FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14851 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by mirza_15 »

last mohicans wrote: 27/08/2020 09:50 Ove gore ekipe bezveze, nek izvlače koju hoće. Bit ćemo spremniji,aBd, trebali bi se i ovi igrači što imaju manju minutažu više razigrati. Ovo od sinoć još gore danas nego sinoćnji osjećaj. Kako je govno kiparsko šiljilo sve od njihovog drugog gola.
Nije samo od drugog. Sjeti se kako je u prvom poluvremu požurio da Miličeviću svira faul u napadu, kada se činilo da će ovaj dati gol glavom.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#14852 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by GandalfSivi »

Dan poslije, jos uvijek mi je slabo svega mi...
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#14853 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by last mohicans »

mirza_15 wrote: 27/08/2020 14:00
last mohicans wrote: 27/08/2020 09:50 Ove gore ekipe bezveze, nek izvlače koju hoće. Bit ćemo spremniji,aBd, trebali bi se i ovi igrači što imaju manju minutažu više razigrati. Ovo od sinoć još gore danas nego sinoćnji osjećaj. Kako je govno kiparsko šiljilo sve od njihovog drugog gola.
Nije samo od drugog. Sjeti se kako je u prvom poluvremu požurio da Miličeviću svira faul u napadu, kada se činilo da će ovaj dati gol glavom.
Drugo mi je nekako ostalo upečatljivo, ne moze se sve popamtiti, vjerujem da se moze sazetak od 10 min napraviti sa svim odlukama ove trojke na nasu štetu. Jbg sad.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14854 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

GandalfSivi wrote: 27/08/2020 14:28 Dan poslije, jos uvijek mi je slabo svega mi...
U goloj vodi sam sinoć bio.

Nije bilo vruće, otvoren prozor, noge zebu, al ja mokar ko da je +40 :roll:
THEC
Posts: 597
Joined: 05/01/2016 14:49

#14855 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by THEC »

the_stick wrote: 27/08/2020 12:34
Tomahawk11 wrote: 27/08/2020 11:22
Naš prvak će biti nositelj prilikom žrijeba pa potencijalno može imati lakše protivnike, ali isto tako može izvući i Astanu, koja je daleko najteže i najzvučnije ime među nenositeljima.

Preostalih devet klubova su Dundalk, Slovan iz Bratislave, Dinamo Tbilisi, Fola Esch, Djurgardens, Linfield iz Belfasta, Budućnost iz Podgorice, Flora iz Tallinna i Riga.
jao sto klix dezinformise javnost... tek treba da se igra Q2 EL... u dijelu kvalifikacija za sampione, u Q2 EL igra 20 klubova (ovih gore 10 i jos 10 slabije rangiranih, a svi su skupa ispali u Q1 CL i preliminarnoj rundi CL)... dakle, ovo gore jesu potencijalni protivnici, uz pretpostavku da ce pobijediti losije rangirane protivnike...

nadalje, posto Q3 EL treba da ima 9 parova, od 10 nositelja (to je 10 ekipa koje su ispale u Q2 CL, sto ukljucuje i nas), 2 ekipe ce direktno ici u Q4 EL. to znaci da postoji mogucnost da voljom zrijeba i preskocimo Q3 EL. s obzirom da ce to znaciti da ce ostati 8 nositelja i 10 nenositelja, Astana (ili njihov protivnik u Q2 EL), kao klub sa najvecim koeficijentom medju nenositeljima, bi trebao biti prekomandovan medju nositelje.

u Q4, dio kvalifikacija za sampione, ce biti 8 parova. Nositelji ce biti 5 klubova koji ispadnu u Q3 CL (vjerovatno ukljucujuci Brest). od preostalih 11 klubova (2 koji zrijebom prodju direktno, i 9 pobjednika u Q3), 3 sa najvecim koeficijentom ce takodjer biti nosioci. s obzirom da mi imamo jako nizak koeficijent, reako bih da je skoro 100% sigurno da tu necemo biti nositelji, ali ce i dalje medju nositeljima biti klubova s kojima ce se moci igrati (potencijalno, ako ispadnu brest, ferencvaros, omonia, molde, itd.).

