Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14701 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

Iskoči mi sad reklama, pa na brzinu pročitah "Veliki Zec podržao Emira Suljagića" :shock:
i već kontam, eno ih, sad i životinje vabe pa im počeli pakete i tampone dijeliti, pa se vratim da još jednom pročitam kad tamo "Veliki Safet Zec ... " :D
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14702 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

htcxone wrote:Dobro, objasni nam sta to jedna predsjednik drzave moze da radi osim vanjske politike , psoebno ako nema 4 godine mandata nego od te 4 ima 1/3 :D
Koliko znam, posljednjih 8 godina, Komšić nije primao 1/3, nego cijelu platu.
I pratnja, i kabinet, i vozač, su mu sve vrijeme bili u punom sastavu.
Mandat člana Predsjedništva BiH traje 4 godine.
U periodu kada nije predsjedavajući ima iste radne i političke obaveze, kao i u periodu kada je "samo" član predsjedništva.
Jedino se protokolarne obaveze, donekle, razlikuju.
Osim toga, ukoliko je ta pozicija toliko nevažna, kako to da Suljagić svoj izbor predstavlja kao pitanje života i smrti za ovu zemlju?
Neko od njih dvojice ne govori istinu.
Da ne bude da ti ja namećem, eto, sam odluči koji od njih dvojice je lažov.
Last edited by Corto Maltese on 09/10/2014 16:43, edited 3 times in total.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#14703 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Marjanović: Martin Raguž je najbolja opcija
http://www.klix.ba/vijesti/bih/marjanov ... /141009054
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#14704 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

Maystor wrote:DF-u ne trebaju bolje reklame od ovih, karikature koje nam šalju iz SDA i umjetnost lidera SDP-a



Treba li još neki razlog zašto glasati za DF?

Nakon ovog tvog posta, ona Zlatkova izjava o milionima ulozenim u kampanju od strane DF-a ima logike.
Covjek skontao da je svojom kampanjom promovisao DF :lol:
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#14705 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

Corto Maltese wrote:
Mister Yes wrote:Ma joj, jedva čekam da pobjede DF i SBB. Ja svakako nisam neki patriota ali biće plaća i suza među patriotama. Biće "šta uradismo pobogu" :lol:
I ja sam blizu toj ideji, ali valja se opet zajebavat sa rijekama suza.
Tješio ih nakon "ZagraBiH".
Pa ih tješio nakon "najveća prevare od '45."
Nakon što skontaju da su ovog oktobra glasali za "odlučnu promjenu fotelja", ja ih vala ne tješio.

Da ne kopam po forumu - sta sam ja ono rekao da ce Corto 12.10. zaokruziti? :lol:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14706 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

biske wrote:
argenteus wrote:Ovom frajeru niko ne moze uci u trag :?
Emir Suljagić prijavljen na tri adrese: u Srebrenici, Beču i Sarajevu
Kandidat Demokratske fronte za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka Emir Suljagić, iako se zvanično razveo od svoje supruge Belme Selimović u novembru prošle godine, još uvijek je prijevljen na bečkoj adresi. Naime, Suljagić je prema patvrdi iz centralnog registra još uvijek stanovnik austrijskog glavnog grada sa mjetom prebivališta u ulici Gumpendorfer, gdje se nalazi stan njegove bivše supruge Belme Selimović. (M.F.)
od ponedjeljka je u titovoj... :skoljka:
U Beču ne postoji ulica sa tim imenom.
Doduše, nisam odavno bio.
Možda su, u međuvremenu, neki sokak krstili po pokojnom Joži.
Još ako je u toj ulici zavod za zapošljavanja, onda je to što kažeš sasvim moguće.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#14707 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JoseMujica »

pa hoče ćoek od ponedeljka u Titovoj da se beči :lol:

kratak je i trnovit put od Tite do Titove, a Bakira su jadnog u Semi proćerali
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#14708 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

weredsf wrote:
Marjanović: Martin Raguž je najbolja opcija
http://www.klix.ba/vijesti/bih/marjanov ... /141009054
sta reci


buahahahahaaaahahaaaahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14709 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

lerdi wrote: http://www.demokratskafronta.ba/uploade ... NOMIJA.pdf

Eto ti pa čitaj. Ovo je skraćena verzija Vizije 14-22 koja je gotova. Kompletna verzija je za internu upotrebu. Sad za sad. ;)
Otvorih i zatvorih "Viziju 14-22"
Pokretanje ruralnog
razvoja i turizma

20% stanovništva u BiH se oslanja na poljoprivrednu djelatnost kao
glavni izvor prihoda. U isto vrijeme, BiH nije u mogućnosti da izvozi
proizvode životinjskog porijekla u EU, osim ribe i meda. S druge
strane, BiH je značajan izvoznik električne energije, od koje se preko
50% proizvodi u termoelektranama koje koriste domaći ugalj i imaju
prilično visoke emisije štetnih gasova, dok ostatak energije generišu
hidroelektrane.

