Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14726 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

U Tuzli uoči skupa DF-a, građani masovno pohrlili u Mejdan. Aktivisti DF-a ih dočekuju, dijele im prospekte i mandarine.
Malo niže, kod zgrade Sarajevo Osiguranja, aktivisti SDA dijele ove "Odlučno u promjene - fotelja" prospekte.

:lol:

Kako je to samo jadno i tužno. Kad se neko toliko plaši, pa organizuije anti-kampanju.

Ono što je SDA-ovcima jasno dalo bi se staviti u jednu rečenicu - Nećete u Tuzlu, niste ni prije ! :bih:
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#14727 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by htcxone »

ali pazi na ovom klipu :D
on prica o podjeli bosne covjeka koji ima zlatnog ljiljana , a on na aerodromu bio SLUČAJI NI PROLAZNIK :D :lol: :lol:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14728 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Nije meni što Dodik navija da Emir i DF dobiju izbore na svojoj polovini FBiH.
Drug Mićo je snaga u odlasku.
Problem je što i Ognjen Tadić navija za iste.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#14729 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

Corto Maltese wrote:Nije meni što Dodik navija da Emir i DF dobiju izbore na svojoj polovini FBiH.
Drug Mićo je snaga u odlasku.
Problem je što i Ognjen Tadić navija za iste.
Hajde da i to čujem. Imaš li kakav dokaz za tu tvrdnju?

btw, Dodik je u više navrata izjavljivao da bi volio da Bakir I. pobijedi, to bi mu olakšalo posao.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14730 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

U pravu si. Upravo tako je Dodik rekao.
A Emira S., nakon početnih čarki sa Ognjenom Tadićem, neposredno nakon osnivanja Prvog Marta, niko od RS političara više ne spominje.
Kao da, već godinu i po, imaju moratorij na spominjanje njegovog imena.
Pozicija i opozicija RS, potpuno saglasni u šutnji.
Nešto kontam, da sam na tamnoj strani, ni ja ga ne bih dirao.
Pustio bih ga da radi kako radi, a sve ostalo će im samo po sebi doći.
Ne vjerujem da im može više valjat od Harisa, ali da je jako blizu Harisovom doprinosu za betoniranje RS, ne sumnjam
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#14731 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

Corto Maltese wrote:U pravu si. Upravo tako je Dodik rekao.
A Emira S., nakon početnih čarki sa Ognjenom Tadićem, neposredno nakon osnivanja Prvog Marta, niko od RS političara više ne spominje.
Kao da, već godinu i po, imaju moratorij na spominjanje njegovog imena.
Pozicija i opozicija RS, potpuno saglasni u šutnji.
Nešto kontam, da sam na tamnoj strani, ni ja ga ne bih dirao.
Pustio bih ga da radi kako radi, a sve ostalo će im samo po sebi doći.
Ne vjerujem da im može više valjat od Harisa, ali da je jako blizu Harisovom doprinosu za betoniranje RS, ne sumnjam
Dakle, tvoja tvrdnja da Ognjen Tadić "navija" za Suljagića je čista izmišljotina. Nije strašno, u poređenju sa Julijanom Komšićem i Denisom Gracom kojeg si proglasio advokatom Emira Suljagića - ova laž i ne izgleda tako strašno.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14732 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

E Komšiću, posra mi se u ćejf s ovim nedolaskom na FTV. Nije Tuzla preko svijeta.
Hrasno_Rules
Posts: 51
Joined: 20/09/2014 13:49

#14733 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hrasno_Rules »

Danas u Robotu u Hrasnom stariji covjek pljunuo Komsica u lice,nazvavsi ga komunjarom i prelivodom, krenuo celo iz obezbjedjenja da ga bije, izletila i raja iz kafica u robotu nsatao opsti metez :-)
Chavez Presidente
Posts: 87
Joined: 05/04/2013 19:01

#14734 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Chavez Presidente »

Mejdan, Tuzla ;-) :bih:

Image
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#14735 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Dakle zadnja linija odbrane, negativna kampanja protiv nove stranke. :D
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14736 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Maystor wrote:
Corto Maltese wrote:U pravu si. Upravo tako je Dodik rekao.
A Emira S., nakon početnih čarki sa Ognjenom Tadićem, neposredno nakon osnivanja Prvog Marta, niko od RS političara više ne spominje.
Kao da, već godinu i po, imaju moratorij na spominjanje njegovog imena.
Pozicija i opozicija RS, potpuno saglasni u šutnji.
Nešto kontam, da sam na tamnoj strani, ni ja ga ne bih dirao.
Pustio bih ga da radi kako radi, a sve ostalo će im samo po sebi doći.
Ne vjerujem da im može više valjat od Harisa, ali da je jako blizu Harisovom doprinosu za betoniranje RS, ne sumnjam
Dakle, tvoja tvrdnja da Ognjen Tadić "navija" za Suljagića je čista izmišljotina. Nije strašno, u poređenju sa Julijanom Komšićem i Denisom Gracom kojeg si proglasio advokatom Emira Suljagića - ova laž i ne izgleda tako strašno.
Normalno da navija. I ti bi da si na njegovom mjestu.
Na isti način na koji trener Velsa navija da sutra Vršajić igra po lijevoj strani umjesto, šta ja znam, Lulića.
Ako nisi siguran šta je dobro za tebe, samo zamisli šta šta bi bilo dobro da si s druge strane barikade.
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#14737 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Ludzak »

