radi se na tomeinsaneinthebrain wrote:treba zvati teveza na posudbu, i onako nije primio platu 4 mjeseca
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14851 Re: Juventus
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14852 Re: Juventus
nek se i dybala povrijedi i na konju smo

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#14853 Re: Juventus
Puno bolje nakon pregleda. Nema preloma!!!
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14854 Re: Juventus
prepade nas skenderija, do vikenda ce biti spreman 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#14855 Re: Juventus
Izvinjavam se, ali prve vijesti su bile bas gadne.insaneinthebrain wrote:prepade nas skenderija, do vikenda ce biti spreman
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14856 Re: Juventus
np samo nek nije slomio nogu. to je najvaznije
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14857 Re: Juventus
FORZA JUVE!!! 

-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14858 Re: Juventus
Hajd makar da bude spreman za CL, taman da srusi Del Piera 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14859 Re: Juventus
Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Evra, Khedira, Marchisio, Pogba, Cuadrado, Zaza, Morata.
Idemo ovo dobiti
Idemo ovo dobiti
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14860 Re: Juventus
i remi je dobar, a pobjeda bi dobro dosla 
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14861 Re: Juventus
pa crni kedira sta fulas 
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14862 Re: Juventus
koji cigan ovaj sudija, svaki i ne postojeci kontakt je svirao. 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14863 Re: Juventus
Bod nije nesto, ali eto
FORZA JUVE!!!
FORZA JUVE!!!

- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14864 Re: Juventus
prvo poluvrijeme katastrofa, u drugom se dohavizali al kad ne znaju zabiti. dzaba im sto prilika. 
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14865 Re: Juventus
Trebo je Juve dobit.Bolja su ekipa, drago mi je sto Khedira opet odigra sjajno i pored promasene sanse.Cuadrado standardno pravi probleme protivniku. Dybala mora igrat kao i Sandro.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14867 Re: Juventus
Jebo bod. U ovoj poziciji im nista drugo ne odgovara osim sva 3.
Ali... nisu bili u stanju da uzme od Udinesea i Frosinonena na svome terenu vise od 1 boda, sta se onda moglo ocekivati sinoc?
I da, jebes ti ekipu u kojoj sve pocinije i zavrsa od Quadrada. Lik je nigdje veze... zna trcati, zna proci, zna sve...ali veze nema. Kad treba da suta on doda, kad treba da doda on suta.. i tako. Bas je patnja gledati ga.
A napad je wow. Tevez > Zaza+Madnzukic+Dybala.
Ali... nisu bili u stanju da uzme od Udinesea i Frosinonena na svome terenu vise od 1 boda, sta se onda moglo ocekivati sinoc?
I da, jebes ti ekipu u kojoj sve pocinije i zavrsa od Quadrada. Lik je nigdje veze... zna trcati, zna proci, zna sve...ali veze nema. Kad treba da suta on doda, kad treba da doda on suta.. i tako. Bas je patnja gledati ga.
A napad je wow. Tevez > Zaza+Madnzukic+Dybala.
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14868 Re: Juventus
Izaći će ovo na hajr 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14869 Re: Juventus
Idemo im ogaditi fudbal

- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14870 Re: Juventus
idemo po osvetu za izgubljenu osminu finala, 
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14871 Re: Juventus
jebem ti skotsko govno, ko njemo dade da sudi. pa dokle vise
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14872 Re: Juventus
ne zna se ko je gori vcrs, bezidejnost u napadu 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14873 Re: Juventus
Sreca pa je lagana grupa 
FORZA JUVE!!!
FORZA JUVE!!!

- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14874 Re: Juventus
steta sto nije teza pa da ispadnu kad su katastrofa ove sezone 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14875 Re: Juventus
Potentniji napad je i Conte imao one prve sezone.
Vratite nam Vučinića, Matrija i Quaga!
Ulupiti 100 miliona i kao rezultat dobiti slabiju ekipu je podvig vrijedan hvale.

Vratite nam Vučinića, Matrija i Quaga!
Ulupiti 100 miliona i kao rezultat dobiti slabiju ekipu je podvig vrijedan hvale.