Sektor turizma je u ranoj fazi razvoja koji usporavaju loš imidž države,
nerazvijena i zastarjela infrastruktura, te mala ulaganja u promociju.
Gosti se ne zadržavaju dugo zbog neuvezanosti aktera i ponude, mada
se procjenjuje da je stvarni broj turista četiri puta veći od onog koji je
prijavljen.

U strateškom interesu Bosne i Hercegovine je da izbjegne ovisnost o
visokoj cijeni energenata potrebnih za proizvodnju električne energije.
Zbog toga je neophodno početi s razvojem alternativnih izvora
energije kao što su solarna energija, geotermalna energija, energija
vjetra i biomasa.
:shock: :-)
Koji idiot je ovo pisao?

Sve u svemu, još četiri najteže godine su pred nama.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#14710 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

VjecitiStudent wrote:
lerdi wrote: http://www.demokratskafronta.ba/uploade ... NOMIJA.pdf

Eto ti pa čitaj. Ovo je skraćena verzija Vizije 14-22 koja je gotova. Kompletna verzija je za internu upotrebu. Sad za sad. ;)
Otvorih i zatvorih "Viziju 14-22"
Pokretanje ruralnog
razvoja i turizma

20% stanovništva u BiH se oslanja na poljoprivrednu djelatnost kao
glavni izvor prihoda. U isto vrijeme, BiH nije u mogućnosti da izvozi
proizvode životinjskog porijekla u EU, osim ribe i meda. S druge
strane, BiH je značajan izvoznik električne energije, od koje se preko
50% proizvodi u termoelektranama koje koriste domaći ugalj i imaju
prilično visoke emisije štetnih gasova, dok ostatak energije generišu
hidroelektrane.

Sektor turizma je u ranoj fazi razvoja koji usporavaju loš imidž države,
nerazvijena i zastarjela infrastruktura, te mala ulaganja u promociju.
Gosti se ne zadržavaju dugo zbog neuvezanosti aktera i ponude, mada
se procjenjuje da je stvarni broj turista četiri puta veći od onog koji je
prijavljen.

U strateškom interesu Bosne i Hercegovine je da izbjegne ovisnost o
visokoj cijeni energenata potrebnih za proizvodnju električne energije.
Zbog toga je neophodno početi s razvojem alternativnih izvora
energije kao što su solarna energija, geotermalna energija, energija
vjetra i biomasa.
:shock: :-)
Koji idiot je ovo pisao?

Sve u svemu, još četiri najteže godine su pred nama.
Dženan Đonlagić. U prirodi ovog naroda je da voli da priča o stvarima o kojima pojma nema. Eto, to je klasičan primjer.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#14711 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

Realni sektor bh. ekonomije je prethodnu godinu završio s 40% nižom dobiti u odnosu na godinu ranije
ha?
Ako pitamo privrednike šta predstavlja najveći problem u njihovom poslovanju, većina će se složiti da je to nelikvidnost. Trenutno ne postoji mehanizam koji bi garantovao naplatu potraživanja
jok, ne postoji, ma jok
Kako bi se smanjila nelikvidnost, kao najveći problem bh. privrede, potrebno je hitno donijeti zakon koji će definisati precizne rokove plaćanja.
i jope'
Da bi se omogućilo pogonsko gorivo za bh. privredu, neophodno je donijeti strategiju za razvoj domaćih banaka, gdje bi prvi korak bila obaveza javnih kompanija da posluju isključivo s domaćim bankama.
:-)
Turizam treba biti pokretač rasta i razvoja naše ekonomije. Naša zemlja posjeduje ogroman potencijal za razvoj eko turizma (avanturizam i brdski biciklizam), vjerskog turizma, te zdravstvenog turizma.
strategija... koju procitam za 10 minuta i skontam da bi mogao napisati bolju za cca 120 minuta... krasno, bas krasno...
User avatar
sebija
Posts: 343
Joined: 09/10/2014 17:45

#14712 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sebija »

Dobije li Komšić značajan broj glasova, u šta čisto sumnjam, za par godina ovdje možete proglasiti Republiku Srbiju.

