Jel' bogoti, a što to ABiH ne oslobodi npr. Zvornik ? Ili Višegrad ? Ili Brčki ? ili Foču ? Ili Doboj ? Svi su manji od Lubanja Uke, i to puno manji. Ili, eto da ne idemo dalje, zašto sokole ne oslobodi Trembević ? Za Bosnu je, možda s izuzetkom Foče i Doboja, svako od ovih mjesta važnije od Lubanja Uke. Hoćeš još ?mirsek wrote: >Ti jesi ali 8000 ljudi iz srebrenice i 15000 ljudi iz sarajeva plus mnogi drugi po BIH nisu.
Zahvalni smo sto su ih pustili da nas ubijaju 4 godine a kad smo trebali da oslobodimo drzavu rekli no no ili lete bombe na vas.
Jbg, zbog tog tvog jebe mi se nije ni cudo sto nas mogu zavitlavati jos od 92. kako su uz nas i rone krokodilske suze a onda nam onako do jaja utjerat i zaustavit nas na putu oslobodjenja.
A kako vidim i sada ko fol pustaju da se dogovaramo.
Sa onima koji su nas htjeli istrijebiti i koji drze svoj aparathejd.
A svi znamo da sa takvima dogovora nema.
Bez konacnog poraza sigurno.
Zašto je onda ABiH čekala da se dogodi Srebrenica, pa da "oslobađa Lubanja Uku" ? Tu se radi o svega dva ili tri mjeseca razlike.
Šta misliš da nije "onih što nas spriječiše da oslobodimo", šta bi bilo bez zabrane letenja ? Šta misliš da je Srbija imala odriješene ruke ? Je li možda vjeruješ u tekstove rahmetli "Ljigana", da je II korpus ABiH, najjača vojna formacija na Balkanu ? Ili ...
Šta misliš, šta bi bilo od ofanzive u Bosanskoj krajini da ne bi artiljerije HV i HVO ?
Nisam siguran da vjeruješ u bilo šta od toga, nego vjeruješ u glupost i pileće pamćenje članova ovog foruma.











