Nije samo od drugog. Sjeti se kako je u prvom poluvremu požurio da Miličeviću svira faul u napadu, kada se činilo da će ovaj dati gol glavom.last mohicans wrote: ↑27/08/2020 09:50 Ove gore ekipe bezveze, nek izvlače koju hoće. Bit ćemo spremniji,aBd, trebali bi se i ovi igrači što imaju manju minutažu više razigrati. Ovo od sinoć još gore danas nego sinoćnji osjećaj. Kako je govno kiparsko šiljilo sve od njihovog drugog gola.
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14851 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#14852 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Dan poslije, jos uvijek mi je slabo svega mi...
-
last mohicans
- Posts: 18196
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14853 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Drugo mi je nekako ostalo upečatljivo, ne moze se sve popamtiti, vjerujem da se moze sazetak od 10 min napraviti sa svim odlukama ove trojke na nasu štetu. Jbg sad.mirza_15 wrote: ↑27/08/2020 14:00Nije samo od drugog. Sjeti se kako je u prvom poluvremu požurio da Miličeviću svira faul u napadu, kada se činilo da će ovaj dati gol glavom.last mohicans wrote: ↑27/08/2020 09:50 Ove gore ekipe bezveze, nek izvlače koju hoće. Bit ćemo spremniji,aBd, trebali bi se i ovi igrači što imaju manju minutažu više razigrati. Ovo od sinoć još gore danas nego sinoćnji osjećaj. Kako je govno kiparsko šiljilo sve od njihovog drugog gola.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14854 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
U goloj vodi sam sinoć bio.
Nije bilo vruće, otvoren prozor, noge zebu, al ja mokar ko da je +40
-
THEC
- Posts: 597
- Joined: 05/01/2016 14:49
#14855 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
the_stick wrote: ↑27/08/2020 12:34jao sto klix dezinformise javnost... tek treba da se igra Q2 EL... u dijelu kvalifikacija za sampione, u Q2 EL igra 20 klubova (ovih gore 10 i jos 10 slabije rangiranih, a svi su skupa ispali u Q1 CL i preliminarnoj rundi CL)... dakle, ovo gore jesu potencijalni protivnici, uz pretpostavku da ce pobijediti losije rangirane protivnike...Tomahawk11 wrote: ↑27/08/2020 11:22Naš prvak će biti nositelj prilikom žrijeba pa potencijalno može imati lakše protivnike, ali isto tako može izvući i Astanu, koja je daleko najteže i najzvučnije ime među nenositeljima.
Preostalih devet klubova su Dundalk, Slovan iz Bratislave, Dinamo Tbilisi, Fola Esch, Djurgardens, Linfield iz Belfasta, Budućnost iz Podgorice, Flora iz Tallinna i Riga.
nadalje, posto Q3 EL treba da ima 9 parova, od 10 nositelja (to je 10 ekipa koje su ispale u Q2 CL, sto ukljucuje i nas), 2 ekipe ce direktno ici u Q4 EL. to znaci da postoji mogucnost da voljom zrijeba i preskocimo Q3 EL. s obzirom da ce to znaciti da ce ostati 8 nositelja i 10 nenositelja, Astana (ili njihov protivnik u Q2 EL), kao klub sa najvecim koeficijentom medju nenositeljima, bi trebao biti prekomandovan medju nositelje.
u Q4, dio kvalifikacija za sampione, ce biti 8 parova. Nositelji ce biti 5 klubova koji ispadnu u Q3 CL (vjerovatno ukljucujuci Brest). od preostalih 11 klubova (2 koji zrijebom prodju direktno, i 9 pobjednika u Q3), 3 sa najvecim koeficijentom ce takodjer biti nosioci. s obzirom da mi imamo jako nizak koeficijent, reako bih da je skoro 100% sigurno da tu necemo biti nositelji, ali ce i dalje medju nositeljima biti klubova s kojima ce se moci igrati (potencijalno, ako ispadnu brest, ferencvaros, omonia, molde, itd.).
