Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#14826 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Image
Love, lies & Records, vjerovali ili ne serija o maticarima..Svega su udrobili, meni je super za sad :D
http://www.imdb.com/title/tt6664704/
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66018
Joined: 03/08/2010 19:04

#14827 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

desni wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:starija serija,ja tek odgledao prvu sezonu,isplati se pogledati

http://www.imdb.com/title/tt0106028/
    Baltimorska ubistva :mrgreen:
      Đe iskopa ovu seriju, prije nekih 20 godina gledo :-D .
        Odlična serija o istragama ubistava u Baltimoru. Nezaboravna scena mi ostala ona kad detektiv Frank Pembleton preživljava moždani udar dok ispituje osumnjičenika. Galami on na osumnjičenika i odjednom zatrokira čovjek, ne može da progovori.

        jbg,tek sad nasao vremena da je odgledam,cuo ovde na forumu za tu seriju na temi o seriji žica

        gdje si ti to mogao prije 20 godina gledati,na nasim tv stanicama ne znam da je bilo?
          Bila na HTV-u koliko se sjećam išla petkom nekad poslije 10 naveče.
            Evo scene o kojoj sam pisao na ovom snimku
            [/quote]

            iz koje je sezone ova epizoda?
            User avatar
            desni
            Posts: 1626
            Joined: 10/03/2012 01:21

            #14828 Re: Gledate seriju - preporucite je

            Post by desni »

            kakavdanakneiskustvu wrote:
            iz koje je sezone ova epizoda?
              Zaboravio sam ali sveznajući gugl kaže kraj četvrte. Gledaš li American Horror Story?
              kakavdanakneiskustvu
              Posts: 66018
              Joined: 03/08/2010 19:04

              #14829 Re: Gledate seriju - preporucite je

              Post by kakavdanakneiskustvu »

              desni wrote:
              kakavdanakneiskustvu wrote:
              iz koje je sezone ova epizoda?
                Zaboravio sam ali sveznajući gugl kaže kraj četvrte. Gledaš li American Horror Story?

                hvala,ne gledam više,mislim da sam gledao prve tri sezone,zašto?
                User avatar
                Altsa
                Posts: 9265
                Joined: 19/03/2004 18:31

                #14830 Re: Gledate seriju - preporucite je

                Post by Altsa »

                irac300 wrote:Zacudo, meni je bilo lako pohvatat likove u Dark, a inace sam truba po tom pitanju. Npr. GoT i poslije toliko godina jos ne znam sepet likova po imenu. :D
                Ovdje su odlicno odradili izbor glumaca, ovi mladji stvarno lice na starije, pa cak i ako nisi zapamtio ime, po izgledu prepoznas ko je u pitanju.
                Uglavnom, serija mi je super.
                Dark odlicna serija a i u pravu si za slicnost glumaca..
                User avatar
                desni
                Posts: 1626
                Joined: 10/03/2012 01:21

                #14831 Re: Gledate seriju - preporucite je

                Post by desni »

                kakavdanakneiskustvu wrote:
                desni wrote:
                kakavdanakneiskustvu wrote:
                iz koje je sezone ova epizoda?
                  Zaboravio sam ali sveznajući gugl kaže kraj četvrte. Gledaš li American Horror Story?

                  hvala,ne gledam više,mislim da sam gledao prve tri sezone,zašto?
                    Nije loša ova sedma sezona.
                    kakavdanakneiskustvu
                    Posts: 66018
                    Joined: 03/08/2010 19:04

                    #14832 Re: Gledate seriju - preporucite je

                    Post by kakavdanakneiskustvu »

                    desni wrote:
                    kakavdanakneiskustvu wrote:
                    kakavdanakneiskustvu wrote:
                    iz koje je sezone ova epizoda?
                      Zaboravio sam ali sveznajući gugl kaže kraj četvrte. Gledaš li American Horror Story?

                      hvala,ne gledam više,mislim da sam gledao prve tri sezone,zašto?
                        Nije loša ova sedma sezona.[/quote]