Jesi li siguran za play off oko ovih nositelja ? - pisao sam to i na sa.ba forumu, prosle godine je bila takva situacija da su se nenositelji mogli sastati i izmedju ostalog su Dudelange i Ararat bili jedan od parova a obje ekipe su bili nenositelji, a mi svakako ni u jednoj verziji ne mozemo biti nositelji u play offu, kako god tamo da dodjemo
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#14856 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by _Reds_ »

the_stick wrote: 27/08/2020 12:34
Tomahawk11 wrote: 27/08/2020 11:22
Naš prvak će biti nositelj prilikom žrijeba pa potencijalno može imati lakše protivnike, ali isto tako može izvući i Astanu, koja je daleko najteže i najzvučnije ime među nenositeljima.

Preostalih devet klubova su Dundalk, Slovan iz Bratislave, Dinamo Tbilisi, Fola Esch, Djurgardens, Linfield iz Belfasta, Budućnost iz Podgorice, Flora iz Tallinna i Riga.
jao sto klix dezinformise javnost... tek treba da se igra Q2 EL... u dijelu kvalifikacija za sampione, u Q2 EL igra 20 klubova (ovih gore 10 i jos 10 slabije rangiranih, a svi su skupa ispali u Q1 CL i preliminarnoj rundi CL)... dakle, ovo gore jesu potencijalni protivnici, uz pretpostavku da ce pobijediti losije rangirane protivnike...

nadalje, posto Q3 EL treba da ima 9 parova, od 10 nositelja (to je 10 ekipa koje su ispale u Q2 CL, sto ukljucuje i nas), 2 ekipe ce direktno ici u Q4 EL. to znaci da postoji mogucnost da voljom zrijeba i preskocimo Q3 EL. s obzirom da ce to znaciti da ce ostati 8 nositelja i 10 nenositelja, Astana (ili njihov protivnik u Q2 EL), kao klub sa najvecim koeficijentom medju nenositeljima, bi trebao biti prekomandovan medju nositelje.

u Q4, dio kvalifikacija za sampione, ce biti 8 parova. Nositelji ce biti 5 klubova koji ispadnu u Q3 CL (vjerovatno ukljucujuci Brest). od preostalih 11 klubova (2 koji zrijebom prodju direktno, i 9 pobjednika u Q3), 3 sa najvecim koeficijentom ce takodjer biti nosioci. s obzirom da mi imamo jako nizak koeficijent, reako bih da je skoro 100% sigurno da tu necemo biti nositelji, ali ce i dalje medju nositeljima biti klubova s kojima ce se moci igrati (potencijalno, ako ispadnu brest, ferencvaros, omonia, molde, itd.).
Još da je sreće više konačno da kući igramo.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#14857 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by GandalfSivi »

Tomahawk11 wrote: 27/08/2020 14:41
GandalfSivi wrote: 27/08/2020 14:28 Dan poslije, jos uvijek mi je slabo svega mi...
U goloj vodi sam sinoć bio.

Nije bilo vruće, otvoren prozor, noge zebu, al ja mokar ko da je +40 :roll:
To ti je Covid, nije tekma :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14858 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

GandalfSivi wrote: 27/08/2020 16:26
Tomahawk11 wrote: 27/08/2020 14:41
GandalfSivi wrote: 27/08/2020 14:28 Dan poslije, jos uvijek mi je slabo svega mi...
U goloj vodi sam sinoć bio.

Nije bilo vruće, otvoren prozor, noge zebu, al ja mokar ko da je +40 :roll:
To ti je Covid, nije tekma :)
:shock:

:izet: se :mrgreen:
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#14859 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by the_stick »

THEC wrote: 27/08/2020 14:44
the_stick wrote: 27/08/2020 12:34
Tomahawk11 wrote: 27/08/2020 11:22
jao sto klix dezinformise javnost... tek treba da se igra Q2 EL... u dijelu kvalifikacija za sampione, u Q2 EL igra 20 klubova (ovih gore 10 i jos 10 slabije rangiranih, a svi su skupa ispali u Q1 CL i preliminarnoj rundi CL)... dakle, ovo gore jesu potencijalni protivnici, uz pretpostavku da ce pobijediti losije rangirane protivnike...

