
dvije do tri tablete dnevno i bitce sve u dure...nece nama cionisticko-vatikansko-hamercko-djihadska zavjera remetiti majcicu rusiju

po ko zna koji put - ljudi ne vole i ne razumiju naukuGAU8 wrote:Jeste se svezali traga....Hajlac wrote:
Ja to ne tvrdim. Kažem da, ako ni na jednom snimku nema traga kakav BUK zemlja-zrak raketa ostavlja, kako se onda može uporno spinovati po medijima baš o BUK-u?
Isto tako je mogla biti ispaljena iz blizine tj. gore na visini iz vojnog aviona na taj civilni...
U avionu je mogla biti bomba.
Mogao je motor eksplodirati (a tako i izgleda na onom snimku jer samo dio krila gori dok avion pada - ne djeluje odvaljeno npr. nekom velikom eksplozijom kakvu projektili čine).
Sve što je do sad sigurno jeste da je avion kriminalno navođen na prelazak upravo ratnom zonom Donjecka i da se srušio uz zapaljeno krilo/motor, ne eksplodirao/raspao u zraku, kao i da do sad nema snimaka na kojima se vidi trag projektila/rakete.
Prvo, nema kvalitetnih snimaka da mozemo tvrditi ne vidi se trag rakete. Drugo, svi snimci su kilometrima od mjesta pada, i ko zna koliko kilometara daleko od mjesta lansiranja rakete (radijus djelovanja je 35km za BUK)
Ko normalan moze golim okom vidjeti trag raketnog motora cak i na 10KM. Pa nije lansiran jebeni space shuttle...
nauka sefeGAU8 wrote:Pobrisi ovu glupost dok neko nije vidio...daxon wrote: Uostalom, sve i da je tako da su odletili ne znam koliko, trag koji ide 10500 m u visinu, začinjen eksplozijom na kraju, vidio bi se i sa 200 km udaljenosti.
Još jednom, kako izgleda trag ispaljivanja te rakete koji se na nebu zadržava duže nego trag mlaznog aviona, koji ostaje dugo nakon što se avion više ne vidi.
sta ocekivat od jada i otpada...SUROVA REALNOST Separatisti kradu nakit stradalih, zbog vrućina prizori sve gori
Ukrajinska vlada optužila je proruske separatiste da su pomicanjem 38 tijela s mjesta nesreće uništili dokaze o padu zrakoplova. Neki mediji javljaju kako su pobunjenici započeli s 'lovom na blago' - navodno kradu preostale vrijedne stvari unesrećenih poput novčanika, kreditne kartice, nakit...
Nizozemska koja je u nesreći izgubila 192 državljana, je ljuta na separatiste koji kradu vrijedne stvari od unesrećenih putnika zrakoplova MH17, a svoje trofejne pohode objavljuju na društvenim mrežama.
'To je prestrašno. Držite svoje ruke podalje od ostataka mrtvih, zar nemate nikakvog poštovanja prema mrtvima? Odvratno', rekla je Mireille Kossen-Warnaar, prenosi News.
Šta očekivati od sluga politikedječak sa šibicama wrote:'Ovo je najveće mjesto zločina na svijetu kojeg osigurava nekolicina iznimno neljubaznih i teško naoružanih vojnika', rekao je OSCE-ov glasnogovornik Michael Bociurkiw
Rece covjek u danima kada u Gazi gine na stotine zena i djece.
Ovo su vasi, gospodo.
ja neki dan s bjelava gledam frajer zigu na bistriku uz prozor...kontam da mu maHnem dal ima bujrumaAlfons Kauders wrote:
nauka sefezracnom linijom od sarajeva.... 200km je haman oko zadra... a od zadra prema italiji... komotno do venecije
![]()
to se ba vidi... zacas... evo ja pretprosle zime s bjelasnice gledao kako frajer guzi u dubrovniku...
Sve (OK skoro 90%) sakupim sa militaryphotosa, a ko sto napisah vrlo brzo utvrde lazne informacije na opsti smjeh clanova.sanjin_1 wrote: Sve ok, postavljaj slike do besvjesti ali mi je zapelo za oko mjesto gdje ides da "sakupis" informacije
Dalje, samo letimicnim pogledom na slike moze se vidjeti da su ove olupine na tom mjestu vec danima(ali nebitno, nemam namjeru da ulazim u tehnicke detalje moga zakljucka)..
Ma svugde je tako sanjine, na bilo kom forumu da odes ima navijaca koji kvare temu (jos je Klix dobar kakvih ima).sanjin_1 wrote: Ono sto mene licno fascinira je ispranost mozga pojedinaca na ovoj temi!?
Na pocetku sukoba ovdje su nadugacko i nasiroko opisivali nepostojanje Ukrainske armije, prebjegu ljudstva, nedostatku MTS-a i niskom moralu, o marsiranju Ruskih jedinica ulicama Kijeva,...itd...itd..da bi odjedanput "kao grom iz vedra neba" stigla vijest o oslobadjanju Slavjenska, okruzenju Donjecka i Lughanska, itd..itd... i oni i dalje ne vide kakve gluposti pisu?
