Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#14726 Re: Juventus

Post by -TheChosenOne- »

Romanista 101% wrote:zero punti
fino je da se i manji klubovi u Seriji A malo raduju, nije to loše za ligu.
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14727 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

Treba biti romanista pravi pa se javiti nakon 4 godine karanja. :D
Mustang1
Posts: 29924
Joined: 29/12/2010 17:31

#14728 Re: Juventus

Post by Mustang1 »

Fast Driver wrote:Roma - Juve veliki meč? :run: :D
Pa dobro si i rekao vala.. Ovo je za Romu bila rutinska utakmica. Juventusu ostaju veliki mecevi sa Carpiem,Bolognom,Empolijem .. 8-)
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25524
Joined: 12/08/2013 12:51

#14729 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

nek se malo i sirotnja raduje, al tek je 2 kola proslo ima jos 36
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14730 Re: Juventus

Post by nema me tamo »

Relativni brat na aparatima. :D
Fast Driver
Posts: 464
Joined: 09/01/2013 16:57

#14731 Re: Juventus

Post by Fast Driver »

Mustang1 wrote:
Fast Driver wrote:Roma - Juve veliki meč? :run: :D
Pa dobro si i rekao vala.. Ovo je za Romu bila rutinska utakmica. Juventusu ostaju veliki mecevi sa Carpiem,Bolognom,Empolijem .. 8-)
Roma kao i Fiorentina mečeve sa Juventusom doživljavaju kao derbije, dok su za Juve ti mečevi najobičniji ligaški mečevi, jer Roma i Fiorentina nisu top klubovi u Italiji ili Evropi, niti su to klubovi sa historijom osvajanja velikih trofeja. Jedini derbiji u Italiji za Juve su mečevi protiv Intera i Milana, bez obzira u kakvoj su formi ti klubovi. Iza ova dva kluba stoje trofeji koji potvrđuju njihovu kvalitetu.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14732 Re: Juventus

Post by I am Happy »

I am Happy wrote:Mogao bi Alegri vrlo lako ostati na 0 bodova nakon 2 kola, a to vala niko nije ni sanjao.
Jbg, ovo je sve bilo ocekivano. Previse promjena u pobjednickoj ekipi. Nije se moglo puno uraditi po pitanju odlaska Teveza, Vidala i Pirla, ali se trebalo i moglo puno bolje obaviti po pitanju transfera....potrosise preko 100miliona na maglu.
Mada, ove prve dvije utakmice ekipa i nije bila kompletna i ovaj tim nije uigran...za to ce trebati vremena.

U iducem kolu moraju leci 3 boda a odmah poslije toga i poraz od Citya u Mancesteru.


Zasluzena pobjeda Rome. Nije sramota izgubiti od ekipe koja ce zavrsiti druga na tebeli.
Barem su Dzeko i Pjanic umocili.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14733 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Izgubi mi Željezničar sad i Juve protiv ovih hadalja, biće ovo sezona na nekim teškim drogama, samo da je izdurati!
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14734 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Romanista 101% wrote:zero punti


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jao kompleksaša, idi bali na Džeku ubrzo će januar, pa ćete nam gledati u leđa jedno 15 bodova, standardno kao i uvijek!
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14735 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

ma pusti ga, znas li ti sta je sve ove godine dozivljavao pa i ovdje na forumu... :D
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#14736 Re: Juventus

Post by elmirčo »

da i ja konacno sta napisem poslije dugo vremena.
zamislite scenario sa marchisiom kao sa strootmanom, iz povrede u povredu, mi smo pusa teska. ovo danas je bilo nidje vezine veze, dobro smo prosli na kraju. pa suta nije bilo dobrih sat vremena. ne znam sta alegri izvodi sa 352 koja je po igracima bila 712...
padoin? :-) plejmejker koji daje loptu prvom do sebe? svaka cast :D :D da nije smijesno bilo bi zalosno...

