Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
#14826 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ja sam sinoć gledao čitavu tekmu hajde eto zadnji prekršaj što nije svirao i na stranu što je Gigović očajan sudija ali generalni utisak je da je više oštetio Leotar nego Želju. Pa samo je progledao kroz prste crveni Cocaliću. Ako se imaju na koga ljutiti to je na same sebe.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
-
dzulijano_pike
- Posts: 88
- Joined: 16/12/2021 23:28
#14828 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nejebicaultima_palabra wrote: ↑17/07/2022 00:20 Ne kontam sta moze natjerati pitara da subotu navecer provede gledajuci Zeljo-Leotar![]()
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#14829 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Otiš'o si Amare
ostalo je duga
vječno će ga vraćati
Ziranti sa juga

ostalo je duga
vječno će ga vraćati
Ziranti sa juga
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14830 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kako je ovaj Borac dobra ekipa. Samo 5 prekršaja. A smijem se kladiti da su i njih napravili dok su vodili. Kada je bilo 2:2 Sloga nije mogla dobiti prekršaj ni pomoću filmskih trikova. Ali okliznuše se.
P.S. cijelo vrijeme skandiraju "Kosovo Srbija".
P.S. cijelo vrijeme skandiraju "Kosovo Srbija".
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14831 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jbt ovoga Lalatovica svi prizivali. Frajer realno kita Musanova.
Borac ima individualnog kvaliteta hejbet, al' slabo poslozeno i bas su navikli da se uzdaju u sudije i F/NS BiH.
Borac ima individualnog kvaliteta hejbet, al' slabo poslozeno i bas su navikli da se uzdaju u sudije i F/NS BiH.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#14832 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Trebao je Borac voditi minimalno 4:0 na poluvremenu. U drugom klasika za nasu ligu, ispuhali i ovih ih kaznili iako je sudija po Gicinom svirao ali ćuna.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14833 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Je li ovo najbrze ponudjena ostavka od laleta u Premijer ligi nakon samo jednog poluvremena
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#14834 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Najgore je sto sad mi igramo sa Borcem. Sudija ce nas unistiti da ne kazem kastrirati. Bojim se da nas emotivni trener ne napravi kakvu glupost. Daj boze da budem u krivu al ovo sto Vico radi uz blagoslov nasih balija je prevrsilo svaku mjeru.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14835 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jbga poceli vi ko i ovi moji.Da su zavalili leotaru 2-3 niko sudiju ne bi ni spomenuo.svi u napad wrote: ↑19/07/2022 00:52 Najgore je sto sad mi igramo sa Borcem. Sudija ce nas unistiti da ne kazem kastrirati. Bojim se da nas emotivni trener ne napravi kakvu glupost. Daj boze da budem u krivu al ovo sto Vico radi uz blagoslov nasih balija je prevrsilo svaku mjeru.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#14836 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Borac ekipa bez karizme, nekako suplje izgledaju i tuzno..
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14837 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma nakon 2:2, da je igrač Borca nogu otkinuo igraču Sloge ne bi svirao faul. Uzme ti loptu na centru tako što te s leđa pokupi po nogama dok je gradiš i ima kontru. U skoku samo ti možeš napraviti prekršaj. Čuj samo 5 prekršaja za 90 minuta. A treba vidjeti kada su svirani. Ja mislim da nije ni jedan nakon 2:2
Nedavno protiv Zrinjskog samo 3. Lukić nije uspio loptu gurnuti u prazan gol. Praktično je poslao u drugom pravcu. U toj situaciji je bio u dubokom ofsajdu. Sudiji nije palo na pamet da maše.
Last edited by mirza_15 on 19/07/2022 09:01, edited 1 time in total.
- nota1969
- Posts: 1193
- Joined: 27/02/2022 09:05
#14838 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
velikan iz kurtonove haha
e čuj velikan a u jugoslaviji nisu mogli satavit dvije sezone prve lige
e čuj velikan a u jugoslaviji nisu mogli satavit dvije sezone prve lige
-
Adobeg
- Posts: 1115
- Joined: 24/02/2020 18:20
#14839 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bolje je da ovaj nacionalista napusti nasu ligu ,nije on nikakav trener ni covjek,mrs iz nase lige. 
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
#14840 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Eno ga, i Lalatović se pita kome smeta jak Borac !?