                        glumi li iko iz prvih sezona,lange,ona mala roberts,poulsonova?
                        chino
                        Posts: 781
                        Joined: 21/11/2002 00:00

                        #14833 Re: Gledate seriju - preporucite je

                        Post by chino »

                        Jel neko gledao Sneaky Pete?
                        nema me tamo
                        Posts: 13597
                        Joined: 30/10/2013 18:58

                        #14834 Re: Gledate seriju - preporucite je

                        Post by nema me tamo »

                        chino wrote:Jel neko gledao Sneaky Pete?
                        Fina je, a ako gotivis glavnog glumca bice ti onda i vrh
                        chino
                        Posts: 781
                        Joined: 21/11/2002 00:00

                        #14835 Re: Gledate seriju - preporucite je

                        Post by chino »

                        Ok, hvala. Danas cu pilot pogledati :thumbup:
                        User avatar
                        desni
                        Posts: 1626
                        Joined: 10/03/2012 01:21

                        #14836 Re: Gledate seriju - preporucite je

                        Post by desni »

                        kakavdanakneiskustvu wrote:
                        desni wrote:
                          Nije loša ova sedma sezona.

                          glumi li iko iz prvih sezona,lange,ona mala roberts,poulsonova?
                            Glumi Paulson, Peters od ekipe iz ranijih sezona.
                            kakavdanakneiskustvu
                            Posts: 66018
                            Joined: 03/08/2010 19:04

                            #14837 Re: Gledate seriju - preporucite je

                            Post by kakavdanakneiskustvu »

                            desni wrote:
                            kakavdanakneiskustvu wrote:
                            desni wrote:
                              Nije loša ova sedma sezona.

                              glumi li iko iz prvih sezona,lange,ona mala roberts,poulsonova?
                                Glumi Paulson, Peters od ekipe iz ranijih sezona.
                                :thumbup:
                                User avatar
                                p206
                                Posts: 8426
                                Joined: 23/06/2011 07:23
                                Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

                                #14838 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by p206 »

                                pregledao napokon Band of Brothers...izbjegavao ranije jer mi je bilo dosta rata... ocjena od 9.5 zaslužena
                                rat prikazan na najbolji mogući način
                                User avatar
                                chakany
                                Posts: 3447
                                Joined: 05/09/2010 14:05

                                #14839 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by chakany »

                                Image

                                Zanimljiva serija :thumbup:
                                BJB
                                Posts: 4599
                                Joined: 16/10/2010 17:17
                                Location: California

                                #14840 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by BJB »

                                ImageDark bas zanimljiva serija..Puno bolje epizode na njemackom nego one sinhronizovane..
                                Dark 2017
                                Last edited by BJB on 19/12/2017 22:32, edited 1 time in total.
                                User avatar
                                Raigor Stonehoof
                                Posts: 11384
                                Joined: 15/07/2014 14:30

                                #14841 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by Raigor Stonehoof »

                                siguran sam da postoji neko ko ce iz te slike skontati o kojoj je njemackoj seriji rijec :D
                                User avatar
                                BajramBarecula
                                Posts: 541
                                Joined: 03/07/2017 18:30

                                #14842 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by BajramBarecula »

                                Gleda li iko Leftovers?
                                Pregledo pola prve sezone i bas mi je legla. Cudi me da niko nije komentariso do sad, ili ja nisam upratio.
                                User avatar
                                Tito_i_Partija
                                Posts: 12408
                                Joined: 11/03/2014 15:56
                                Location: Kod Sebije na pregledu

                                #14843 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by Tito_i_Partija »

                                Niko ne komentarise jer smo je davno odgledali. Dobro jutro. :)
                                User avatar
                                BajramBarecula
                                Posts: 541
                                Joined: 03/07/2017 18:30

                                #14844 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by BajramBarecula »