nadalje, posto Q3 EL treba da ima 9 parova, od 10 nositelja (to je 10 ekipa koje su ispale u Q2 CL, sto ukljucuje i nas), 2 ekipe ce direktno ici u Q4 EL. to znaci da postoji mogucnost da voljom zrijeba i preskocimo Q3 EL. s obzirom da ce to znaciti da ce ostati 8 nositelja i 10 nenositelja, Astana (ili njihov protivnik u Q2 EL), kao klub sa najvecim koeficijentom medju nenositeljima, bi trebao biti prekomandovan medju nositelje.

u Q4, dio kvalifikacija za sampione, ce biti 8 parova. Nositelji ce biti 5 klubova koji ispadnu u Q3 CL (vjerovatno ukljucujuci Brest). od preostalih 11 klubova (2 koji zrijebom prodju direktno, i 9 pobjednika u Q3), 3 sa najvecim koeficijentom ce takodjer biti nosioci. s obzirom da mi imamo jako nizak koeficijent, reako bih da je skoro 100% sigurno da tu necemo biti nositelji, ali ce i dalje medju nositeljima biti klubova s kojima ce se moci igrati (potencijalno, ako ispadnu brest, ferencvaros, omonia, molde, itd.).

Jesi li siguran za play off oko ovih nositelja ? - pisao sam to i na sa.ba forumu, prosle godine je bila takva situacija da su se nenositelji mogli sastati i izmedju ostalog su Dudelange i Ararat bili jedan od parova a obje ekipe su bili nenositelji, a mi svakako ni u jednoj verziji ne mozemo biti nositelji u play offu, kako god tamo da dodjemo
nisam 100% siguran... mozda ce u Q3 ici 8 nositelja na nenositelje, i da onda ostane jos jedan par nenositelja... ako je tako, onda ostaje bojazan da mozemo izvuci astanu (ako prodju)...

u play off svakako ne mozemo biti nositelji...
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14860 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

internazionale wrote: 27/08/2020 12:14 Bi ga zajebali, krelac ubi platu. Mada pitanje je ko je u svemu ovome krelac
Ma neka ubija platu još koji mjesec i onda da se igramo razlaza. Zahvaliti mu se i vozdra, doviđenja, hvala i prijatno.

Tražimo boljeg napadača, boljeg golmana, boljeg stopera, a desni bek ti je ubjedljivo najkritičniji. Handžić izgubio kredit, Mustedanagića otjerati odmah, itd, a Hodžić još gori.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#14861 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 27/08/2020 17:10
internazionale wrote: 27/08/2020 12:14 Bi ga zajebali, krelac ubi platu. Mada pitanje je ko je u svemu ovome krelac
Ma neka ubija platu još koji mjesec i onda da se igramo razlaza. Zahvaliti mu se i vozdra, doviđenja, hvala i prijatno.

Tražimo boljeg napadača, boljeg golmana, boljeg stopera, a desni bek ti je ubjedljivo najkritičniji. Handžić izgubio kredit, Mustedanagića otjerati odmah, itd, a Hodžić još gori.
Ma napadac,stoper,desni i lijevi bek su pod moranjem.Salcina malog staviti da bude zamjena Rahmanu i cao.Malo i Rahmanovicu napraviti konkurenciju Salcinu je to svakako prirodna pozicija.Napadac da bude slicnih kvaliteta Ahmetovicu i da onda Ahmo ulazi 20 minuta pred kraj dok ne ode u penziju. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14862 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

+ Mustedanagić pored te dvojice. :D

Na utakmici protiv FC Dynamo Brest najviše je pretrčao Benjamin Tatar, a ostvario je i najveću brzinu od 31.95km/h.