Ali kao sto rekoh....siroko im polje "ko Novorusija"
Evo jedan novi dokaz , kao da je citala moj postylli wrote:Prenjesiti vjesti od Ruske TV (RT) je ista propaganda kao 90'-ih godina RTS ( TV Srbije) .
Ruska se propaganda temelji na laži slicna RTS-a ..Ovdje imate dokazane falsifikate : http://fakecontrol.org/Nije lako dobiti pravu informaciju o tome šta se zaista dešava u Ukrajini. A ruski mediji čine sve da se to pretvori u gotovo nemoguću misiju.
Fašisti hodaju Kijevom; rijeka izbjeglica iz istočne Ukrajine teče prema Rusiji; antisemiti nemilosrdno napadaju; napadi na pravoslavne crkve - samo su neki od naslova ili izvrnutih, ili lako dokazivih lažnih priča koje ruski mediji šire.
I ne samo da ih šire mediji, nego ih koriste i ruski političari kada govore za zapadne medije, pa se neke od neistina uzimaju “zdravo za gotovo”, jer ih je saopštio visoki ruski funkcioner.
Robert Coalson
MH17: Russia Today presenter Sara Firth quits over Malaysia Airlines crash coverage
http://www.independent.co.uk/news/media ... 15489.html
pici wrote:sta ocekivat od jada i otpada...SUROVA REALNOST Separatisti kradu nakit stradalih, zbog vrućina prizori sve gori
Ukrajinska vlada optužila je proruske separatiste da su pomicanjem 38 tijela s mjesta nesreće uništili dokaze o padu zrakoplova. Neki mediji javljaju kako su pobunjenici započeli s 'lovom na blago' - navodno kradu preostale vrijedne stvari unesrećenih poput novčanika, kreditne kartice, nakit...
Nizozemska koja je u nesreći izgubila 192 državljana, je ljuta na separatiste koji kradu vrijedne stvari od unesrećenih putnika zrakoplova MH17, a svoje trofejne pohode objavljuju na društvenim mrežama.
'To je prestrašno. Držite svoje ruke podalje od ostataka mrtvih, zar nemate nikakvog poštovanja prema mrtvima? Odvratno', rekla je Mireille Kossen-Warnaar, prenosi News.
Zapovjednik separatista: Pad je namješten, u avionu su bili već mrtvi ljudi
Vrhovni zapovjednik proruskih pobunjenika u istočnoj Ukrajini iznio je bizarnu verziju pada malezijskog putničkog aviona u četvrtak, rekavši da su mnoge od skoro 300 žrtava možda bile mrtve danima prije nego što je avion poletio.
Proseparatistička stranica Ruškaja Vesna u petak je prenijela da je Igor Girkin rekao da su mu ljudi na mjestu pada aviona rekli da "mnoga tijela nisu svježa", da u njima nije bilo krvi i da već smrde zbog raspadanja.
Girkin, poznat i kao Strelkov, navodno bivši ruski obavještajac, rekao je da ne može potvrditi tu informaciju. Rekao je i da je u olupini aviona nađena velika količina krvnog seruma i lijekova, što ne čudi s obzirom na veći broj predstavnika organizacija za borbu protiv AIDS-a koji su ubijeni u obaranju.
Game of Thrones koji politicar lici na koga http://www.theguardian.com/news/datablo ... es-royaltydječak sa šibicama wrote: Igraju se velike sile, i to je to.



pici wrote:
sta ocekivat od jada i otpada...
Kako ko.GAU8 wrote:pici wrote:
sta ocekivat od jada i otpada...
Nemoj samo reci dva puta, jer sasvim realno mogu zamisliti da bi se i kod nas desilo slicno pljackanje olupine....
Nismo mnogo dalje kulturoloski odmakli koliko god to poricali...
Sta si mislio s ovom izjavom? Nije ni bilo tebi licno upucenoL u c i f e r wrote:Kako ko.GAU8 wrote:pici wrote:
sta ocekivat od jada i otpada...
Nemoj samo reci dva puta, jer sasvim realno mogu zamisliti da bi se i kod nas desilo slicno pljackanje olupine....
Nismo mnogo dalje kulturoloski odmakli koliko god to poricali...
Znam da nije, samo velim: ima nas i finije...GAU8 wrote: Sta si mislio s ovom izjavom? Nije ni bilo tebi licno upuceno![]()
Vidim licno svaki dan, stavise zivim u ulazu sa asocijalnim dnom, koje bi radilo isto. (ne kazem ubijanje, vec cisto iskoristavanje situacije kao ovi seljani u Ukrajini)
Sta oni mogu uraditi, ostavljeni i prepusteni sami sebi, prezreni od svih, nego da gledaju sami sebe i kako da prezive dan.