Ned071 wrote:meni nikad nece biti jasni ljudi koji se pored clia, 207 ili 208, fieste, grande punta, lancie ypsilon, i20, mazde 2 odluce za kupovinu ovog sepeta? fabia 1 je bila ok auto, al fabia 2 grdna. ovo sad sto je predtavljeno rapid u malom pakovanju. kad vidim kod fabije 2 unutra one komande iznad volana, dizajn sloboda cacak, smuci mi se. a cijena do neba...
ni meni nedo nisu jasni ljudi koji pored fobije pola, mazde2,fieste, daihatsu coure, yarisa kupe 208,c3,c2, neke fiste, korejsko kineske proizvode, sta dobiju u tom 208,c3 puntu a nema u mazdi 2,.,
ili sito mi nisu jasni ljudi koji daju za sepet c3,c4(kako vec 20,000KM,., a za te pare mogu uzet polovu inisgniu,seriu3, c(w204) nekog passata, octaviu,., em dobiju vise prostora , bolja kola, sigurnije za vozit i ljepse izgleda ,.,
po tekstu si mi pametniji od mene pa mi pojasni ako ti nije teskoo sto to ljudi rade sta vide u ovim drugimaa










