac stoje visoko. U suprotnom nema razlike između njega i Llorentea.

Fina akcija, bravo Dybala.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14886 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

daj dybali da puca penal :roll:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14887 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Rutinski :oops:

FORZA JUVE!!! Image
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14888 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Koliko je Atalanta bila loša najbolje govori da je ovakav smušen Juve mogao hladno zabiti 5 komada. Potpuno se raspali u drugom poluvremenu.

Khedira i Dybala najbolji. Prvi držao sredinu, drugi jedini bio opasan po gol. Ali i takav ne smije fulati zicere kao danas.

Mora mnoooogo bolje, ako hoće u ozbiljnu borbu za vrh.
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14889 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

:hajmooo:


relativno84 wrote:Image
:D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14890 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

8-)

Image
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14891 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Romi se smijesi Skudeto :D ali njima se svake godine smijesi.
Inter ubi, svako kolo po jedan gol daju :izet: mada, mi im se nemamo pravo rugati. 11 komada u 9 kola :-)
Fiorentina, Napoli i ostali ne mogu nikako do titule.

Znaci, i dalje je sve na Alegriju i ekipi.
Zaostatak od 8 bodova za Romom uopste nije strasan.
Njihovi rezultati nas uopste ne trebaju zanimati. Potrebno je 5 pobjeda iz narednih 6 kola i eto ih medju prvih 3-5 klubova.

Do sad su se mogli vaditi da ekipa nije uigrana, povrede, da nije bilo srece...
Vise nemaju sta, ako ne pocnu pobjedzivati nista od titule.

A sto se tice lige prvaka..tu su me posebno razocarali.... uzmu City u gostima i onda ta veoma bitna 3 boda bace u vodu, tako sto su kiksali na svome terenu...
Sada je prolaz dalje upitan, Borusija se mora dobiti.

I opet cu ponoviti, jebes ti ekipu kojoj sve pocinje i zavrsava od Quadrada... lik je kao muha bez glave, trci ko konj a nista :lol:
Njegova losa igra i izmjena protiv Borusije su rezulitrale katastofalnom igrom i rezultatom.


Nisam optimistan pred vecerasnji susret sa Sasoulom.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14892 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Sezona je cudna samo jer Juve nije na svom nivou. Konkurencija nije nista drasticno bolja nego ranije ali kako mi kiksamo oni se cine kao da imaju nekog kvaliteta :D

Vucicu ce trener opet zaviti u crno, shinter ima vise srece nego znanja, napolitansko smece svake sezone krene jako i onda na pola se vec gubi, nemaju pobjednicki mentalitet :D

Od svih pojacanja Quadrado se bar trudi da nesto uradi, dosta grijesi ali pokazuje neku zelju, da nam je on jedini problem bio bih sretan :D ali ostala "pojacanja" nisu bas na nivou, ako zanemarimo Dybalu :D

Veceras tesko, kao i svaka tekma ove sezone, ali imamo kvalitet da dobijemo, sve je do Maxa i njegove postavke na terenu.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14893 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

patnja i vcrs :roll:

Image
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14894 Re: Juventus

Post by relativno84 »

0-3 rutinski :izet:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14895 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Khedira je mnogo bitan na sredini i opet će biti problema. Jednostavno, kad sredina nije na nivou ovaj Juve ne igra.

Mora neko baš biti raspoložen da večaras ne bude problema. Ili Cuadrado ili Dybala ili Pogba.

I Marchisio van? :-)
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14896 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

rutinski al u qrc :izet:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14897 Re: Juventus

Post by relativno84 »

jos zivim u proslosti, u svakom obliku :lol:

:pusi2:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14898 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

ubacuj zazu, mozda on bude znao kako dati gol svom bivsem klubu
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14899 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Nema hljeba sa ovim mlakonjom na klupi. Ovu sezonu bacit niz vodu i od sljedeće pametnije.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14900 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

ma bravo chelini :izet:
Post Reply