http://sportsport.ba/ino_fudbal/juventu ... bao/171499
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14777 Re: Juventus
Aajmo biti pozitivni 
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14779 Re: Juventus
Dale, dale Juve 
- insaneinthebrain
- Posts: 25527
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14780 Re: Juventus
jebo li ih nove instrukcije i ofsajd 
- insaneinthebrain
- Posts: 25527
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14782 Re: Juventus
bravo mario
idemo im zabiti jos jedan
idemo im zabiti jos jedan
- insaneinthebrain
- Posts: 25527
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14784 Re: Juventus
stvari se vracaju na svoje mjesto. prilike iskoristene i pobjeda je na kraju dosla
bravo momci
bravo momci
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14785 Re: Juventus
Bravo Mario
Cuadrado je najbolji bio.
Cuadrado je najbolji bio.
Last edited by Mohamad Sissoko on 15/09/2015 22:41, edited 1 time in total.
-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#14786 Re: Juventus
BuffonMohamad Sissoko wrote:Bravio Mario![]()
Cuadrado je najbolji bio.
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14787 Re: Juventus
Buffon neocjenjen, ne mozes ono pokusavat protiv Gigia, haloFast Driver wrote:BuffonMohamad Sissoko wrote:Bravio Mario![]()
Cuadrado je najbolji bio.
- spree
- Posts: 8672
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#14788 Re: Juventus
uh kako je juveu trebala ovakva utakmica. ovo vraca vjeru u ekipu. sad krece rapsodija kao i prosle godine
.
forza juve!!!
forza juve!!!
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14789 Re: Juventus
Idemo dalje 
- noiserr
- Posts: 3025
- Joined: 13/11/2011 01:18
- Location: Američki Zavajt
#14790 Re: Juventus
Cuadrado je ko muha bez glave. Primljen gol je zbog kornera njegove greske. Mandzo je bio odlican, ali Buffon i Chiellini najbolji.Mohamad Sissoko wrote:Bravo Mario![]()
Cuadrado je najbolji bio.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#14791 Re: Juventus
Alvaro Morata
ako nista zbog njega mi je drago.
Opet englezima pokazano da im je fudbal katastrofa.
Opet englezima pokazano da im je fudbal katastrofa.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#14792 Re: Juventus
Dobar Juve sinoc, nema sta. Nije lako uzeti prvoplasiranog iz lige petice,a iskreno receno ne znam vala ni kad su uzeli neki engleski tim u gostima tako da se pobjeda cini jos vecom. Jos da se dozovu u Seria a moglo bi to izaci na dobro.
Moze li mi neko dati objasnjenje sto nema srebrene zvijezde na dresu?
Da dodam ko kakva trebica, Nike je pravio ljepsi dres od Adidasa.
Moze li mi neko dati objasnjenje sto nema srebrene zvijezde na dresu?
Da dodam ko kakva trebica, Nike je pravio ljepsi dres od Adidasa.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14793 Re: Juventus
Jebo te...ispade da su Udine i Chievo zajebaniji od Citya.
FIna pobjeda, bas ono sto je trebalo ekipi
A Buffon..taj covjek vrijedi kao pet golmana.
FIna pobjeda, bas ono sto je trebalo ekipi
A Buffon..taj covjek vrijedi kao pet golmana.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14794 Re: Juventus
Pravo lijep Moratin gol. Na usporenom snimku se vidi koja majstorija. Putanja lopte - umjetnost.
Ode Tevez, oni mu dovedu drugu dvojicu da mu jasu za vrat.
Ode Tevez, oni mu dovedu drugu dvojicu da mu jasu za vrat.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14795 Re: Juventus
Mene samo brine ona povreda Mandzukica, nadam se da nije nista ozbiljno.
Licht je sinoc bio najgori
Licht je sinoc bio najgori
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14796 Re: Juventus
Perverzija ovi crni dresovi, zna Švabo napraviti 
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14797 Re: Juventus
Po čemu?I am Happy wrote:Mene samo brine ona povreda Mandzukica, nadam se da nije nista ozbiljno.
Licht je sinoc bio najgori
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14798 Re: Juventus
Kako zasto, pa nije ama bas nista uradio. Djelovao mi je sav pogubljen.
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14799 Re: Juventus
Ma nije istina. Koliko je sada lakše njemu igrati jer ima jednog Kuardada na desnoj strani. Ne troši se kao prije. Odradio vrlo korektno svoj posao kao i svi na terenu.