Nisu prihvatili ostavku, kažu protiv Sarajeva će pokazati snagu.
Što znaći samo jedno, Gigović izvodi loptu na centru.
"Mnogi žele Borac da slome i meni je sada kristalno jasno šta se radi Borcu i ljudima koji vode ovaj klub. Nekome smeta jak Borac i stabilan Borac. Sad su te velike igre, ali ja nisam igrač za te stvari. Ja sam igrač koji ore i bori se na terenu i nisam za te igre van terena. Molim upravu da prihvati moju ostavku i da ja već sutra krenem put Beograda, a da ovi treneri koji šalju informacije i naše sastave rivalima dođu i rade umjesto mene".
Nisu prihvatili ostavku, kažu protiv Sarajeva će pokazati snagu.
Što znaći samo jedno, Gigović izvodi loptu na centru.
-
Sile_sile_sa
- Posts: 106
- Joined: 09/11/2020 22:53
#14841 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Prva lakrdija je zamjena domacinstva izmedju Borca i Sloge, Borac je trebao da bude domacin na istom stadionu, ali su zamjenili domacinstva, a zasto, pa da borac bude domacin u Banjaluci drugi dio prvenstva, ofirno ali haj, Sarajevo ceka uzas u Bosanskom Novom, volio da nisam upravu, ali vec vidim Borac bez prekrsaja za 90 minuta, vec vidim da svaki kontak ce biti zuti, naravno zuti za igrace Sarajeva, vec idim kako ce nam igru sjackati, ... Gledao sam borac zadnje dvije utakmice, lose, grozno, jadno, ali sto je najgore taj ce Borac igrati Evropu, jer pred nama je liga mozda nikad gora po pitanju sudjenjasvi u napad wrote: ↑19/07/2022 00:52 Najgore je sto sad mi igramo sa Borcem. Sudija ce nas unistiti da ne kazem kastrirati. Bojim se da nas emotivni trener ne napravi kakvu glupost. Daj boze da budem u krivu al ovo sto Vico radi uz blagoslov nasih balija je prevrsilo svaku mjeru.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#14842 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
FK Velež - 2.460.025 KM
FK Sloboda - 897.280 KM
HŠK Zrinjski - 701.000 KM
FK Željezničar - 528.000 KM
FK Sarajevo - 381.728 KM
Velez dobio haman isto ko ostala 4 kluba zajedno. Sloboda skoro isto dobila kao Sarajevo i zeljeznicar skupa.
FK Sloboda - 897.280 KM
HŠK Zrinjski - 701.000 KM
FK Željezničar - 528.000 KM
FK Sarajevo - 381.728 KM
Velez dobio haman isto ko ostala 4 kluba zajedno. Sloboda skoro isto dobila kao Sarajevo i zeljeznicar skupa.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#14843 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kako se dijele pare, masAllah. 
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
- PreWiBa
- Posts: 12958
- Joined: 22/03/2018 16:37
- Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
- Grijem se na: Plin i centralno
- Horoskop: Lav
- Contact:
#14845 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A sve SDA izdala Hercegovce
-
kakabanja213
- Posts: 3831
- Joined: 10/12/2012 22:16
#14846 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Velez dobio iz budzeta 556.000 KM ostatak do 2.400.000 je od Evrope i iz FSBiH. Sad je pitanje otkud Slobodi i Zrinjskom vise para.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14847 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sve jasno. Jesu poletili odmah.....samo mi nije jasno kako 1,6M od uefe. Mislio sam da je manje.
-
kakabanja213
- Posts: 3831
- Joined: 10/12/2012 22:16
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14849 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Činjenica da je Velež, u izvještaju za 2021. godinu, kao prihod iz budžeta, naveo iznos preko 2.450.000.
Posebno je naveden prihod od Evrope, pretpostavljam pod stavkom prihoda iz vlastite aktivnosti.
Primjera radi, kod FKS je ta stavka ispod 382.000,00 KM, a u Želji 528.000,00 KM.
Velež:

Sarajevo:

Željo:

Posebno je naveden prihod od Evrope, pretpostavljam pod stavkom prihoda iz vlastite aktivnosti.
Primjera radi, kod FKS je ta stavka ispod 382.000,00 KM, a u Želji 528.000,00 KM.
Velež:

Sarajevo:

Željo:

Last edited by Anquilla on 20/07/2022 17:59, edited 2 times in total.
- JohnnyS
- Posts: 17467
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
