Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#14826 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kleja »

ja sam sinoć gledao čitavu tekmu hajde eto zadnji prekršaj što nije svirao i na stranu što je Gigović očajan sudija ali generalni utisak je da je više oštetio Leotar nego Želju. Pa samo je progledao kroz prste crveni Cocaliću. Ako se imaju na koga ljutiti to je na same sebe.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#14827 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

...
dzulijano_pike
Posts: 88
Joined: 16/12/2021 23:28

#14828 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by dzulijano_pike »

ultima_palabra wrote: 17/07/2022 00:20 Ne kontam sta moze natjerati pitara da subotu navecer provede gledajuci Zeljo-Leotar :?
Nejebica :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14829 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Otiš'o si Amare
ostalo je duga
vječno će ga vraćati
Ziranti sa juga

:D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14830 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Kako je ovaj Borac dobra ekipa. Samo 5 prekršaja. A smijem se kladiti da su i njih napravili dok su vodili. Kada je bilo 2:2 Sloga nije mogla dobiti prekršaj ni pomoću filmskih trikova. Ali okliznuše se.

P.S. cijelo vrijeme skandiraju "Kosovo Srbija".
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14831 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Jbt ovoga Lalatovica svi prizivali. Frajer realno kita Musanova.
Borac ima individualnog kvaliteta hejbet, al' slabo poslozeno i bas su navikli da se uzdaju u sudije i F/NS BiH.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14832 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Trebao je Borac voditi minimalno 4:0 na poluvremenu. U drugom klasika za nasu ligu, ispuhali i ovih ih kaznili iako je sudija po Gicinom svirao ali ćuna.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14833 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Je li ovo najbrze ponudjena ostavka od laleta u Premijer ligi nakon samo jednog poluvremena
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#14834 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by svi u napad »

Najgore je sto sad mi igramo sa Borcem. Sudija ce nas unistiti da ne kazem kastrirati. Bojim se da nas emotivni trener ne napravi kakvu glupost. Daj boze da budem u krivu al ovo sto Vico radi uz blagoslov nasih balija je prevrsilo svaku mjeru.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14835 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

svi u napad wrote: 19/07/2022 00:52 Najgore je sto sad mi igramo sa Borcem. Sudija ce nas unistiti da ne kazem kastrirati. Bojim se da nas emotivni trener ne napravi kakvu glupost. Daj boze da budem u krivu al ovo sto Vico radi uz blagoslov nasih balija je prevrsilo svaku mjeru.
Jbga poceli vi ko i ovi moji.Da su zavalili leotaru 2-3 niko sudiju ne bi ni spomenuo.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14836 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Borac ekipa bez karizme, nekako suplje izgledaju i tuzno..
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14837 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Ma nakon 2:2, da je igrač Borca nogu otkinuo igraču Sloge ne bi svirao faul. Uzme ti loptu na centru tako što te s leđa pokupi po nogama dok je gradiš i ima kontru. U skoku samo ti možeš napraviti prekršaj. Čuj samo 5 prekršaja za 90 minuta. A treba vidjeti kada su svirani. Ja mislim da nije ni jedan nakon 2:2 :lol: Nedavno protiv Zrinjskog samo 3. Lukić nije uspio loptu gurnuti u prazan gol. Praktično je poslao u drugom pravcu. U toj situaciji je bio u dubokom ofsajdu. Sudiji nije palo na pamet da maše.
Last edited by mirza_15 on 19/07/2022 09:01, edited 1 time in total.
User avatar
nota1969
Posts: 1193
Joined: 27/02/2022 09:05

#14838 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by nota1969 »

velikan iz kurtonove haha
e čuj velikan a u jugoslaviji nisu mogli satavit dvije sezone prve lige
Adobeg
Posts: 1115
Joined: 24/02/2020 18:20

#14839 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Adobeg »

Bolje je da ovaj nacionalista napusti nasu ligu ,nije on nikakav trener ni covjek,mrs iz nase lige. :evil:
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#14840 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kleja »

Eno ga, i Lalatović se pita kome smeta jak Borac !?
"Mnogi žele Borac da slome i meni je sada kristalno jasno šta se radi Borcu i ljudima koji vode ovaj klub. Nekome smeta jak Borac i stabilan Borac. Sad su te velike igre, ali ja nisam igrač za te stvari. Ja sam igrač koji ore i bori se na terenu i nisam za te igre van terena. Molim upravu da prihvati moju ostavku i da ja već sutra krenem put Beograda, a da ovi treneri koji šalju informacije i naše sastave rivalima dođu i rade umjesto mene".
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nisu prihvatili ostavku, kažu protiv Sarajeva će pokazati snagu.

