
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14826 Re: Juventus
prvih 45 odavno nije djelovalo bolje


- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14827 Re: Juventus
Lako je ove levate...i City. Ali hajd dobi Frosinone.
Frosinone £19.67m
City £336.60m
Sevilla £123.90m
Mada ovo nije gotovo, biti ce jos golova.
Frosinone £19.67m
City £336.60m
Sevilla £123.90m
Mada ovo nije gotovo, biti ce jos golova.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14829 Re: Juventus
Rutinski
FORZA JUVE!!!
FORZA JUVE!!!

-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#14830 Re: Juventus
Fenomenalna utakmica, Juve dugo nije odigrao bolju.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14831 Re: Juventus
pa sto ne igraju ovako u ligi...nabijem ih
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14832 Re: Juventus
Ovaj Juve 10 puta bolje igra u LP, nego u ligi. 
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14833 Re: Juventus
Pa ti onda reci da je italijanska liga losa...Logovan wrote:Ovaj Juve 10 puta bolje igra u LP, nego u ligi.
Juve jedva 15.
Igraju kao Dortmund prosle sezone
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14834 Re: Juventus
Ako postoji savršena utakmica ovo je bilo blizu
Jak presing, Sevilja bez ideje a stoperi ko beton.
Cuadrado je jebena masina, Khedira pokazao znanje i donio dosta mirnoce.
Morata poravnao Del Pierov rekord
Mnogo smo brze igrali i odmah je protivniku teze, da smo ovako stalno igrali sad bi u Serie A bilo dobrano prvi al et.
Forza Juve!
Jak presing, Sevilja bez ideje a stoperi ko beton.
Cuadrado je jebena masina, Khedira pokazao znanje i donio dosta mirnoce.
Morata poravnao Del Pierov rekord
Mnogo smo brze igrali i odmah je protivniku teze, da smo ovako stalno igrali sad bi u Serie A bilo dobrano prvi al et.
Forza Juve!
- spree
- Posts: 8672
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#14835 Re: Juventus
ovako smo navikli da igra juve
doduse i ova sevilla je kita, bolji frosinone 
- ElRe
- Posts: 16916
- Joined: 12/12/2011 11:28
#14836 Re: Juventus
Fali nam jos jedan igrac na sredini ala Kedira. Padoin i sl su samo za zadnjih 15ak min kad se cuva rezultat.
- woodman
- Posts: 496
- Joined: 12/08/2013 21:20
#14837 Re: Juventus
ima marchisio, samo da se oporavi
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14838 Re: Juventus
Vjerovatno će se nešto srediti u zimskom prelaznom roku. Možda i desni bek jer nam je Liht operisan.
Kako bi nam ove godine Skudeto legao, uf
Kako bi nam ove godine Skudeto legao, uf
- insaneinthebrain
- Posts: 25524
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14839 Re: Juventus
nastavlja se patnja u seriji A

- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14840 Re: Juventus
Dobiti ce ovu, dati ce najmanje 3 komada.
Ne igraju oni toliko lose koliko nemaju srece.
Ovaj tima ima ogroman potencijal, ali ih prati nesreca... Ovi iz prve i garant jedine prilike koju ce imati, dadose gol.
Ne igraju oni toliko lose koliko nemaju srece.
Ovaj tima ima ogroman potencijal, ali ih prati nesreca... Ovi iz prve i garant jedine prilike koju ce imati, dadose gol.
- insaneinthebrain
- Posts: 25524
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14841 Re: Juventus
idemo lagano preokret, trpajte jos koji 
- insaneinthebrain
- Posts: 25524
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14842 Re: Juventus
to se trazi, ovo je pravi juventus. 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14843 Re: Juventus
Rutinski
Penaltus se vraca na pravu putanju
FORZA JUVE!!!
Penaltus se vraca na pravu putanju
FORZA JUVE!!!

- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14844 Re: Juventus
Mislim, bolje reci nadam se, da je ovo prijelomna utakmica u ligi i da ce konacno poceti uzimati poene.
Valjalo bi mlatnuti Mancinija i one leavate u iducem kolu, Gostovanje jeste, ali se moze.
Inter je prvi vise zbog srece a ne zbog neke igre, nema sanse da oni osvoje, ako budu treci mogu biti zadovoljni. 8-6 gol razlika iz 7 utakmica je smijesna.
Mada, to je tek za 14 dana....
Valjalo bi mlatnuti Mancinija i one leavate u iducem kolu, Gostovanje jeste, ali se moze.
Inter je prvi vise zbog srece a ne zbog neke igre, nema sanse da oni osvoje, ako budu treci mogu biti zadovoljni. 8-6 gol razlika iz 7 utakmica je smijesna.
Mada, to je tek za 14 dana....
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14845 Re: Juventus
Idemo dalje.

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#14846 Re: Juventus
Lose vijesti Juventini. Morata je izgleda slomio nogu
- insaneinthebrain
- Posts: 25524
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14847 Re: Juventus
a u pm jebo ga lukemburg. koji je qrc moro i igrati 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#14848 Re: Juventus
Prva procjena 4 mjeseca. Nije zvanično.insaneinthebrain wrote:a u pm jebo ga lukemburg. koji je qrc moro i igrati
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14849 Re: Juventus
Prijelom fibule, 4 mjeseca out.
Uglavnom, sezona je krenula sa povredama malo se konsolidovali i et opet ide dalje po starom, drugim rijecima jbo ovu sezonu.
Uglavnom, sezona je krenula sa povredama malo se konsolidovali i et opet ide dalje po starom, drugim rijecima jbo ovu sezonu.
- insaneinthebrain
- Posts: 25524
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14850 Re: Juventus
treba zvati teveza na posudbu, i onako nije primio platu 4 mjeseca