Hrasno_Rules wrote:Danas u Robotu u Hrasnom stariji covjek pljunuo Komsica u lice,nazvavsi ga komunjarom i prelivodom, krenuo celo iz obezbjedjenja da ga bije, izletila i raja iz kafica u robotu nsatao opsti metez :-)
Još jedan dokaz za šta su SDA-ovci sve sposobni uraditi, pa makar i ti od 80 godina.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14738 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Hrasno_Rules wrote:Danas u Robotu u Hrasnom stariji covjek pljunuo Komsica u lice,nazvavsi ga komunjarom i prelivodom, krenuo celo iz obezbjedjenja da ga bije, izletila i raja iz kafica u robotu nsatao opsti metez :-)
Komšiću se valja privikavat na život bez predsjedničkog obezbjeđenja.
Katran, perje, i ostale zajebancije.
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#14739 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Država »

Hrasno_Rules wrote:Danas u Robotu u Hrasnom stariji covjek pljunuo Komsica u lice,nazvavsi ga komunjarom i prelivodom, krenuo celo iz obezbjedjenja da ga bije, izletila i raja iz kafica u robotu nsatao opsti metez :-)
Kakav paradoks. Da Željko nije bio naćelnik općine, ne bi ni Selver Oruč mogao turiti taj isti robot (ili robote-množina) gdje zaželi po Novom Sarajevu...


... mada o ovome DF-ovci ne pričaju ni za živu glavu. Ne da im šef...



:sax:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#14740 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Ja da sam novi igrac u RSu bi sasvim sigurno navijao za Bakira. Jedino on ima sposobnost da odvede Bosnjake dovoljno ka prema bliskom istoku da se moze zaigrati na tu kartu. Svaka druga karta moze donjeti malo polarizacije, no ne i rezultate.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14741 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Corto Maltese wrote:
Nije meni što Dodik navija da Emir i DF dobiju izbore na svojoj polovini FBiH.
Drug Mićo je snaga u odlasku.
I još jedna laž ...

Mislim da bi Cerić bio najkorsniji u smislu nekih političkih kretanja – rekao je Dodik, aludirajući na to da bi sa Cerićem u Predsjedništvu BiH lakše mogao na međunarodnom planu provesti svoju ideju o disoluciji BiH i samostalnosti RS-a.

Za Bakira Izetbegovića Dodik je kazao da on promoviše ideju pan islamizma, što njemu, Dodiku kao zagovorniku nemogućeg opstanka države BiH očito odgovara, a podjsetio je i na nedavno javljanje Bakira Izetbegovića iz Visokog i podršku Redžepu Tajipu Erdoanu, novom predsjedniku Turske, kojeg je nazvao liderom muslimana svijeta.
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#14742 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Država »

Dodik navija za FahrA...


To je jedini siguran put u disoluciju BiH...



:sax:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14743 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Ja da sam novi igrač u RS, bi stao na stranu onih koji i ne pokušavaju da stvore stranačku infrastrukturu u RS.
Da sam Čović, stao bih na stranu onih koji ne zalaze na teritoriju koju je krajem rata kontrolisao HVO.
Antin stan u Livnu bih proglasio distriktom, i mirna Herceg Bosna.
Bivša Demokratska Fronta Bosne i Hercegovine je partner za poželit.
Last edited by Corto Maltese on 09/10/2014 21:18, edited 1 time in total.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14744 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Banksy wrote:
Corto Maltese wrote:
Nije meni što Dodik navija da Emir i DF dobiju izbore na svojoj polovini FBiH.
Drug Mićo je snaga u odlasku.
I još jedna laž ...

Mislim da bi Cerić bio najkorsniji u smislu nekih političkih kretanja – rekao je Dodik, aludirajući na to da bi sa Cerićem u Predsjedništvu BiH lakše mogao na međunarodnom planu provesti svoju ideju o disoluciji BiH i samostalnosti RS-a.

Za Bakira Izetbegovića Dodik je kazao da on promoviše ideju pan islamizma, što njemu, Dodiku kao zagovorniku nemogućeg opstanka države BiH očito odgovara, a podjsetio je i na nedavno javljanje Bakira Izetbegovića iz Visokog i podršku Redžepu Tajipu Erdoanu, novom predsjedniku Turske, kojeg je nazvao liderom muslimana svijeta.
Dakle, između moje istine i Dodikove, biraš Dodikovu.
Pošteno!
Tvoje je pravo kome ćeš vjerovati.
Neka ostane zabilježeno.
"Dodik, čovjek od povjerenja."
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#14745 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Pa neki dan si pohvalio Suljagica kao glavnog i odgovornog za 1. Mart. To je puno ozbiljnija prijetnja za RS nego jos jedna stranka koja se bori za ogranicen broj glasova. RS bi se mogao demontirati izbornim inzinjeringom, ne postoji mehanizam odbrane od toga. :roll:
Da sam pak Covic, ne bi ni slucajno zelio da neko pobjedi ko smatra da su individualna, gradjanska prava iznad kolektivnih. SDA djeli jednak pogled na ustroj Bosne kao i HDZ, samo je problem dogovoriti liniju razdvajanja.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14746 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Corto Maltese wrote: Dakle, između moje istine i Dodikove, biraš Dodikovu.
Pošteno!
Tvoje je pravo kome ćeš vjerovati.
Neka ostane zabilježeno.
"Dodik, čovjek od povjerenja."
:roll:
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#14747 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

@Corto se počeo gubiti. :skoljka:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14748 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Hiihihi..

Ako ovu državu nisu rasturili trezorski miševi, KOS-ovci i pobjegulje, neće, valahi, ni zlatni ljiljani i žrtve genocida u Srebrenici.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#14749 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kamen spoticanja »

U Zenici veceras bili zeleni...otprilike duplo vise vojnika nego ostale tri tzv velike stranke zajedno
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#14750 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

kamen spoticanja wrote:U Zenici veceras bili zeleni...otprilike duplo vise vojnika nego ostale tri tzv velike stranke zajedno
Image
Post Reply