Jesi li siguran za play off oko ovih nositelja ? - pisao sam to i na sa.ba forumu, prosle godine je bila takva situacija da su se nenositelji mogli sastati i izmedju ostalog su Dudelange i Ararat bili jedan od parova a obje ekipe su bili nenositelji, a mi svakako ni u jednoj verziji ne mozemo biti nositelji u play offu, kako god tamo da dodjemo
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#14856 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Još da je sreće više konačno da kući igramo.the_stick wrote: ↑27/08/2020 12:34jao sto klix dezinformise javnost... tek treba da se igra Q2 EL... u dijelu kvalifikacija za sampione, u Q2 EL igra 20 klubova (ovih gore 10 i jos 10 slabije rangiranih, a svi su skupa ispali u Q1 CL i preliminarnoj rundi CL)... dakle, ovo gore jesu potencijalni protivnici, uz pretpostavku da ce pobijediti losije rangirane protivnike...Tomahawk11 wrote: ↑27/08/2020 11:22Naš prvak će biti nositelj prilikom žrijeba pa potencijalno može imati lakše protivnike, ali isto tako može izvući i Astanu, koja je daleko najteže i najzvučnije ime među nenositeljima.
Preostalih devet klubova su Dundalk, Slovan iz Bratislave, Dinamo Tbilisi, Fola Esch, Djurgardens, Linfield iz Belfasta, Budućnost iz Podgorice, Flora iz Tallinna i Riga.
nadalje, posto Q3 EL treba da ima 9 parova, od 10 nositelja (to je 10 ekipa koje su ispale u Q2 CL, sto ukljucuje i nas), 2 ekipe ce direktno ici u Q4 EL. to znaci da postoji mogucnost da voljom zrijeba i preskocimo Q3 EL. s obzirom da ce to znaciti da ce ostati 8 nositelja i 10 nenositelja, Astana (ili njihov protivnik u Q2 EL), kao klub sa najvecim koeficijentom medju nenositeljima, bi trebao biti prekomandovan medju nositelje.
u Q4, dio kvalifikacija za sampione, ce biti 8 parova. Nositelji ce biti 5 klubova koji ispadnu u Q3 CL (vjerovatno ukljucujuci Brest). od preostalih 11 klubova (2 koji zrijebom prodju direktno, i 9 pobjednika u Q3), 3 sa najvecim koeficijentom ce takodjer biti nosioci. s obzirom da mi imamo jako nizak koeficijent, reako bih da je skoro 100% sigurno da tu necemo biti nositelji, ali ce i dalje medju nositeljima biti klubova s kojima ce se moci igrati (potencijalno, ako ispadnu brest, ferencvaros, omonia, molde, itd.).
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#14857 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
To ti je Covid, nije tekmaTomahawk11 wrote: ↑27/08/2020 14:41U goloj vodi sam sinoć bio.
Nije bilo vruće, otvoren prozor, noge zebu, al ja mokar ko da je +40![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14858 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
GandalfSivi wrote: ↑27/08/2020 16:26To ti je Covid, nije tekmaTomahawk11 wrote: ↑27/08/2020 14:41U goloj vodi sam sinoć bio.
Nije bilo vruće, otvoren prozor, noge zebu, al ja mokar ko da je +40![]()
![]()
-
the_stick
- Posts: 1170
- Joined: 16/02/2002 00:00
#14859 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
nisam 100% siguran... mozda ce u Q3 ici 8 nositelja na nenositelje, i da onda ostane jos jedan par nenositelja... ako je tako, onda ostaje bojazan da mozemo izvuci astanu (ako prodju)...THEC wrote: ↑27/08/2020 14:44the_stick wrote: ↑27/08/2020 12:34jao sto klix dezinformise javnost... tek treba da se igra Q2 EL... u dijelu kvalifikacija za sampione, u Q2 EL igra 20 klubova (ovih gore 10 i jos 10 slabije rangiranih, a svi su skupa ispali u Q1 CL i preliminarnoj rundi CL)... dakle, ovo gore jesu potencijalni protivnici, uz pretpostavku da ce pobijediti losije rangirane protivnike...