sramota, sramota, nismo ovako zgazeni odavno, zadnji put protiv bajerna u dvomecu kad nismo primirisali golu. ali nema veze, vidjet cemo hoce li doci ta famozna desetka, na kraju i vaskeza ako dovedemo treba biti zadovoljan pa pogba marchisio sturaro + ta random 10.... jbte cjenkas se za drakslera u 3 miliona, a zaza 18, ako odigra 10 utakmica ove sezone evo glava....ali hajde vidjet cemo u narednom kolu, nadam se da ce sandro i cuadrado poceti od prve pa zasto ne i 433 .. trebaju se momci uozbiljiti pod hitno, imaju samo jednu utakmicu prije mancestera... :roll:

bice jebeno i u grupi skroz, prolaz nam je visio do zadnjeg kola sa sabanija grupama... :run:


sve u svemu ne sumnjam u titulu, znamo da ce roma nagaziti na sasuolo, empoli, neku drugu veronu i tako... :thumbup:
Nucleo1985
Posts: 411
Joined: 24/10/2012 01:15

#14737 Re: Juventus

Post by Nucleo1985 »

Romanista 101% wrote:zero punti


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Par izmjena zadnjih 15 min, sa igracem manje i opet su vas na kraju vile pronosale, i tebi je ovo neki uspjeh.

Zamisli samo kad se ekipa uigra i kad se vrate svi igraci, sunce ti kalajisano.
User avatar
mirzadelibasic
Posts: 1379
Joined: 17/07/2014 17:35
Location: tu i tamo

#14738 Re: Juventus

Post by mirzadelibasic »

Nucleo1985 wrote:
Romanista 101% wrote:zero punti


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Par izmjena zadnjih 15 min, sa igracem manje i opet su vas na kraju vile pronosale, i tebi je ovo neki uspjeh.

Zamisli samo kad se ekipa uigra i kad se vrate svi igraci, sunce ti kalajisano.
Kako bolan vile pronosale ? Pa nas Buffon je Dzeki skinuo dva zicera. Trebala je Roma minimalno tricu zabiti.
johnlock071
Posts: 339
Joined: 03/08/2013 17:38

#14739 Re: Juventus

Post by johnlock071 »

insaneinthebrain wrote:nek se malo i sirotnja raduje, al tek je 2 kola proslo ima jos 36
Pape bi trebao patentirati tu taktiku. :)
johnlock071
Posts: 339
Joined: 03/08/2013 17:38

#14740 Re: Juventus

Post by johnlock071 »

I da, Mandžukiću je vrh Hrvatska liga... koji panj...
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14741 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

Nije Mandzo kriv ni nesretni Padoin, iskljucivo Alegri.
Da je Alegri imao muda druga bi se prica pricala ali nejse.

Nego od silnih trekvartista dodjosmo do Hernanesa...Daj Vasqueza da plodimo :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25524
Joined: 12/08/2013 12:51

#14742 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

stigao lemina

Image
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14743 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

Ovo je onaj sto je lika u jaja raspalio ala Van Damme :D
User avatar
Rockefeller
Posts: 8706
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14744 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Gasi klub, ništa ne valja.

:mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51219
Joined: 29/06/2011 23:39

#14745 Re: Juventus

Post by dječak sa šibicama »

johnlock071 wrote:I da, Mandžukiću je vrh Hrvatska liga... koji panj...
Image

:thumbup:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14746 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

insaneinthebrain wrote:stigao lemina
Jeko sad Lemina? :?
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25524
Joined: 12/08/2013 12:51

#14747 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

jebeni wolfsburg se nakupio para i zdrpi nam drexlera :roll:
jebo im drexler majku, puna njemacka igraca oni bas njega zapikali
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14748 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Htio sam prokomentirati kukavicu Allegrija, posudbu(?) Comana i generalno mercato, a onda sam vidio da je Hernanes gotovo novi igrač Juventusa i zgadio mi se život. To je taj tq koji je u interu failovao sve i jednom na toj poziciji? :lol:

Sreća pa je pauza, konfuzija totale. :(
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14749 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

dječak sa šibicama wrote:
johnlock071 wrote:I da, Mandžukiću je vrh Hrvatska liga... koji panj...
Image

:thumbup:
:thumbup:
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14750 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

Post Reply