Taj nije sposoban ni dvije ovce čuvati a ne voditi politiku.
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#14713 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by htcxone »

evo ih poceli sa RSom i prijetnjama o odcjepljenu :D sta je sljedece? :D ako ne glasamo za Baketa zvanog "Jedna vreca" eto nam bradonja sa pala u grad?
ili ako ne glasamo za SDP auto-put nam nece kostati 25 miliona po kilometru nego 28 :D pa ces onda da vidis :D

agentura se pokrenula, evo ih vise ovdje i vode monologe a osim plate komsic nije umakao prste kao oni sto imaju "kućice" na poljinama :skoljka:
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#14714 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

sebija wrote:Dobije li Komšić značajan broj glasova, u šta čisto sumnjam, za par godina ovdje možete proglasiti Republiku Srbiju.

Taj nije sposoban ni dvije ovce čuvati a ne voditi politiku.
Kasniš, nova, kasniš. Kemo će ti od plate odbit. Čovjek napiso memorandum prije pola godine, a ti se pojavljuješ 3 dana pred izbore.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#14715 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Trebam te »

htcxone wrote:
archi_a wrote:Komsicu, ne dam ti glas. Dok si bio, nista nisi uradio, osim prijetnji. Bio si sa onim hegavcem u sdp-u i sutio i krio sve. Suljagic voli popiti a i dobacivati zenama, bez pardona. Nije kalibar da bi me predstavljao. Ne dam mu glas.
Dobro, objasni nam sta to jedna predsjednik drzave moze da radi osim vanjske politike , psoebno ako nema 4 godine mandata nego od te 4 ima 1/3 :D

naucis st aje ZAKONODAVNA a sta IZVRSNA vlast :) i osjecat ces se puno bolje... hvala Bogu pa Komšić ulazi u ovu gdje moze da hvata za vratove ove nase kriminalce, a njemu nemaju sta da nadju jer da ima, davno bi zeleni i crveni propjevali... ALI NEMA :thumbup:

Odlicno,

Tako je, dam glas onima koji NISU dosad bili u vlasti. Zato Emiru glas.

Ponekad se pitam zasto se ljudi koji 20 godina sjede u vlasti toliko grcevito bore za vlast? Ja se licno nikad ne bih kandidovao kad bih svaki dan citao o sebi sta narod uopce misli o meni!!! Kad bi narod zelio toliko da odem, da nestanem, da prestanem jahati a to vazi za Bakira, Zlatka, Radeljasa, nekakvih hipter repriza likova!! Ako nista onda zbog postovanja ako ne prema drzavi i narodu koje predstavljam/ vodim onda barem zbog postovanja prema samom sebi samog prema sebi.. 8-)

Dosadasnji politicari dodijali su u bogu i narodu i vrijeme je da sjasu sa drzavne sise u kojoj su veoma malo uradili :run:

Igrajmo se razlaza :skoljka:
User avatar
sebija
Posts: 343
Joined: 09/10/2014 17:45

#14716 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sebija »

htcxone wrote:osim plate komsic nije umakao prste
Za platu ništa zauzvrat nije dao, a prste je dobro umakao šaljući ambasadore.

Pride, poslao je na primjer ženu Senada Avdića za ambasadorku, te je tako prodao državu i za par članaka. S druge strane prodao je državu Radončiću da ga ne masati u Avazu. Treće, prodao je državu Draganu Čoviću da gradi "ravnopravnost Hrvata" preko Herceg Bosne.
Trebam te wrote:Tako je, dam glas onima koji NISU dosad bili u vlasti. Zato Emiru glas.
Kako bolan nije bio vlast a Cerić ga otjerao iz ministarstva da mu ne dira u Bošnjake? Kad je prestao biti ministar iživljavao se na ženi. I danas je boli svaka promjena vremena.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#14717 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

sebija wrote:
htcxone wrote:osim plate komsic nije umakao prste
Za platu ništa zauzvrat nije dao, a prste je dobro umakao šaljući ambasadore.

Pride, poslao je na primjer ženu Senada Avdića za ambasadorku, te je tako prodao državu i za par članaka. S druge strane prodao je državu Radončiću da ga ne masati u Avazu. Treće, prodao je državu Draganu Čoviću da gradi "ravnopravnost Hrvata" preko Herceg Bosne.
Požuri bona, zakasnit ćeš na centralni skup crvenih kmera. Ionako će vas biti mizerno malo. Tamo si im preča, ovdje ne ostvaruješ nikakav učinak, naprotiv.
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#14718 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Država »

Kod Komšića se mogu primjetiti dvije konstante:

1.) Cijeli život provesti na državnim jaslama,

2.) Za to isto vrijeme ne uraditi baš ništa.




Drag je on meni kao čovjek, ali nije neki radnik...