nadalje, posto Q3 EL treba da ima 9 parova, od 10 nositelja (to je 10 ekipa koje su ispale u Q2 CL, sto ukljucuje i nas), 2 ekipe ce direktno ici u Q4 EL. to znaci da postoji mogucnost da voljom zrijeba i preskocimo Q3 EL. s obzirom da ce to znaciti da ce ostati 8 nositelja i 10 nenositelja, Astana (ili njihov protivnik u Q2 EL), kao klub sa najvecim koeficijentom medju nenositeljima, bi trebao biti prekomandovan medju nositelje.
u Q4, dio kvalifikacija za sampione, ce biti 8 parova. Nositelji ce biti 5 klubova koji ispadnu u Q3 CL (vjerovatno ukljucujuci Brest). od preostalih 11 klubova (2 koji zrijebom prodju direktno, i 9 pobjednika u Q3), 3 sa najvecim koeficijentom ce takodjer biti nosioci. s obzirom da mi imamo jako nizak koeficijent, reako bih da je skoro 100% sigurno da tu necemo biti nositelji, ali ce i dalje medju nositeljima biti klubova s kojima ce se moci igrati (potencijalno, ako ispadnu brest, ferencvaros, omonia, molde, itd.).
Jesi li siguran za play off oko ovih nositelja ? - pisao sam to i na sa.ba forumu, prosle godine je bila takva situacija da su se nenositelji mogli sastati i izmedju ostalog su Dudelange i Ararat bili jedan od parova a obje ekipe su bili nenositelji, a mi svakako ni u jednoj verziji ne mozemo biti nositelji u play offu, kako god tamo da dodjemo
u play off svakako ne mozemo biti nositelji...
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14860 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma neka ubija platu još koji mjesec i onda da se igramo razlaza. Zahvaliti mu se i vozdra, doviđenja, hvala i prijatno.internazionale wrote: ↑27/08/2020 12:14 Bi ga zajebali, krelac ubi platu. Mada pitanje je ko je u svemu ovome krelac
Tražimo boljeg napadača, boljeg golmana, boljeg stopera, a desni bek ti je ubjedljivo najkritičniji. Handžić izgubio kredit, Mustedanagića otjerati odmah, itd, a Hodžić još gori.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14861 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma napadac,stoper,desni i lijevi bek su pod moranjem.Salcina malog staviti da bude zamjena Rahmanu i cao.Malo i Rahmanovicu napraviti konkurenciju Salcinu je to svakako prirodna pozicija.Napadac da bude slicnih kvaliteta Ahmetovicu i da onda Ahmo ulazi 20 minuta pred kraj dok ne ode u penziju.Logovan wrote: ↑27/08/2020 17:10Ma neka ubija platu još koji mjesec i onda da se igramo razlaza. Zahvaliti mu se i vozdra, doviđenja, hvala i prijatno.internazionale wrote: ↑27/08/2020 12:14 Bi ga zajebali, krelac ubi platu. Mada pitanje je ko je u svemu ovome krelac
Tražimo boljeg napadača, boljeg golmana, boljeg stopera, a desni bek ti je ubjedljivo najkritičniji. Handžić izgubio kredit, Mustedanagića otjerati odmah, itd, a Hodžić još gori.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14862 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
+ Mustedanagić pored te dvojice.
Na utakmici protiv FC Dynamo Brest najviše je pretrčao Benjamin Tatar, a ostvario je i najveću brzinu od 31.95km/h.

Na utakmici protiv FC Dynamo Brest najviše je pretrčao Benjamin Tatar, a ostvario je i najveću brzinu od 31.95km/h.

- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14863 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Austrija / Kronen Zeitung: To je skandal, Ahmetović je bio metar iza igrača Dynama!
https://radiosarajevo.ba/sport/nogomet/ ... N3m04K6bdw
https://radiosarajevo.ba/sport/nogomet/ ... N3m04K6bdw
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14864 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nema ko nije objavio vijest. Dobro je ovo
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14865 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Čekamo par...