                                Tito_i_Partija wrote:Niko ne komentarise jer smo je davno odgledali. Dobro jutro. :)
                                znaci nisam upratio :roll:
                                User avatar
                                Bloo
                                Globalna šefica
                                Posts: 50580
                                Joined: 16/01/2008 23:03
                                Location: Korriban

                                #14845 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by Bloo »

                                Raigor Stonehoof wrote:siguran sam da postoji neko ko ce iz te slike skontati o kojoj je njemackoj seriji rijec :D
                                Pise dolje
                                dark
                                User avatar
                                He1972
                                Posts: 1497
                                Joined: 17/09/2017 08:05

                                #14846 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by He1972 »

                                Imaju već dvije epizode, ukoliko niste već pogledali, osvježenje i po!!!! Pogledati obavezno!!!

                                http://www.imdb.com/title/tt2452242/

                                Image
                                User avatar
                                karanana
                                Posts: 50771
                                Joined: 26/02/2004 00:00

                                #14847 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by karanana »

                                An injured hitman befriends a perky blue horse.
                                hahaha, pa ne pogledaj.

                                the crown, pogledo 4 epizode nove sezone....soldna. joj kako ona margareta nema srece u ljubavi. a solidno izgleda treba. dao bi joj ja sta joj treba a ne nako da je zajebavaju.
                                User avatar
                                black
                                Posts: 18649
                                Joined: 19/06/2004 16:00
                                Location: ispod tresnje

                                #14848 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by black »

                                zomri wrote:
                                dulekrele wrote: Odlicna serija Dark. Ako se pazljivo prati mogu se svi likovi skontati.
                                Ma kakvi likovi, da je meni doći do likova, ja ni porodice nisam upratio sve :lol: Moram ponovo početi, ne ide ovako.
                                ma neas se sta muciti ugl jednostavno je, ono tipa sta je vrhunac spanske sapunice :arrow: kad Rodrigo skonta da je sam sebi majka :mrgreen:
                                odlicna serija :thumbup:

                                Mikkelov sin:
                                "Sad imam jos jednu baku koja je direktorica moje skole!
                                Njen muz, koji spava sa mamom, trazi svog sina koji je moj otac!
                                Prije par dana sam se ljubio sa svojom tetkom."

                                :mrgreen:
                                Last edited by black on 20/12/2017 21:53, edited 1 time in total.
                                User avatar
                                He1972
                                Posts: 1497
                                Joined: 17/09/2017 08:05

                                #14849 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by He1972 »

                                karanana wrote:
                                An injured hitman befriends a perky blue horse.
                                hahaha, pa ne pogledaj.

                                the crown, pogledo 4 epizode nove sezone....soldna. joj kako ona margareta nema srece u ljubavi. a solidno izgleda treba. dao bi joj ja sta joj treba a ne nako da je zajebavaju.
                                jedva čekam sutrašnju 3. epizodu, humor i akcija kao u deadpool ako ne i bolje
                                User avatar
                                R9..
                                Posts: 1976
                                Joined: 03/06/2009 08:35
                                Location: Soda

                                #14850 Re: Gledate seriju - preporucite je

                                Post by R9.. »

                                SanskiBiser wrote:
                                R9.. wrote:Jel neko poceo ovo gledat i kakvi su utisci?
                                http://www.imdb.com/title/tt5516154/?ref_=nv_sr_1

                                Imas vec par stranica unazad o Godless pisano, ko voli Western i to onaj klasicni americki trebao bi pogledati, ovo je malo moderniji pristup sa par "novelty" caka koje je Netflix narucio (lezbejke) :lol: , jeste spora serija i prve dvije epizode malo konfuzno izgleda ali onda krenu odlicno uradjeni flashbacks koji ti pojasne zbivanja i od 4te epizode je dinamicnija znatno i onda krema na kraju odlicna finalna epizoda koja bi da je 20-30 minuta duza mogla biti film za sebe.
                                Meni su vesterni super...Juce krenuo gledat ovu Godless i jutros nekad oko 3 zavrsio...super serija...
                                Post Reply