Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#14851 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

black wrote:
zomri wrote:
dulekrele wrote: Odlicna serija Dark. Ako se pazljivo prati mogu se svi likovi skontati.
Ma kakvi likovi, da je meni doći do likova, ja ni porodice nisam upratio sve :lol: Moram ponovo početi, ne ide ovako.
ma neas se sta muciti ugl jednostavno je, ono tipa sta je vrhunac spanske sapunice :arrow: kad Rodrigo skonta da je sam sebi majka :mrgreen:
odlicna serija :thumbup:

Mikkelov sin:
"Sad imam jos jednu baku koja je direktorica moje skole!
Njen muz, koji spava sa mamom, trazi svog sina koji je moj otac!
Prije par dana sam se ljubio sa svojom tetkom."

:mrgreen:
Nemoj tako black, a zadnja epizoda? Koja je godina? Je li 2052? ili mozda 2085?
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#14853 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

BJB wrote:
Nemoj tako black, a zadnja epizoda? Koja je godina? Je li 2052? ili mozda 2085?
Hej! Spojleri! :twisted: Nemojte ljudi, ja sam tek došao do pete epizode i ovih prvih paradoksa. :D
User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#14854 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by He1972 »

dale cooper wrote:
BJB wrote:
Nemoj tako black, a zadnja epizoda? Koja je godina? Je li 2052? ili mozda 2085?
Hej! Spojleri! :twisted: Nemojte ljudi, ja sam tek došao do pete epizode i ovih prvih paradoksa. :D

Nemojte ljudi ako boga znate!
User avatar
Altsa
Posts: 9265
Joined: 19/03/2004 18:31

#14855 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Altsa »

Godless odlicna. sve epizode pogledane u cugu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66018
Joined: 03/08/2010 19:04

#14856 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

#PeakyBlinders will return to @BBCTwo in 2019.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14857 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

kakavdanakneiskustvu wrote:#PeakyBlinders will return to @BBCTwo in 2019.

Peaky FOOKIN' Blinders :lol:

Poslao sam ih MP3 sinoc - izvukli su mi zivce samo tako :lol:
Cavendish
Posts: 481
Joined: 21/04/2013 17:12

#14858 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Cavendish »

Netflix je već najavio da će biti i druga sezona Dark-a. Očekivano.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66018
Joined: 03/08/2010 19:04

#14859 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

SanskiBiser wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:#PeakyBlinders will return to @BBCTwo in 2019.

Peaky FOOKIN' Blinders :lol:

Poslao sam ih MP3 sinoc - izvukli su mi zivce samo tako :lol:

što,šta je reć?
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14860 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

kakavdanakneiskustvu wrote:
SanskiBiser wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:#PeakyBlinders will return to @BBCTwo in 2019.

Peaky FOOKIN' Blinders :lol:

Poslao sam ih MP3 sinoc - izvukli su mi zivce samo tako :lol:

što,šta je reć?
Arthur - ne mogu im oprostiti. ;-) :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14861 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

E ne bi vjerovao upravo sam na sceni kad tommy puca u zrak, da nisam dosao dotle vjerovatno bi ti sve najgore pozelio. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66018
Joined: 03/08/2010 19:04

#14862 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

SanskiBiser wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:#PeakyBlinders will return to @BBCTwo in 2019.

Peaky FOOKIN' Blinders :lol:

Poslao sam ih MP3 sinoc - izvukli su mi zivce samo tako :lol:

što,šta je reć?
Arthur - ne mogu im oprostiti. ;-) :lol:[/quote]


nije valjda,odoh pogledati
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14863 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

nema me tamo wrote:E ne bi vjerovao upravo sam na sceni kad tommy puca u zrak, da nisam dosao dotle vjerovatno bi ti sve najgore pozelio. :D

ja sam scenaristima i producentima zaredao bio sve sinoc sto ima psovke :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14864 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

:D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66018
Joined: 03/08/2010 19:04

#14865 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

jbg,nema još titlova za blinderse
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14866 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

Uh finale sezone malo je reci s onim na kraju ostavlja dosta materijala
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14867 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

e jebite se sa spoilerom za blinderse.
ali ok, pravilo je pravilo. ako je serija vani, nije spoiler.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#14868 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

karanana, pogledaj trailer zadnje epizode senki. makedonka bila moderna i u ona doba :shock:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14869 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

zomri wrote:karanana, pogledaj trailer zadnje epizode senki. makedonka bila moderna i u ona doba :shock:

aaa sad kontam Makedonce sto su se bunili i govorili da je previse mrsava da bude Miss Makedonije :lol:
omar little
Posts: 17412
Joined: 14/03/2008 21:14

#14870 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

da oce zaklat tog kaludjera da kicicevo prenemaganje vise ne moram gledat i slusat. ajde, mala, ne stidi se, pomracina ne vidi se.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14871 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

zomri wrote:karanana, pogledaj trailer zadnje epizode senki. makedonka bila moderna i u ona doba :shock:
opa znaci bice mesa, bice mesa

nisam pogledo trailor. necu ni gledat, hocu da uzivam u nedjelju u punoj sceni. ko li ce umochit? pop garant.

ustvari mozda i provirim trailer samo malkice. gdje se moze pogledati? kako se na srpskom kaze trailer da ukucam u google search? je li prikolica?
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14872 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

karanana wrote:
zomri wrote:karanana, pogledaj trailer zadnje epizode senki. makedonka bila moderna i u ona doba :shock:
opa znaci bice mesa, bice mesa

nisam pogledo trailor. necu ni gledat, hocu da uzivam u nedjelju u punoj sceni. ko li ce umochit? pop garant.

ustvari mozda i provirim trailer samo malkice. gdje se moze pogledati? kako se na srpskom kaze trailer da ukucam u google search? je li prikolica?

User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14873 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

opa.
znaci pop ce da jebe, ali mozda popije noz.
ma dobro devojce vo makedonce. nema veze to s malim sikicama. ima i to svoju draz. nekako su taman pod ruku i pod kontrolom, bolje nego da se preljevaju pa ne znas sta ces s tolikim vimenima. meni je mozda bolja treba ona doktorica i ona kurava sto je bila.

dobro izgleda zadnja epizoda. bice pucacine i mimo spavace sobe. izgleda da kozaci postaju nebitan faktor.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66018
Joined: 03/08/2010 19:04

#14874 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

the man in the high castle,zna li se kad će treća sezona?
User avatar
dale cooper
Posts: 31383
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#14875 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

kakavdanakneiskustvu wrote:the man in the high castle,zna li se kad će treća sezona?
Nema još tačnog datuma, ali trebalo bi početkom 2018. Evo ti teaser trailer da te malo zagrije do tad. :D

Post Reply