Što znaći samo jedno, Gigović izvodi loptu na centru.
Sile_sile_sa
Posts: 106
Joined: 09/11/2020 22:53

#14841 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Sile_sile_sa »

svi u napad wrote: 19/07/2022 00:52 Najgore je sto sad mi igramo sa Borcem. Sudija ce nas unistiti da ne kazem kastrirati. Bojim se da nas emotivni trener ne napravi kakvu glupost. Daj boze da budem u krivu al ovo sto Vico radi uz blagoslov nasih balija je prevrsilo svaku mjeru.
Prva lakrdija je zamjena domacinstva izmedju Borca i Sloge, Borac je trebao da bude domacin na istom stadionu, ali su zamjenili domacinstva, a zasto, pa da borac bude domacin u Banjaluci drugi dio prvenstva, ofirno ali haj, Sarajevo ceka uzas u Bosanskom Novom, volio da nisam upravu, ali vec vidim Borac bez prekrsaja za 90 minuta, vec vidim da svaki kontak ce biti zuti, naravno zuti za igrace Sarajeva, vec idim kako ce nam igru sjackati, ... Gledao sam borac zadnje dvije utakmice, lose, grozno, jadno, ali sto je najgore taj ce Borac igrati Evropu, jer pred nama je liga mozda nikad gora po pitanju sudjenja
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14842 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

FK Velež - 2.460.025 KM
FK Sloboda - 897.280 KM
HŠK Zrinjski - 701.000 KM
FK Željezničar - 528.000 KM
FK Sarajevo - 381.728 KM

Velez dobio haman isto ko ostala 4 kluba zajedno. Sloboda skoro isto dobila kao Sarajevo i zeljeznicar skupa.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14843 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Kako se dijele pare, masAllah. :bih:
User avatar
PreWiBa
Posts: 12958
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
Grijem se na: Plin i centralno
Horoskop: Lav
Contact:

#14845 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by PreWiBa »

A sve SDA izdala Hercegovce :D
kakabanja213
Posts: 3831
Joined: 10/12/2012 22:16

#14846 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakabanja213 »

Plunkett wrote: 20/07/2022 13:34 FK Velež - 2.460.025 KM
FK Sloboda - 897.280 KM
HŠK Zrinjski - 701.000 KM
FK Željezničar - 528.000 KM
FK Sarajevo - 381.728 KM

Velez dobio haman isto ko ostala 4 kluba zajedno. Sloboda skoro isto dobila kao Sarajevo i zeljeznicar skupa.
Velez dobio iz budzeta 556.000 KM ostatak do 2.400.000 je od Evrope i iz FSBiH. Sad je pitanje otkud Slobodi i Zrinjskom vise para.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#14847 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

Sve jasno. Jesu poletili odmah.....samo mi nije jasno kako 1,6M od uefe. Mislio sam da je manje.
kakabanja213
Posts: 3831
Joined: 10/12/2012 22:16

#14848 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakabanja213 »

:skoljka:
karanana wrote: 20/07/2022 15:26 Sve jasno. Jesu poletili odmah.....samo mi nije jasno kako 1,6M od uefe. Mislio sam da je manje.
Moguce da se za pobjedu odnosno nerijeseno dobijaju neke pare, pored onih za prolaz.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14849 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Činjenica da je Velež, u izvještaju za 2021. godinu, kao prihod iz budžeta, naveo iznos preko 2.450.000.
Posebno je naveden prihod od Evrope, pretpostavljam pod stavkom prihoda iz vlastite aktivnosti.
Primjera radi, kod FKS je ta stavka ispod 382.000,00 KM, a u Želji 528.000,00 KM.

Velež:

Image

Sarajevo:

Image

Željo:

Image
Last edited by Anquilla on 20/07/2022 17:59, edited 2 times in total.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17467
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#14850 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by JohnnyS »

karanana wrote: 20/07/2022 15:26 Sve jasno. Jesu poletili odmah.....samo mi nije jasno kako 1,6M od uefe. Mislio sam da je manje.
Hoće li travnjak obnavljati?
Post Reply