Group 1
Seeded
Linfield (NIR)
KuPS (FIN)
Floriana (MLT)
Dundalk (IRL)
Slovan Bratislava (SVK)
Unseeded
Inter Escaldes (AND)
Group 2
Seeded
Djurgården (SWE)
Europa (GIB)
KR Reykjavík (ISL)
Flora Tallinn (EST)
Riga (LVA)
Unseeded
Tre Fiori (SMR)
Group 3
Seeded
Ararat-Armenia (ARM)
Connah's Quay Nomads (WAL)
Fola Esch (LUX)
Sileks (MKD)
Budućnost Podgorica (MNE)
Dinamo Tbilisi (GEO)
Astana (KAZ)
Unseeded
Drita (KOS)
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#14866 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
golmana??? sto golmana?Logovan wrote: ↑27/08/2020 17:10Ma neka ubija platu još koji mjesec i onda da se igramo razlaza. Zahvaliti mu se i vozdra, doviđenja, hvala i prijatno.internazionale wrote: ↑27/08/2020 12:14 Bi ga zajebali, krelac ubi platu. Mada pitanje je ko je u svemu ovome krelac
Tražimo boljeg napadača, boljeg golmana, boljeg stopera, a desni bek ti je ubjedljivo najkritičniji. Handžić izgubio kredit, Mustedanagića otjerati odmah, itd, a Hodžić još gori.
Mustedanagic tek dosao, sto bi tjerali?
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14867 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nisi shvatio post.Blixen wrote: ↑31/08/2020 13:01golmana??? sto golmana?Logovan wrote: ↑27/08/2020 17:10Ma neka ubija platu još koji mjesec i onda da se igramo razlaza. Zahvaliti mu se i vozdra, doviđenja, hvala i prijatno.internazionale wrote: ↑27/08/2020 12:14 Bi ga zajebali, krelac ubi platu. Mada pitanje je ko je u svemu ovome krelac
Tražimo boljeg napadača, boljeg golmana, boljeg stopera, a desni bek ti je ubjedljivo najkritičniji. Handžić izgubio kredit, Mustedanagića otjerati odmah, itd, a Hodžić još gori.
Mustedanagic tek dosao, sto bi tjerali?
Govorim da se tjera gomila igraca prije Hodzica. A Dule nam dodje kao sveta krava, nemoj njega mijenjati. Mozes sve mijenjati, ali Duleta ne.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14869 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Tako je bilo i za Velkoskog, pa eno sad s klupe ulazi.
Neka. Pomalo.
Neka. Pomalo.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#14870 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
https://www.fksarajevo.ba/bs/prvi-tim/h ... anovic/130
https://www.fksarajevo.ba/bs/prvi-tim/anel-hebibovic/84
njih dva bi mogli igrati na toj poziciji
https://www.fksarajevo.ba/bs/prvi-tim/anel-hebibovic/84
njih dva bi mogli igrati na toj poziciji
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#14871 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
cuj sto golmana
zato sto je vladan rupa bez dna ove sezone.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14872 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Dobro, ima li neki koji bi nas zadovoljio?
Šta je sa malim Dizdarevićem, možda njega pomalo uvoditi, svakako Vladana prodati na kraju sezone?!
Šta je sa malim Dizdarevićem, možda njega pomalo uvoditi, svakako Vladana prodati na kraju sezone?!
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14873 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Boldirani ne, ostali mogu.Inter Escaldes - Dundalk
KuPS - Slovan Bratislava
Linfield - Floriana
Riga - Tre Fiori
Djurgården - Europa
Flora Tallinn - KR Reykjavík
Sileks - Drita
Astana - Budućnost Podgorica
Ararat-Armenia - Fola Esch
Connah's Quay Nomads - Dinamo Tbilisi
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14874 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ja sranja evo koja tri para mogu nam dociLogovan wrote: ↑31/08/2020 15:00Boldirani ne, ostali mogu.Inter Escaldes - Dundalk
KuPS - Slovan Bratislava
Linfield - Floriana
Riga - Tre Fiori
Djurgården - Europa
Flora Tallinn - KR Reykjavík
Sileks - Drita
Astana - Budućnost Podgorica
Ararat-Armenia - Fola Esch
Connah's Quay Nomads - Dinamo Tbilisi![]()
Astana - Budućnost Podgorica
Ararat-Armenia - Fola Esch
Inter Escaldes - Dundalk
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14875 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Hahahah Astana
Da hocemo izvuci taj zadnji par, a da Inter prodje dalje.
Da hocemo izvuci taj zadnji par, a da Inter prodje dalje.