:sax:
User avatar
sebija
Posts: 343
Joined: 09/10/2014 17:45

#14719 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sebija »

Maystor wrote:Požuri bona, zakasnit ćeš na centralni skup crvenih kmera. Ionako će vas biti mizerno malo. Tamo si im preča, ovdje ne ostvaruješ nikakav učinak, naprotiv.
Ja nisam ona, ja sam on, a za brojnost ne brini nego grizi nokte kad budeš gledao na TV-u.

Moj učinak je moje ljudstvo, a Bog jedini zna kakav je ko.



Sretno! UJEDINJENI!
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#14720 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Trebam te »

htcxone wrote:evo ih poceli sa RSom i prijetnjama o odcjepljenu :D sta je sljedece? :D ako ne glasamo za Baketa zvanog "Jedna vreca" eto nam bradonja sa pala u grad?
ili ako ne glasamo za SDP auto-put nam nece kostati 25 miliona po kilometru nego 28 :D pa ces onda da vidis :D

agentura se pokrenula, evo ih vise ovdje i vode monologe a osim plate komsic nije umakao prste kao oni sto imaju "kućice" na poljinama :skoljka:

Nisu porblem kuce na poljinama, vec problem je sto su oni rak koji je zarazio cijeli sistem i sto sistem u drzavi funkcionise kao kanceriogena celija...Kuce bi i halalili, ali sta sa kancerom? :run:

Samo razlaz i neka svoje ne znanje nose sa sobom, njihovi direktori neznaju portfolio kompanije napisati, savremeniji business plan je misaona imenica, dok za svaki hebeni papiric moras oblijetati 7 dana dok se neko ne smiluje udariti muhur!!! naravno kad izvadis cenera iz dzepa!!!

Nisu nama bradonje problem vec oni, sa bradonjama znamo koja nam je opcija dok snjima jok!!

:mrgreen:
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#14721 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ilkbahar »

Država wrote:Kod Komšića se mogu primjetiti dvije konstante:

1.) Cijeli život provesti na državnim jaslama,

2.) Za to isto vrijeme ne uraditi baš ništa.




Drag je on meni kao čovjek, ali nije neki radnik...



:sax:
Neci nikog da opravdama ali objektivno gledano ni jedan hrvatski clan predsjednistva nikada nije ni mogao mnogo uraditi, kao u ostalom ni bosnjacki. Jedino Dodo ima svoj suverenitet u RS-u.
Sama pozicija predsjednika drzave je vise figurativna i diplomatska. Sada ce te tek da vidite Komsu i DF u parlamentu i drugim nivoima vlasti. Samo naprijed DF odlučno u promjene!
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#14722 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Trebam te »

sebija wrote:
Maystor wrote:Požuri bona, zakasnit ćeš na centralni skup crvenih kmera. Ionako će vas biti mizerno malo. Tamo si im preča, ovdje ne ostvaruješ nikakav učinak, naprotiv.
Ja nisam ona, ja sam on, a za brojnost ne brini nego grizi nokte kad budeš gledao na TV-u.

Moj učinak je moje ljudstvo, a Bog jedini zna kakav je ko.



Sretno! UJEDINJENI!

Ovaj decko mamlaza, je li mu ovo promotivni govor? :mrgreen: Mahmuran iz pivnice, sa crvenom majcicom na kragnicu!!

On k'o na utakmici, navijajte, navijajte...koja ubleha!!! bolje receno kupite voce, kupite povrce,:mrgreen:

:run:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#14723 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Trebam te »

Država wrote:Kod Komšića se mogu primjetiti dvije konstante:

1.) Cijeli život provesti na državnim jaslama,

2.) Za to isto vrijeme ne uraditi baš ništa.




Drag je on meni kao čovjek, ali nije neki radnik...



:sax:

Jeste, ali i NE UKRASTI NISTA!!!

Dok za ostale ne bih se moglo reci, ostali nisu uradili nista, sve sto je bilo su unistili i POKRALI!!!

Tu je razlika izmedju Komsica i inih!!!
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#14724 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Trebam te »

JedanMova wrote:
Corto Maltese wrote:
Ne mogu da vjerujem da ima neko ko pusi ovu foru...
Zlaja je puko ko tromblon. Zaboravlja da je on bio sef proteklih 16 godina doticnom i zaboravlja da je doticni do prije 2 godine izvrsavao njegove zamisli. Zaboravlja da je on sam na budzetu "malo" duze i zaboravlja jos jednu jako vaznu stvar...


Extra :kiss: :thumbup:

:bih: DF
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#14725 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vrbas1979 »

jesu arogantni ovi SDP-ovci, posebno vođa im. Pogleda ovaj klip 10-ak sekundi i bez zvuka... samo upire prstom, maše, prijeti, smrknut nekakav Lagumdžija... Baš je napadan, neugodan i naporan. A slične manire je naučio i Željko.
Post Reply