Losa igra, dobar rezultat.
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14801 Re: Juventus
Koliko nepredvidivosti i brzine u igri donosi Cuadrado.
Losa igra, dobar rezultat.
Losa igra, dobar rezultat.
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14802 Re: Juventus
Tri boda su tu. Čista desetka 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14803 Re: Juventus
Tri efektivna dodavanja ne mogu povezat. Tehnički katastrofalno, niti jedan uvezan napad, niti jedan višak nakon dobrog pasa ili izmjene pasova. Sve na silu i na snagu. Par prodora Pereyre i Cuadrada i to je sve. S(p)retne okolnosti su odlučile pobjednika
Karakter ne postoji! Lidere i mamojebe na terenu su zamjenile bezlične amebe.
Igra bez igre.
Karakter ne postoji! Lidere i mamojebe na terenu su zamjenile bezlične amebe.
Igra bez igre.
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14804 Re: Juventus
Znaš li ti da samo uvijek protiv Đenove imali super jebeno gostovanje. Znaš i kad smo imali Teveza, Pirla, Vidala.. Jebote sve neki kritičari u pm.
-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#14805 Re: Juventus

Dybala? Nabijem na qrac i Arenu Sport 5 za prijenos.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#14806 Re: Juventus
Dabogda ispali, dabogda se raspali pu jebem vam nane nanine fujjjjj pizda vam materina jadna
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14807 Re: Juventus
Cirkusantski Juventus.
Ništa naučili nisu, Udinese i Chievo.
Amebe.
Ništa naučili nisu, Udinese i Chievo.
Amebe.
- suadfor
- Posts: 521
- Joined: 05/07/2012 22:40
#14808 Re: Juventus
vala nakon odlaska vidala, pirla i teveza bolje nisam ni ocekivao. trebace vremena i jedan carobnjak u sredini terena da se ova ekipa slozi.
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#14809 Re: Juventus
Nema ba opravdanja za remi sa jeb.... Frosinoneom. To se kuci dobija sa pola snagesuadfor wrote:vala nakon odlaska vidala, pirla i teveza bolje nisam ni ocekivao. trebace vremena i jedan carobnjak u sredini terena da se ova ekipa slozi.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14810 Re: Juventus
Gori od mog Željezničara 
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14811 Re: Juventus
Bajrambarećola, biće bolje braćo 
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14812 Re: Juventus
Jeste ovo svi kolektivno nestali sa foruma 
- Point.
- Posts: 33491
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#14813 Re: Juventus
Juventini, javite se. 
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14814 Re: Juventus
Jedini ja ovdjePoint. wrote:Juventini, javite se.
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14815 Re: Juventus
Sramota je bilo izgubit od ovog Napolija, oni su tanki.
Alegri se pogubio a dobio je pojacanja u iznosu preko 100 miliona.
Nogu mu lijepo dat i zahvalnicu.
Lemina mašina
Alegri se pogubio a dobio je pojacanja u iznosu preko 100 miliona.
Nogu mu lijepo dat i zahvalnicu.
Lemina mašina
- ElRe
- Posts: 16916
- Joined: 12/12/2011 11:28
#14816 Re: Juventus
Alegri je veceras pokazao da nema nikakav autoritet. Ne smije pogubljeno deriste Pogbu da izvede. Momak je umislio da je zvijezda, a sve vise lici na prevaru od igraca. Ernanes komedija.
Na zalost mislim da ovu sezonu mozemo da zaboravimo vec sada.
Na zalost mislim da ovu sezonu mozemo da zaboravimo vec sada.
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#14817 Re: Juventus
Point. wrote:Juventini, javite se.
Juventinici javite se, necu vam nista
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#14818 Re: Juventus
Teška sezona. Naslućivalo se još od posljednjeg zvižduka u finalu LP. Izgubiš bitne igrače, potrošiš puno i podmladiš tim, a onda očekuješ instant rezultat. Ne ide baš tako lahko. Pripreme nikakve, jedva neke 3 prijateljske i onda ti se ključni igrači povrijede svaki po 2 mjeseca.
Ambijent je takav kakav je, uvijek se očekuje najviše. Teško je tada raditi, pogotovo Maxu.
Ima tu i njegovog masla, ali razumijem ga, i tačno je sve što je i na presicama govorio. Ne igramo toliko loše koliko smo brutalno kažnjeni bodovnim saldom. I večeras je sasvim pristojno bilo, izuzev grešaka kojih jeste bilo, do prvog gola smo bili konkretni i onda prvi šut i gol, drugi gol poklonjen.
Situacija jeste teška, ali se mora dati još vremena Maxu, sada ide LP pa prvenstvo i onda opet pauza. Tada ćemo imati igrače na broju i nadati se da ćemo izaći iz ovog crnog perioda.
Ambijent je takav kakav je, uvijek se očekuje najviše. Teško je tada raditi, pogotovo Maxu.
Ima tu i njegovog masla, ali razumijem ga, i tačno je sve što je i na presicama govorio. Ne igramo toliko loše koliko smo brutalno kažnjeni bodovnim saldom. I večeras je sasvim pristojno bilo, izuzev grešaka kojih jeste bilo, do prvog gola smo bili konkretni i onda prvi šut i gol, drugi gol poklonjen.
Situacija jeste teška, ali se mora dati još vremena Maxu, sada ide LP pa prvenstvo i onda opet pauza. Tada ćemo imati igrače na broju i nadati se da ćemo izaći iz ovog crnog perioda.
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14819 Re: Juventus
Max iskazuje slab autoritet, cim njemu Chiellini uzima loptu da kreira ili mu Bonucci opet salje debilne duge lopte od kojih nema nista znas da je raspored zadataka nula, zapravo mozda je i rasporedjen al definitivno igraci dont give a fuck sta im je naredjeno.
- ElRe
- Posts: 16916
- Joined: 12/12/2011 11:28
#14820 Re: Juventus
Sredina je koma, tu nema igraca da valja. Padoin, Pereira... su mogli da igraju pored Vidala i Pirla, oni samostalno ne mogu da funkcionisu. Zato imamo te duge lopte, gdje opet imamo igrace kojima je centarsut stran pojam.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14821 Re: Juventus
Dugo smo uzivali, mora doci vrijeme i kad se nervira iz tekme u tekmu
Razloga je dosta li sve ce doci na svoje, samo strpljenja.
FORZA JUVE!!!
FORZA JUVE!!!

- spree
- Posts: 8672
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#14822 Re: Juventus
ima li kakav linak?
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#14823 Re: Juventus
dajte dobri ljudi kakav link 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