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14863 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Austrija / Kronen Zeitung: To je skandal, Ahmetović je bio metar iza igrača Dynama!

https://radiosarajevo.ba/sport/nogomet/ ... N3m04K6bdw
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14864 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by omega369 »

Nema ko nije objavio vijest. Dobro je ovo
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14865 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Čekamo par... :D
Group 1

Seeded
Linfield (NIR)
KuPS (FIN)
Floriana (MLT)
Dundalk (IRL)
Slovan Bratislava (SVK)

Unseeded
Inter Escaldes (AND)

Group 2

Seeded
Djurgården (SWE)
Europa (GIB)
KR Reykjavík (ISL)
Flora Tallinn (EST)
Riga (LVA)

Unseeded
Tre Fiori (SMR)

Group 3

Seeded
Ararat-Armenia (ARM)
Connah's Quay Nomads (WAL)
Fola Esch (LUX)
Sileks (MKD)
Budućnost Podgorica (MNE)
Dinamo Tbilisi (GEO)
Astana (KAZ)

Unseeded
Drita (KOS)
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14866 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Blixen »

Logovan wrote: 27/08/2020 17:10
internazionale wrote: 27/08/2020 12:14 Bi ga zajebali, krelac ubi platu. Mada pitanje je ko je u svemu ovome krelac
Ma neka ubija platu još koji mjesec i onda da se igramo razlaza. Zahvaliti mu se i vozdra, doviđenja, hvala i prijatno.

Tražimo boljeg napadača, boljeg golmana, boljeg stopera, a desni bek ti je ubjedljivo najkritičniji. Handžić izgubio kredit, Mustedanagića otjerati odmah, itd, a Hodžić još gori.
golmana??? sto golmana?

Mustedanagic tek dosao, sto bi tjerali?
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14867 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Blixen wrote: 31/08/2020 13:01
Logovan wrote: 27/08/2020 17:10
internazionale wrote: 27/08/2020 12:14 Bi ga zajebali, krelac ubi platu. Mada pitanje je ko je u svemu ovome krelac
Ma neka ubija platu još koji mjesec i onda da se igramo razlaza. Zahvaliti mu se i vozdra, doviđenja, hvala i prijatno.

Tražimo boljeg napadača, boljeg golmana, boljeg stopera, a desni bek ti je ubjedljivo najkritičniji. Handžić izgubio kredit, Mustedanagića otjerati odmah, itd, a Hodžić još gori.
golmana??? sto golmana?

Mustedanagic tek dosao, sto bi tjerali?
Nisi shvatio post. :mrgreen:
Govorim da se tjera gomila igraca prije Hodzica. A Dule nam dodje kao sveta krava, nemoj njega mijenjati. Mozes sve mijenjati, ali Duleta ne. :D
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14868 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Blixen »

Logovan wrote: 31/08/2020 13:30 Govorim da se tjera gomila igraca prije Hodzica. A Dule nam dodje kao sveta krava, nemoj njega mijenjati. Mozes sve mijenjati, ali Duleta ne. :D
treba ga ostaviti danas u Bijeljini
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14869 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Tako je bilo i za Velkoskog, pa eno sad s klupe ulazi.
Neka. Pomalo.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#14870 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Blixen »

User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#14871 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by PhilJacksonIzvala »

cuj sto golmana :-) zato sto je vladan rupa bez dna ove sezone.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14872 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Tomahawk11 »

Dobro, ima li neki koji bi nas zadovoljio?

Šta je sa malim Dizdarevićem, možda njega pomalo uvoditi, svakako Vladana prodati na kraju sezone?!
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14873 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Inter Escaldes - Dundalk
KuPS - Slovan Bratislava
Linfield - Floriana
Riga - Tre Fiori
Djurgården - Europa
Flora Tallinn - KR Reykjavík
Sileks - Drita
Astana - Budućnost Podgorica
Ararat-Armenia - Fola Esch
Connah's Quay Nomads - Dinamo Tbilisi
Boldirani ne, ostali mogu. :D
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#14874 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 31/08/2020 15:00
Inter Escaldes - Dundalk
KuPS - Slovan Bratislava
Linfield - Floriana
Riga - Tre Fiori
Djurgården - Europa
Flora Tallinn - KR Reykjavík
Sileks - Drita
Astana - Budućnost Podgorica
Ararat-Armenia - Fola Esch
Connah's Quay Nomads - Dinamo Tbilisi
Boldirani ne, ostali mogu. :D
Ja sranja evo koja tri para mogu nam doci

Astana - Budućnost Podgorica
Ararat-Armenia - Fola Esch
Inter Escaldes - Dundalk
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14875 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.

Post by Logovan »

Hahahah Astana :roll:

Da hocemo izvuci taj zadnji par, a da Inter prodje dalje. :D
Post Reply